Ruka: Sprint K: Kvinner| Menn| 10/15 km K: Kvinner| Menn| 10/15 km jaktstart F: Kvinner| Menn| Gålå: 10/15 km F: Kvinner| Menn| Sprint F: Kvinner| Menn| 10/15 km K: Kvinner| Menn| Østersund: Program| Øvrige resultater nedenfor nyhet 4| Helgens TV-program| Sesonginformasjonen 2021/22| Langrenn Pluss| Uttak landslag og team| Podkast - Ski(d)nytt med Elin & Øyvind

Mosviksenderen Opp 2009

Tips en venn  Skriv ut
Annonse

Plass Navn Klubb 

   
   
K12-14
1 Mari Øyaas Håbrekke Melhus Ski 00:29:28
2 May Britt Hammer Østborg Rygg IL 00:33:00
3 Solveig Bøgseth Steinkjer Skiklubb 00:33:04
4 Siri Haugan Buhrkall Mosvik IL 00:38:12
   
K15-16
1 Hanne Bøgseth Steinkjer Skiklubb 00:31:02
   
K17-18
1 Vilde Haugan Buhrkall Mosvik IL 00:31:33
2 Tonje Gausen Inderøy IL 00:38:49
   
K19-22
1 Marthe Kristoffersen IL Varden 00:24:48
2 Guro Flatekval Oppsal IF 00:26:39
3 Laila Kveli Namdal Løpeklubb 00:29:10
4 Elisabeth Jenssen Hommelvik IL 00:32:18
5 Tina Bøgseth Steinkjer Skiklubb 00:34:05
   
K23-34
1 Mari Riseth Guin Frol IL 00:28:29
   
K35-39
1 Anne Nevin Strindheim IL 00:25:52
   
M12-14
1 Martin Aune Skogn IL 00:26:50
2 Iver Anton Aune Steinkjer FIK 00:27:54
3 Jan Thomas Jenssen Hommelvik IL 00:28:47
4 Sivert Lyngstad Kvam IL 00:29:22
5 Svein B Fines Mosvik IL 00:29:59
6 Even Northug Mosvik IL 00:33:32
   
M15-16
1 Martin Riseth Melhus Ski 00:24:35
2 Truls Torvik Stjørdal FIK 00:24:42
3 Hallgeir Aspli Frol IL 00:26:06
4 Sondre Engan Melhus Ski 00:26:19
5 Sture Ramdal Leksvik IL 00:27:06
6 Kristian Melhus Hovik Steinkjer Skiklubb 00:28:43
7 Jan Petter Føll Fjellørnen IL 00:29:27
8 Mats Bjørgum Strindheim IL 00:29:37
9 Lars Kristian Tronstad Leksvik IL 00:29:50
10 Thomas Sauvik Bakken Snåsa IL 00:29:51
11 Petter Lunde Malm IL 00:32:54
   
M17-18
1 Sondre Norstad Moen SK Vidar 00:21:24
2 Pål Trøan Aune Steinkjer Skiklubb 00:25:02
3 Erik Simonsen Fjellørnen IL 00:30:13
   
M19-22
1 Eirik Kurland Olsen Ros IL 00:22:59
2 Anders Tettli Rennemo Leksvik IL 00:23:11
3 Tomas Northug Mosvik IL 00:23:27
4 Niklas Dyrhaug Skogn IL 00:23:36
5 Andreas Myran Steen Leksvik IL 00:24:11
6 Marius Bjørseth Bratsberg IL 00:24:15
7 Trygve Markset Koll IL 00:24:43
8 Eirik Lorentsen Mosvik IL 00:24:44
9 Ola Berg Fines Mosvik IL 00:24:47
10 Magnus Gjemse IL Varden 00:25:06
11 Tomas Albertsen Dahlen Ekne IL 00:25:21
12 Marius Geving Strindheim IL 00:25:27
13 Matias Olsen Bardu IL 00:25:40
14 Magnus Schei Bakkhaug Mosvik IL 00:25:48
15 Per Anders Føll Fjellørnen IL 00:25:50
16 Jonas Berg Mosvik IL 00:25:51
17 Even Kvemo Lierne Ski 00:26:20
18 Markus Schei Wiseth Steinkjer Skiklubb 00:26:36
19 Morten Vannebo Steinkjer Skiklubb 00:26:56
20 Martin Aasen Randheim Skiklubb 00:27:40
21 Magnus Frodahl Mosvik IL 00:28:10
   
M23-34
1 Eldar Rønnning Skogn IL 00:22:48
2 Kristian Tettli Rennemo Leksvik IL 00:22:53
3 Kjell Christian Markset Koll IL 00:23:22
4 Anders Høgberg IFK Umeå 00:24:23
5 Petter Northug Mosvik IL 00:24:31
6 Arve Erik Norum Inderøy IL 00:28:16
7 Christian Bakkhaug OL Trollelg 00:30:20
   
M45-49
1 Gunnar Melting Mosvik IL 00:28:37
   
M50-54
1 Vidar Bjørgum Klæbu løpeklubb 00:32:17
   
M55-59
1 Bård Olav Moen Strindheim IL 00:26:37
   
Trim
1 Trulte Engan Melhus Ski 00:33:37
2 Jens Risegaard Buhrkall Mosvik IL 00:39:02
 


* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene

Tips en venn  Skriv ut