OL TOKYO - PROGRAM og RESULTAT| UTVALGTE RESULTATER| NM Friidrett Junior| RESULTATER ØVRIGE mellom nyhet 4 og 5| LANGRENN PLUSS| SKIPLUKKER'N SVARER| UTTAK LANDSLAG OG TEAM

Muonio - Kvinner - Sprint prolog 2013


Annonse

Resultater FIS-renn Muonio - Sprint klassisk, prolog
Muonio, Finland - 15. november 2013

Kvinner - Kilde: Hevoskuuri.fi

  1.     2   KOWALCZYK Justyna                                                   3:38,77
  2.    14   FESSEL Nicole                                                       3:40,44       +1,67
  3.     3   SHAPOVALOVA Evgenia                                                 3:41,56       +2,79
  4.     1   MALVALEHTO Mona-Lisa                                                3:42,47       +3,70
  5.    15   MATVEEVA Natalia                                                    3:43,49       +4,72
  6.     5   HERRMANN Denise                                                     3:43,80       +5,03
  7.    25   TIKHONOVA Julia                                                     3:43,87       +5,10
  8.     4   KOLB Hanna                                                          3:45,76       +6,99
  9.    13   RINGWALD Sandra                                                     3:46,19       +7,42
 10.    24   PORMEISTER Piret                                                    3:46,93       +8,16
 11.     7   DOTSENKO Anastasia                                                  3:47,79       +9,02
 12.   136   NYSTAD Claudia                                                      3:48,82      +10,05
 13.    20   GROHOVA Karolina                                                    3:49,63      +10,86
 14.    28   NOVIKOVA Valentina                                                  3:49,72      +10,95
 15.     9   SOBOLEVA Elena                                                      3:49,93      +11,16
 16.    11   NIKOLAEVA Svetlana                                                  3:50,10      +11,33
 17.    16   IVANOVA Julia                                                       3:50,22      +11,45
 18.     8   GODOVANICHENKO Daria                                                3:51,21      +12,44
 19.    23   GRUNDVALL Maria                                                     3:51,49      +12,72
 20.    21   KUZIUKOVA Olga                                                      3:51,55      +12,78
 21.    26   DAVYDENKOVA Maria                                                   3:52,66      +13,89
 22.    30   BOCHKAREVA Svetlana                                                 3:52,70      +13,93
 23.    53   MANNIMA Tatjana                                                     3:52,79      +14,02
 24.    29   BOEHLER Stefanie                                                    3:52,87      +14,10
 25.     6   PROCHAZKOVA Alena                                                   3:53,11      +14,34
 26.    27   KAMINSKAYA Valiantsina                                              3:53,46      +14,69
 27.    17   ZELLER Katrin                                                       3:53,79      +15,02
 28.    49   SZYMANCZAK Agnieszka                                                3:54,34      +15,57
 29.    10   OEBERG Jennie                                                       3:54,40      +15,63
 30.    69   NURMI Leena                                                         3:54,49      +15,72
 31.    19   OJASTE Triin                                                        3:54,80      +16,03
 32.    57   JASKOWIEC Sylwia                                                    3:55,10      +16,33
 33.   133   KHAZOVA Irina                                                       3:55,24      +16,47
 34.    56   SHEVCHENKO Valentina                                                3:55,59      +16,82
 35.   159   POVALIAEVA Anna                                                     3:56,52      +17,75
 36.    34   CARL Victoria                                                       3:56,68      +17,91
 37.    51   LISOGOR Marina                                                      3:56,94      +18,17
 38.   145   MIKESHINA Irina                                                     3:57,57      +18,80
 39.   144   KAZAKUL Anastasia                                                   3:57,66      +18,89
 40.   160   ILJINA Natalja                                                      3:57,72      +18,95
 41.    90   RANTALA Tiia                                                        3:57,85      +19,08
 42.    50   JULIN Andrea                                                        3:58,34      +19,57
 43.    45   ZEIBEL Olga                                                         3:58,47      +19,70
 44.    12   GROENVOLL Maria Nysted                                              3:58,86      +20,09
 45.   118   HEISKANEN Heli                                                      3:59,11      +20,34
 46.    77   SANNIKOVA Alena                                                     3:59,30      +20,53
 47.    92   SAAPUNKI Susanna                                                    3:59,50      +20,73
 48.    70   VLASOVA Anastasia                                                   3:59,54      +20,77
 49.    33   KOLOMINA Yelena                                                     3:59,66      +20,89
 50.    55   HOKKANEN Heini                                                      3:59,88      +21,11
 51.    61   MAEKINEN Anne                                                       4:00,12      +21,35
 52.    38   MAN Dandan                                                          4:00,37      +21,60
 53.    39   SIEGEL Monique                                                      4:00,66      +21,89
 54.    31   SCHUETZOVA Sandra                                                   4:00,74      +21,97
 55.    32   TARVONEN Silja                                                      4:00,95      +22,18
 56.   165   RYSINA Nina                                                         4:01,47      +22,70
 57.    52   IZHUTINA Nadezhda                                                   4:01,48      +22,71
 58.    47   VAHAMETSA Ruut                                                      4:03,10      +24,33
 59.    46   TAMMJARV Kati                                                       4:03,20      +24,43
 60.    64   SJOELUND Emma                                                       4:03,65      +24,88
 61.    54   SHAIDUROVA Larisa                                                   4:03,73      +24,96
 62.    58   MYLLYKOSKI Emilia                                                   4:03,80      +25,03
 63.   163   SERDYUK Kateryna                                                    4:03,82      +25,05
 64.   105   ZAVIEDIEIEVA Zoya                                                   4:03,85      +25,08
 65.    98   JOENSUU Jasmi                                                       4:04,71      +25,94
 66.   137   LAPINA Natalia                                                      4:05,03      +26,26
 67.    59   STOROZHILOVA Daria                                                  4:05,17      +26,40
 68.   106   LUKONINA Ina                                                        4:05,52      +26,75
 69.    62   CHERDANTSEVA Jaroslava                                              4:05,53      +26,76
 70.    36   MATROSSOVA Marina                                                   4:05,55      +26,78
 71.    41   OSSIPOVA Tatyana                                                    4:05,58      +26,81
 72.    37   VAHTRA Kaija                                                        4:05,68      +26,91
 73.    75   ANTYPENKO Tetyana                                                   4:06,23      +27,46
 74.    78   RAIVIO Jenni                                                        4:07,46      +28,69
 75.    42   ANTSYBOR Maryna                                                     4:07,48      +28,71
 76.   135   CHI Chunxue                                                         4:07,66      +28,89
 77.    85   BEZINA Alexandra                                                    4:07,90      +29,13
 78.   143   KASAHARA Chihiro                                                    4:08,00      +29,23
 79.    83   LI Hongxue                                                          4:08,20      +29,43
 80.    86   MALCHEVA Teodora                                                    4:08,54      +29,77
 81.    67   GRYGORENKO Kateryna                                                 4:09,07      +30,30
 82.    88   HRAKOVICH Yana                                                      4:09,13      +30,36
 83.    66   LANCHAKOVA Viktoriya                                                4:09,35      +30,58
 84.   102   NEDYUKHINA Maryia                                                   4:10,47      +31,70
 85.    80   ARDISAUSKAITE Ingrida                                               4:10,57      +31,80
 86.    89   DAUSHKANE Inga                                                      4:10,63      +31,86
 87.    48   ROMANOVA Yulia                                                      4:10,64      +31,87
 88.    74   BELAIA Anna                                                         4:10,66      +31,89
 89.    93   LUNDKVIST Helena                                                    4:10,90      +32,13
 90.    87   OBAYASHI Chisa                                                      4:11,07      +32,30
 91.    91   SHEVCHENKO Anna                                                     4:11,70      +32,93
 92.   148   HANDO Narumi                                                        4:12,30      +33,53
 93.   156   SMIRNOVA Maria                                                      4:13,94      +35,17
 94.   164   SOKOVNINA Natalya                                                   4:14,31      +35,54
 95.   161   DURKINA Lidia                                                       4:14,97      +36,20
 96.    72   STOYAN Anna                                                         4:15,35      +36,58
 97.   116   SEVERINA Irina                                                      4:16,22      +37,45
 98.    79   RUDAKOVA Ekaterina                                                  4:16,48      +37,71
 99.   166   OLEKH Viktoriya                                                     4:16,89      +38,12
100.    76   PAATERO-KERKO Maria                                                 4:18,36      +39,59
101.    94   SHATALOVA Oksana                                                    4:18,85      +40,08
102.   104   VEERPALU Anette                                                     4:19,73      +40,96
103.    81   PARNIK Piret                                                        4:20,25      +41,48
104.   110   SHURYGA Alina                                                       4:21,26      +42,49
105.   152   SHTUN Oleksandra                                                    4:21,64      +42,87
106.   142   KARTSEVA Irina                                                      4:21,76      +42,99
107.   103   PEEK Seila                                                          4:22,08      +43,31
108.   112   MIKHAILAVA Ilona                                                    4:22,17      +43,40
109.   114   ISHIGAKI Sumiko                                                     4:22,46      +43,69
110.   167   PODOXENOVA Alexandra                                                4:22,70      +43,93
111.   126   ZUBOK Olena                                                         4:23,02      +44,25
112.   117   CHVANOVA Tatiana                                                    4:23,17      +44,40
113.    73   LAVRENOVA Olga                                                      4:24,00      +45,23
114.   115   KALIPENOVA Zura                                                     4:24,22      +45,45
115.   128   LIPATOVA Alena                                                      4:24,43      +45,66
116.   129   KALININA Arina                                                      4:25,46      +46,69
117.   125   MUIZHNIECE Anda                                                     4:26,04      +47,27
118.   130   BURTSEVA Elizaveta                                                  4:26,35      +47,58
119.   154   EBEL Tamara                                                         4:26,43      +47,66
120.    97   ROBERTSEN Marit                                                     4:27,08      +48,31
121.   134   EBEL Valentina                                                      4:27,41      +48,64
122.   111   AVERINA Anna                                                        4:28,01      +49,24
123.   153   PULATOVA Alexandra                                                  4:28,48      +49,71
124.   162   ILINA Darina                                                        4:28,80      +50,03
125.   127   ANTONOVA Irina                                                      4:29,19      +50,42
126.   131   KALDA Liis                                                          4:29,54      +50,77
127.   120   JU Hye-ri                                                           4:29,65      +50,88
128.   107   LELETKO Iryna                                                       4:30,41      +51,64
129.   140   RAMSEY Emily                                                        4:31,25      +52,48
130.   113   MANDRIKA Olga                                                       4:31,40      +52,63
131.    99   VIKMAN Hanna                                                        4:31,58      +52,81
132.   147   KEZHVATOVA Irina                                                    4:32,31      +53,54
133.    96   LEE Chae-won                                                        4:32,42      +53,65
134.   157   OHDAIRA Maki                                                        4:34,54      +55,77
135.   141   NIEMI Ottilia                                                       4:34,85      +56,08
136.   123   LETUCHEVA Olga                                                      4:35,01      +56,24
137.   100   OSTROVSKAIA Anastasia                                               4:35,30      +56,53
138.   155   MUTAGAROVA Elmira                                                   4:37,69      +58,92
139.   139   PANFEROVA Anna                                                      4:37,71      +58,94
140.   150   KONSTANTINOVA Ekaterina                                             4:41,12    +1:02,35
141.   149   ENGSTROEM Johanna                                                   4:41,89    +1:03,12
142.   132   ORLOVA Maria                                                        4:43,69    +1:04,92
143.   124   NAM Seul-gi                                                         4:53,50    +1:14,73
144.   138   ZAGRENCHUK Maria                                                    4:53,72    +1:14,95
145.   158   MANDRIKA Yekaterina                                                 4:56,24    +1:17,47
146.   121   MKHITARYAN Anna                                                     5:06,31    +1:27,54
147.   146   ALEXEEVA Mariya                                                     5:11,13    +1:32,36
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse