-->
BLINK-linker under nyhet nr. 2
RESULTATER: Stadionmila| Skeikampen Rundt| BLINK Lør: Kvinner 10 km| Menn 15 km| SS Kvinner| SS Menn| Fre: Kvinner| Menn| SS Kvinner| SS Menn| Tor: Lysebotn Opp| Alle andre arrangementer

NC - Sjusjøen - 15 km fristil fellesstart kvinner

Tips en venn  Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Plass Navn Klubb                  Tid
1 Slind,Astrid Øyre Oppdal IL / Team Trøndelag 42:11,0 + 00:00,0
2 Elden,Marte Heming, IL / Team Trøndelag 42:11,1 + 00:00,1
3 Hongxue,Li China Ski Team 42:22,0 + 00:11,0
4 Slind,Silje Øyre Team VitaePro 42:30,0 + 00:19,0
5 Stemland,Kristin Mürer Byåsen IL 42:42,0 + 00:31,0
6 Lauvhaug,Hilde Skrautvål IL 43:00,0 + 00:49,0
7 Nydal,Britt Ingunn Njård / Team Sector Alarm 43:14,0 + 01:03,0
8 Gausen,Kristin Inderøy IL 43:43,0 + 01:32,0
9 Bo,Song China Ski Team 43:45,0 + 01:34,0
10 Myhre,Marthe Katrine Gjøvik SK / Gjøvik/Toten Langrenn 43:54,0 + 01:43,0
11 Braathen,Solfrid Høybråten og Stovner IL / Team Bolig 44:13,0 + 02:02,0
12 Jensen,Lena Rustad IL 44:13,1 + 02:02,1
13 Kveli,Laila Lierne IL 44:15,0 + 02:04,0
14 Monrad-Hansen,Marte Team Sector Alarm / Team Sector Alarm 44:38,0 + 02:27,0
15 Bø,Kjersti Strindheim IL 44:54,3 + 02:43,3
16 Man,Dandan China Ski Team 44:55,1 + 02:44,1
17 Steinsland,Solveig Team Hovden / Team Hovden 44:55,4 + 02:44,4
18 Eide,Mari Øystre Slidre IL 44:55,8 + 02:44,8
19 Bruland,Astrid Kjelsås IL - ski 44:56,4 + 02:45,4
20 Andersen,Tove Rustad IL 45:11,2 + 03:00,2
21 Fredriksen,Marit Liland Stokmarknes IL 45:19,5 + 03:08,5
22 Tufte,Karianne Grue Geilo IL 45:19,8 + 03:08,8
23 Braathen,Merethe Høybråten og Stovner IL / Team Bolig 45:33,2 + 03:22,2
24 Huseby,Ann-Karin Team Hadeland / Team Hadeland 45:33,3 + 03:22,3
25 Guin,Mari Riseth Skogn IL 46:28,7 + 04:17,7
26 Jorde,Liv Birgit Gol IL 46:55,3 + 04:44,3
27 Gjelten,Berit NTNUI - Ski 47:04,0 + 04:53,0
28 Berthelsen,Niviaq Chemnitz Nordreisa IL 47:17,2 + 05:06,2
29 Storslett,Anne Moelven IL / Team Sjusjøen 47:43,2 + 05:32,2
30 Dahlen,Ida Olivia Midttun Bardu IL 48:44,7 + 06:33,7
31 Belsby,Anne Maren Utne Kjelsås IL - ski 48:44,9 + 06:33,9
32 Sundvor,Tone Bjerkreim IL / Team Hovden 48:56,5 + 06:45,5
33 Gjerstad,Johanne Oxlund Burfjord IL 49:37,7 + 07:26,7
DNF Gjømle Berg,Ella Lyn Ski  
DNF Harsem,Kathrine Rolsted Team Hovden / Team Hovden  
DNF Weng,Merete Team Synnfjell / Team Synnfjell  
DNS Pedersen,Hilde Gjermundshaug Nybygda IL  
DNS Eide,Ida Øystre Slidre IL  
DNS Hansen,Nina Niskanen Vadsø SK  
DNS Haugen,Stine Rustad IL  
DNS Løvbrøtte,Ingrid Team Hadeland / Team Hadeland  
DNS Weltzien,Ingunn Hultgreen Kjelsås IL - ski


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn  Skriv ut