-->

NC - Sjusjøen - 30 km fristil fellesstart herrer

Tips en venn  Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

1 Eliassen,Petter Byåsen IL/ Team Trøndelag ST 1:16:57 + 00:00
2 Rennemo,Kristian Tettli Henning Skilag NT 1:16:57 + 00:00
3 Einarsson,Snorri Tromsø SK Langrenn TR 1:17:15 + 00:17
4 Gundersen,Tore Martin Søbak Vang Skiløperforening/ Team Norgeshus HE 1:17:28 + 00:31
5 Dyrhaug,Niklas Team Trøndelag/ Team Trøndelag NOR 1:17:28 + 00:31
6 Helgestad,Daniel Myrmæl Byåsen IL/ Team Trøndelag ST 1:17:29 + 00:31
7 Post,Arne Kjelsås IL - ski/ Team Hovden OS 1:17:29 + 00:32
8 Nygård,Per Kristian Vestre Spone IF BU 1:17:30 + 00:32
9 Skinstad,Petter Soleng Vind IL/ Gjøvik/Toten Langrenn OP 1:17:30 + 00:32
10 Gjerdalen,Tord Asle Holeværingen, IL BU 1:17:30 + 00:32
11 Lykkja,Hans Petter Dalguten IL ST 1:17:30 + 00:33
12 Vestbø,Thomas Vindafjord IL/ Team Hovden AR 1:17:30 + 00:33
13 Bjerke,Espen Harald Lillehammer Skiklub OP 1:17:31 + 00:34
14 Jespersen,Chris André Byåsen IL/ Team Manpower ST 1:17:43 + 00:46
15 Aukland,Jørgen Oseberg Skilag/ Team extrapersonell TV 1:17:43 + 00:46
16 Ulsund,Einar A Byåsen IL ST 1:17:53 + 00:55
17 Dammen,Kjetil Hagtvedt Rustad IL OS 1:17:53 + 00:56
18 Røthe,Sjur Voss IL/ Team Manpower HO 1:17:55 + 00:57
19 Sveen,Simen Andreas Ring IL/ Team Hedmark/oppland HE 1:18:32 + 01:34
20 Bach,Ole-Marius Byåsen IL ST 1:18:45 + 01:48
21 Rennemo,Anders Tettli Leksvik IL NT 1:18:46 + 01:49
22 Østberg,Eivind Flugstad Gjøvik SK/ Gjøvik/Toten Langrenn OP 1:18:46 + 01:49
23 Olsen,Eirik Kurland Røyken og Spikkestad/ Team Manpower AK 1:18:50 + 01:53
24 Berge,Harald Byåsen IL ST 1:18:51 + 01:53
25 Pedersen,Morten Eide Lillehammer Skiklub OP 1:19:07 + 02:10
26 Berdal,Tore Bjørseth Byåsen IL ST 1:19:08 + 02:10
27 Jensen,Vegar Hattestad Ørje IL/ Team Hovden ØF 1:19:08 + 02:10
28 Kristoffersen,Inge Vind IL/ Gjøvik/Toten Langrenn OP 1:19:18 + 02:20
29 Markset,Kjell-Christian Koll IL OS 1:20:09 + 03:12
30 Nydal,Hallvard Moian Njård/ Team Sector Alarm OS 1:20:26 + 03:28
31 Lorentsen,Eirik Henning Skilag NT 1:20:47 + 03:49
32 Thyli,Vetle Raufoss IL/ Gjøvik/Toten Langrenn OP 1:20:47 + 03:50
33 Moe,Ola Erik Heen Gjerdrum IL AK 1:20:48 + 03:51
34 Eng,Martin Nittedal IL AK 1:20:49 + 03:52
35 Christiansen,Erling Koll IL OS 1:20:49 + 03:52
36 Gløersen,Øyvind Rustad IL OS 1:20:58 + 04:01
37 Stokke,Sindre Stokke IL TV 1:21:02 + 04:05
38 Braathen,Kristian Høybråten og Stovner IL OS 1:21:02 + 04:05
39 Eide,Anders Snåsa IL NT 1:21:03 + 04:06
40 Fremo,Thomas Leksvik IL NT 1:21:05 + 04:08
41 Sæther,Jonas Henning Skilag NT 1:21:06 + 04:09
42 Knudtzon,Nikolas Njård OS 1:21:07 + 04:09
43 Fjeld,Øyvind Moen Kjelsås IL - ski OS 1:21:17 + 04:19
44 Bånerud,Martin Stuge Kjelsås IL - ski OS 1:21:33 + 04:36
45 Landheim,Eirik Tynset IF HE 1:22:10 + 05:13
46 Thygesen,Torgeir Skare Korlevoll, IL/ Team Hovden HO 1:22:16 + 05:19
47 Jønsson,Markus Ulricehamns If   1:22:32 + 05:35
48 Hanssen,John Christian Deighan Asker SK AK 1:22:40 + 05:43
49 Pettersen,Morten Harjo Vadsø SK FI 1:22:45 + 05:47
50 Hallen,Stian Kjelsås IL - ski OS 1:22:49 + 05:52
51 Andersen,Martin Norges Skiforbund/ Team Norgeshus NO 1:22:50 + 05:52
52 Eieland,Sondre Flaa Birkenes IL AR 1:22:52 + 05:54
53 Somby,Ole Henrik Sirma IL FI 1:23:02 + 06:04
54 Fenre,Tobias Dahl Røa IL OS 1:23:23 + 06:25
55 Hyttehaug,Lars Budal IL ST 1:23:23 + 06:26
56 Odsæter,Lars Vingli Lillehammer Skiklub OP 1:23:36 + 06:38
57 Litlere,Lars Byåsen IL ST 1:23:36 + 06:39
58 Hennum,Anders Brun Lier IL BU 1:23:37 + 06:40
59 Markset,Trygve Koll IL/ Team Sector Alarm OS 1:23:55 + 06:58
60 Leistad,Petter Vaaler IF HE 1:24:07 + 07:09
61 Toftegaard,Lars Amund Brøttum IL/ Team Sjusjøen HE 1:24:23 + 07:26
62 Hoff,Sindre Gaular IL SF 1:24:27 + 07:30
63 Høydahl,Sigve Bærums Verk IF AK 1:24:35 + 07:38
64 Paulsen,Steffen Sæterhagen Rustad IL OS 1:24:41 + 07:43
65 Bratli,Eirik Team Statkraft Lillehammer NOR 1:25:24 + 08:26
66 Nygaard,Bjørn Thomas Alta IF FI 1:25:28 + 08:30
67 Botnen,André Røldal IL HO 1:25:38 + 08:41
68 Jensen,Lars Trønder-Lyn IL ST 1:25:58 + 09:01
69 Aaland,Reinar Mesnali Skilag/ Team Sjusjøen HE 1:26:09 + 09:11
70 Hatlen,Knut Anders Stranda IL MR 1:26:25 + 09:28
71 Storrønning,Christer Tydal IL ST 1:26:33 + 09:35
72 Braathen,Jørgen Høybråten og Stovner IL OS 1:26:47 + 09:49
73 Smith,Jesse Usa USA 1:26:55 + 09:58
74 Korsmo,Frode Moelven IL/ Team Sjusjøen HE 1:27:06 + 10:08
75 Dahl,Svein Halvor Skarphedin, IL/ Team Hovden TV 1:27:17 + 10:20
76 Bækken,Simen Strindheim IL ST 1:27:20 + 10:23
76 Wickstrøm,Jørgen Vadsø SK FI 1:27:20 + 10:23
78 Moslet,Kristoffer Robin Stokke IL TV 1:27:29 + 10:32
79 Langmoen,Torgeir Kjellmyra IL HE 1:27:43 + 10:46
80 Lunde,Daniel Harestua IL OP 1:27:54 + 10:57
81 Hammer,Kristian Riseth Byåsen IL ST 1:27:59 + 11:02
82 Aalberg,Jonas Berglund Njård OS 1:28:00 + 11:03
83 Vinsnesbakk,Bård Singsås IL ST 1:28:07 + 11:09
84 Godø,Vegard Emblem IL MR 1:28:09 + 11:12
85 Svinsås,Morten Rindals-Troll, IK ST 1:28:14 + 11:17
86 Wenlong,Xu China Ski Team CHN 1:28:57 + 12:00
87 Olsen,Matias Bardu IL TR 1:29:02 + 12:04
88 Bjørgen,Per Egil Trønder-Lyn IL ST 1:29:48 + 12:51
89 Gullhav,Anders NTNUI - Ski ST 1:29:57 + 12:59
90 Belomazhev,Stanimir Bulgarien Ski Fed. BUL 1:29:58 + 13:01
91 Hilmo,Jo Vegard Tydal IL ST 1:30:00 + 13:02
92 Sæle,Erik Dimmen Lillehammer Skiklub OP 1:30:07 + 13:10
93 Nordvik,Eirik Henning Skilag NT 1:31:35 + 14:38
94 Kristinsson,Brynjar Leo Island ISL 1:32:33 + 15:36
95 Bakkhaug,Magnus Schei Mosvik IL NT 1:32:45 + 15:47
96 Bakkejord,Erik Øvsthus Strindheim IL ST 1:33:07 + 16:09
97 Ramdal,Ørjan Leksvik IL NT 1:33:18 + 16:20
98 Jensen,Ludvig Søgnen Bærums Verk IF AK 1:33:18 + 16:20
99 Steen,Tobias Vik Bækkelagets SK OS 1:34:03 + 17:06
100 Sandvik,Tor Einar Meldal IL ST 1:34:53 + 17:56
101 Aspebakken,Odd Eilif Lillehammer Skiklub OP 1:41:09 + 24:12
102 Moxnes,Martin Flaktveit Viking, TIF HO 1:43:32 + 26:35
DNF Andra,Maximilian NTNUI - Ski GER  
DNF Steindorsson,Andri Island ISL  
DNF Rønning,Ole Skogn IL NT  
DNF Svaland,Øyvind Birkenes IL AR  
DNF Elvestad,Glenn Gjerdrum IL AK  
DNF Andresen,Jan Egil Hamar SK/ Team Hedmark / Oppland HE  
DNF Mikkelsen,Espen Vadsø SK FI  
DNF Sinnes,Svein Tore Tonstad IL AR  
DNF Ødegård,Rune Malo Molde og Omegn IF - Ski MR  
DNF Årdal,Asgeir Jølster IL SF  
DNF Hoff,Erlend Medkila SL TR  
DNF Horntvedt,Kristian Stokke IL TV  
DNF Sandbakk,Sindre NTNUI - Ski ST  
DNF Gjermundshaug,Jan Olav Alvdal IL HE  
DNF Mythe,Per Øyvind Hemsedal IL BU  
DNF Breda,Mats Konnerud IL BU  
DNS Lorentsen,Andreas Ankenes SK TR  
DNS Gundersen,Emil Mikael Søbak Vang Skiløperforening/ Team Norgeshus HE  
DNS Krogsveen,Tore Strindheim IL ST  
DNS Halseth,Petter Torås Steinkjer SK NT  
DNS Børsheim,Torjus Ulvik IL HO  
DNS Korsnes,Runar Emblem IL MR  
DNS Moe,Markus Oseberg Skilag TV  
DNS Kolstad,Jonas Austmo Henning Skilag NT  

 


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn  Skriv ut