NC/SC - Lygna - Finale sprint fristil herrer

Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut
 

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst
Resultatliste Menn senior   Return
Plass Navn Klasse                 Prolog Kvart Semi Finale
1 Øyvind Gloersen Rustad Il 02:49,15(1) 1 1 1 A
2 Jens Arne Svartedal Trøsken Il 02:53,06(16) 1 2 2 A
3 Teodor Peterson Åsarna Ik 02:54,15(21) 4 1 3 A
4 Hallvard Moian Nydal Njård 02:53,00(14) 1 2 4 A
5 Kalle Gräfnings Falun-borlänge SK 02:51,01(5) 2 3 5 A
6 Emil Mikael Søbak Gundersen Vang Skiløperforening 02:50,56(2) 2 6 6 A
7 Kent-Ove Clausen Steinkjer Skiklubb 02:50,65(3) 1 3 7 A
8 Lars Vingli Odsæter Lillehammer Skiklub 02:52,09(8) 2 4 2 B
9 Stein Vidar Thun Klæbu Il 02:53,11(17) 2 6 3 B
10 Mikael Östberg Falun-borlänge SK 02:52,25(10) 3 5 4 B
11 Thomas Fremo Fjellørnen Il 02:52,55(11) 2 4 5 B
12 Peeter Kümmel Estland 02:50,80(4) 3    
13 Kristian Horntvedt Stokke Il 02:51,77(6) 3    
14 Jørgen Braathen Høybråten Og Stovner Il 02:52,82(13) 3    
15 Tord Asle Gjerdalen Il Holeværingen 02:53,29(19) 3    
16 Tobias Dahl Fenre Røa Il 02:53,02(15) 4    
17 Øyvind Sandbakk Ørsta Il 02:54,23(22) 4    
18 Fredrik Uusitalo Sverige 02:54,26(23) 4    
19 Tore Martin Søbak Gundersen Vang Skiløperforening 02:54,82(27) 4    
20 Vegar Hattestad Jensen Ørje Il 02:52,00(7) 5    
21 Jens Bjertnæs Jevnaker Idrettsforening Ski 02:53,22(18) 5    
22 Tommy Åsen Hamar Skiklubb 02:54,50(25) 5    
23 Anssi Pentsinen Finland 02:54,97(29) 5    
24 Kein Einaste Estland 02:55,00(30) 5    
25 Fredrik Østberg Sverige 02:52,66(12) 6    
26 Arne Post Kjelsås Il - Ski 02:54,04(20) 6    
27 Tor Erik Schjellerud Vind Il 02:54,48(24) 6    
28 Kusti Kittilä Finland 02:54,52(26) 6    
29 Ragnar Bragvin Andresen Njård 02:54,95(28) 6    
30 Ola Erik Heen Moe Gjerdrum Il 02:55,21(31)      
31 Morten Eide Pedersen Lillehammer Skiklub 02:55,49(32)      
32 Torjus Børsheim Ulvik Il 02:55,52(33)      
33 Andreas Myran Steen Leksvik Il 02:55,59(34)      
34 Håkan Löfström Falun-borlänge SK 02:55,63(35)      
35 Eivind Gjørven Opsahl Vang Skiløperforening 02:55,66(36)      
36 Jan Egil Andresen Hamar Skiklubb 02:55,69(37)      
37 Vegard Godø Emblem Il 02:55,91(38)      
38 Asgeir Årdal Jølster Il 02:55,99(39)      
39 Geir Ludvig Aasen Ouren Oddersjaa Ssk 02:56,03(40)      
40 Kjetil Hagtvedt Dammen Rustad Il 02:56,45(41)      
41 Jacob Ziesler Sandnes Il 02:56,57(42)      
42 Martin Andersen Engerdal Sp.kl. 02:56,96(43)      
43 Lari Lehtonen Finland 02:57,00(44)      
44 Fredrik Persson Kilsmo Ik 02:57,51(45)      
45 Tobias Westman Ragunda If 02:57,57(46)      
46 Magnus Svingheim Jevnaker Idrettsforening Ski 02:57,87(47)      
47 Hallvard Børsheim Kjelsås Il - Ski 02:57,95(48)      
48 Bård Vinsnesbakk Singsås Il 02:57,98(49)      
49 Kjartan Helland Moi Il 02:58,10(50)      
50 Simen Andreas Sveen Ring Il 02:58,18(52)      
51 John Anders Gaustad Hamar Skiklubb 02:58,18(51)      
52 Mirai Yokohama Japan 02:58,34(53)      
53 Njål Tage Gjerdalen Il Holeværingen 02:58,46(54)      
54 Glenn Elvestad Gjerdrum Il 02:58,54(55)      
55 John Chris Deigh Hanssen Asker Skiklubb 02:58,57(56)      
56 Daniel Helgestad Byåsen Il 02:58,92(57)      
57 Joachim Jacobsen Bækkelagets SK 02:59,06(58)      
58 Daniel Lunde Harestua Il 02:59,25(59)      
59 Simen Bækken Hemsedal Il 02:59,34(60)      
60 Espen Emanuelsen Lierne Ski 02:59,47(62)      
61 Katsuhito Ebisawa Japan 02:59,47(61)      
62 Erlend By Vollset Klæbu Il 02:59,53(63)      
63 Eirik Lorentsen Inderøy Il 02:59,57(64)      
64 Gustaf Berglund Åsarna Ik 02:59,64(65)      
65 Tore Bjørseth Berdal Byåsen Il / Team Ntnu 03:00,27(66)      
66 Osamu Yamagishi Japan 03:00,36(67)      
67 Lars Litlere Byåsen Il 03:00,40(68)      
68 Inge Kristoffersen Vind Il 03:00,49(69)      
69 Magnus Brendehaug Hardbagg Il 03:00,66(70)      
70 Per Egil Bjørgen Trønder-lyn Il 03:00,67(71)      
71 Ole Christian Mork Lillehammer Skiklub 03:00,71(72)      
72 Per Jørstad Lillehammer Skiklub 03:00,83(73)      
73 Ole Henrik Somby Sirma Il 03:00,99(74)      
74 Wataru Omori Japan 03:01,32(75)      
75 Vegard Kjøs Egge Lillehammer Skiklub 03:01,58(76)      
76 Jacob Aspelin Søndre Ål Sportsklubb 03:01,72(77)      
77 Jonas Austmo Kolstad Henning Skilag 03:02,19(78)      
78 Troels Hein Bunger Skiteam Danmark 03:02,38(79)      
79 Erlend Hoff Medkila Sl 03:02,52(80)      
80 Mats Håpnes Alta If 03:02,57(81)      
81 Baard Erik Haugen Rustad Il 03:02,88(82)      
82 Martin Hammer Steinkjer Skiklubb 03:03,27(83)      
83 Espen Mikkelsen Vadsø Skiklubb 03:03,34(84)      
84 Lasse Mølgaard-Nielsen Danmark 03:04,10(85)      
85 Lars Amund Toftegaard Brøttum Il 03:04,28(86)      
86 Martin Stuge Bånerud Kjelsås Il - Ski 03:04,49(87)      
87 Petter Torås Halseth Steinkjer Skiklubb 03:04,56(88)      
88 Eirik Kurland Olsen Ros, Il 03:05,20(89)      
89 Lars Hyttehaug Budal Il 03:05,47(90)      
90 Asger Fischer Mølgaard Danmark 03:06,10(91)      
91 Tor-Einar Sandvik Meldal Il 03:06,23(92)      
92 Morgan Aagård Lierne Ski 03:06,30(93)      
93 Peder Nævestad Lyn Ski 03:06,92(94)      
94 Peder Kjærnli Ntnui - Ski 03:07,04(95)      
95 Alexander Standen Scottland 03:11,29(96)      
96 Christian Hohl Strindheim Il 03:12,34(97)      
97 Christopher Syvertsen Rygene Il 03:12,63(98)      
98 Eivind Flugstad Østberg Gjøvik Skiklubb 03:12,76(99)      
99 Simon James Platt Scottland 03:14,41(100)      
100 Simon Spencer Scottland 03:17,50(101)      
101 Peter - James Barron Scottland 03:41,83(102)      
102 Emil Udnes Weng Njård 03:41,95(103)      
DSQ Arild Askestad Fet Skiklubb  

* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut