-->

Neggelspretten1 fristil 2009

Tips en venn  Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Resultatliste Neggelspretten1 fristil
Skistua Sulitjelma, 12.12.2009
 
GUTTER 9ÅR 1KM
Ola E. Holm, Innstrandens IL    02:59
Sindre Edvardsen, Rognan IL    02:30
Benjamin Tomander Loraas, Valnesfjord IL    02:16
Jakob Guttorm Moseng, Rognan IL    02:18
 
JENTER 10ÅR 1KM
Ella Tryggestad, Innstrandens IL    03:50
Alva Eggesvik, Nordfjorden IL    02:48
Sigrid Therese Helbostad, Innstrandens IL    02:18
Linea Solbakken, Innstrandens IL    03:35
 
GUTTER 10ÅR 1KM
Mathias Henriksen, Valnesfjord IL    03:30
Tobias  Larsen, IL Splint    02:00
Elias M. Knutsen, Innstrandens IL     2:41
Adrian-Aleksander Heimtun, Valnesfjord IL    03:30
Emil Kristensen, IL Stormfjell    02:16

JENTER 11ÅR 2KM
1,Nora Marie Irgens, Innstrandens IL    14:20
2,Andrea Karoline Holmstrøm, Fauske IL    14:30
3,Frida Edvardsen, Rognan IL    14:59
4,Line Mari Tverli, Ankenes Skiklubb    18:03
 
GUTTER 11ÅR 2KM
1,Amund Kleist Godal, Innstrandens IL    11:39
2,Stian  Stormo, IL Splint    12:30
3,Kristian Sandnes, IL Splint    13:07
4,Jørgen Eidem Jensen, Innstrandens IL    13:13
5,Marcus Hagenes, Valnesfjord IL    13:16
6,Torbjørn Hemminghytt, Nordfjorden IL    13:48
7,Henrik Nyvold, Innstrandens IL    14:14
8,Håkon Nystadbakk Pedersen, Fauske IL    15:07
9,Nikolas Guttorm Moseng, Rognan IL    16:15
10,Martin Andreas Arntsen, Ankenes Skiklubb    16:30
 
JENTER 12ÅR 2KM
1,Juni Vangberg Jensen, Valnesfjord IL    15:49
 
GUTTER 12ÅR 2KM
1,Joakim Støre Kristiansen, IL Siso    11:46
2,Eivind Willumsen, Fauske IL    11:48
3,Aron Rolandsen, Fauske IL    12:04
4,Adrian S. Lillevoll, Valnesfjord IL    13:01
5,Håvard Haugberg, Fauske IL    13:57
6,Øyvind Nystadbakk Pedersen, Fauske IL    14:01

JENTER 13ÅR 3KM
1,Inga Haukland Eide, Innstrandens IL    13:15
2,Emilie Helskog, Fauske IL    14:51
3,Martha Kalvig Skogan, Valnesfjord IL    18:07
4,Johanna Emilie Hemminghytt, Nordfjorden IL    18:12
 
GUTTER 13ÅR 3KM
1,Martin Olai Jonassen, Fauske IL    11:52
2,Magnus Sandnes, IL Splint    12:41
3,Sander Murbræch, Tverlandet IL    12:56
4,Briam Holmstrøm, Fauske IL    13:04
5,Sebastian Loraas, Valnesfjord IL    13:47
6,Christoffer Guttorm Moseng, Rognan IL    14:27
7,Magnus Johansen, IL Vinger    14:45
 
JENTER 14ÅR 3KM
1,Tiril Brandt Nilsen, Bossmo og Ytteren IL    12:02
2,Ingrid Mathisen, Fauske IL    12:15
3,Frida Værnes Navjord, Fauske IL    13:06
4,Oda Eidem Jensen, Innstrandens IL    13:55
 
GUTTER 14ÅR 3KM
1,Håvard Irgens, Innstrandens IL    11:04
2,Runar Mellerud, Innstrandens IL    11:15
3,Ask Kleist Godal, Innstrandens IL    11:17
4,Erlend Elveos Kjelstrup, Innstrandens IL    11:43
5,Fredrik Hanssen Mosti, IL Splint    12:53
 
JENTER 15ÅR 5KM
1,Christina Rolandsen, Fauske IL    21:07
2,Trine Sønstelien, Innstrandens IL    22:41
3,Julianne Haukland Eide, Innstrandens IL    22:54
4,Vilde Edvardsen, Rognan IL    24:06
5,Anna Bergkvist, Valnesfjord IL    24:48
 
GUTTER 15ÅR 5KM
1,Joakim Thomassen, Innstrandens IL    19:06
2,Peter Skarheim, IL Vinger    19:46
3,Sondre Stormo, IL Splint    20:52
4,Christian Staurbakk, Innstrandens IL    20:55
5,Johan Vangberg Jensen, Valnesfjord IL    21:07
6,Bjørnar Unhjem, Valnesfjord IL    22:22
7,Johan Pettersen, Rognan IL    22:43

JENTER 16ÅR 5KM
1,Mia Guttorm Moseng, Rognan IL    24:57
 
GUTTER 16ÅR 5KM
1,Markus E. Holm, Innstrandens IL    17:52
2,Andre Johnsen Navjord, IL Stormfjell    19:19
3,Andreas Sandnes Olsen, Innstrandens IL    19:30
4,Henrik Stormli, Innstrandens IL    19:37
5,Tobias Thørnquist Jacobsen, Innstrandens IL    20:24

KVINNER 17ÅR 5KM
1,Marte Pedersen, Innstrandens IL    23:38
2,Emilie Ness Olsen, IL Siso    24:12
 
KVINNER 18ÅR 5KM
1,Anja Meisler, Innstrandens IL    21:52
2,Marie Hansen Evjenth, Innstrandens IL    24:03
 
KVINNER 19/20ÅR 7.5KM
1,Vilde Amundsen, Fauske IL    32:45
 
MENN 17ÅR 7.5KM
1,Morten Teksnes, Innstrandens IL    26:00
2,Eirik Solvang, Innstrandens IL    27:16
3,Petter Jakola, Innstrandens IL    27:38
4,Ruben Rolandsen, Fauske IL    29:04
5,Aleksander Bremnes, Innstrandens IL    29:31
6,Andre Rolandsen, Fauske IL    30:52
7,Jakob Kalvig Skogan, Valnesfjord IL    31:09
8,Bendik Storvik Nilsen, Innstrandens IL    37:20
 
MENN 18ÅR 7.5KM
1,Kenneth Støre Kristiansen, IL Siso    26:48
2,Bjørn Harald Sandvik, Innstrandens IL    27:16
 
MENN SENIOR 10KM
1,Espen Li, Burfjord IL    37:37
2,Kim-
 


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn  Skriv ut