Resultater: Rosa sløyfe-løpet| Øvrige resultater nedenfor nyhet 4| Langrenn Pluss| Uttak landslag og team| Podkast - Ski(d)nytt med Elin & Øyvind: Ep. 1| Ep. 2| Ep. 3| Ep. 4|

NM 2004 10 km klassisk kvinner

Her er den komplette resultatlisten.
Tips en venn  Skriv ut
Annonse

   1   45  1260903  Pedersen Hilde Gjermundsh  Nybygda IL                 5.30,3      0,6 (  2)   19.02,9          (  1)   27.59,2         
   2   38  1303874  Bjørnås Kine Beate         Varden, IL                 5.32,7      3,0 (  6)   19.16,2     13,3 (  2)   28.18,5     19,3
   3   44  1303777  Bjørgen Marit              Rognes IL                  5.29,7          (  1)   19.20,0     17,1 (  3)   28.28,6     29,4
   4   48  1304165  Gjømle Ella                Ski og Fotballkl. LYN      5.32,0      2,3 (  4)   19.21,9     19,0 (  4)   28.30,5     31,3
   5   51  1355769  Stemland Kristin Mürer     Byåsen IL                  5.33,7      4,0 (  7)   19.33,9     31,0 (  6)   29.17,3   1.18,1
   6   41  1093093  Ødegård Unni               Molde og Omegn IF          5.31,8      2,1 (  3)   19.31,7     28,8 (  5)   29.19,1   1.19,9
   7   35  1262261  Wigernæs Ine               Ski og Fotballklubben L    5.40,0     10,3 ( 11)   19.51,6     48,7 (  9)   29.21,4   1.22,2
   8   32  1305814  Veum Anja Rynning          Lillehammer Skiklub        5.39,1      9,4 (  9)   19.58,0     55,1 ( 10)   29.32,6   1.33,4
   9   24  3425053  Åsheim Agnetha             Tromsø Skiklub             5.40,9     11,2 ( 12)   20.01,2     58,3 ( 12)   29.36,7   1.37,5
  10   31  3425025  Tyldum Ingrid Aunet        Overhalla IL               5.35,9      6,2 (  8)   19.59,5     56,6 ( 11)   29.39,4   1.40,2
  11   40  3425003  Steira Kristin Størmer     Høybråten og Stovner IL    5.32,2      2,5 (  5)   19.44,4     41,5 (  7)   29.43,0   1.43,8
  12   37  3425000  Engesland Ingvild          IL Gry                     5.39,3      9,6 ( 10)   19.49,1     46,2 (  8)   29.44,7   1.45,5
  13   29  3425021  Pedersen Lena Cecilie      Strindheim IL              5.43,3     13,6 ( 14)   20.13,4   1.10,5 ( 13)   29.46,9   1.47,7
  14   43  3425004  Aas Ingvild                Østre Toten Skilag         5.47,1     17,4 ( 17)   20.23,7   1.20,8 ( 14)   30.08,0   2.08,8
  15   26  3425016  Engen Therese              Raufoss IL Langrenn        5.43,6     13,9 ( 15)   20.24,5   1.21,6 ( 16)   30.16,7   2.17,5
  16   34  3425014  Braathen Merethe           Høybråten og Stovner IL    5.58,3     28,6 ( 30)   20.23,7   1.20,8 ( 14)   30.21,0   2.21,8
  17    5  3425155  Aas Sigrid J.              Tverrelvdalen IL           5.50,7     21,0 ( 20)   20.31,2   1.28,3 ( 17)   30.21,8   2.22,6
  18   33  3425005  Svendsen Sara              Tromsø Skiklub             5.43,2     13,5 ( 13)   20.45,4   1.42,5 ( 20)   30.33,7   2.34,5
  19   17  1147898  Knotten Guri               Byåsen IL                  5.46,7     17,0 ( 16)   20.36,9   1.34,0 ( 18)   30.38,6   2.39,4
  20   11  3425024  Sandbakken Ellen           Skåbu-Tverrbygda IL        5.47,3     17,6 ( 18)   20.40,6   1.37,7 ( 19)   30.39,5   2.40,3
  21   49  3425011  Lillebudal Stine           Leik IL                    5.55,4     25,7 ( 27)   20.57,8   1.54,9 ( 23)   30.59,4   3.00,2
  22   27  3425103  Rueslåtten Solveig         Geilo IL                   5.52,0     22,3 ( 21)   21.00,8   1.57,9 ( 25)   31.05,2   3.06,0
       36  1355672  Selbæk Laila               Nor IL                     5.57,0     27,3 ( 29)   20.50,7   1.47,8 ( 21)   31.05,2   3.06,0
  24   18  1261679  Opgård Karianne            Tverrelvdalen IL           5.49,9     20,2 ( 19)   20.58,3   1.55,4 ( 24)   31.05,3   3.06,1
  25   25  1335787  Andersen Tove              Varden, IL                 6.03,2     33,5 ( 32)   21.07,5   2.04,6 ( 28)   31.06,0   3.06,8
  26   30  1252367  Myrvoll Tone Tangen        Rustad IL                  5.53,4     23,7 ( 23)   20.54,9   1.52,0 ( 22)   31.16,9   3.17,7
  27   28  1227244  Axelsen Lene               Ringkollen Skiklubb        5.55,2     25,5 ( 26)   21.05,0   2.02,1 ( 27)   31.18,8   3.19,6
  28   20  3425062  Tøllefsen Ingvild          Ytre-Andørja IL            6.02,7     33,0 ( 31)   21.25,9   2.23,0 ( 32)   31.20,9   3.21,7
  29   19  3425119  Weidahl Lydia              Høybråten og Stovner IL    5.55,6     25,9 ( 28)   21.03,3   2.00,4 ( 26)   31.22,4   3.23,2
  30   47  3425020  Øverby Mette               Fossum IF                  5.54,3     24,6 ( 25)   21.24,6   2.21,7 ( 31)   31.47,9   3.48,7
  31   14  3425127  Skei Kristin               Leksvik IL                 6.05,1     35,4 ( 33)   21.21,0   2.18,1 ( 30)   31.48,5   3.49,3
  32    8  1212112  Storevik Åshild            Bardu IL                   5.53,3     23,6 ( 22)   21.16,4   2.13,5 ( 29)   31.51,8   3.52,6
  33    7  3425115  Solli Guro Strøm           Drevja IL                  5.54,0     24,3 ( 24)   21.38,9   2.36,0 ( 33)   31.59,5   4.00,3
  34   15  3425009  Solum Magni                Nor IL                     6.07,9     38,2 ( 35)   21.58,3   2.55,4 ( 34)   32.19,6   4.20,4
  35   23  3425013  Bjerke Heidi               Strindheim IL              6.09,5     39,8 ( 37)   22.12,8   3.09,9 ( 36)   32.40,7   4.41,5
  36   12  3425022  Pettersen Merethe Harjo    Vadsø Skiklubb             6.05,9     36,2 ( 34)   22.12,0   3.09,1 ( 35)   32.45,7   4.46,5
  37   22  1172924  Sørum Ruth                 Gran IL                    6.27,1     57,4 ( 44)   22.39,2   3.36,3 ( 38)   33.13,6   5.14,4
  38   13  3425026  Ulkestad Gunn Elisabeth    Strindheim IL              6.26,2     56,5 ( 42)   22.52,5   3.49,6 ( 42)   33.18,5   5.19,3
  39    1  3425141  Nørstebø Vibeke            NTNUI                      6.22,7     53,0 ( 40)   22.34,3   3.31,4 ( 37)   33.33,1   5.33,9
  40   16  3425099  Hatledal Kristin           Markane IL                 6.17,4     47,7 ( 39)   22.43,7   3.40,8 ( 40)   33.35,7   5.36,5
  41    3  3425066  Spaun Janne Murberg        Medkila SL                 6.08,4     38,7 ( 36)   22.43,2   3.40,3 ( 39)   33.45,6   5.46,4
  42   10  3425152  Heimdal Line Elise         Bardu IL                   6.24,5     54,8 ( 41)   22.52,1   3.49,2 ( 41)   34.00,4   6.01,2
  43    6  3425151  Alseen Kathrine            Skjervøy IL                6.26,2     56,5 ( 42)   23.13,1   4.10,2 ( 43)   34.20,0   6.20,8
  44    9  3425075  Nygårdsmoen Hilde          Nes Ski                    6.10,3     40,6 ( 38)   23.22,9   4.20,0 ( 45)   34.31,7   6.32,5
  45    2           Krokstad Ingeborg Nordmo   Krokstadøra IL             6.40,7   1.11,0 ( 45)   23.18,2   4.15,3 ( 44)   35.09,5   7.10,3
  46    4           Ingebrigtsen Hilde         Kilkameratene, IF          6.53,0   1.23,3 ( 46)   24.59,6   5.56,7 ( 46)   36.53,6   8.54,4
 
 
 Ikke startet:
 
       21  3425015  Braathen Solfrid           Høybråten og Stovner IL
       39  1203576  Roaldset Marit             Molde og Omegn IF      
       42  3425051  Tafjord Ann Eli            Valldal IL             
       46  1147801  Bay Tina                   Korlevoll IL           
       50  1261873  Pettersen Hanne            Tromsdalen UIL         
  

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene

Tips en venn  Skriv ut
Annonse








Annonse






Annonse

Fra fødsel til NM-medalje

Langrenn.com følger NM i Bardufoss

Bjerviglite_100x102

Ikke helt som før

Langrenn.com følger NM i Bardufoss

IKnotten_200x165

Jaget inn til NM-gull

Langrenn.com følger NM i Bardufoss

hofstad close (ad)_200x188

Den optimale spurtduellen

Hofstad slo Hetland i spurten og sikret Lillehammer gull:

NM 2004 Stafett kvinner

Langrenn.com på NM i Bardufoss

BJORGEN[1]_150x108

For kaldt for skirenn

Langrenn.com følger NM i Bardufoss

bjornaas2_150x134

Vellykket comeback-år

Langrenn.com følger NM i Bardufoss

horntvedt_lite_100x129

Kalkulert formtopp

Langrenn.com følger NM i Bardufoss

oddb_3_200x221

NM-kongen Odd-Bjørn

Langrenn.com følger NM i Bardufoss

NM 2004 15 km klassisk menn

Langrenn.com på NM i Bardufoss

hilde2_200x205

Hildes store NM

Langrenn.com følger NM i Bardufoss