Resultater: Rosa sløyfe-løpet| Øvrige resultater nedenfor nyhet 4| Langrenn Pluss| Uttak landslag og team| Podkast - Ski(d)nytt med Elin & Øyvind: Ep. 1| Ep. 2| Ep. 3| Ep. 4|

NM 2004 - 30 km fristil kvinner

Tips en venn  Skriv ut
Annonse

 1	Stemland,Kristin Mürer          Byåsen Il              3     1:21:42,9 + 00:00,0
 2	Pedersen,Hilde Gjermundshaug    Nybygda Il             3     1:23:43,9 + 02:01,0
 3	Nilsen,Elin                     Bossmo & Ytteren Il    3     1:24:05,8 + 02:22,9
 4	Bjørgen,Marit                   Rognes Il              3     1:24:30,7 + 02:47,8
 5	Veum,Anja                       Lillehammer Skiklub    3     1:25:02,5 + 03:19,6
 6	Steira,Kristin Størmer          Høybråten Og Stovner I 3     1:27:37,2 + 05:54,3
 7	Wigernæs,Ine                    Lyn Ski                3     1:27:54,2 + 06:11,3
 8	Svendsen,Sara                   Tromsø Skiklub               1:28:11,2 + 06:28,3
 9	Andersen,Tove                   Il Varden              3     1:28:44,0 + 07:01,1
 10	Gjømle,Ella                     Lyn Ski                3     1:28:51,1 + 07:08,2
 11	Tafjord,Ann Eli                 Valldal Il             3     1:29:46,6 + 08:03,7
 12	Knotten,Ingrid                  Il Varden              3     1:29:48,9 + 08:06,0
 13	Narum,Ingrid                    Sogndal Il             3     1:29:55,9 + 08:13,0
 14	Myrvoll,Tone T                  Rustad Il              3     1:30:00,9 + 08:18,0
 15	Ryste,Bodil                     Strindheim Il                1:31:09,5 + 09:26,6
 16	Åsheim,Agnetha                  Tromsø Skiklub         3     1:33:21,9 + 11:39,0
 17	Engesland,Ingvild               Il Gry                 3     1:33:25,8 + 11:42,9
 18	Braathen,Solfrid                Høybråten Og Stovner I       1:33:44,0 + 12:01,1
 19	Kirkevik,Stine Hjermstad        Asker Skiklubb         3     1:33:53,5 + 12:10,6
 20	Lillebudal,Stine                Il Leik                3     1:33:54,8 + 12:11,9
 21	Opgård,Karianne                 Tverrelvdalen Il       3     1:33:59,7 + 12:16,8
 22	Sandbakken,Ellen                Skåbu-Tverrbygda Il          1:34:07,8 + 12:24,9
 23	Tyldum,Ingri Aunet              Overhalla Il           3     1:34:44,0 + 13:01,1
 24	Feiring,Hilde                   Kjelsås Il             3     1:35:22,1 + 13:39,2
 25	Skjærli,Ragnhild                Østre Toten Skilag           1:36:23,3 + 14:40,4
 26	Skei,Kristin                    Leksvik Il                   1:36:29,0 + 14:46,1
 27	Braathen,Merete                 Høybråten Og Stovner I 3     1:36:46,4 + 15:03,5
 28	Solum,Magni                     Il Nor                 3     1:37:15,9 + 15:33,0
 29	Weydahl,Lydia                   Høybråten Og Stovner I       1:37:33,3 + 15:50,4
 30	Reenaas,Marte                   Strindheim Il                1:38:03,5 + 16:20,6
 31	Hatledal,Kristin                Markane Il             3     1:41:01,0 + 19:18,1
 32	Ulkestad,Gunn Elisabeth         Strindheim Il                1:41:08,1 + 19:25,2
 33	Krog,Katrine Aas                Bjerke Il                    1:41:54,0 + 20:11,1
 34	Solli,Guro Strøm                Drevja Il              3     1:41:59,9 + 20:17,0
 DNF	Lande,Mariann                   Byåsen Il                             
 DNF	Veum,Kjersti Rynning            Il Viljar                             
 DNF	Rueslåtten,Solveig              Geilo Il                              
 DNF	Pettersen,Hanne                 Tromsdalen Uil                        
 DNF	Selbæk,Laila                    Il Nor                 3              
 DNS	Pedersen,Lena Cecilie           Strindheim Il                         
 DNS	Ødegård,Unni                    Molde Og Omegn If - Sk                
 DNS	Aas,Ingvild                     Østre Toten Skilag                    

27.03.04 11:59:34 eTiming versjon 1.7.2 Emit as 


* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene

Tips en venn  Skriv ut
Annonse








Annonse






Annonse

Fra fødsel til NM-medalje

Langrenn.com følger NM i Bardufoss

Bjerviglite_100x102

Ikke helt som før

Langrenn.com følger NM i Bardufoss

IKnotten_200x165

Jaget inn til NM-gull

Langrenn.com følger NM i Bardufoss

hofstad close (ad)_200x188

Den optimale spurtduellen

Hofstad slo Hetland i spurten og sikret Lillehammer gull:

NM 2004 Stafett kvinner

Langrenn.com på NM i Bardufoss

BJORGEN[1]_150x108

For kaldt for skirenn

Langrenn.com følger NM i Bardufoss

bjornaas2_150x134

Vellykket comeback-år

Langrenn.com følger NM i Bardufoss

horntvedt_lite_100x129

Kalkulert formtopp

Langrenn.com følger NM i Bardufoss

oddb_3_200x221

NM-kongen Odd-Bjørn

Langrenn.com følger NM i Bardufoss

NM 2004 15 km klassisk menn

Langrenn.com på NM i Bardufoss

hilde2_200x205

Hildes store NM

Langrenn.com følger NM i Bardufoss