Resultater: Rosa sløyfe-løpet| Øvrige resultater nedenfor nyhet 4| Langrenn Pluss| Uttak landslag og team| Podkast - Ski(d)nytt med Elin & Øyvind: Ep. 1| Ep. 2| Ep. 3| Ep. 4|

NM 2005 - Sprintstafett kvinner

Lyn ble Norgesmestre i lagsprint i dag.
Tips en venn  Skriv ut
Annonse

1

1

Lyn Ski

 

19:08.4

0.0

 

1.1

WIGERNÆS Ine

2:55.6

1

2:55.6

1

9:18.1

1

3:12.8

1

15:47.0

1

3:13.9

1

1.2

GJØMLE Ella

6:05.3

1

3:09.7

3

12:33.1

1

3:15.0

5

19:08.4

1

3:21.4

5

 

2

2

IL Varden

 

19:23.2

+14.8

 

2.1

ANDERSEN Tove

3:07.5

7

3:07.5

7

9:35.8

4

3:21.3

3

16:09.8

3

3:24.3

5

2.2

BJØRNÅS Kine Beate

6:14.5

5

3:07.0

2

12:45.5

2

3:09.7

2

19:23.2

2

3:13.4

2

3

10

Nybygda IL 1. lag

 

19:26.2

+17.8

 

10.1

PEDERSEN Ida Gjermundsha

3:09.9

9

3:09.9

9

9:40.6

6

3:26.5

7

16:13.0

5

3:26.7

6

10.2

PEDERSEN Hilde Gjermunds

6:14.1

4

3:04.2

1

12:46.3

3

3:05.7

1

19:26.2

3

3:13.2

1

 

4

4

Strindheim IL 2. lag

 

19:27.5

+19.1

 

4.1

ALMELAND Silje Kreken

3:01.3

2

3:01.3

2

9:35.4

3

3:22.6

4

16:10.4

4

3:23.0

3

4.2

SELBÆK Laila

6:12.8

3

3:11.5

6

12:47.4

5

3:12.0

4

19:27.5

4

3:17.1

3

5

6

Strindheim IL 1. lag

 

19:27.6

+19.2

 

6.1

PEDERSEN Lena C.

3:01.4

3

3:01.4

3

9:35.1

2

3:22.9

5

16:09.5

2

3:23.1

4

6.2

REENAAS Marthe

6:12.2

2

3:10.8

4

12:46.4

4

3:11.3

3

19:27.6

5

3:18.1

4

 

6

11

Gran IL

 

20:11.1

+1:02.7

 

11.1

KATNOSA Anita Olsen

3:01.6

4

3:01.6

4

9:35.9

5

3:13.8

2

16:27.1

6

3:18.9

2

11.2

LØVBRØTTE Ingrid

6:22.1

7

3:20.5

10

13:08.2

6

3:32.3

12

20:11.1

6

3:44.0

11

7

3

Østre Toten Skilag

 

20:17.8

+1:09.4

 

3.1

AAS Ingvild

3:12.0

11

3:12.0

11

9:57.4

10

3:32.4

11

16:49.6

8

3:32.8

10

3.2

SKJÆRLI Ragnhild

6:25.0

10

3:13.0

7

13:16.8

8

3:19.4

7

20:17.8

7

3:28.2

6

 

8

13

Ringkollen Skiklubb

 

20:22.0

+1:13.6

 

13.1

MATHISEN Christine

3:05.4

6

3:05.4

6

9:50.0

7

3:26.1

6

16:47.4

7

3:27.7

7

13.2

DAHL Ingeborg

6:23.9

9

3:18.5

8

13:19.7

9

3:29.7

10

20:22.0

8

3:34.6

8

9

5

Drevja IL

 

20:22.1

+1:13.7

 

5.1

SOLLI Lotte Strøm

3:09.5

8

3:09.5

8

9:52.2

8

3:31.7

10

16:53.3

9

3:39.7

12

5.2

SOLLI Guro Strøm

6:20.5

6

3:11.0

5

13:13.6

7

3:21.4

8

20:22.1

9

3:28.8

7

 

10

9

Høybråten og Stovner IL

 

20:34.0

+1:25.6

 

9.1

WEYDAHL Lydia

3:02.0

5

3:02.0

5

9:52.5

9

3:29.5

9

16:53.7

10

3:30.1

8

9.2

KALNÆS Maria

6:23.0

8

3:21.0

11

13:23.6

10

3:31.1

11

20:34.0

10

3:40.3

10

 

11

15

Skåla IL

 

20:39.6

+1:31.2

 

15.1

GJEITNES Randi Vikhagen

3:21.2

12

3:21.2

12

10:12.8

12

3:33.1

12

17:02.3

11

3:32.1

9

15.2

GJEITNES Kari Vikhagen

6:39.7

12

3:18.5

8

13:30.2

11

3:17.4

6

20:39.6

11

3:37.3

9

 

12

8

Strindheim IL 3. lag

 

20:51.2

+1:42.8

 

8.1

ULKESTAD Gunn Elisabeth

3:10.4

10

3:10.4

10

10:05.3

11

3:29.1

8

17:03.8

12

3:32.8

10

8.2

REENAAS Kjersti

6:36.2

11

3:25.8

12

13:31.0

12

3:25.7

9

20:51.2

12

3:47.4

12

 

13

14

Vang Skiløperforening

Heat: 7.pl

19:23.1

+49.1

 

14.1

SVENKERUD Berte Anette

2:51.5

3

2:51.5

3

9:18.3

8

3:10.2

1

15:53.7

7

3:15.1

2

14.2

KARSET Marthe Hafsal

6:08.1

8

3:16.6

8

12:38.6

8

3:20.3

7

19:23.1

7

3:29.4

5

 

14

16

Sør-Fron IL

Heat: 7.pl

19:29.8

+49.8

 

16.1

TUOVILA Miia

2:55.2

8

2:55.2

8

9:21.6

7

3:10.4

2

15:57.4

6

3:14.0

4

16.2

HOVEMOEN Thea Holt

6:11.2

10

3:16.0

10

12:43.4

8

3:21.8

9

19:29.8

7

3:32.4

9

15

19

Åslia Skilag 1. lag

Heat: 8.pl

19:26.3

+52.3

 

19.1

BOLSTAD Ragnhild

2:56.8

8

2:56.8

8

9:13.0

5

3:16.5

6

15:53.9

8

3:24.2

8

19.2

PEDERSEN Lene

5:56.5

6

2:59.7

4

12:29.7

7

3:16.7

6

19:26.3

8

3:32.4

7

 

16

12

Raufoss IL Langrenn

Heat: 8.pl

19:33.5

+53.5

 

12.1

JAKOBSEN Maja

2:57.5

10

2:57.5

10

9:26.0

10

3:22.9

10

16:09.1

10

3:31.3

10

12.2

ENGEN Therese

6:03.1

6

3:05.6

6

12:37.8

6

3:11.8

4

19:33.5

8

3:24.4

2

17

21

Asker Skiklubb

Heat: 9.pl

19:34.9

+54.9

 

21.1

NYDAL Britt Ingunn

2:53.5

7

2:53.5

7

9:20.3

6

3:12.8

4

16:05.0

9

3:19.4

6

21.2

NYGARD Martine Fossem

6:07.5

8

3:14.0

9

12:45.6

10

3:25.3

10

19:34.9

9

3:29.9

7

 

18

18

SF Grei

Heat: 9.pl

20:34.5

+2:00.5

 

18.1

SIVERTSEN Kari Rommen

2:58.1

9

2:58.1

9

9:42.4

9

3:27.1

9

16:46.6

9

3:33.9

9

18.2

FAHLE Ine

6:15.3

9

3:17.2

9

13:12.7

9

3:30.3

9

20:34.5

9

3:47.9

9

19

17

IL Viljar

Heat: 10.pl

19:35.5

+55.5

 

17.1

VEUM Kjersti Rynning

2:55.7

9

2:55.7

9

9:24.7

9

3:16.4

6

16:03.2

8

3:19.1

5

17.2

BAKKETUN Kjersti

6:08.3

9

3:12.6

8

12:44.1

9

3:19.4

7

19:35.5

10

3:32.3

8

 

20

20

Vestringen IL

Heat: 11.pl

21:24.8

+2:44.8

 

20.1

JØRSTAD Ida Elisabeth

3:00.1

11

3:00.1

11

9:47.8

11

3:29.4

11

17:19.0

11

3:45.3

11

20.2

FOSS Ida Stange

6:18.4

11

3:18.3

11

13:33.7

11

3:45.9

11

21:24.8

11

4:05.8

11

 


* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene

Tips en venn  Skriv ut
Annonse








Annonse






Annonse

Fra fødsel til NM-medalje

Langrenn.com følger NM i Bardufoss

Bjerviglite_100x102

Ikke helt som før

Langrenn.com følger NM i Bardufoss

IKnotten_200x165

Jaget inn til NM-gull

Langrenn.com følger NM i Bardufoss

hofstad close (ad)_200x188

Den optimale spurtduellen

Hofstad slo Hetland i spurten og sikret Lillehammer gull:

NM 2004 Stafett kvinner

Langrenn.com på NM i Bardufoss

BJORGEN[1]_150x108

For kaldt for skirenn

Langrenn.com følger NM i Bardufoss

bjornaas2_150x134

Vellykket comeback-år

Langrenn.com følger NM i Bardufoss

horntvedt_lite_100x129

Kalkulert formtopp

Langrenn.com følger NM i Bardufoss

oddb_3_200x221

NM-kongen Odd-Bjørn

Langrenn.com følger NM i Bardufoss

NM 2004 15 km klassisk menn

Langrenn.com på NM i Bardufoss

hilde2_200x205

Hildes store NM

Langrenn.com følger NM i Bardufoss