-->
Illustrasjonsbilde. Foto: Geir Nisen/Langrenn.com.

Illustrasjonsbilde. Foto: Geir Nisen/Langrenn.com.

NM Tromsø 2016 - Alle påmeldte kvinner

Oppdaterte lister: NM Tromsø 2016 går av stabelen 28. til 31. januar. Her er alle påmeldte damer:

Tips en venn  Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Skiforbundet informerer:

Av de påmeldte løperne er følgende godkjent for start i NM, ihenhold til retningslinjer gitt i Norges Skiforbunds sesonginformasjoner.

Avmeldinger meldes via epost til vigdis@idrettsforbundet.no så snart som mulig.

Listene er oppdatert med reserver, der noen har meldt seg av.

Det samme vil skje ved fremtidige avmeldinger frem til lagledermøtet onsdag 27. januar.

Dersom noen på reservelista vet at de ikke skal gå i Tromsø, må de også melde ifra snarest.

NB! Forbehold om endringer - sjekk siste lister hos arrangør.

Se også
Alle påmeldte - Individuelt, menn
Lagoppstillinger - Stafett, kvinner
Lagoppstillinger - Stafett, menn

Listene nedenfor sist oppdatert onsdag 27. januar ved lunsjtid.​

Torsdag 28. januar - ​Intervallstart 10 kilometer, klassisk

Etternavn Fornavn Klubb Team Seeding gruppe  
Albertsen Tatjana IL Varden Meråker     1
Andersen Tine Dahl IL Forsøk     1
Benjaminsen Andrine Lillomarka Skiklubb     2
Bjørnsgaard Marthe Lillehammer Skiklub Team Veidekke Innlandet   4
Bonden Inger Sande Sportsklubb Team Veidekke Oslofjord   4
Byggland Sigrid Lid Høydalsmo IL     1
Bøgseth Hanne Henning Skilag     1
Dahl Ingeborg Ringkollen Skiklubb     1
Djukastein Hege Bulken IL Team Veidekke Vest   2
Drabløs Elise Røer Bækkelagets SK     3
Dyrhovd Margrete Røssum Krødsherad IL     1
Eide Mari Øystre Slidre IL Team Veidekke Innlandet   4
Espnes Hilde Senja Ski     2
Fleten Emilie Gol IL     3
Fornes Trude Nonstad Ranheim Skiklubb     3
Fredriksen Ingerid Lillehammer Skiklub     2
Gangsø Marie Renée Sørum Svea Skilag     1
Gjeitnes Kari Vikhagen Henning Skilag     4
Grubbmo Anne Lise Lierne IL     3
Hagen Martine Ek Bul IL     4
Harsem Kathrine IL Varden Meråker     4
Heimdal Lovise Bardu IL Team Veidekke Nord-Norge   4
Jacobsen Astrid Uhrenholdt IL Heming     4
Jensen Marte Louise IL Runar     1
Jevne Karianne IL Heming Team Veidekke Oslofjord   3
Jørgensen Anniken IL Varden Meråker     3
Kaasen Agnethe Nordreisa IL     3
Kalvå Anne Kjersti Lundamo IL Team  Veidekke Trøndelag   4
Kant Anna Emilie Hernes IL     3
Karset Marthe Kristine Hafsahl Vang Skiløperforening     2
Kjellbergvik Anette Kvaløysletta Skilag     2
Kongsten Emilie Åsen IL Team Veidekke Oslofjord   3
Kristoffersen Emilie Alta IF Team Veidekke Nord-Norge   4
Kristoffersen Marthe IL Varden Meråker     4
Krüger Solveig Hegstad Lyn Ski     3
Kvåle Barbro Lillehammer Skiklub     4
Landheim Hilde Losgård Lillehammer Skiklub Team Coop Talent   2
Langkaas Elise Bærums Verk og Hauger IF     3
Løksa Eli Anne Bakkene Øystre Slidre IL     1
Løvlien Ine Lillehammer Skiklub Team Coop Talent   3
Madsen Caroline Konnerud IL     1
Mathisen Ingrid Fauske IL Ski     4
Mikkelsen Henriette Heitmann Lillehammer Skiklub Team Coop Talent   2
Mogstad Berit Strindheim IL Team  Veidekke Trøndelag   4
Moxnes Eldbjørg Dirdal Gjerdrum IL     1
Murud Thea Krokan Roterud IL Team Veidekke Innlandet   4
Myhre Charlotte IL Varden Meråker     1
Myrseth Merete Strindheim IL     4
Måbø Pia Sofie Lillehammer Skiklub     1
Nakstad Maria Strøm Byaasen Skiklub     4
Nerdrum Oda Ringkollen Skiklubb     2
Nordgården Sigrid Lillehammer Skiklub     1
Paulsen Pia Helene Rustad IL     3
Renå Tine Marit Hommelvik IL     2
Robertsen Marit Katarina Kvaløysletta Skilag     2
Sjøvold Pauline Røros IL     1
Skaarseth Stine Lillehammer Skiklub     1
Skarpenes Pernille Lyn Ski     2
Skarpsno Ellen Merethe Schjelderup Alvdal IL     3
Slind Kari Øyre Oppdal IL Team  Veidekke Trøndelag   4
Smedås Magni IL Nansen Team Veidekke Innlandet   2
Snildalsli Wenche A. Strindheim IL     2
Stenseth Ane Appelkvist Grong IL     2
Sundsvik Line Frol IL     1
Svendsen Anna Tromsø Skiklubb Team Veidekke Nord-Norge   4
Svenkerud Berthe Annette Kvaløysletta Skilag     1
Theodorsen Silje Kvaløysletta Skilag   4
Tjetland Renate Bergset Gjesdal IL Team Veidekke Vest 3
Torgersen Kristine K Lillehammer Skiklub   2
Vatnedalen Anne Bykle IL Team Veidekke Vest 3
Wangensteen Maren Øystre Slidre IL   2
Weng Heidi Bul IL   4
Wollan Karoline Byåsen IL   3


---
Fredag 29. januar - ​Sprint, fristil

Etternavn Fornavn Klubb Team
Albertsen Tatjana IL Varden Meråker  
Alnæs Anikken Gjerde Gjerdrum IL  
Andersen Tine Dahl IL Forsøk  
Benjaminsen Andrine Lillomarka Skiklubb  
Bjørnsgaard Marthe Lillehammer Skiklub Team Veidekke Innlandet
Bonden Inger Sande Sportsklubb Team Veidekke Oslofjord
Byggland Sigrid Lid Høydalsmo IL  
Bøgseth Hanne Henning Skilag  
Bøgseth Solveig Henning Skilag  
Dahl Ingeborg Ringkollen Skiklubb  
Djukastein Hege Bulken IL Team Veidekke Vest
Drabløs Elise Røer Bækkelagets SK  
Dyrhovd Margrete Røssum Krødsherad IL  
Eide Mari Øystre Slidre IL Team Veidekke Innlandet
Falla Maiken Caspersen Gjerdrum IL  
Fleten Emilie Gol IL  
Fornes Trude Nonstad Ranheim Skiklubb  
Fredriksen Ingerid Lillehammer Skiklub  
Gangsø Marie Renée Sørum Svea Skilag  
Gjeitnes Kari Vikhagen Henning Skilag  
Grubbmo Anne Lise Lierne IL  
Gussiås Mari Støen Lillehammer Skiklub Team Veidekke Innlandet
Hagen Martine Ek Bul IL  
Harsem Kathrine IL Varden Meråker  
Heimdal Lovise Bardu IL Team Veidekke Nord-Norge
Jacobsen Astrid Uhrenholdt IL Heming  
Jensen Marte Louise IL Runar  
Jevne Karianne IL Heming Team Veidekke Oslofjord
Johaug Therese IL Nansen  
Jørgensen Anniken IL Varden Meråker  
Kalvå Anne Kjersti Lundamo IL Team Veidekke Trøndelag
Kant Anna Emilie Hernes IL  
Karset Marthe Kristine Hafsahl Vang Skiløperforening  
Kjellbergvik Anette Kvaløysletta Skilag  
Kongsten Emilie Åsen IL Team Veidekke Oslofjord
Kristoffersen Emilie Alta IF Team Veidekke Nord-Norge
Kristoffersen Marthe IL Varden Meråker  
Krüger Solveig Hegstad Lyn Ski  
Kvåle Barbro Lillehammer Skiklub  
Landheim Hilde Losgård Lillehammer Skiklub Team Coop Talent
Langkaas Elise Bærums Verk og Hauger Idrettsforening  
Løvlien Ine Lillehammer Skiklub Team Coop Talent
Madsen Caroline Konnerud IL  
Monrad-Hansen Marte Heming, IL  
Murud Thea Krokan Roterud IL Team Veidekke Innlandet
Myhre Charlotte IL Varden Meråker  
Myrseth Merete Strindheim IL  
Nerdrum Oda Ringkollen Skiklubb  
Nordgården Sigrid Lillehammer Skiklub  
Ous Amalie Håkonsen Nes Ski  
Paulsen Pia Helene Rustad IL  
Renå Tine Marit Hommelvik IL  
Robertsen Marit Katarina Kvaløysletta Skilag  
Sjøvold Pauline Røros IL  
Skaarseth Stine Lillehammer Skiklub  
Skarpenes Pernille Lyn Ski  
Skarpsno Ellen Merethe Schjelderup Alvdal IL  
Slind Silje Øyre Oppdal IL Team Veidekke Trøndelag
Smedås Magni Nansen, IL Team Veidekke Innlandet
Snildalsli Wenche A. Strindheim IL  
Stenseth Ane Appelkvist Grong IL  
Sundsvik Line Frol IL  
Svendsen Anna Tromsø Skiklubb Team Veidekke Nord-Norge
Theodorsen Silje Kvaløysletta Skilag  
Tjetland Renate Bergset Gjesdal IL Team Veidekke Vest
Torgersen Kristine K Lillehammer Skiklub  
Vatnedalen Anne Bykle IL Team Veidekke Vest
Wangensteen Maren Øystre Slidre IL  
Weng Heidi Bul IL  
Wollan Karoline Byåsen IL  
Østberg Ingvild Flugstad Gjøvik Skiklubb  


---
Lørdag 30. januar - ​Skiathlon 7,5 + 7,5 km

Etternavn Fornavn Klubb Team
Albertsen Tatjana IL Varden Meråker  
Alnæs Anikken Gjerde Gjerdrum IL  
Andersen Tine Dahl IL Forsøk  
Andersen Tove Rustad IL  
Benjaminsen Andrine Lillomarka Skiklubb  
Bjørnsgaard Marthe Lillehammer Skiklub Team Veidekke Innlandet
Bonden Inger Sande Sportsklubb Team Veidekke Oslofjord
Byggland Sigrid Lid Høydalsmo IL  
Djukastein Hege Bulken IL Team Veidekke Vest
Drabløs Elise Røer Bækkelagets SK  
Dyrhovd Margrete Røssum Krødsherad IL  
Eide Mari Øystre Slidre IL Team Veidekke Innlandet
Espnes Hilde Senja Ski  
Falla Maiken Caspersen Gjerdrum IL  
Fleten Emilie Gol IL  
Fornes Trude Nonstad Ranheim Skiklubb  
Fredriksen Ingerid Lillehammer Skiklub  
Grubbmo Anne Lise Lierne IL  
Gussiås Mari Støen Lillehammer Skiklub Team Veidekke Innlandet
Haga Ragnhild Åsen IL  
Hagen Martine Ek Bul IL  
Heimdal Lovise Bardu IL Team Veidekke Nord-Norge
Jacobsen Astrid Uhrenholdt IL Heming  
Jensen Marte Louise IL Runar  
Jevne Karianne IL Heming Team Veidekke Oslofjord
Johaug Therese IL Nansen  
Jørgensen Anniken IL Varden Meråker  
Kaasen Agnethe Nordreisa IL  
Kalvå Anne Kjersti Lundamo IL Team Veidekke Trøndelag
Kant Anna Emilie Hernes IL  
Karset Marthe Kristine Hafsahl Vang Skiløperforening  
Kjellbergvik Anette Kvaløysletta Skilag  
Kongsten Emilie Åsen IL Team Veidekke Oslofjord
Kristoffersen Emilie Alta IF Team Veidekke Nord-Norge
Kristoffersen Marthe IL Varden Meråker  
Krüger Solveig Hegstad Lyn Ski  
Kvåle Barbro Lillehammer Skiklub  
Langkaas Elise Bærums Verk og Hauger IF  
Løvlien Ine Lillehammer Skiklub Team Coop Talent
Madsen Caroline Konnerud IL  
Mathisen Ingrid Fauske IL Ski  
Mikkelsen Henriette Heitmann Lillehammer Skiklub Team Coop Talent
Mogstad Berit Strindheim IL Team Veidekke Trøndelag
Monrad-Hansen Marte Heming, IL  
Moxnes Eldbjørg Dirdal Gjerdrum IL  
Murud Thea Krokan Roterud IL Team Veidekke Innlandet
Myrseth Merete Strindheim IL  
Måbø Pia Sofie Lillehammer Skiklub  
Nakstad Maria Strøm Byaasen Skiklub  
Nerdrum Oda Ringkollen Skiklubb  
Paulsen Pia Helene Rustad IL  
Renå Tine Marit Hommelvik IL  
Robertsen Marit Katarina Kvaløysletta Skilag  
Sjøvold Pauline Røros IL  
Skaarseth Stine Lillehammer Skiklub  
Skarpenes Pernille Lyn Ski  
Skarpsno Ellen Merethe Schjelderup Alvdal IL  
Slind Kari Øyre Oppdal IL Team Veidekke Trøndelag
Slind Silje Øyre Oppdal IL Team Veidekke Trøndelag
Smedås Magni IL Nansen Team Veidekke Innlandet
Snildalsli Wenche A. Strindheim IL  
Stenseth Ane Appelkvist Grong IL  
Sundsvik Line Frol IL  
Svendsen Anna Tromsø Skiklubb Team Veidekke Nord-Norge
Svenkerud Berthe Annette Kvaløysletta Skilag  
Theodorsen Silje Kvaløysletta Skilag  
Tjetland Renate Bergset Gjesdal IL Team Veidekke Vest
Torgersen Kristine K Lillehammer Skiklub  
Vatnedalen Anne Bykle IL Team Veidekke Vest
Wangensteen Maren Øystre Slidre IL  
Weng Heidi Bul IL  
Wollan Karoline Byåsen IL  
Østberg Ingvild Flugstad Gjøvik Skiklubb  


Funksjonshemmede

Junior stående - 5 km klassisk og sprint - Vilde Nilsen - Tromsø SK
Senior sittende - 5 km klassisk og sprint - Mariann Vestbostad Marthinsen - Loddefjord IL
Senior sittende - 5 km klassisk og sprint - Anne Karen Olsen - Svea Skilag
Senior sittende - 5 km klassisk og sprint - Isabell Valen - Skjervøy IK


Se også
Alle påmeldte - Individuelt, menn
Lagoppstillinger - Stafett, kvinner
Lagoppstillinger - Stafett, menn


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn  Skriv ut


blog comments powered by Disqus