-->
Illustrasjonsbilde. Foto: Geir Nisen/Langrenn.com.

Illustrasjonsbilde. Foto: Geir Nisen/Langrenn.com.

NM Tromsø 2016 - Alle påmeldte menn

Oppdaterte lister: NM Tromsø 2016 går av stabelen 28. til 31. januar. Her er alle påmeldte herrer:

Tips en venn  Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Skiforbundet informerer:

Av de påmeldte løperne er følgende godkjent for start i NM, ihenhold til retningslinjer gitt i Norges Skiforbunds sesonginformasjoner.

Avmeldinger meldes via epost til vigdis@idrettsforbundet.no så snart som mulig. Listene er oppdatert med reserver, der noen har meldt seg av.

Det samme vil skje ved fremtidige avmeldinger frem til lagledermøtet onsdag 27. januar.

Dersom noen på reservelista vet at de ikke skal gå i Tromsø, må de også melde ifra snarest.

NB! Forbehold om endringer - sjekk siste lister hos arrangør.

Se også
Alle påmeldte - Individuelt, kvinner
Lagoppstillinger - Stafett, kvinner
Lagoppstillinger - Stafett, menn

Listene nedenfor sist oppdatert onsdag 27. januar ved lunsjtid.

Torsdag 28. januar - ​Intervallstart 15 kilometer, klassisk

Etternavn Fornavn Klubb Team Seeding gruppe  
Aarrestad Magnus Lian Sandnes IL Team Veidekke Vest   2
Andersen Fredrik Ole Oldereid Lyn Ski     3
Andersen Peter Lillehammer Skiklub     1
Arnesen Harald Astrup IL Heming     1
Augdal Eirik Sverdrup Ringkollen Skiklubb Team Veidekke Innlandet   4
Aunli Lars Ove Strindheim IL Team Veidekke Trøndelag   4
Bach Ole-Marius Henning Skilag     3
Bakken Timo Andre Konnerud IL Team Jobzone   1
Bakkene Eivind Øystre Slidre IL Team Veidekke Innlandet   3
Baksjøberget Sander Leinan Vang Skiløperforening     1
Baksjøberget Ulrik Leinan Vang Skiløperforening     1
Berg Stian Jømna/Heradsbygd Langrenn     3
Bergan Sivert Halfdan Larvik Ski Team Synnfjell   2
Bie Maximilian Bardufoss og Omegn IF     2
Borgersen Jørgen J Hokksund IL Team Drammen   1
Braathen Marcus Bækkelagets SK     1
Brandsdal Eirik Kjelsås IL     4
Bruvoll Ole Jørgen Lierne IL Team Veidekke Trøndelag   4
Bråten Erik Kjelsås IL     2
Bu Torstein Førde IL Team Veidekke Vest   3
Bugge Christian Tvedt Kvaløysletta Skilag     1
Børsheim Torjus Ulvik IL Team Jobzone   3
Claussen Aleksander de Lange Bækkelagets SK     1
Dahlen Thomas Albertsen IL Varden Meråker     3
Dengerud Erik Olsvik Kjelsås IL     3
Dyrhaug Niklas Tydal IL     4
Einarsson Snorri Tromsø Skiklubb     3
Ekren Thomas Strindheim IL     2
Eriksen Sivert Grøtan Byåsen IL     3
Erikstad Audun Vadsø Skiklubb Team Veidekke Nord-Norge   4
Flataker Erling Engesvold Hommelvik IL     1
Folkvord Ingvar Lillehammer Skiklub     2
Folkvord Sindre Lillehammer Skiklub     2
Fossli Sondre Turvoll Hokksund IL     1
Frorud Espen Udjus Skiptvet IL     4
Frorud Jonas Udjus Lyn Ski     3
Frost Edvin Tromsø Skiklubb     1
Gaasø Trygve Henden Fjellhug/Vereide IL Team Veidekke Vest   1
Gabrielsen Sjur Obrestad Sandnes IL     2
Golberg Pål Gol IL     4
Grastveit Stian IL Heming     1
Grave Nils Magnus Bøen IL Korlevoll - Odda Team Veidekke Vest   3
Græsli Kristian Hamar Skiklubb     3
Grønflaten Sindre Fjellørnen IL     2
Gundersen Simon Fredrik Medkila SL     1
Gunnulfsen Mikael IF Ørn Team Synnfjell   4
Habostad Lars Falsen IL Heming     2
Hammerlund Sindre Sætre Asker Skiklubb Team Veidekke Oslofjord   4
Hamnes Vegard Lillehammer Skiklub     2
Handeland Sondre Sauda IL     1
Hattestad Ola Vigen Ørje IL     4
Haugan Sindre Øwre Hommelvik IL     1
Helgestad Daniel Myrmæl Henning Skilag     4
Hetland Thomas Helleland IL Sirdal Ski Langrenn   3
Hippe Even Sæteren Lillehammer Skiklub Team Veidekke Innlandet   2
Hjelstuen Håkon Lyn Ski     3
Hoel Johan Åsen IL Team Veidekke Oslofjord   4
Holen Espen Honganvik Magnor UL     3
Holth Chrisander Skjønberg IF Birkebeineren     2
Hovland Torgeir Sulen Kvaløysletta Skilag     3
Hoås John Gunnar Lånke IL     1
Hundseth Johan Kolvereid IL     3
Ishikawa Kentaro Japan Team Synnfjell   3
Iversen Mats IL Varden Meråker     1
Jensen Rolf Einar Bossmo og Ytteren IL Team Veidekke Nord-Norge   4
Jespersen Chris Andre IL Korlevoll - Odda   4
Johaug Jr. Karstein Gran IL Team Hadeland 2
Kjonerud Kristian A Lillehammer Skiklub   1
Klemoen Eivind Bjeglerud Vind IL Team Synnfjell 3
Kolstad Jonas Austmo Henning Skilag   3
Krogh Finn Hågen Tverrelvdalen IL Team Nordlysbyen Ski 4
Krüger Simen Hegstad Lyn Ski   4
Kvaale Eivind Romberg Høydalsmo IL Team Synnfjell 3
Kvisle Erland Asker Skiklubb Team G-Sport Asker 3
Kvåle Gaute Røldal IL Team Veidekke Vest 3
Lamøy Kristoffer Åsen IL   1
Lie Sturla TIF Viking   2
Lorentsen Eirik Henning Skilag   4
Lund Hansen Magne Høybråten og Stovner IL   3
Løfald Gjermund Rindal IL   3
Løfald Hallvard Rindal IL Team Veidekke Trøndelag 4
Mathisen Runar Skaug Vinje IL Team Synnfjell 3
Mikalsen Håkon Nordreisa IL Team Veidekke Nord-Norge 4
Mikkelsen Eirik Medkila SL   3
Mikkelsen Martin Medkila SL Team Veidekke Nord-Norge 4
Moxnes Einar Flaktveit TIF Viking   1
Musgrave Andrew Røa IL   4
Mysen Eirik Oseberg Skilag Team Veidekke Oslofjord 4
Nilsen Gjermund Gran IL Team Hadeland 1
Northug Tomas Strindheim IL   3
Northug jr Petter Strindheim IL   4
Nydal Erlend Moian Asker Skiklubb   1
Nyenget Martin Løwstrøm Lillehammer Skiklub   4
Nygaard Andreas Burfjord IL   3
Nygaard Bjørn-Thomas Burfjord IL   1
Nygård Per Kristian Vestre Spone IF   4
Olsen Eirik Kurland Lillehammer Skiklub   3
Palm Sindre Odberg Spydeberg IL Team Veidekke Oslofjord 2
Paule Jørgen Dahl IF Birkebeineren   1
Pedersen Krister Aaen Lillehammer Skiklub Team Coop Talent 1
Pedersen Morten Eide Lillehammer Skiklub   4
Puigdefabregas Marcos Lillehammer Skiklub   1
Ramstad Håkon Gjøvik Skiklubb   2
Rennemo Anders Tettli Leksvik IL   4
Resell Anders Aamodt Lyn Ski   2
Riseth Fredrik Byåsen IL Team Veidekke Trøndelag 3
Riseth Martin Byåsen IL   2
Rundgreen Mathias Byaasen Skiklub   4
Røer Sigurd Lund Bækkelagets SK   1
Sauge Andreas Andersen Nes Ski   1
Sjøli Mattis Halmsås og Omegn Skilag   1
Skar Sindre Bjørnestad Bærums Verk og Hauger IF   4
Skinstad Petter Soleng Vind IL Team Sport 1 Skinstad 4
Solvang Eirik Innstrandens IL   2
Stadaas Kasper IL Heming   2
Staff Ørjan Gran IL Team Hadeland 2
Stensås Magnus Tydal IL   4
Stock Daniel Lillehammer Skiklub   4
Sugaren Oliver Magnor UL   2
Sundby Martin Johnsrud Røa IL   4
Sundsvik Espen Frol IL   2
Sveen Simen Andreas Ring IL   4
Syrstad Torleif Lundamo IL   3
Tefre Gjøran Førde IL Team Veidekke Vest 4
Telebond Eirik Klæbu IL Team Veidekke Trøndelag 4
Thomassen Joakim Vangen Innstrandens IL   2
Thoner Halvor Korbøl Slåstad IL Team Odal 3
Thorstensen Erik Lippestad Bærums Verk og Hauger Idrettsforening   1
Thygesen Torgeir Skare IL Korlevoll - Odda   3
Tjelle Johan Lyn Ski   2
Torvik Truls IL Varden Meråker   2
Tungesvik Sindre Byåsen IL   2
Turtveit Vebjørn Voss IL Team Veidekke Vest 4
Ulvang Jørgen Sæternes IL Varden Meråker   2
Undebakke Vidar Strindheim IL   2
Valnes Erik Bardufoss og Omegn IF   2
Vestli Torstein Strandbygda IL   1
Westgård Thomas Hjalmar Steinkjer Skiklubb   1
Wiig Magnus Støren Sportsklubb   1
Wright Harald Lyn Ski   2
Young Andrew Bækkelagets SK Team Synnfjell 4
Ødegård Rune Malo Molde og Omegn IF Team Synnfjell 4
Østnor Torstein Lierne IL   1


Venteliste i rangert rekkefølge:

Mjelde Øyvind Brakvatne Osterøy IL
Hestetræet Kristoffer Lillehammer Skiklub
Bakke Henrik Lyn Ski
Nyenget Fredrik Løwstrøm Bækkelagets SK
Andresen Stian Remseth Lyn Ski
Nyhus Erlend Bardu IL
Jacobsen Tobias Thørnquist Kvaløysletta Skilag
Andersen Bendik Persch Lyn Ski
Lande Georg IL Varden Meråker
Høgset Sindre Strindheim IL
Larsen Øyvind Ranheim Skiklubb

---
Fredag 29. januar - ​Sprint, fristil

Etternavn Fornavn Klubb Team
Aarrestad Magnus Lian Sandnes IL Team Veidekke Vest
Aasbø Jonas Surnadal IL  
Andersen Bendik Persch Lyn Ski  
Andersen Kristian Tobias Konnerud IL  
Andersen Peter Lillehammer Skiklub  
Andresen Ragnar-Kristoffer Bragvin Njård Team Jobzone
Ankersen Kristian Oseberg Skilag  
Arnesen Harald Astrup IL Heming  
Asdøl Eirik Bærums Verk og Hauger IF  
Augdal Eirik Sverdrup Ringkollen Skiklubb Team Veidekke Innlandet
Aune Pål Trøan Steinkjer Skiklubb  
Aunli Lars Ove Strindheim IL Team  Veidekke Trøndelag
Bakke Henrik Lyn Ski  
Bakken Timo Andre Konnerud IL Team Jobzone
Bakkene Eivind Øystre Slidre IL Team Veidekke Innlandet
Baksjøberget Sander Leinan Vang Skiløperforening  
Baksjøberget Ulrik Leinan Vang Skiløperforening  
Berg Stian Jømna/Heradsbygd Langrenn  
Bergan Sivert Halfdan Larvik Ski Team Synnfjell
Bie Maximilian Bardufoss og Omegn IF  
Borgersen Jørgen J Hokksund IL Team Drammen
Braathen Marcus Bækkelagets SK  
Brandsdal Eirik Kjelsås IL  
Bruvoll Ole Jørgen Lierne IL Team  Veidekke Trøndelag
Bu Torstein Førde IL Team Veidekke Vest
Bugge Christian Tvedt Kvaløysletta Skilag  
Byggland Torgeir Lid Høydalsmo IL  
Børsheim Torjus Ulvik IL Team Jobzone
Dahl Svein Halvor IL Skarphedin Team Synnfjell
Dahlen Thomas Albertsen IL Varden Meråker  
Dengerud Erik Olsvik Kjelsås IL  
Dyrhovden Joel Samnanger IL  
Ek Aleksander Emil Dyrberg Bærums Verk og Hauger IF Team Jobzone
Ekren Thomas Strindheim IL  
Eriksen Sivert Grøtan Byåsen IL  
Erikstad Audun Vadsø Skiklubb Team Veidekke Nord-Norge
Falla Marius Caspersen Gjerdrum IL Team Jobzone
Finne Eirik TIF Viking  
Flataker Erling Engesvold Hommelvik IL  
Folkvord Ingvar Lillehammer Skiklub  
Folkvord Sindre Lillehammer Skiklub  
Fossli Sondre Turvoll Hokksund IL  
Frost Edvin Tromsø Skiklubb  
Gaasø Trygve Henden Fjellhug/Vereide IL Team Veidekke Vest
Gangsø Johan Sørum Gran IL Team Hadeland
Gløersen Anders Nøstdahl Rustad IL  
Golberg Pål Gol IL  
Grastveit Stian Heming, IL  
Grave Nils Magnus Bøen IL Korlevoll - Odda Team Veidekke Vest
Græsli Kristian Hamar Skiklubb  
Grønflaten Sindre Fjellørnen IL  
Gundersen Simon Fredrik Medkila SL  
Gunnulfsen Mikael IF Ørn Team Synnfjell
Habostad Lars Falsen IL Heming  
Halseth Petter Torås Henning Skilag  
Hammerlund Sindre Sætre Asker Skiklubb Team Veidekke Oslofjord
Hattestad Ola Vigen Ørje IL  
Hetland Thomas Helleland IL Sirdal Ski Langrenn
Hippe Even Sæteren Lillehammer Skiklub Team Veidekke Innlandet
Hjelstuen Håkon Lyn Ski  
Hoel Johan Åsen IL Team Veidekke Oslofjord
Holen Espen Honganvik Magnor UL  
Holth Chrisander Skjønberg IF Birkebeineren  
Hoås John Gunnar Lånke IL  
Hundseth Johan Kolvereid IL  
Høgset Sindre Strindheim IL  
Ishikawa Kentaro Japan Team Synnfjell
Ingebrigtsen Marius Norø Tromsø Skiklubb  
Iversen Emil IL Varden Meråker  
Iversen Mats IL Varden Meråker  
Johaug Jr. Karstein Gran IL Team Hadeland
Johnsen Henning Meidel Kabelvåg og Svolvær Ski  
Jørgensen Martin Slettmo Tromsø Skiklubb  
Kjonerud Kristian A Lillehammer Skiklub  
Klæbo Johannes Høsflot Byåsen IL  
Krogh Finn Hågen Tverrelvdalen IL Team Nordlysbyen Ski
Kvaale Eivind Romberg Høydalsmo IL Team Synnfjell
Kvisle Erland Asker Skiklubb Team G-Sport Asker
Lande Georg IL Varden Meråker  
Lanes Simen Oseberg Skilag Team Jobzone
Larsen Øyvind Ranheim Skiklubb  
Løfald Gjermund Rindal IL  
Løfald Hallvard Rindal IL Team  Veidekke Trøndelag
Mathisen Runar Skaug Vinje IL Team Synnfjell
Mikkelsen Eirik Medkila SL  
Mikkelsen Martin Medkila SL Team Veidekke Nord-Norge
Mjelde Øyvind Brakvatne Osterøy IL  
Moxnes Einar Flaktveit TIF Viking  
Musgrave Andrew Røa IL  
Myrmo Håkon Rennebu IL  
Mysen Eirik Oseberg Skilag Team Veidekke Oslofjord
Nilsen Markus Norum Sortland og Omegn Skiklubb  
Northug Even Strindheim IL Team  Veidekke Trøndelag
Northug Tomas Strindheim IL  
Northug jr Petter Strindheim IL  
Nyenget Fredrik Løwstrøm Bækkelagets SK  
Nyenget Martin Løwstrøm Lillehammer Skiklub  
Nygård Per Kristian Vestre Spone IF  
Palm Sindre Odberg Spydeberg IL Team Veidekke Oslofjord
Paule Jørgen Dahl IF Birkebeineren  
Pedersen Krister Aaen Lillehammer Skiklub Team Coop Talent
Ramstad Håkon Gjøvik Skiklubb  
Rennemo Anders Tettli Leksvik IL  
Ringen Anton Killi Strindheim IL  
Riseth Fredrik Byåsen IL Team  Veidekke Trøndelag
Riseth Martin Byåsen IL  
Røthe Sjur Voss IL  
Sauge Andreas Andersen Nes Ski  
Sjøli Mattis Halmsås og Omegn Skilag  
Skar Sindre Bjørnestad Bærums Verk og Hauger IF  
Skarpnord Henrik MjøsSki  
Skinstad Mårten Soleng Vind IL Team Sport 1 Skinstad
Skjønsfjell Daniel Carløy Nordreisa IL  
Skrove Ole Henning Skilag  
Solvang Eirik Innstrandens IL  
Stadaas Kasper IL Heming  
Staff Ørjan Gran IL Team Hadeland
Steen Andreas Myran Leksvik IL Team Jobzone
Stensås Magnus Tydal IL  
Stiklestad Sindre Henning Skilag  
Stock Daniel Lillehammer Skiklub  
Strømholt Rune Tromsø Skiklubb - Langrenn  
Sugaren Oliver Magnor UL  
Sundby Martin Johnsrud Røa IL  
Sundsvik Espen Frol IL  
Taugbøl Håvard Solås Lillehammer Skiklub  
Tefre Gjøran Førde IL Team Veidekke Vest
Thomassen Joakim Vangen Innstrandens IL  
Thon Martin Skiptvet IL Team Jobzone
Thorstensen Erik Lippestad Bærums Verk og Hauger IF  
Thygesen Torgeir Skare IL Korlevoll - Odda  
Torvik Truls IL Varden Meråker  
Turtveit Vebjørn Voss IL Team Veidekke Vest
Tønseth Didrik Byåsen IL  
Ulvang Jørgen Sæternes IL Varden Meråker  
Undebakke Vidar Strindheim IL  
Valøy Elias René Tromsø Skiklubb  
Vestli Torstein Strandbygda IL  
Westgård Thomas Hjalmar Steinkjer Skiklubb  
Wright Harald Lyn Ski  
Young Andrew Bækkelagets SK Team Synnfjell


---
Lørdag 30. januar - ​Skiathlon 15 + 15 km

Etternavn Fornavn Klubb Team
Aarrestad Magnus Lian Sandnes IL Team Veidekke Vest
Andersen Fredrik Ole Oldereid Lyn Ski  
Andresen Stian Remseth Lyn Ski  
Arnesen Harald Astrup IL Heming  
Asdøl Eirik Bærums Verk og Hauger IF  
Augdal Eirik Sverdrup Ringkollen Skiklubb Team Veidekke Innlandet
Aune Pål Trøan Steinkjer Skiklubb  
Aunli Lars Ove Strindheim IL Team  Veidekke Trøndelag
Bach Ole-Marius Henning Skilag  
Bakke Henrik Lyn Ski  
Bakkene Eivind Øystre Slidre IL Team Veidekke Innlandet
Baksjøberget Sander Leinan Vang Skiløperforening  
Baksjøberget Ulrik Leinan Vang Skiløperforening  
Berg Stian Jømna/Heradsbygd Langrenn  
Bergan Sivert Halfdan Larvik Ski Team Synnfjell
Bie Maximilian Bardufoss og Omegn IF  
Borgersen Jørgen J Hokksund IL Team Drammen
Braathen Marcus Bækkelagets SK  
Bruvoll Ole Jørgen Lierne IL Team  Veidekke Trøndelag
Bråten Erik Kjelsås IL  
Bu Torstein Førde IL Team Veidekke Vest
Bugge Christian Tvedt Kvaløysletta Skilag  
Børsheim Torjus Ulvik IL Team Jobzone
Claussen Aleksander de Lange Bækkelagets SK  
Dahl Svein Halvor Skarphedin, IL Team Synnfjell
Dahlen Thomas Albertsen IL Varden Meråker  
Dengerud Erik Olsvik Kjelsås IL  
Dyrhaug Niklas Tydal IL  
Dyrhovden Joel Samnanger IL  
Ek Aleksander Emil Dyrberg Bærums Verk og Hauger IF Team Jobzone
Ekren Thomas Strindheim IL  
Eriksen Sivert Grøtan Byåsen IL  
Erikstad Audun Vadsø Skiklubb Team Veidekke Nord-Norge
Falla Marius Caspersen Gjerdrum IL Team Jobzone
Flataker Erling Engesvold Hommelvik IL  
Folkvord Ingvar Lillehammer Skiklub  
Folkvord Sindre Lillehammer Skiklub  
Frorud Espen Udjus Skiptvet IL  
Frorud Jonas Udjus Lyn Ski  
Frost Edvin Tromsø Skiklubb  
Gaasø Trygve Henden Fjellhug/Vereide IL Team Veidekke Vest
Gabrielsen Sjur Obrestad Sandnes IL  
Gjemse Magnus IL Varden-Meråker  
Gløersen Anders Nøstdahl Rustad IL  
Grastveit Stian IL Heming  
Grave Nils Magnus Bøen IL Korlevoll - Odda Team Veidekke Vest
Græsli Kristian Hamar Skiklubb  
Grønflaten Sindre Fjellørnen IL  
Gundersen Simon Fredrik Medkila SL  
Gunnulfsen Mikael IF Ørn Team Synnfjell
Habostad Lars Falsen IL Heming  
Haga Magne Åsen IL  
Hammerlund Sindre Sætre Asker Skiklubb Team Veidekke Oslofjord
Hamnes Vegard Lillehammer Skiklub  
Handeland Sondre Sauda IL  
Haugan Sindre Øwre Hommelvik IL  
Helgestad Daniel Myrmæl Henning Skilag  
Hestetræet Kristoffer Lillehammer Skiklub
Hetland Thomas Helleland IL Sirdal Ski Langrenn
Hippe Even Sæteren Lillehammer Skiklub Team Veidekke Innlandet
Hjelstuen Håkon Lyn Ski  
Hoel Johan Åsen IL Team Veidekke Oslofjord
Holen Espen Honganvik Magnor UL  
Holth Chrisander Skjønberg IF Birkebeineren  
Holund Hans Christer Lyn Ski  
Hovland Torgeir Sulen Kvaløysletta Skilag  
Hoås John Gunnar Lånke IL  
Hundseth Johan Kolvereid IL  
Høgset Sindre Strindheim IL  
Ishikawa Kentaro Japan Team Synnfjell
Iversen Gaute IL Varden Meråker  
Iversen Mats IL Varden Meråker  
Jacobsen Tobias Thørnquist Kvaløysletta Skilag  
Jensen Rolf Einar Bossmo og Ytteren IL Team Veidekke Nord-Norge
Jenssen Jan Thomas Hommelvik IL  
Johaug Jr. Karstein Gran IL Team Hadeland
Kjonerud Kristian A Lillehammer Skiklub  
Klemoen Eivind Bjeglerud Vind IL Team Synnfjell
Krogh Finn Hågen Tverrelvdalen IL Team Nordlysbyen Ski
Krüger Simen Hegstad Lyn Ski  
Kvaale Eivind Romberg Høydalsmo IL Team Synnfjell
Kvåle Gaute Røldal IL Team Veidekke Vest
Lamøy Kristoffer Åsen IL  
Lande Georg IL Varden Meråker  
Larsen Øyvind Ranheim Skiklubb  
Lie Sturla TIF Viking  
Lund Hansen Magne Høybråten og Stovner IL  
Løfald Gjermund Rindal IL  
Løfald Hallvard Rindal IL Team  Veidekke Trøndelag
Mathisen Runar Skaug Vinje IL Team Synnfjell
Mikalsen Håkon Nordreisa IL Team Veidekke Nord-Norge
Mikkelsen Eirik Medkila SL  
Mikkelsen Martin Medkila SL Team Veidekke Nord-Norge
Mjelde Øyvind Brakvatne Osterøy IL  
Musgrave Andrew Røa IL  
Mysen Eirik Oseberg Skilag Team Veidekke Oslofjord
Nilsen Gjermund Gran IL Team Hadeland
Northug Even Strindheim IL Team  Veidekke Trøndelag
Northug Tomas Strindheim IL  
Northug jr Petter Strindheim IL  
Nyenget Fredrik Løwstrøm Bækkelagets SK  
Nyenget Martin Løwstrøm Lillehammer Skiklub  
Nygaard Bjørn-Thomas Burfjord IL  
Nygård Per Kristian Vestre Spone IF  
Olsen Eirik Kurland Lillehammer Skiklub  
Paule Jørgen Dahl IF Birkebeineren  
Pedersen Krister Aaen Lillehammer Skiklub Team Coop Talent
Puigdefabregas Marcos Lillehammer Skiklub  
Ramstad Håkon Gjøvik Skiklubb  
Rennemo Anders Tettli Leksvik IL  
Resell Anders Aamodt Lyn Ski  
Riseth Fredrik Byåsen IL Team  Veidekke Trøndelag
Riseth Martin Byåsen IL  
Rundgreen Mathias Byaasen Skiklub  
Røer Sigurd Lund Bækkelagets SK  
Røthe Sjur Voss IL  
Sauge Andreas Andersen Nes Ski
Sjøli Mattis Halmsås og Omegn Skilag
Skar Sindre Bjørnestad Bærums Verk og Hauger IF
Skinstad Petter Soleng Vind IL Team Sport 1 Skinstad
Solvang Eirik Innstrandens IL  
Stadaas Kasper Heming, IL  
Staff Ørjan Gran IL Team Hadeland
Stensås Magnus Tydal IL  
Stock Daniel Lillehammer Skiklub  
Strømholt Rune Tromsø Skiklubb - Langrenn  
Sugaren Oliver Magnor UL  
Sundsvik Espen Frol IL  
Sveen Simen Andreas Ring IL  
Syrstad Torleif Lundamo IL  
Tefre Gjøran Førde IL Team Veidekke Vest
Telebond Eirik Klæbu IL Team  Veidekke Trøndelag
Thomassen Joakim Vangen Innstrandens IL  
Thon Martin Skiptvet IL Team Jobzone
Thoner Halvor Korbøl Slåstad IL Team Odal
Thorstensen Erik Lippestad Bærums Verk og Hauger IF  
Thygesen Torgeir Skare IL Korlevoll - Odda  
Tjelle Johan Lyn Ski  
Torvik Truls IL Varden Meråker  
Tungesvik Sindre Byåsen IL  
Turtveit Vebjørn Voss IL Team Veidekke Vest
Ulvang Jørgen Sæternes IL Varden Meråker  
Undebakke Vidar Strindheim IL  
Valøy Elias René Tromsø Skiklubb - Langrenn  
Vestli Torstein Strandbygda IL  
Westgård Thomas Hjalmar Steinkjer Skiklubb  
Wiig Magnus Støren Sportsklubb  
Wright Harald Lyn Ski  
Ødegård Rune Malo Molde og Omegn IF Team Synnfjell
Østnor Torstein Lierne IL  


Funksjonshjemmede

Senior stående - 10 km klassisk og sprint fri - Eirik Bye - Oppegård IL
Senior stående - 10 km klassisk og sprint fri - Alexander Letrud - Øyer-Tretten IF
Senior stående - 10 km klassisk og sprint fri - Håkon Grønsveen Olsrud - Nordbygda/Løten Ski
Junior stående - 5 km klassisk og sprint fri - Johannes Birkelund - Oppegård IL
Junior stående - 5 km klassisk og sprint fri - Magnus Rød - Stokke IL
Junior stående - 5 km klassisk og sprint fri - Knut Sørskår - Plogen Skiklubb
Senior sittende - 7,5 km klassisk og sprint fri - Trygve Toskedal Larsen - Avaldsnes IL
Senior sittende - Sprint fri - Chris-Arne Olsen - Kvaløysletta Skilag


Se også
Alle påmeldte - Individuelt, kvinner
Lagoppstillinger - Stafett, kvinner
Lagoppstillinger - Stafett, menn


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn  Skriv ut


blog comments powered by Disqus