-->
Strindheim ILs gutter med gullmedaljene fra NM-stafetten 2015 på Røros. Fra venstre: Lars Ove Aunli, Petter Northug og Tomas Northug. Foto: Geir Nilsen/Langrenn.com.

Strindheim ILs gutter med gullmedaljene fra NM-stafetten 2015 på Røros. Fra venstre: Lars Ove Aunli, Petter Northug og Tomas Northug. Foto: Geir Nilsen/Langrenn.com.

NM Tromsø 2016 - Lagoppstillinger Stafett Menn

Oppdaterte lister: Her finner du de foreløpige lagoppstillingene for alle påmeldte herrelag til NM-stafetten i Tromsø 31. januar:

Tips en venn  Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Skiforbundet informerer:

Endring i lagoppstilling og startrekkefølge i overnevnte liste, skal meldes til rennkontoret eller på e-post til vigdis@idrettsforbundet.no innen lørdag 30. januar kl 15:00.

Se også
Lagoppstillinger - Stafett, kvinner
Alle påmeldte - Individuelt, kvinner
Alle påmeldte - Individuelt, menn

Listene nedenfor sist oppdatert onsdag 27. januar ved lunsjtid.​

Søndag 31. januar - Stafett, 3 x 10 km (klassisk - fristil - fristil)

Etternavn
Nydal
Fornavn
Erlend Moian
Stafettlag
Asker Skiklubb
Krets/region
Akershus Skikrets
Etappe
1
Kvisle Erland Asker Skiklubb Akershus Skikrets 2
Hammerlund Sindre Sætre Asker Skiklubb Akershus Skikrets 3
Andersen Jon Kristian Netland Bardu IL Troms Skikrets 1
Nyhus Erlend Bardu IL Troms Skikrets 2
Simonsen Sondre Stenvold Bardu IL Troms Skikrets 3
Valnes Erik Bardufoss og Omegn IF Troms Skikrets 1
Melseth William Nymo Bardufoss og Omegn IF Troms Skikrets 2
Bie Maximillian Bardufoss og Omegn IF Troms Skikrets 3
Holth Chrisander Skjønberg IF Birkebeineren Buskerud Skikrets 1
Høiås Erik IF Birkebeineren Buskerud Skikrets 2
Paule Jørgen Dahl IF Birkebeineren Buskerud Skikrets 3
Riseth Fredrik Byåsen IL 1 Sør-Trøndelag Skikrets 1
Riseth Martin Byåsen IL 1 Sør-Trøndelag Skikrets 2
Klæbo Johannes Høsflot Byåsen IL 1 Sør-Trøndelag Skikrets 3
Tungesvik Sindre Byåsen IL 2 Sør-Trøndelag Skikrets 1
Buvarp Martin Julian Byåsen IL 2 Sør-Trøndelag Skikrets 2
Eriksen Sivert Grøtan Byåsen IL 2 Sør-Trøndelag Skikrets 3
Young Andrew Bækkelagets SK 1 Oslo Skikrets 1
Braathen Marcus Bækkelagets SK 1 Oslo Skikrets 2
Claussen Aleksander de Lange Bækkelagets SK 1 Oslo Skikrets 3
Nyenget Fredrik Løwstrøm Bækkelagets SK 2 Oslo Skikrets 1
Røer Sigurd Lund Bækkelagets SK 2 Oslo Skikrets 2
Vister Joakim Skirbekk Bækkelagets SK 2 Oslo Skikrets 3
Skar Sindre Bjørnestad Bærums Verk og Hauger IF Akershus Skikrets 1
Thorstensen Erik Lippestad Bærums Verk og Hauger IF Akershus Skikrets 2
Ek Aleksander Emil Dyrberg Bærums Verk og Hauger IF Akershus Skikrets 3
Jensen Mats Kobbersletten Gjerdrum IL Akershus Skikrets 1
Kristoffersen Patrick Fossum Gjerdrum IL Akershus Skikrets 2
Falla Marius Caspersen Gjerdrum IL Akershus Skikrets 3
Johaug Jr. Karstein Gran IL Oppland Skikrets 1
Nilsen Gjermund Gran IL Oppland Skikrets 2
Staff Ørjan Gran IL Oppland Skikrets 3
Grastveit Stian IL Heming Oslo Skikrets 1
Habostad Lars Falsen IL Heming Oslo Skikrets 2
Stadaas Kasper IL Heming Oslo Skikrets 3
Kolstad Jonas Austmo Henning Skilag 1 Nord-Trøndelag Skikrets 1
Helgestad Daniel Myrmæl Henning Skilag 1 Nord-Trøndelag Skikrets 2
Bach Ole-Marius Henning Skilag 1 Nord-Trøndelag Skikrets 3
Austad Jonas Henning Skilag 2 Nord-Trøndelag Skikrets 1
Lorentsen Eirik Henning Skilag 2 Nord-Trøndelag Skikrets 2
Skrove Ole Henning Skilag 2 Nord-Trøndelag Skikrets 3
Haugan Sindre Øwre Hommelvik IL Sør-Trøndelag Skikrets 1
Flataker Erling Engesvold Hommelvik IL Sør-Trøndelag Skikrets 2
Jenssen Jan Thomas Hommelvik IL Sør-Trøndelag Skikrets 3
Hansen Magne Lund Høybråten og Stovner IL Oslo Skikrets 1
Vollan Erling Pettersen Høybråten og Stovner IL Oslo Skikrets 2
Nylund Kristoffer Høybråten og Stovner IL Oslo Skikrets 3
Lid Byggland Torgeir Høydalsmo IL Telemark og Vestfold Skikrets 1
Kvaale Eivind Romberg Høydalsmo IL Telemark og Vestfold Skikrets 2
Ofte Stian Yndesdal Høydalsmo IL Telemark og Vestfold Skikrets 3
Jespersen Chris Andre IL Korlevol - Odda Hordaland Skikrets 1
Grave Nils Magnus Bøen IL Korlevol - Odda Hordaland Skikrets 2
Thygesen Torgeir Skare IL Korlevol - Odda Hordaland Skikrets 3
Iversen Emil IL Varden Meråker 1 Nord-Trøndelag Skikrets 1
Iversen Gaute IL Varden Meråker 1 Nord-Trøndelag Skikrets 2
Dahlen Thomas Albertsen IL Varden Meråker 1 Nord-Trøndelag Skikrets 3
Iversen Mats IL Varden Meråker 2 Nord-Trøndelag Skikrets 1
Ulvang Jørgen Sæternes IL Varden Meråker 2 Nord-Trøndelag Skikrets 2
Torvik Truls IL Varden Meråker 2 Nord-Trøndelag Skikrets 3
Solvang Eirik Innstrandens IL 1 Nordland Skikrets 1
Thomassen Joakim Vangen Innstrandens IL 1 Nordland Skikrets 2
Jakola Jørgen Innstrandens IL 1 Nordland Skikrets 3
Moseby Erling Kjelsås IL 1 Oslo Skikrets 1
Bråten Erik Kjelsås IL 1 Oslo Skikrets 2
Dengerud Erik Olsvik Kjelsås IL 1 Oslo Skikrets 3
Bånerud Martin Stuge IL Koll Oslo Skikrets 1
Vold Jon Amund IL Koll Oslo Skikrets 2
Bånerud Kjetil Stuge IL Koll Oslo Skikrets 3
Bakken Timo Andre Konnerud IL Buskerud Skikrets 1
Hjelde Christian Magnus Konnerud IL Buskerud Skikrets 2
Bergmann Petter Konnerud IL Buskerud Skikrets 3
Bugge Christian Tvedt Kvaløysletta Skilag 1 Troms Skikrets 1
Bentzen Martin Kvaløysletta Skilag 1 Troms Skikrets 2
Hovland Torgeir Sulen Kvaløysletta Skilag 1 Troms Skikrets 3
Engen Sigurd Arne Brones Kvaløysletta Skilag 2 Troms Skikrets 1
Hauan Sivert Hansen Kvaløysletta Skilag 2 Troms Skikrets 2
Jacobsen Tobias Thørnquist Kvaløysletta Skilag 2 Troms Skikrets 3
Rennemo Anders Tettli Leksvik IL Nord-Trøndelag Skikrets 1
Rennemo Kristian Tettli Leksvik IL Nord-Trøndelag Skikrets 2
Steen Andreas Myran Leksvik IL Nord-Trøndelag Skikrets 3
Andersen Peter Lillehammer Skiklub 1 Oppland Skikrets 1
Folkvord Sindre Lillehammer Skiklub 1 Oppland Skikrets 2
Folkvord Ingvar Lillehammer Skiklub 1 Oppland Skikrets 3
Hamnes Vegard Lillehammer Skiklub 2 Oppland Skikrets 1
Stock Daniel Lillehammer Skiklub 2 Oppland Skikrets 2
Hippe Even Sæteren Lillehammer Skiklub 2 Oppland Skikrets 3
Hoffsbakken Erik K Lillehammer Skiklub 3 Oppland Skikrets 1
Nyenget Martin Løwstrøm Lillehammer Skiklub 3 Oppland Skikrets 2
Kjonerud Kristian A Lillehammer Skiklub 3 Oppland Skikrets 3
Taugbøl Håvard Solås Lillehammer Skiklub 4 Oppland Skikrets 1
Pedersen Krister Aaen Lillehammer Skiklub 4 Oppland Skikrets 2
Olsen Eirik Kurland Lillehammer Skiklub 4 Oppland Skikrets 3
Frorud Jonas Udjus Lyn Ski  1 Oslo Skikrets 1
Holund Hans Christer Lyn Ski  1 Oslo Skikrets 2
Krüger Simen Hegstad Lyn Ski  1 Oslo Skikrets 3
Bakke Henrik Lyn Ski  2 Oslo Skikrets 1
Andersen Fredrik Ole Oldereid Lyn Ski  2 Oslo Skikrets 2
Tjelle Johan Lyn Ski  2 Oslo Skikrets 3
Resell Anders Aamodt Lyn Ski  3 Oslo Skikrets 1
Wright Harald Lyn Ski  3 Oslo Skikrets 2
Hjelstuen Håkon Lyn Ski  3 Oslo Skikrets 3
Sugaren Oliver Magnor UL Hedmark Skikrets 1
Holen Espen Honganvik Magnor UL Hedmark Skikrets 2
Holen Erik Honganvik Magnor UL Hedmark Skikrets 3
Mikkelsen Eirik Medkila SL Troms Skikrets 1
Mikkelsen Martin Medkila SL Troms Skikrets 2
Gundersen Simon Fredrik Medkila SL Troms Skikrets 3
Mikalsen Håkon Nordreisa IL Troms Skikrets 1
Eira Aslak Ole Nordreisa IL Troms Skikrets 2
Skjønsfjell Daniel Carløy Nordreisa IL Troms Skikrets 3
Henriksen Didrik Graham NTNUI Sør-Trøndelag Skikrets 1
Ryvoll Nikolai Øwre NTNUI Sør-Trøndelag Skikrets 2
Lundby Ole Anders Ek NTNUI Sør-Trøndelag Skikrets 3
Mysen Eirik Oseberg Skilag Telemark og Vestfold Skikrets 1
Lanes Simen Oseberg Skilag Telemark og Vestfold Skikrets 2
Ankersen Kristian Oseberg Skilag Telemark og Vestfold Skikrets 3
Løfald Hallvard Rindal IL Sør-Trøndelag Skikrets 1
Moholdt Lars Rindal IL Sør-Trøndelag Skikrets 2
Løfald Gjermund Rindal IL Sør-Trøndelag Skikrets 3
Hægeland Tor Olav Rustad IL Oslo Skikrets 1
Gløersen Anders Nøstdahl Rustad IL Oslo Skikrets 2
Mørch Pål Marius Rustad IL Oslo Skikrets 3
Norrud Borgar Røa IL Oslo Skikrets 1
Toftegaard Lars Amund Røa IL Oslo Skikrets 2
Musgrave Andrew Røa IL Oslo Skikrets 3
Gabrielsen Sjur Obrestad Sandnes IL Agder og Rogaland Skikrets 1
Aarrestad Magnus Lian Sandnes IL Agder og Rogaland Skikrets 2
Håland Endre Nyberg Sandnes IL Agder og Rogaland Skikrets 3
Aune Pål Trøan Steinkjer Skiklubb Nord-Trøndelag Skikrets 1
Westgård Thomas Hjalmar Steinkjer Skiklubb Nord-Trøndelag Skikrets 2
Aune Truls Trøan Steinkjer Skiklubb Nord-Trøndelag Skikrets 3
Aunli Lars Ove Strindheim IL  1 Sør-Trøndelag Skikrets 1
Northug Tomas Strindheim IL  1 Sør-Trøndelag Skikrets 2
Northug jr Petter Strindheim IL  1 Sør-Trøndelag Skikrets 3
Undebakke Vidar Strindheim IL  2 Sør-Trøndelag Skikrets 1
Høgset Sindre Strindheim IL  2 Sør-Trøndelag Skikrets 2
Northug Even Strindheim IL  2 Sør-Trøndelag Skikrets 3
Ekren Thomas Strindheim IL  3 Sør-Trøndelag Skikrets 1
Ringen Anton Killi Strindheim IL  3 Sør-Trøndelag Skikrets 2
? ? Strindheim IL  3 Sør-Trøndelag Skikrets 3
Strømholt Rune Tromsø Skiklubb 1 Troms Skikrets 1
Jervidal Håkon Tromsø Skiklubb 1 Troms Skikrets 2
Sandvig Øystein Tromsø Skiklubb 1 Troms Skikrets 3
Frost Edvin Tromsø Skiklubb 2 Troms Skikrets 1
Rørvik Fredrik Mack Tromsø Skiklubb 2 Troms Skikrets 2
Astad Carl-Fredrik Tromsø Skiklubb 2 Troms Skikrets 3
Valøy Elias René Tromsø Skiklubb 3 Troms Skikrets 1
Ingebrigtsen Marius Norø Tromsø Skiklubb 3 Troms Skikrets 2
Jervidal Håkon Tromsø Skiklubb 3 Troms Skikrets 3
Olsen Kristian Tromsø Skiklubb 4 Troms Skikrets 1
Engen Mats Tromsø Skiklubb 4 Troms Skikrets 2
Lieng Petter Danielsen Tromsø Skiklubb 4 Troms Skikrets 3
Kloster Snekkevik Sindre Tromsø Skiklubb 5 Troms Skikrets 1
Ulriksen Kristian Tromsø Skiklubb 5 Troms Skikrets 2
Skildheim Odd-Tore Tromsø Skiklubb 5 Troms Skikrets 3
Lyngedal Øyvind Tromsø Skiklubb 6 Troms Skikrets 1
Sundheim August Aasmo Tromsø Skiklubb 6 Troms Skikrets 2
Vatne Kristian Tromsø Skiklubb 6 Troms Skikrets 3
Tichy Jakub Tromsøstudentenes IL Troms Skikrets 1
Larsplass Endre Tromsøstudentenes IL Troms Skikrets 2
Ellingsen Trygve Tromsøstudentenes IL Troms Skikrets 3
Pettersen Morten Harjo Vadsø Skiklubb Finnmark Skikrets 1
Erikstad Audun Vadsø Skiklubb Finnmark Skikrets 2
Mikkelsen Espen Vadsø Skiklubb Finnmark Skikrets 3
Baksjøberget Ulrik Leinan Vang Skiløperforening Hedmark Skikrets 1
Baksjøberget Sander Leinan Vang Skiløperforening Hedmark Skikrets 2
Strøm Scheie Jonas Vang Skiløperforening Hedmark Skikrets 3
Moxnes Einar Flaktveit TIF Viking Hordaland Skikrets 1
Finne Eirik TIF Viking Hordaland Skikrets 2
Lie Sturla TIF Viking Hordaland Skikrets 3
Skinstad Petter Soleng Vind IL Oppland Skikrets 1
Skinstad Mårten Soleng Vind IL Oppland Skikrets 2
Klemoen Eivind Bjeglerud Vind IL Oppland Skikrets 3
Mathisen Runar Skaug Vinje IL Telemark og Vestfold Skikrets 1
Erikstein Knut Vinje IL Telemark og Vestfold Skikrets 2
Erikstein Kjell Einar Vinje IL Telemark og Vestfold Skikrets 3
Hoel Johan Åsen IL Akershus Skikrets 1
Lamøy Kristoffer Åsen IL Akershus Skikrets 2
Haga Magne Åsen IL Akershus Skikrets 3


Se også
Lagoppstillinger - Stafett, kvinner
Alle påmeldte - Individuelt, kvinner
Alle påmeldte - Individuelt, menn


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn  Skriv ut


blog comments powered by Disqus