WC Lillehammer: Program| WC Ruka: Resultater| NC Gålå: Resultater| IBU WC Østersund: Program| Øvrige resultater nedenfor nyhet 4| Helgens TV-program| Sesonginformasjonen 2021/22| Langrenn Pluss| Uttak landslag og team| Podkast - Ski(d)nytt med Elin & Øyvind

Norgescupfinale orientering D17-20

Tips en venn  Skriv ut
Annonse

D17-20
   =======================================================================================
      1. Emma Klingenberg                          OK Pan Århus              1:37:52
      2. Ingjerd Myhre                             Kongsberg OL              1:39:19
      3. Anne-Tine Markset                         Nydalens SK               1:39:23
      4. Gøril Rønning Sund                        Frol IL                   1:39:32
      5. Linn Hokholt                              Kolbotn & Skimt OL        1:39:35
      6. Maren Jansson Haverstad                   Konnerud IL               1:40:22
      7. Marte Narum                               Vallset/Stange            1:41:34
      8. Britt Ingunn Nydal                        Lillomarka OL             1:41:41
      9. Kristine Fjeldbo                          Sandefjord OK             1:41:53
     10. Anette Baklid                             Konnerud IL               1:42:14
     11. Frida Lönnberg                            FSO                       1:43:28
     12. Anneke Hald Bjørgum                       Kristiansand OK           1:43:30
     13. Ida Arnesen Tiltnes                       Tyrving                   1:43:37
     14. Synne Baklid                              Konnerud IL               1:43:41
     15. Marion Rønning Huber                      Løten O-Lag               1:44:09
     16. Guro Alexandersen                         Fredrikstad SK            1:44:42
     17. Siri Vilberg                              Lillomarka OL             1:45:56
     18. Silje Uhlen Maurset                       Ås-UMB Orientering        1:46:01
     19. Therese Haare                             Konnerud IL               1:46:43
     20. Lisbeth Voll                              Haugesund IL              1:47:44
     21. Linn Bränneby                             OK Kolmården              1:49:24
     22. L‚a Vercellotti                           Halden SK                 1:50:54
     23. Agni Fjogstad Nielsen                     Kongsberg OL              1:51:24
     24. Lise Østlid Bagstevold                    Kongsberg OL              1:51:31
     25. Ida-Marie Skogvik                         FSO                       1:52:23
     26. Annette Fjeldheim                         Konnerud IL               1:56:56
     27. Sofie Hansen                              Skåneslättens OL          2:02:28
     28. Toril Nes                                 Nydalens SK               2:02:33
     29. Siri Selvig                               Nydalens SK               2:02:34
     30. Ragnhild Brokstad Lund-Johansen           Varegg Fleridrett         2:03:33
     31. Mari Jellum Helgerud                      Kongsberg OL              2:03:47
     32. Ida Katrine Børstad Thoresen              Sarpsborg OL              2:04:14
     33. Solveig Blandkjenn                        Kristiansand OK           2:05:22
     34. Kristin Waage                             Gjø-Vard OL               2:05:30
     35. Christina Maria Kasin                     Kongsberg OL              2:05:36
     36. Tonje Hermansen                           Indre Østfold OK          2:05:47
     37. Åsa Granqvist                             FSO                       2:05:52
     38. Natallia Hryshanava                       Tyrving                   2:10:35
     39. Ingvild Maalen-Johansen                   Ås-UMB Orientering        2:11:52
     40. Linn Kristine Gjesdal                     Varegg Fleridrett         2:12:06
     41. Maja Fjellstad Knutsen                    Porsgrunn OL              2:12:12
     42. Ida Tangen                                Nydalens SK               2:12:22
     43. Gunhild Rogne Halland                     Varegg Fleridrett         2:12:32
     44. Jorid ødegård                             Trøsken IL                2:14:28
     45. Kjersti Ad‚la Westin                      Porsgrunn OL              2:14:31
     46. Ingrid Ljones                             Hamar OK                  2:17:45
     47. Sabina  Bäck                              FSO                       2:20:04
     48. Maiken Flågan                             Kongsberg OL              2:20:10
     49. Jenny Blomquist                           FSO                       2:21:09
     50. Nina Jeanette Tollehaug                   Eiker O-lag               2:21:21
     51. Belinda Østvik Jørandli                   Gjø-Vard OL               2:21:41
     52. Emma Liljeroth                            FSO                       2:22:20
     53. Chloe Haines                              AIRE GB                   2:26:25
 


* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene

Tips en venn  Skriv ut