-->
50 min. med Petter Eliassen

Nyttårsraketten 2009

Tips en venn  Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Resultatliste Nyttårsraketten Klassisk,31.12.2009
 
Gutter 11år 2.5km
1,Amund Kleist Godal, Innstrandens IL    09:24
2,Kristian Sandnes, IL Splint    09:32
3,Jørgen Eidem Jensen, Innstrandens IL    09:57
4,Leif-Richard Jelstad, IL Splint    10:19
5,Stian Stormo, IL Splint    10:22
6,Marius Ekrem Finstad, Innstrandens IL    10:48
7,Henrik Nyvold, Innstrandens IL    11:01
8,Øyvind Johansen, Innstrandens IL    11:43
9,Håkon Nystadbakk Pedersen, Fauske IL    12:22
10,Håvard Solbakken, Innstrandens IL    12:29
 
Jenter 11år 2.5km
1,Andrea Holmstrøm, Fauske IL    10:25
2,Nora Marie Wedege Irgens, Innstrandens IL    10:51
3,Martine Vangen Thomassen, Innstrandens IL    11:39
 
Gutter 12år 2.5km
1,Vebjørn Moen, Tverlandet IL    08:22
2,Joakim Støre Kristiansen, IL Siso    08:57
3,Eivind Willumsen, Fauske IL    08:59
4,Aron Rolandsen, Fauske IL    09:54
5,Øyvind Nystadbakk Pedersen, Fauske IL    10:10
6,Espen Samuelsen Skiri, Innstrandens IL    11:34
7,Tim Kreffta, Innstrandens IL    13:46
 
Jenter 12år 2.5km
1,Lotte Eriksen Reitan, Innstrandens IL    10:48
2,Marianne Johansen, Innstrandens IL    10:55
3,Malin Beate Sundquist, Innstrandens IL    11:35
 
Gutter 13år 2.5km
1,Sander Murbræch, Tverlandet IL    08:19
2,Magnus Sandnes, IL Splint    08:22
3,Martin Olai Jonassen, Fauske IL    08:23
4,Brian Holmstrøm, Fauske IL    09:47
 
Jenter 13år 2.5km
1,Inga Haukland Eide, Innstrandens IL    08:53
2,Emilie Helskog, Fauske IL    09:08
3,Henie Barstrand Stornes, Fauske IL    09:58
4,Kristine Furfjord Pettersen, Innstrandens IL    10:07
 
Gutter 14år 2.5km
1,Jørgen  Jakola, Innstrandens IL    07:19
2,Håvard Wedege Irgens, Innstrandens IL    07:28
3,Ask Kleist Godal, Innstrandens IL    07:55
4,Andreas Moen, Tverlandet IL    08:10
5,Fredrik Hanssen Mosti, IL Splint    08:55
 
Jenter 14år 2.5km
1,Oda Eidem Jensen, Innstrandens IL    08:59
 
Gutter 15år 5km
1,Joakim Vangen Thomassen, Innstrandens IL    15:29
2,Christian Staurbakk, Innstrandens IL    15:57
3,Sondre Stormo, IL Splint    17:03
4,Johan Vangberg Jensen, Valnesfjord IL    17:10
5,Viktor Meisler, Innstrandens IL    17:29
 
Jenter 15år 5km
1,Julianne Haukland Eide, Innstrandens IL    17:03
2,Christina Rolandsen, Fauske IL    17:16
3,Trine Sønstelien, Innstrandens IL    18:19
4,Ine Therese Hansen, Innstrandens IL    18:48
5,Vilde Edvardsen, Rognan IL    19:12
6,Anna Bergkvist, Valnesfjord IL    19:29
7,Mette Bjune Sveen, Innstrandens IL    19:55
8,Sara Winther, Innstrandens IL    21:38
 
Gutter 16år 5km
1,Markus E. Holm, Innstrandens IL    14:56
2,Henrik Hansen Stormli, Innstrandens IL    15:38
3,Andreas Sandnes Olsen, Innstrandens IL    16:12
4,Tobias Thørnquist Jacobsen, Innstrandens IL    16:46
5,Anders Stensland, Innstrandens IL    17:11
6,Fredrik Kristiansen, Innstrandens IL    18:02
 
Jenter 16år 5km
1,Mia Guttorm Moseng, Rognan IL    19:03
 
Kvinner 17år 5km
1,Tine Bergkvist, Valnesfjord IL    18:31
 
Kvinner 18år 5km
1,Hanne Jonassen, Fauske IL    16:36
2,Regine Grimstad, Innstrandens IL    17:12
3,Anja Meisler, Innstrandens IL    17:22
4,Marie Hansen Evjenth, IL Siso    18:45
 
Kvinner 19/20år 5km
1,Jeanette Elisabeth Støvset, Skjerstad IL    16:07
2,Vilde Amundsen, Fauske IL    17:09
 
Kvinner senior 5km
1,Lene Pedersen, Innstrandens IL    17:24
 
Menn 17år 10km
1,Morten Teksnes, Innstrandens IL    28:54
2,Eirik Solvang, Innstrandens IL    30:37
3,Ruben Rolandsen, Fauske IL    31:00
4,Petter Jakola, Innstrandens IL    31:32
5,Martin Johansen, Innstrandens IL    32:15
6,Aleksander Bremnes, Innstrandens IL    32:29
7,Andrè Rolandsen, Fauske IL    34:09
 
Menn 18år 10km
1,Bjørn Harald Sandvik, Innstrandens IL    29:26
2,Kenneth Støre Kristiansen, IL Siso    30:03
 
Menn 19/20år 10km
1,Knut Aksel Hansten, IL Splint    28:57
2,Kristian Bjune Sveen, Innstrandens IL    29:21
 
Menn senior 10km
1,Lars Arne Ellefsen, Innstrandens IL    29:47
2,Vegar Pedersen, IL Siso    31:48
3,Gøran Olsen, IL Siso    33:12


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn  Skriv ut