WC Lillehammer: Program| Startlister| Sprint F: Kvinner| Menn| 10/15 km F: Kvinner| Menn| IBU WC Østersund: Program| Resultater| Øvrige resultater nedenfor nyhet 4| Helgens TV-program| Sesonginformasjonen 2021/22| Langrenn Pluss| Uttak landslag og team| Podkast - Ski(d)nytt med Elin & Øyvind
Illustrasjonsbilde. Foto: Erik Borg.

Illustrasjonsbilde. Foto: Erik Borg.

Påmeldingslister Beitosprinten 2021

Sesongåpningen i langrenn på Beitostølen arrangeres 19.-21. november. Program med klokkeslett finner du her. Påmeldingslistene følger under.

Tips en venn  Skriv ut
Annonse

KVINNER SENIOR - 10 KM FRI

Navn Klubb Klasse Øvelse
Aarekol, Ragnhild Vindafjord IL Kvinner senior 10 km fri
Aas, Julie Sofie Franksdatter Jutul IL Kvinner senior 10 km fri
Andersen, Selma Røa Allianseidrettslag Kvinner senior 10 km fri
Andersen, Nora Røa Allianseidrettslag Kvinner senior 10 km fri
Andreassen, Margrethe Wettre Asker Skiklubb Kvinner senior 10 km fri
Arnesen, Synne Tromsø Skiklubb Langrenn Kvinner senior 10 km fri
Bakkemo, Tuva Gjøvik Skiklubb Kvinner senior 10 km fri
Bakkemo, Hedda Gjøvik Skiklubb Kvinner senior 10 km fri
Berg, Julie Victoria Leksvik IL Kvinner senior 10 km fri
Bergane, Margrethe Konnerud IL Kvinner senior 10 km fri
Bergquist, Kristina Lillehammer Skiklub Kvinner senior 10 km fri
Brudermann, Katharina IL Varden Meråker Kvinner senior 10 km fri
Drivenes, Julie Bjervig Lommedalens IL Kvinner senior 10 km fri
Dyrhovd, Margrete Røssum Krødsherad IL Kvinner senior 10 km fri
Einmo, Malin Strindheim IL Kvinner senior 10 km fri
Einmo, Alise Strindheim IL Kvinner senior 10 km fri
Evertsen, Ronja Håkenstad Øystre Slidre IL Kvinner senior 10 km fri
Fleten, Emilie Gol IL Kvinner senior 10 km fri
Folkvord, Mari Sandnes IL Kvinner senior 10 km fri
Fosnæs, Kristin Austgulen Fossum IF Kvinner senior 10 km fri
Fossesholm, Helene Marie Eiker Skiklubb Kvinner senior 10 km fri
Føyen, Sigrid Leseth Kjelsås IL Kvinner senior 10 km fri
Golberg, Vilde Emilie Hjelmseth Njård Kvinner senior 10 km fri
Grøtting, Karoline Lillehammer Skiklub Kvinner senior 10 km fri
Gulbrandsen, Ingrid Andréa Bardufoss og Omegn Idrettsforening Kvinner senior 10 km fri
Haga, Ragnhild Åsen IL Kvinner senior 10 km fri
Harsem, Kathrine Rolsted IL Varden Meråker Kvinner senior 10 km fri
Harviken, Johanne Hauge Strandbygda IL Kvinner senior 10 km fri
Håkonsen, Karen Marie Kjellmyra IL Kvinner senior 10 km fri
Johaug, Therese Nansen, IL Kvinner senior 10 km fri
Johnsen, Elena Rise Asker Skiklubb Kvinner senior 10 km fri
Jordheim, Guro Hemsedal IL Kvinner senior 10 km fri
Kalvå, Anne Kjersti Lundamo IL Kvinner senior 10 km fri
Knudsen, Tiril Liverud Konnerud IL Kvinner senior 10 km fri
Larsson, Moa Maria Olivia Henning Skilag Kvinner senior 10 km fri
Laukli, Sophie Ireland Konnerud IL Kvinner senior 10 km fri
Lie, Ellen Søhol Heming, IL Kvinner senior 10 km fri
Lien, Mari Victoria Robøle Hamar Skiklubb Kvinner senior 10 km fri
Lislevand, Tuva Oddersjaa SSK Kvinner senior 10 km fri
Lyngnes, Susann Fedreheim Hamar Skiklubb Kvinner senior 10 km fri
Madsen, Caroline Konnerud IL Kvinner senior 10 km fri
Magulas, Melina Meyer Lyn Ski Kvinner senior 10 km fri
Melbybråten, Eivor Øystre Slidre IL Kvinner senior 10 km fri
Mogstad, Berit Strindheim IL Kvinner senior 10 km fri
Mohn, Linn Sofie Kjelsås IL Kvinner senior 10 km fri
Myhre, Julie Byåsen IL Kvinner senior 10 km fri
Myhrvold, Mathilde Skjærdalen Vind IL Kvinner senior 10 km fri
Nilsen, Hanne Hamar Skiklubb Kvinner senior 10 km fri
Nordlunde, Mari Follebu Skiklubb Kvinner senior 10 km fri
Ous, Amalie Håkonsen Nes Ski Kvinner senior 10 km fri
Ravndal, Linn Gjesdal IL Kvinner senior 10 km fri
Rofstad, Hanne Wilberg Byåsen IL Kvinner senior 10 km fri
Rønning, Mathilde Hagen Vikersund IF Kvinner senior 10 km fri
Sagstuen, Susann Gjøvik Skiklubb Kvinner senior 10 km fri
Sanness, Nora Kjelsås IL Kvinner senior 10 km fri
Simpson-Larsen, Karoline Vargar IL Kvinner senior 10 km fri
Skaanes, Marte Strindheim IL Kvinner senior 10 km fri
Skulbru, Hanne Strindheim IL Kvinner senior 10 km fri
Slind, Kari Øyre Oppdal IL Kvinner senior 10 km fri
Slind, Silje Øyre Oppdal IL Kvinner senior 10 km fri
Slind, Astrid Øyre Oppdal IL Kvinner senior 10 km fri
Slokvik, Martine Hamar Skiklubb Kvinner senior 10 km fri
Smedås, Magni Lillehammer Skiklub Kvinner senior 10 km fri
Snortheimsmoen, Thea Vestre Slidre IL Kvinner senior 10 km fri
Svendsby, Martine Eldre Lillehammer Skiklub Kvinner senior 10 km fri
Svingheim, Mari Landro Konnerud IL Kvinner senior 10 km fri
Theodorsen, Silje Kvaløysletta Skilag Kvinner senior 10 km fri
Ulvang, Runa Nykkelmo Kjelsås IL Kvinner senior 10 km fri
Uppstad, Elin Valle IL Kvinner senior 10 km fri
UREVC, Eva SLO Kvinner senior 10 km fri
Wangensteen, Maren Øystre Slidre IL Kvinner senior 10 km fri
Weng, Heidi Bul IL Kvinner senior 10 km fri

KVINNER SENIOR - 10 KM KLASSISK

Navn Klubb Klasse Øvelse
Aarekol, Ragnhild Vindafjord IL Kvinner senior 10 km klassisk
Aas, Julie Sofie Franksdatter Jutul IL Kvinner senior 10 km klassisk
Alnæs, Anikken Gjerde Rustad Idrettslag Kvinner senior 10 km klassisk
Amundsen, Hedda Østberg Asker Skiklubb Kvinner senior 10 km klassisk
Andersen, Selma Røa Allianseidrettslag Kvinner senior 10 km klassisk
Andersen, Nora Røa Allianseidrettslag Kvinner senior 10 km klassisk
Andreassen, Margrethe Wettre Asker Skiklubb Kvinner senior 10 km klassisk
Arnesen, Julie Henriette Konnerud IL Kvinner senior 10 km klassisk
Arnesen, Synne Tromsø Skiklubb Langrenn Kvinner senior 10 km klassisk
Bakkemo, Tuva Gjøvik Skiklubb Kvinner senior 10 km klassisk
Bakkemo, Hedda Gjøvik Skiklubb Kvinner senior 10 km klassisk
Bergane, Margrethe Konnerud IL Kvinner senior 10 km klassisk
Brudermann, Katharina IL Varden Meråker Kvinner senior 10 km klassisk
Dahl, Ingeborg Ringkollen Skiklubb Kvinner senior 10 km klassisk
Drivenes, Julie Bjervig Lommedalens IL Kvinner senior 10 km klassisk
Dyrhovd, Margrete Røssum Krødsherad IL Kvinner senior 10 km klassisk
Einmo, Malin Strindheim IL Kvinner senior 10 km klassisk
Einmo, Alise Strindheim IL Kvinner senior 10 km klassisk
Evertsen, Ronja Håkenstad Øystre Slidre IL Kvinner senior 10 km klassisk
Falla, Maiken Caspersen Strandbygda IL Kvinner senior 10 km klassisk
Fleten, Emilie Gol IL Kvinner senior 10 km klassisk
Folkvord, Mari Sandnes IL Kvinner senior 10 km klassisk
Fossesholm, Helene Marie Eiker Skiklubb Kvinner senior 10 km klassisk
Fremstad, Andrine Harriet Runar, IL Kvinner senior 10 km klassisk
Føyen, Sigrid Leseth Kjelsås IL Kvinner senior 10 km klassisk
Golberg, Vilde Emilie Hjelmseth Njård Kvinner senior 10 km klassisk
Haga, Ragnhild Åsen IL Kvinner senior 10 km klassisk
Harsem, Kathrine Rolsted IL Varden Meråker Kvinner senior 10 km klassisk
Harviken, Johanne Hauge Strandbygda IL Kvinner senior 10 km klassisk
Håkonsen, Karen Marie Kjellmyra IL Kvinner senior 10 km klassisk
Johaug, Therese Nansen, IL Kvinner senior 10 km klassisk
Johnsen, Elena Rise Asker Skiklubb Kvinner senior 10 km klassisk
Jordheim, Guro Hemsedal IL Kvinner senior 10 km klassisk
Kalvå, Anne Kjersti Lundamo IL Kvinner senior 10 km klassisk
Knudsen, Tiril Liverud Konnerud IL Kvinner senior 10 km klassisk
Knutsmoen, Tina Bækkelagets SK Kvinner senior 10 km klassisk
Larsen, Hanna Kristine Gunlaugsdatter Heddal IL Kvinner senior 10 km klassisk
Larsson, Moa Maria Olivia Henning Skilag Kvinner senior 10 km klassisk
Laukli, Sophie Ireland Konnerud IL Kvinner senior 10 km klassisk
Lislevand, Tuva Oddersjaa SSK Kvinner senior 10 km klassisk
Lyngnes, Susann Fedreheim Hamar Skiklubb Kvinner senior 10 km klassisk
Magulas, Melina Meyer Lyn Ski Kvinner senior 10 km klassisk
Midtskogen, Maiken Min Stor-Elvdal SK Kvinner senior 10 km klassisk
Mogstad, Berit Strindheim IL Kvinner senior 10 km klassisk
Mohn, Linn Sofie Kjelsås IL Kvinner senior 10 km klassisk
Myhrvold, Mathilde Skjærdalen Vind IL Kvinner senior 10 km klassisk
Nilsen, Hanne Hamar Skiklubb Kvinner senior 10 km klassisk
Nordlunde, Mari Follebu Skiklubb Kvinner senior 10 km klassisk
Nordseth, Karen Amalie Snertingdal IF Ski Kvinner senior 10 km klassisk
Ous, Amalie Håkonsen Nes Ski Kvinner senior 10 km klassisk
Ramstad, Ida Lillehammer Skiklub Kvinner senior 10 km klassisk
Ravndal, Linn Gjesdal IL Kvinner senior 10 km klassisk
Rofstad, Hanne Wilberg Byåsen IL Kvinner senior 10 km klassisk
Sagstuen, Susann Gjøvik Skiklubb Kvinner senior 10 km klassisk
Sanness, Nora Kjelsås IL Kvinner senior 10 km klassisk
Seierstad, Dorthe Ballangrud Raufoss IL Langrenn Kvinner senior 10 km klassisk
Simpson-Larsen, Karoline Vargar IL Kvinner senior 10 km klassisk
Skaanes, Marte Strindheim IL Kvinner senior 10 km klassisk
Skistad, Kristine Stavås Konnerud IL Kvinner senior 10 km klassisk
Slind, Silje Øyre Oppdal IL Kvinner senior 10 km klassisk
Slind, Astrid Øyre Oppdal IL Kvinner senior 10 km klassisk
Slokvik, Martine Hamar Skiklubb Kvinner senior 10 km klassisk
Snortheimsmoen, Thea Vestre Slidre IL Kvinner senior 10 km klassisk
Stakston, Sigrid Søre Ål IL Kvinner senior 10 km klassisk
Stenseth, Ane Appelkvist Grong IL Kvinner senior 10 km klassisk
Stewart-Jones, Katherine CAN Kvinner senior 10 km klassisk
Svendsby, Martine Eldre Lillehammer Skiklub Kvinner senior 10 km klassisk
Svendsen, Anna Tromsø Skiklubb Langrenn Kvinner senior 10 km klassisk
Svingheim, Mari Landro Konnerud IL Kvinner senior 10 km klassisk
Sørum, Thea Lillehammer Skiklub Kvinner senior 10 km klassisk
Theodorsen, Silje Kvaløysletta Skilag Kvinner senior 10 km klassisk
Ulvang, Runa Nykkelmo Kjelsås IL Kvinner senior 10 km klassisk
Uppstad, Elin Valle IL Kvinner senior 10 km klassisk
Wangensteen, Maren Øystre Slidre IL Kvinner senior 10 km klassisk
Weng, Heidi Bul IL Kvinner senior 10 km klassisk
Weng, Tiril Udnes Nes Ski Kvinner senior 10 km klassisk
Weng, Lotta Udnes Nes Ski Kvinner senior 10 km klassisk
Wollebek, Ingvild Bækkelagets SK Kvinner senior 10 km klassisk
Øistuen, Gina Flugstad Etnedal Skilag Kvinner senior 10 km klassisk

KVINNER SENIOR - SPRINT FRI

Navn Klubb Klasse Øvelse
Aarekol, Ragnhild Vindafjord IL Kvinner senior sprint fri
Aas, Julie Sofie Franksdatter Jutul IL Kvinner senior sprint fri
Alnæs, Anikken Gjerde Rustad Idrettslag Kvinner senior sprint fri
Amundsen, Hedda Østberg Asker Skiklubb Kvinner senior sprint fri
Andreassen, Margrethe Wettre Asker Skiklubb Kvinner senior sprint fri
Arnesen, Julie Henriette Konnerud IL Kvinner senior sprint fri
Bakkemo, Tuva Gjøvik Skiklubb Kvinner senior sprint fri
Bakkemo, Hedda Gjøvik Skiklubb Kvinner senior sprint fri
Bergquist, Kristina Lillehammer Skiklub Kvinner senior sprint fri
Dahl, Ingeborg Ringkollen Skiklubb Kvinner senior sprint fri
Drivenes, Julie Bjervig Lommedalens IL Kvinner senior sprint fri
Dyrhovd, Margrete Røssum Krødsherad IL Kvinner senior sprint fri
Einmo, Malin Strindheim IL Kvinner senior sprint fri
Evertsen, Ronja Håkenstad Øystre Slidre IL Kvinner senior sprint fri
Falla, Maiken Caspersen Strandbygda IL Kvinner senior sprint fri
Fosnæs, Kristin Austgulen Fossum IF Kvinner senior sprint fri
Fossesholm, Helene Marie Eiker Skiklubb Kvinner senior sprint fri
Garberg, Hanne Sæther Orkdal IL Kvinner senior sprint fri
Golberg, Vilde Emilie Hjelmseth Njård Kvinner senior sprint fri
Grøtting, Karoline Lillehammer Skiklub Kvinner senior sprint fri
Gulbrandsen, Ingrid Andréa Bardufoss og Omegn Idrettsforening Kvinner senior sprint fri
Harsem, Kathrine Rolsted IL Varden Meråker Kvinner senior sprint fri
Harviken, Johanne Hauge Strandbygda IL Kvinner senior sprint fri
Johnsen, Elena Rise Asker Skiklubb Kvinner senior sprint fri
Knudsen, Tiril Liverud Konnerud IL Kvinner senior sprint fri
Larsen, Hanna Kristine Gunlaugsdatter Heddal IL Kvinner senior sprint fri
Larsson, Moa Maria Olivia Henning Skilag Kvinner senior sprint fri
Lie, Ellen Søhol Heming, IL Kvinner senior sprint fri
Lien, Mari Victoria Robøle Hamar Skiklubb Kvinner senior sprint fri
Lislevand, Tuva Oddersjaa SSK Kvinner senior sprint fri
Lyngnes, Susann Fedreheim Hamar Skiklubb Kvinner senior sprint fri
Melbybråten, Eivor Øystre Slidre IL Kvinner senior sprint fri
Midtskogen, Maiken Min Stor-Elvdal SK Kvinner senior sprint fri
Myhre, Julie Byåsen IL Kvinner senior sprint fri
Myhrvold, Mathilde Skjærdalen Vind IL Kvinner senior sprint fri
Nordlunde, Mari Follebu Skiklubb Kvinner senior sprint fri
Nordseth, Karen Amalie Snertingdal IF Ski Kvinner senior sprint fri
Ous, Amalie Håkonsen Nes Ski Kvinner senior sprint fri
Plukkerud, Caroline Øyer-Tretten IF Kvinner senior sprint fri
Ramstad, Ida Lillehammer Skiklub Kvinner senior sprint fri
Ravndal, Linn Gjesdal IL Kvinner senior sprint fri
Rofstad, Hanne Wilberg Byåsen IL Kvinner senior sprint fri
Rønning, Mathilde Hagen Vikersund IF Kvinner senior sprint fri
Seierstad, Dorthe Ballangrud Raufoss IL Langrenn Kvinner senior sprint fri
Skistad, Kristine Stavås Konnerud IL Kvinner senior sprint fri
Skulbru, Hanne Strindheim IL Kvinner senior sprint fri
Slind, Silje Øyre Oppdal IL Kvinner senior sprint fri
Smedås, Magni Lillehammer Skiklub Kvinner senior sprint fri
Snortheimsmoen, Thea Vestre Slidre IL Kvinner senior sprint fri
Stakston, Sigrid Søre Ål IL Kvinner senior sprint fri
Stenseth, Ane Appelkvist Grong IL Kvinner senior sprint fri
Stewart-Jones, Katherine CAN Kvinner senior sprint fri
Svendsen, Anna Tromsø Skiklubb Langrenn Kvinner senior sprint fri
Svingheim, Mari Landro Konnerud IL Kvinner senior sprint fri
Sørum, Thea Lillehammer Skiklub Kvinner senior sprint fri
UREVC, Eva SLO Kvinner senior sprint fri
Weng, Heidi Bul IL Kvinner senior sprint fri
Weng, Tiril Udnes Nes Ski Kvinner senior sprint fri
Weng, Lotta Udnes Nes Ski Kvinner senior sprint fri

MENN SENIOR - 15 KM FRI

Navn Klubb Klasse Øvelse
Aakervik, Espen Fet Skiklubb Menn senior 15 km fri
Aastvedt, Eirik Tvedt Osterøy IL Menn senior 15 km fri
Amundsen, Harald Østberg Asker Skiklubb Menn senior 15 km fri
Andersen, Iver Tildheim Rustad Idrettslag Menn senior 15 km fri
Antonsen, Bastian Karlsen Lyn Ski Menn senior 15 km fri
Antonsen, Morten Gjerdrum IL Menn senior 15 km fri
Arnesen, Harald Astrup Heming, IL Menn senior 15 km fri
Asdøl, Eirik IL Jardar Menn senior 15 km fri
Augdal, Eirik Sverdrup Ringkollen Skiklubb Menn senior 15 km fri
Bakken, Eskil Lillehammer Skiklub Menn senior 15 km fri
Bauer, Marius Andreas GER Menn senior 15 km fri
Bennert, Nico FIN Menn senior 15 km fri
Berg, Stian Hamar Skiklubb Menn senior 15 km fri
Berg, Ola Frivold Røa Allianseidrettslag Menn senior 15 km fri
Bergland, Sigvart Eugen Mysen IF Menn senior 15 km fri
Bergsland, Andreas Trøsken IL Menn senior 15 km fri
Berset, Kristoffer Strindheim IL Menn senior 15 km fri
Bjørndalen, Dag Sander Vestre Spone IF Menn senior 15 km fri
Bjørndalen, Bård Eskil Magnor UL Menn senior 15 km fri
Bjørnstad, Sondre Albrigtsen Henning Skilag Menn senior 15 km fri
Bjørtomt, Johan Heni Olsen Gjerdrum IL Menn senior 15 km fri
Boreczek, Michal Piotr Kjelsås IL Menn senior 15 km fri
Botterud, Hermann Skram Bærums Skiklub Menn senior 15 km fri
Brustad, Herman Gui Sportsklubb Menn senior 15 km fri
Bruvoll, Ole Jørgen Lierne IL Menn senior 15 km fri
Bucher-Johannessen, Christian Qvist Fossum IF Menn senior 15 km fri
Bucher-Johannessen, Thomas Qvist Fossum IF Menn senior 15 km fri
Buvarp, Martin Julian Byåsen IL Menn senior 15 km fri
Bøgeberg, Christian Tobias Ranheim Skiklubb Menn senior 15 km fri
Clugnet, James Matthieu Røa Allianseidrettslag Menn senior 15 km fri
Dragerengen, Ivar Raufoss IL Langrenn Menn senior 15 km fri
Drivenes, Philip Nes Ski Menn senior 15 km fri
Dønnestad, Henrik Gulset IF Menn senior 15 km fri
Ek, Jens Marcus Dyrberg Bærums Verk Hauger Idrettsforening Menn senior 15 km fri
Fiskvik, Kristoffer Jullum IL Varden Meråker Menn senior 15 km fri
Flataker, Ole Morten Engesvold Hommelvik IL Menn senior 15 km fri
Fodstad, Fredrik Gerardo Lillehammer Skiklub Menn senior 15 km fri
Fosse, Erling Fagerbakke Voss IL Menn senior 15 km fri
Fridlund, Jonas Hammelow Lillehammer Skiklub Menn senior 15 km fri
Gifstad, Thomas Rustad Idrettslag Menn senior 15 km fri
Gigernes, Ådne Holter Bygdø IL Menn senior 15 km fri
Gløersen, Herman Møller Bygdø IL Menn senior 15 km fri
Grastveit, Stian Heming, IL Menn senior 15 km fri
Grønflaten, Sindre Fjellørnen IL Menn senior 15 km fri
Gunnarsen, Benjamin Kjelsås IL Menn senior 15 km fri
Gunnulfsen, Mikael Ørn, IF Menn senior 15 km fri
Haga, Magne Åsen IL Menn senior 15 km fri
Hamnes, Vegard Lillehammer Skiklub Menn senior 15 km fri
Hella, Eirik Byåsen IL Menn senior 15 km fri
Hellerud, Adrian Orellana Hokksund IL Menn senior 15 km fri
Herland, Kasper Andersson Hemsedal IL Menn senior 15 km fri
Hetland, Daniel Imås, IL Menn senior 15 km fri
Hjelmeset, Lars Agnar Gjelleråsen IF Menn senior 15 km fri
Holt, Filip Glittenberg Nes Ski Menn senior 15 km fri
Holund, Hans Christer Lyn Ski Menn senior 15 km fri
Hope, Jon Rolf Skamo Hyen IL Menn senior 15 km fri
Hov, Eskil Kaupanger IL Menn senior 15 km fri
Hovde, Håvard MjøsSki Menn senior 15 km fri
Husdal, Henrik Bækkelagets SK Menn senior 15 km fri
Hægeland, Tor Olav Nesheim Rustad Idrettslag Menn senior 15 km fri
Håbrekke, Magnus Øyaas Byåsen IL Menn senior 15 km fri
Ingebrigtsen, Edvin Bratsberg IL Menn senior 15 km fri
Jenssen, Jan Thomas Hommelvik IL Menn senior 15 km fri
Jenssen, Matz William Njård Menn senior 15 km fri
Jespersen, Chris André Strindheim IL Menn senior 15 km fri
Johansen, Iver Wang Kjelsås IL Menn senior 15 km fri
Johansen, Sivert Leander Drammens Ballklubb Menn senior 15 km fri
Johnsrud, Fredrik Bygdø IL Menn senior 15 km fri
Jorde, Sindre Fjellheim Asker Skiklubb Menn senior 15 km fri
Jorde, Truls Fjellheim Asker Skiklubb Menn senior 15 km fri
Karlsen, Even Lillehammer Skiklub Menn senior 15 km fri
Kjennerud, Eivind Sande Sportsklubb Menn senior 15 km fri
Krogh, Finn-Hågen Tverrelvdalen IL Menn senior 15 km fri
Krüger, Simen Hegstad Lyn Ski Menn senior 15 km fri
Kvernstad, Brynjar Henning Skilag Menn senior 15 km fri
Kvisle, Erland Asker Skiklubb Menn senior 15 km fri
Kvisle, Sjur Asker Skiklubb Menn senior 15 km fri
Kvåle, Gaute Røldal IL Menn senior 15 km fri
Larsen, Thomas Helland Fossum IF Menn senior 15 km fri
Luka, Eivind Gjerdrum IL Menn senior 15 km fri
Melling, Christian Hartz Konnerud IL Menn senior 15 km fri
Mikkelsplass, Kristen Bromma IL Menn senior 15 km fri
Mollestad, Martin Linnebo Oddersjaa SSK Menn senior 15 km fri
Moseby, Håvard Kjelsås IL Menn senior 15 km fri
Moseng, Ørjan Røros IL Menn senior 15 km fri
Mostraum, Elias Osterøy IL Menn senior 15 km fri
Musgrave, Andrew Røa Allianseidrettslag Menn senior 15 km fri
Myhre, Simen Heming, IL Menn senior 15 km fri
Myklemyr, Vegard Bromma IL Menn senior 15 km fri
Mysen, Eirik Oseberg Skilag Menn senior 15 km fri
Mørk, Martin Kirkeberg Drammens Ballklubb Menn senior 15 km fri
Nesgård, Even Fjellhug/Vereide IL Menn senior 15 km fri
Nyenget, Martin Løwstrøm Lillehammer Skiklub Menn senior 15 km fri
Næss, Øistein Fagerli Gjerdrum IL Menn senior 15 km fri
Olex, Max IL Varden Meråker Menn senior 15 km fri
Pedersen, Morten Eide Lillehammer Skiklub Menn senior 15 km fri
Pedersen, Bendik Håland Rustad Idrettslag Menn senior 15 km fri
Pedersen, Sondre Bjørkeng Nes Ski Menn senior 15 km fri
Perger, Magnus Haslum IL Menn senior 15 km fri
Ramse, Sondre Skomedal Otra IL Menn senior 15 km fri
Ramstad, Morten Gjøvik Skiklubb Menn senior 15 km fri
Ree, Andreas Fjorden Støren Sportsklubb Menn senior 15 km fri
Reppen, Martin Spillum IL Menn senior 15 km fri
Riege, Amund Rustad Idrettslag Menn senior 15 km fri
Rognes, Bernt Emil Finserås Utleira IL Menn senior 15 km fri
Rogstad, Frederik Arent Njård Menn senior 15 km fri
Rolid, Mathias Aas Heming, IL Menn senior 15 km fri
Rüger, Philip Gulset IF Menn senior 15 km fri
Røthe, Sjur Voss IL Menn senior 15 km fri
Sandvik, Edvard Kjelsås IL Menn senior 15 km fri
Sedeniussen, Magnus Nikolai Lyn Ski Menn senior 15 km fri
Sendstad, Øystein Åsen IL Menn senior 15 km fri
Sendstad, Eirik Åsen IL Menn senior 15 km fri
Sivertsgård, Vegard Tydal IL Menn senior 15 km fri
Sjøli, Mattis Halmsås og Omegn Skilag Menn senior 15 km fri
Skadal, Joakim Utleira IL Menn senior 15 km fri
Skjeldal, Kristian Bulken IL Menn senior 15 km fri
Sletten, Erlend Lindland Oddersjaa SSK Menn senior 15 km fri
Staavi, Bjørn-Martin Staurland Stavanger Skiklubb Menn senior 15 km fri
Stadaas, Kasper Heming, IL Menn senior 15 km fri
Stakston, Petter Søre Ål IL Menn senior 15 km fri
Stene, Eirik Jutul IL Menn senior 15 km fri
Stenersen, Fredrik Glomsrud Lillehammer Skiklub Menn senior 15 km fri
Stenshagen, Mattis Follebu Skiklubb Menn senior 15 km fri
Stigen, Jørgen Hamar Skiklubb Menn senior 15 km fri
Stock, Daniel Vadsø Skiklubb Menn senior 15 km fri
Stokkeland, Petter Bygdø IL Menn senior 15 km fri
Svendsby, Ole Marius Tistedalen FL Menn senior 15 km fri
Sørensen, Lars Rustad Idrettslag Menn senior 15 km fri
Tandberg, Jostein Kjelsås IL Menn senior 15 km fri
Tefre, Gjøran Holstad Førde IL Menn senior 15 km fri
Thoresen, Jonas Dyrli Røa Allianseidrettslag Menn senior 15 km fri
Thorvik, David Kjelsås IL Menn senior 15 km fri
Thyli, Vetle Raufoss IL Langrenn Menn senior 15 km fri
Tjelle, Johan Lyn Ski Menn senior 15 km fri
Tolo, Henrik Vik Asker Skiklubb Menn senior 15 km fri
Treffen, Andreas Lillemoen Sjåstad/Vestre Lier IL Menn senior 15 km fri
Turtveit, Vebjørn Voss IL Menn senior 15 km fri
Tyribakken, Bjørnar Stensrud Bromma IL Menn senior 15 km fri
Tønseth, Didrik Byåsen IL Menn senior 15 km fri
Ure, Olve Voss IL Menn senior 15 km fri
Uv, Sander André Bygdø IL Menn senior 15 km fri
Vermeulen, Mika Lillehammer Skiklub Menn senior 15 km fri
Vermeulen, Moran AUT Menn senior 15 km fri
Vestad, Karsten Andre Molde og Omegn IF Menn senior 15 km fri
Vesterheim, Magnus Kvæfjord Idrettslag Menn senior 15 km fri
Vesterås, Marius Viken Varde IL Menn senior 15 km fri
Vik, Lars Young Njård Menn senior 15 km fri
Vollset, Kristoffer By Klæbu IL Menn senior 15 km fri
Wiig, Sivert Gjesdal IL Menn senior 15 km fri
Wolfe, Hamish William Drysdale Lillehammer Skiklub Menn senior 15 km fri
Young, Andrew Travers Cosgrove Bækkelagets SK Menn senior 15 km fri
Zechel, Maks Peter Asker Skiklubb Menn senior 15 km fri
Øhlschlägel, Albert Sunde Sjåstad/Vestre Lier IL Menn senior 15 km fri
Østberg-Tømmervik, Sivert Medkila Skilag Menn senior 15 km fri
Øygard, Harald Rogne IL Menn senior 15 km fri

MENN SENIOR - 15 KM KLASSISK

Navn Klubb Klasse Øvelse
Aakervik, Espen Fet Skiklubb Menn senior 15 km klassisk
Aasbø, Jonas Surnadal IL Menn senior 15 km klassisk
Aastvedt, Eirik Tvedt Osterøy IL Menn senior 15 km klassisk
Amundsen, Harald Østberg Asker Skiklubb Menn senior 15 km klassisk
Andersen, Iver Tildheim Rustad Idrettslag Menn senior 15 km klassisk
Antonsen, Morten Gjerdrum IL Menn senior 15 km klassisk
Arnesen, Harald Astrup Heming, IL Menn senior 15 km klassisk
Asdøl, Eirik IL Jardar Menn senior 15 km klassisk
Augdal, Eirik Sverdrup Ringkollen Skiklubb Menn senior 15 km klassisk
Aune, Pål Trøan Steinkjer Skiklubb Menn senior 15 km klassisk
Aurmo, Reidar Lillehammer Skiklub Menn senior 15 km klassisk
Bakken, Eskil Lillehammer Skiklub Menn senior 15 km klassisk
Berg, Stian Hamar Skiklubb Menn senior 15 km klassisk
Berg, Ola Frivold Røa Allianseidrettslag Menn senior 15 km klassisk
Bergsland, Andreas Trøsken IL Menn senior 15 km klassisk
Berset, Kristoffer Strindheim IL Menn senior 15 km klassisk
Bjørndalen, Bård Eskil Magnor UL Menn senior 15 km klassisk
Bjørnstad, Sondre Albrigtsen Henning Skilag Menn senior 15 km klassisk
Bjørtomt, Johan Heni Olsen Gjerdrum IL Menn senior 15 km klassisk
Boreczek, Michal Piotr Kjelsås IL Menn senior 15 km klassisk
Bostad, Andreas Talseth Ranheim Skiklubb Menn senior 15 km klassisk
Botterud, Hermann Skram Bærums Skiklub Menn senior 15 km klassisk
Brustad, Herman Gui Sportsklubb Menn senior 15 km klassisk
Bruvoll, Ole Jørgen Lierne IL Menn senior 15 km klassisk
Bucher-Johannessen, Thomas Qvist Fossum IF Menn senior 15 km klassisk
Bøgeberg, Christian Tobias Ranheim Skiklubb Menn senior 15 km klassisk
Dragerengen, Ivar Raufoss IL Langrenn Menn senior 15 km klassisk
Drivenes, Philip Nes Ski Menn senior 15 km klassisk
Dønnestad, Henrik Gulset IF Menn senior 15 km klassisk
Ek, Jens Marcus Dyrberg Bærums Verk Hauger Idrettsforening Menn senior 15 km klassisk
Endrestad, Sebastian Kristoffer Bækkelagets SK Menn senior 15 km klassisk
Ensrud, Ole Haldor Strindheim IL Menn senior 15 km klassisk
Evensen, Ansgar Vind IL Menn senior 15 km klassisk
Fiskvik, Kristoffer Jullum IL Varden Meråker Menn senior 15 km klassisk
Flataker, Ole Morten Engesvold Hommelvik IL Menn senior 15 km klassisk
Fodstad, Fredrik Gerardo Lillehammer Skiklub Menn senior 15 km klassisk
Fosse, Erling Fagerbakke Voss IL Menn senior 15 km klassisk
Gautvik, Mikkel Waldeland Molde og Omegn IF Menn senior 15 km klassisk
Gifstad, Thomas Rustad Idrettslag Menn senior 15 km klassisk
Gigernes, Ådne Holter Bygdø IL Menn senior 15 km klassisk
Gjerdalen, Tord Asle Kjelsås IL Menn senior 15 km klassisk
Gløersen, Herman Møller Bygdø IL Menn senior 15 km klassisk
Golberg, Pål Gol IL Menn senior 15 km klassisk
Grastveit, Stian Heming, IL Menn senior 15 km klassisk
Grønflaten, Sindre Fjellørnen IL Menn senior 15 km klassisk
Gunnarsen, Benjamin Kjelsås IL Menn senior 15 km klassisk
Gunnulfsen, Mikael Ørn, IF Menn senior 15 km klassisk
Haga, Magne Åsen IL Menn senior 15 km klassisk
Hamnes, Vegard Lillehammer Skiklub Menn senior 15 km klassisk
Haug, Henrik Sørlie Lyn Ski Menn senior 15 km klassisk
Helgestad, Fredrik Hamar Skiklubb Menn senior 15 km klassisk
Hella, Eirik Byåsen IL Menn senior 15 km klassisk
Hellerud, Adrian Orellana Hokksund IL Menn senior 15 km klassisk
Herland, Kasper Andersson Hemsedal IL Menn senior 15 km klassisk
Hetland, Daniel Imås, IL Menn senior 15 km klassisk
Hjelmeset, Lars Agnar Gjelleråsen IF Menn senior 15 km klassisk
Hoel, Amund Åsen IL Menn senior 15 km klassisk
Holt, Filip Glittenberg Nes Ski Menn senior 15 km klassisk
Holund, Hans Christer Lyn Ski Menn senior 15 km klassisk
Hope, Jon Rolf Skamo Hyen IL Menn senior 15 km klassisk
Hov, Eskil Kaupanger IL Menn senior 15 km klassisk
Hovde, Håvard MjøsSki Menn senior 15 km klassisk
Hoås, Geir Kristian Lånke IL Menn senior 15 km klassisk
Husdal, Henrik Bækkelagets SK Menn senior 15 km klassisk
Hægeland, Tor Olav Nesheim Rustad Idrettslag Menn senior 15 km klassisk
Ingebrigtsen, Edvin Bratsberg IL Menn senior 15 km klassisk
Iversen, Emil IL Varden Meråker Menn senior 15 km klassisk
Jenssen, Matz William Njård Menn senior 15 km klassisk
Jespersen, Chris André Strindheim IL Menn senior 15 km klassisk
Jevne, Erik Johannes Øyer-Tretten IF Menn senior 15 km klassisk
Johansen, Iver Wang Kjelsås IL Menn senior 15 km klassisk
Johansen, Sivert Leander Drammens Ballklubb Menn senior 15 km klassisk
Johaug Jr, Karstein Røa Allianseidrettslag Menn senior 15 km klassisk
Johnsrud, Fredrik Bygdø IL Menn senior 15 km klassisk
Kjelstad, Sander Eggen Støren Sportsklubb Menn senior 15 km klassisk
Kjennerud, Eivind Sande Sportsklubb Menn senior 15 km klassisk
Klæbo, Johannes Høsflot Byåsen IL Menn senior 15 km klassisk
Knotten, Sivert Runar, IL Menn senior 15 km klassisk
Korsæth, Amund August Trøsken IL Menn senior 15 km klassisk
Kristoffersen, Patrick Fossum Gjerdrum IL Menn senior 15 km klassisk
Krüger, Simen Hegstad Lyn Ski Menn senior 15 km klassisk
Kvernstad, Brynjar Henning Skilag Menn senior 15 km klassisk
Kvisle, Erland Asker Skiklubb Menn senior 15 km klassisk
Kvisle, Sjur Asker Skiklubb Menn senior 15 km klassisk
Kvåle, Gaute Røldal IL Menn senior 15 km klassisk
Larsen, Thomas Helland Fossum IF Menn senior 15 km klassisk
Lian, Magnus Harr Klæbu IL Menn senior 15 km klassisk
Luka, Eivind Gjerdrum IL Menn senior 15 km klassisk
Løfald, Gjermund Rindal IL Menn senior 15 km klassisk
MALHOTRA, Arjun IND Menn senior 15 km klassisk
Martens Meyer, Herman Åsen IL Menn senior 15 km klassisk
Melling, Christian Hartz Konnerud IL Menn senior 15 km klassisk
Michelsen, Even Solem Byåsen IL Menn senior 15 km klassisk
Mikkelsplass, Kristen Bromma IL Menn senior 15 km klassisk
Mollestad, Martin Linnebo Oddersjaa SSK Menn senior 15 km klassisk
Moseby, Håvard Kjelsås IL Menn senior 15 km klassisk
Mostraum, Elias Osterøy IL Menn senior 15 km klassisk
Musgrave, Andrew Røa Allianseidrettslag Menn senior 15 km klassisk
Myklemyr, Vegard Bromma IL Menn senior 15 km klassisk
Mysen, Eirik Oseberg Skilag Menn senior 15 km klassisk
Mørk, Martin Kirkeberg Drammens Ballklubb Menn senior 15 km klassisk
Nesgård, Even Fjellhug/Vereide IL Menn senior 15 km klassisk
Northug, Even Strindheim IL Menn senior 15 km klassisk
Nyenget, Martin Løwstrøm Lillehammer Skiklub Menn senior 15 km klassisk
Nyheim, Alexander Løvik Henning Skilag Menn senior 15 km klassisk
Næss, Øistein Fagerli Gjerdrum IL Menn senior 15 km klassisk
Pedersen, Morten Eide Lillehammer Skiklub Menn senior 15 km klassisk
Pedersen, Bendik Håland Rustad Idrettslag Menn senior 15 km klassisk
Pedersen, Sondre Bjørkeng Nes Ski Menn senior 15 km klassisk
Perger, Magnus Haslum IL Menn senior 15 km klassisk
Ramstad, Simen Christopher Bratberg Vind IL Menn senior 15 km klassisk
Ramstad, Morten Gjøvik Skiklubb Menn senior 15 km klassisk
Reppen, Martin Spillum IL Menn senior 15 km klassisk
Riege, Amund Rustad Idrettslag Menn senior 15 km klassisk
Rognes, Bernt Emil Finserås Utleira IL Menn senior 15 km klassisk
Rogstad, Frederik Arent Njård Menn senior 15 km klassisk
Rolid, Mathias Aas Heming, IL Menn senior 15 km klassisk
Rüger, Philip Gulset IF Menn senior 15 km klassisk
Rysstad, Aron Åkre Valle IL Menn senior 15 km klassisk
Røthe, Sjur Voss IL Menn senior 15 km klassisk
Sandvik, Edvard Kjelsås IL Menn senior 15 km klassisk
Sedeniussen, Magnus Nikolai Lyn Ski Menn senior 15 km klassisk
Simenc, Miha SLO Menn senior 15 km klassisk
Sivertsgård, Vegard Tydal IL Menn senior 15 km klassisk
Sjøli, Mattis Halmsås og Omegn Skilag Menn senior 15 km klassisk
Skaanes, Håkon Strindheim IL Menn senior 15 km klassisk
Skar, Sindre Bjørnestad Bærums Verk Hauger Idrettsforening Menn senior 15 km klassisk
Skinstad, Petter Soleng Vind IL Menn senior 15 km klassisk
Skinstad, Mårten Soleng Vind IL Menn senior 15 km klassisk
Skjeldal, Kristian Bulken IL Menn senior 15 km klassisk
Sletten, Erlend Lindland Oddersjaa SSK Menn senior 15 km klassisk
Staavi, Bjørn-Martin Staurland Stavanger Skiklubb Menn senior 15 km klassisk
Stadaas, Kasper Heming, IL Menn senior 15 km klassisk
Stakston, Petter Søre Ål IL Menn senior 15 km klassisk
Stenersen, Fredrik Glomsrud Lillehammer Skiklub Menn senior 15 km klassisk
Stenshagen, Mattis Follebu Skiklubb Menn senior 15 km klassisk
Stock, Daniel Vadsø Skiklubb Menn senior 15 km klassisk
Stokkeland, Petter Bygdø IL Menn senior 15 km klassisk
Støa, Erik Kjønnø Idrettslaget Ros Menn senior 15 km klassisk
Svendsby, Ole Marius Tistedalen FL Menn senior 15 km klassisk
Sørensen, Lars Rustad Idrettslag Menn senior 15 km klassisk
Sørumshaugen, Arngrim Gjøvik Skiklubb Menn senior 15 km klassisk
Tandberg, Jostein Kjelsås IL Menn senior 15 km klassisk
Taugbøl, Håvard Solås Lillehammer Skiklub Menn senior 15 km klassisk
Thele, Joar Andreas Lyn Ski Menn senior 15 km klassisk
Thoresen, Jonas Dyrli Røa Allianseidrettslag Menn senior 15 km klassisk
Thorstensen, Erik Lippestad Røa Allianseidrettslag Menn senior 15 km klassisk
Thorvik, David Kjelsås IL Menn senior 15 km klassisk
Thyli, Vetle Raufoss IL Langrenn Menn senior 15 km klassisk
Tjelle, Johan Lyn Ski Menn senior 15 km klassisk
Tolo, Henrik Vik Asker Skiklubb Menn senior 15 km klassisk
Treffen, Andreas Lillemoen Sjåstad/Vestre Lier IL Menn senior 15 km klassisk
Tronsli, Andreas Drammens Ballklubb Menn senior 15 km klassisk
Turtveit, Vebjørn Voss IL Menn senior 15 km klassisk
Tønseth, Didrik Byåsen IL Menn senior 15 km klassisk
Ure, Olve Voss IL Menn senior 15 km klassisk
Uv, Sander André Bygdø IL Menn senior 15 km klassisk
Valnes, Erik Bardufoss og Omegn Idrettsforening Menn senior 15 km klassisk
Vermeulen, Mika Lillehammer Skiklub Menn senior 15 km klassisk
Vestad, Karsten Andre Molde og Omegn IF Menn senior 15 km klassisk
Vesterheim, Magnus Kvæfjord Idrettslag Menn senior 15 km klassisk
Vesterås, Marius Viken Varde IL Menn senior 15 km klassisk
Vik, Lars Young Njård Menn senior 15 km klassisk
Vika, Jonas MjøsSki Menn senior 15 km klassisk
Vollset, Kristoffer By Klæbu IL Menn senior 15 km klassisk
Wiig, Sivert Gjesdal IL Menn senior 15 km klassisk
Wolfe, Hamish William Drysdale Lillehammer Skiklub Menn senior 15 km klassisk
Young, Andrew Travers Cosgrove Bækkelagets SK Menn senior 15 km klassisk
Zechel, Maks Peter Asker Skiklubb Menn senior 15 km klassisk
Ødegaarden, Thomas Asheim Stathelle og Omegn IL Menn senior 15 km klassisk
Øhlschlägel, Albert Sunde Sjåstad/Vestre Lier IL Menn senior 15 km klassisk
Østberg-Tømmervik, Sivert Medkila Skilag Menn senior 15 km klassisk

MENN SENIOR - SPRINT FRI

Navn Klubb Klasse Øvelse
Aadland, Petter Thorslund Lyn Ski Menn senior sprint fri
Aakervik, Espen Fet Skiklubb Menn senior sprint fri
Aasbø, Jonas Surnadal IL Menn senior sprint fri
Antonsen, Bastian Karlsen Lyn Ski Menn senior sprint fri
Arnesen, Harald Astrup Heming, IL Menn senior sprint fri
Asdøl, Eirik IL Jardar Menn senior sprint fri
Asdøl, Håkon IL Jardar Menn senior sprint fri
Aune, Pål Trøan Steinkjer Skiklubb Menn senior sprint fri
Aurmo, Reidar Lillehammer Skiklub Menn senior sprint fri
Bauer, Marius Andreas GER Menn senior sprint fri
Bennert, Nico FIN Menn senior sprint fri
Berg, Ola Frivold Røa Allianseidrettslag Menn senior sprint fri
Bergsland, Andreas Trøsken IL Menn senior sprint fri
Berset, Kristoffer Strindheim IL Menn senior sprint fri
Bjørtomt, Johan Heni Olsen Gjerdrum IL Menn senior sprint fri
Bostad, Andreas Talseth Ranheim Skiklubb Menn senior sprint fri
Botterud, Hermann Skram Bærums Skiklub Menn senior sprint fri
Buvarp, Martin Julian Byåsen IL Menn senior sprint fri
Bøgeberg, Christian Tobias Ranheim Skiklubb Menn senior sprint fri
Clugnet, James Matthieu Røa Allianseidrettslag Menn senior sprint fri
Dragerengen, Ivar Raufoss IL Langrenn Menn senior sprint fri
Ek, Jens Marcus Dyrberg Bærums Verk Hauger Idrettsforening Menn senior sprint fri
Endrestad, Sebastian Kristoffer Bækkelagets SK Menn senior sprint fri
Ensrud, Ole Haldor Strindheim IL Menn senior sprint fri
Evensen, Ansgar Vind IL Menn senior sprint fri
Fodstad, Fredrik Gerardo Lillehammer Skiklub Menn senior sprint fri
Fossgard, Lars-Martin Asker Skiklubb Menn senior sprint fri
Gautvik, Mikkel Waldeland Molde og Omegn IF Menn senior sprint fri
Golberg, Pål Gol IL Menn senior sprint fri
Grastveit, Stian Heming, IL Menn senior sprint fri
Gunnarsen, Benjamin Kjelsås IL Menn senior sprint fri
Gunnulfsen, Mikael Ørn, IF Menn senior sprint fri
Helgestad, Fredrik Hamar Skiklubb Menn senior sprint fri
Hellerud, Adrian Orellana Hokksund IL Menn senior sprint fri
Hetland, Daniel Imås, IL Menn senior sprint fri
Hjelmeset, Lars Agnar Gjelleråsen IF Menn senior sprint fri
Hoel, Amund Åsen IL Menn senior sprint fri
Holt, Filip Glittenberg Nes Ski Menn senior sprint fri
Hoås, Geir Kristian Lånke IL Menn senior sprint fri
Hægeland, Tor Olav Nesheim Rustad Idrettslag Menn senior sprint fri
Håbrekke, Magnus Øyaas Byåsen IL Menn senior sprint fri
Ingebrigtsen, Edvin Bratsberg IL Menn senior sprint fri
Iversen, Emil IL Varden Meråker Menn senior sprint fri
Jenssen, Jan Thomas Hommelvik IL Menn senior sprint fri
Jenssen, Matz William Njård Menn senior sprint fri
Johnsrud, Fredrik Bygdø IL Menn senior sprint fri
Jorde, Truls Fjellheim Asker Skiklubb Menn senior sprint fri
Kjelstad, Sander Eggen Støren Sportsklubb Menn senior sprint fri
Kjennerud, Eivind Sande Sportsklubb Menn senior sprint fri
Klæbo, Johannes Høsflot Byåsen IL Menn senior sprint fri
Knotten, Sivert Runar, IL Menn senior sprint fri
Korsæth, Amund August Trøsken IL Menn senior sprint fri
Kristoffersen, Patrick Fossum Gjerdrum IL Menn senior sprint fri
Krogh, Finn-Hågen Tverrelvdalen IL Menn senior sprint fri
Larsen, Thomas Helland Fossum IF Menn senior sprint fri
Lervik, Anders Asker Skiklubb Menn senior sprint fri
Løfald, Gjermund Rindal IL Menn senior sprint fri
Martens Meyer, Herman Åsen IL Menn senior sprint fri
Melling, Christian Hartz Konnerud IL Menn senior sprint fri
Mostraum, Elias Osterøy IL Menn senior sprint fri
Northug, Even Strindheim IL Menn senior sprint fri
Nyheim, Alexander Løvik Henning Skilag Menn senior sprint fri
Olex, Max IL Varden Meråker Menn senior sprint fri
Pedersen, Sondre Bjørkeng Nes Ski Menn senior sprint fri
Perger, Magnus Haslum IL Menn senior sprint fri
Ramse, Sondre Skomedal Otra IL Menn senior sprint fri
Ramstad, Simen Christopher Bratberg Vind IL Menn senior sprint fri
Ramstad, Morten Gjøvik Skiklubb Menn senior sprint fri
Rognes, Bernt Emil Finserås Utleira IL Menn senior sprint fri
Rogstad, Frederik Arent Njård Menn senior sprint fri
Rolid, Mathias Aas Heming, IL Menn senior sprint fri
Rüger, Philip Gulset IF Menn senior sprint fri
Rysstad, Aron Åkre Valle IL Menn senior sprint fri
Sandvik, Edvard Kjelsås IL Menn senior sprint fri
Simenc, Miha SLO Menn senior sprint fri
Skaanes, Håkon Strindheim IL Menn senior sprint fri
Skadal, Joakim Utleira IL Menn senior sprint fri
Skar, Sindre Bjørnestad Bærums Verk Hauger Idrettsforening Menn senior sprint fri
Skinstad, Mårten Soleng Vind IL Menn senior sprint fri
Stadaas, Kasper Heming, IL Menn senior sprint fri
Stakston, Petter Søre Ål IL Menn senior sprint fri
Stenshagen, Mattis Follebu Skiklubb Menn senior sprint fri
Stigen, Jørgen Hamar Skiklubb Menn senior sprint fri
Sørumshaugen, Arngrim Gjøvik Skiklubb Menn senior sprint fri
Taugbøl, Håvard Solås Lillehammer Skiklub Menn senior sprint fri
Tefre, Gjøran Holstad Førde IL Menn senior sprint fri
Thon, Vegard Etnedal Skilag Menn senior sprint fri
Thorstensen, Erik Lippestad Røa Allianseidrettslag Menn senior sprint fri
Thorvik, David Kjelsås IL Menn senior sprint fri
Treffen, Andreas Lillemoen Sjåstad/Vestre Lier IL Menn senior sprint fri
Tronsli, Andreas Drammens Ballklubb Menn senior sprint fri
Tyribakken, Bjørnar Stensrud Bromma IL Menn senior sprint fri
Uv, Sander André Bygdø IL Menn senior sprint fri
Valnes, Erik Bardufoss og Omegn Idrettsforening Menn senior sprint fri
Vermeulen, Mika Lillehammer Skiklub Menn senior sprint fri
Vermeulen, Moran AUT Menn senior sprint fri
Vestad, Karsten Andre Molde og Omegn IF Menn senior sprint fri
Vesterås, Marius Viken Varde IL Menn senior sprint fri
Vik, Lars Young Njård Menn senior sprint fri
Vika, Jonas MjøsSki Menn senior sprint fri
Vollset, Kristoffer By Klæbu IL Menn senior sprint fri
Wiig, Sivert Gjesdal IL Menn senior sprint fri
Young, Andrew Travers Cosgrove Bækkelagets SK Menn senior sprint fri
Zechel, Maks Peter Asker Skiklubb Menn senior sprint fri
Østberg-Tømmervik, Sivert Medkila Skilag Menn senior sprint fri

FH KVINNER SENIOR SITTENDE - 4 KM KLASSISK

Navn Klubb Klasse Øvelse
Heidenreich, Adele Lyn Ski FH Kvinner senior sittende 4 km klassisk
Liseth, Indira Milena Hopsdal Viking, TIF FH Kvinner senior sittende 4 km klassisk
Skarstein, Birgit Lovise Røkkum Frol IL FH Kvinner senior sittende 4 km klassisk
Valen, Isabell Katharina Innstranda IL FH Kvinner senior sittende 4 km klassisk

FH KVINNER SENIOR SITTENDE - 6 KM FRI

Navn Klubb Klasse Øvelse
Heidenreich, Adele Lyn Ski FH Kvinner senior sittende 6 km fri
Liseth, Indira Milena Hopsdal Viking, TIF FH Kvinner senior sittende 6 km fri
Skarstein, Birgit Lovise Røkkum Frol IL FH Kvinner senior sittende 6 km fri
Valen, Isabell Katharina Innstranda IL FH Kvinner senior sittende 6 km fri

FH KVINNER SENIOR SITTENDE - SPRINT KLASSISK

Navn Klubb Klasse Øvelse
Heidenreich, Adele Lyn Ski FH Kvinner senior sittende sprint klassisk
Liseth, Indira Milena Hopsdal Viking, TIF FH Kvinner senior sittende sprint klassisk
Skarstein, Birgit Lovise Røkkum Frol IL FH Kvinner senior sittende sprint klassisk
Valen, Isabell Katharina Innstranda IL FH Kvinner senior sittende sprint klassisk

FH KVINNER SENIOR STÅENDE - 5 KM KLASSISK

Navn Klubb Klasse Øvelse
Nilsen, Vilde Kvaløysletta Skilag FH Kvinner senior stående 5 km klassisk

FH KVINNER SENIOR STÅENDE - 7,5 KM FRI

Navn Klubb Klasse Øvelse
Nilsen, Vilde Kvaløysletta Skilag FH Kvinner senior stående 7,5 km fri

FH KVINNER SENIOR STÅENDE - SPRINT FRI

Navn Klubb Klasse Øvelse
Nilsen, Vilde Kvaløysletta Skilag FH Kvinner senior stående sprint fri

FH MENN SENIOR SITTENDE - 4 KM KLASSISK

Navn Klubb Klasse Øvelse
Andresen, Lars Sp.kl. Nessegutten FH Menn senior sittende 4 km klassisk
Bjørnstad, Andreas Skår Svelvik IF FH Menn senior sittende 4 km klassisk
Morud, Thomas Lyn Ski FH Menn senior sittende 4 km klassisk
Romundstad, Lars Nesset Lyn Ski FH Menn senior sittende 4 km klassisk

FH MENN SENIOR SITTENDE - 6 KM FRI

Navn Klubb Klasse Øvelse
Andresen, Lars Sp.kl. Nessegutten FH Menn senior sittende 6 km fri
Bjørnstad, Andreas Skår Svelvik IF FH Menn senior sittende 6 km fri
Morud, Thomas Lyn Ski FH Menn senior sittende 6 km fri
Romundstad, Lars Nesset Lyn Ski FH Menn senior sittende 6 km fri

FH MENN SENIOR SITTENDE - SPRINT KLASSISK

Navn Klubb Klasse Øvelse
Andresen, Lars Sp.kl. Nessegutten FH Menn senior sittende sprint klassisk
Bjørnstad, Andreas Skår Svelvik IF FH Menn senior sittende sprint klassisk
Morud, Thomas Lyn Ski FH Menn senior sittende sprint klassisk
Romundstad, Lars Nesset Lyn Ski FH Menn senior sittende sprint klassisk

FH MENN SENIOR STÅENDE - 5 KM KLASSISK

Navn Klubb Klasse Øvelse
Larsen, Trygve Steinar Toskedal Trysil IL FH Menn senior stående 5 km klassisk
Oxaal, Thomas Karbøl Sauda IL FH Menn senior stående 5 km klassisk

FH MENN SENIOR STÅENDE - 7,5 KM FRI

Navn Klubb Klasse Øvelse
Larsen, Trygve Steinar Toskedal Trysil IL FH Menn senior stående 7,5 km fri
Letrud, Alexander Øyer-Tretten IF FH Menn senior stående 7,5 km fri
Oxaal, Thomas Karbøl Sauda IL FH Menn senior stående 7,5 km fri

FH MENN SENIOR STÅENDE - SPRINT FRI

Navn Klubb Klasse Øvelse
Larsen, Trygve Steinar Toskedal Trysil IL FH Menn senior stående sprint fri
Oxaal, Thomas Karbøl Sauda IL FH Menn senior stående sprint fri

 


* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene

Tips en venn  Skriv ut
Annonse


blog comments powered by Disqus






Annonse






Annonse