Torsdag 27. desember mottok vi dette innbydende bildet fra Romjulsrennets pressekontakt, Dorte Finstad.

Torsdag 27. desember mottok vi dette innbydende bildet fra Romjulsrennets pressekontakt, Dorte Finstad.

Påmeldingslister Romjulsrennet

Vinterens 2. norske turrenn har i øyeblikket 324 løpere påmeldt. Vi snakker om Romjulsrennet på Sjusjøen søndag 30. desember. Alfabetisk oversikt over de påmeldte ser du her.
Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

nb! Dette er navn hentet ut fra påmeldingssystemet for Romjulsrennet fredag 28. desember ca. kl. 1530. Denne oversikten her på Langrenn.com blir ikke vedlikeholdt i forhold til etteranmeldinger!

Aadne Bækken Handelsbanken BIL
Aleksadner Moen skiptvet il ski og sykkel
Amund Holtklimpen Roterud il
Anders Aalberg ingen
Anders Arnkværn Fossum I.F./Thommessen BIL
Anders Brun Hennum gardsgutta.com
Anders Haga Åsen IL
Anders Hagen Strandbygda Ski
Anders Johan Krosby Fredrikstad Skiklubb
Anders Mølmen Høst Team Xtra personell/Lyn Ski
Anders N Bjølseth Strandbygda IL
Anders Nordby Gullhav NTNUI
Anders Stenbrenden Milslukern
Andreas Karlsen Ring IL/G-team
Andreas Schwencke Lyn Ski
Andrè Sundero Tessand
Anna Jensen Kjelsås IL
Anne Myhr Kjelsås
Anne Olaussen Follebu skiklubb
Anne Rindal Offigstad Øyer/Tretten if
Annette Christin Lund G-team
Arild Baarlid Nordlistykket
Arne Jørgen Arnesen Vaaler IF
Arne Stonor Søre ÅL IL avd. Danmark
Arvid Holtklimpen Roterud il
Asgeir Fløtlien Brøttum IL
Asgeir Risheim Kvam Asker Skiklubb / Team NPRO 2
Aslak Berglund Team Milslukern
Aud Jørstad Skiforeningen
Bent Christiansen Rustad IL
Berit Gjelten NTNUI
Bernt Tennstrand Mesnali SL
Bjørn Erik Skjold SSK / Skiforeningen
Bjørn Furu Gjerdrum IL Ski
Bjørn Offigstad Øyer/Tretten if
Bjørn Ole Inglingstad Rustad IL
Bjørn Sveum Team NPRO 2
Borger Melsom Fossum IF
Bård Erland Amrud Ringebu/Fåvang
Bård Natvig Nittedal IL
Børre Næss Team NPRO / Efteløt IL
Carl Kohl-Larsen Sand il
Caroline Ziesler Sandnes
Charlotte Ziesler Sandnes
Christian Grønvold Lillomarka Skiklubb
Christian Jomaas Fossum IF
Christian Sogn Iversen BDO
Christian Steen Eriksen Bækkelagets SK
Dagfinn Knoph Larsen Fossum IF
Daniel D. Medlien Moelven IL Ski/Team Sjusjøen
Daniel Lunde Harestua IL
Dirk Lørken Gausdal Skilag
Eddie Sjølie FINN.no
Edgar Nilsen Telenor BIL
Edvard Dahl Hamar SK
Einar Kjelland-Mørdre Lyn Ski
Eirik Bye Oppegård IL
Eirik Røysheim Team Sport1 Lillehammer
Eirik Stonor Lillehammer Skiklub
Eivind Gundersen Lightflight
Erik Gjellan Bjerkevoll Bækkelaget
Erling Christiansen Koll/Milslukern
Espen Aleksander Sørlie NTNUI
Espen Harald Bjerke Lillehammer SK
Espen Kristiansen Rusta IL
Espen Ristvedt Milslukern
Espen Tåsåsen P4 Bil
Espen Østlien Raufoss IL Langrenn
Even Brøndbo Dahl Hamar SK
Even Chiodera Team SkiGo
Even Langseth Berg Grue IL/ Team Solørski
Even Oppegaard BSF
Filip Ekren melhus ski
Frank Grønvold Lillomarka Skiklubb
Frank Kjønsberg ingen
Fredrik Grøvdal Lyn ski
Fredrik Ole Oldereid Andersen Lyn Ski
Fredrik Schwencke Lyn Ski
Fredrik Skirbekk Vister Bækkelaget SK
Frida Bustad ingen
Frode Korsmo Moelven IL/Team Sjusjøen
Geir Arne Fremstad Madshus
Geir Ludvig Aasen Ouren Øvrebø IL/ Team NPRO
Geir Sjaastad Skiforeningen
Geir Stensrud Drøbak Frogn IL Ski
Geir Strandbakke Team Sport 1 Lillehammer / Lillehammer skiklubb
Gert Moen Vingrom IL
Gorm Nøkleby Team Kjekkas/Rustad IL
Gunvor Hov Høydal Fossum if
Haagen Løvseth Åsmarka il
Haakon Engen Søre Ål IL/Siemens
Hans J. Warlo Heming IL - Ski
Hans Peter Ouren ingen
Hans Schwencke Lyn Ski
Hans Thorvald Nygaard Vestringen IL
Harald Fladseth Strindheim
Harald Ringen Rustad IL
Harald Skjellaug Varde IL
Harald Welle Statoil BIL Oslo
Hege Skari Lillehammer Skiklub/Team Norgeshus
Heidi Skaug Isfjorden il
Henrik Furu Gjerdrum IL Ski
Hjørdis Klonteig Fossum
Håkon A Kjonerud Lillehammer Skiklub
Håkon Hjelstuen Lyn Ski
Håkon Østberg Gjøvik SK/Klubb Idrettsklubb
Håvard Håkonsen Moelven Il ski . G-team.
Håvard Myhre Bevern IL
Idar Torskangerpoll Klubb Skiforeningen
Ina Henriette Furuseth ingen
Ingar Vike Brøttum IL
Inge Øvstehage Vestringen IL
Inge Øyen Strandbygda IL
Inger Hegstad Krüger Lyn Ski
Ingrid Damgaard IL Ivrig
Ingrid Hannestad Gjerdrum IL ski
Ingrid Hov NTNUI
Ingrid Sørum Gjelleråsen IF
Ivar Hesselberg Indby Nordbygda/Løten ski
Ivar Nikolai Olsen ingen
Ivar Tveiten Bjørn Myhre Sport
Jan Kristian Lygre Nydalen SK/Aas Jakobsen AS
Jan Olav Beitmyren Team Merida
Jan Otto Nordeng Dæhli vel
Jarle Thon Skiptvet IL
Jens Haugland ingen
Jill Jørgensen Team Aker
Joakim Skirbekk Vister Bækkelaget SK
Johan Knoph Bjerknes Fossum IF
Johannes Almås Furnes skiløperforening
Johannes Nygaard Vestringen
Johnny Ihlen Sportsklubben Ceres
Johs Hemma Team Sport 1 Lillehammer/Brøttum il
Jon Andreas Krogsveen ringebu-fåvang skiklubb
Jon Rørdam HSIL
Jon Vegard Grønli Søre-Ål
Jonas Knoph Bjerknes FossumIF
Jonny Hisdal Skiforeningen
Julie Bratteng Gjelleråsen I.F Skigruppa
Jørgen Elisenberg Hamar skiklubb
Jørgen Håland Team Skiglede
Jørn Hemma Brøttum IL
Jørn Ulven Næroset il
Kai Øiseth Asker Skiklubb
Kari Elisabeth Natvig Nittedal IL
Kari Mette Vika Mjøsski
Karl-Olaf Høntorp Experian/Skiforeningen
Katja Visnar TSK Bled
Kennet Baarlid Sbio Athletics Langrenn
Kenneth Gavoll-Hansen Team Oslo Sportslager / Bouvet AS
Ketil Tjøgersen Høybråten og Stovner
Kjell Anton Dyrhovd Krødsherad IL
Kjell Arne Olsen MjøsSki
Kjell Søbye Lillehammer skiklub
Kjetil Ask Bøler IF
Kjetil Stamstad Åsmarka i.l/Skiglede
Klaus Øiseth Team G-sport Asker/Øiseth Prosjektstyring AS
Knut Bergo Røa il
Kristian A Kjonerud Lillehammer Skiklub
Kristian Fæste Sjusjøen Booking
Kristian Kulset Fossum IF
Kristian Skar ring il/team sjusjøen
Kristin Faye Eriksen Fossum IF
Kristin Isachsen Asker Skuklubb
Kristoffer Rostad ingen
Lars Amund Toftegaard Brøttum IL/Team Sjusjøen
Lars Christian Tvedt Ferd
Lars Hemma Brøttum il
Lars Jostein Silihagen Lillehammer Skiklub
Lars Toftegaard Skarnes
Lars Vingli Odsæter Lillehammer SK
Leif H Lågeide SAS
Leo Lansbergen SLT Nederland
Lin Iren Sætre Hernes IL
Linda Helland Team Skigo
Line Foss Team SkiGo
Linn Baarlid Høybråten og Stovner IL
Magnus Esberg Lillehammer Sykehus BIL
Maiken Caspersen Falla Gjerdrum IL
Marcus Syversen Tistedalen FL - Ski
Margrete Dyrhovd Krødsherad Il
Mari Elisabeth Ellevold ingen
Maria Berg Team Milslukern
Marianne Byfuglien Mjøsski
Marit Grumstad Svea skilag
Marita Jacobsen Søre ÅL IL, avd. Færøyene
Marius Caspersen Falla Gjerdeum IL/TeamJobzone
Marius Svendsby Tistedal FL - Ski
Marius Øie NTNUI
Markus Moe Oseberg Skilag/Team Jobzone
Marte Mellesdal Dehli Brøttum IL/Team Sjusjøen
Marte Mæhlum Johansen Østre Toten skilag
Martin Andreas Just Hamburgerkameratene
Martin Holmstrand Arvika IS/Team Arkmek
Martin Thon Skiptvet IL
Martin Øvstehage Vestringen IL
Mats Breda Sande SK
Merete Weng IL i BUL
Morten Bergesen Team SkiGo
Morten Erik Hoff Team Sport 1 Lillehammer
Morten Hagen Høybråten og Stovner
Morten Kval Team sport 1 Lillehammer
Morten Parthaugen Torpa Ski
Morten Sjumann Anderssen Team Sport 1 Lillehammer
Niclas Andersen Drøbak/Frogn IL
Nicolas A. Wærenskjold Team Oslo Sportslager/ Sportsidiot.com
Nils Einar Mæhlum Brøttum il /Skiglede
Nina Myhre Team Skigo 2 / Milslukern
Nina Rokkestad Resell ingen
Odd Arild Lehne Team Coremine
Odd Arild Strand Stor-Elvdal skiklubb
Odd Chr Hagen Klubb Idrettsklubb/Vind IL
Odd Erlend Hansen Berg Grue IL/ Team Solørski
Odd Werner Hansen Klubb Idrettsklubb
Ola Bustad Skiforeningen/ Skigo
Ola Kjonerud Team Sport 1 Lillehammer / Lillehammer Skiklub
Ola Kristoffer Tosterud NES SKI
Ola Vigen Hattestad ingen
Olaf Knai Hurdal IL
Olaf Pedersen Søre Ål/Team Sport 1
Olav Sveum Gjøvik Skiklubb
Ole Amund Øvstehage Vestringen IL
Ole Jakob Warlo Heming, IL - Ski
Ole Kristian Sørland Skiforeningen/SkiGo2
Ole Magnus Bakken Vang
Ole Marcus Huse Team Sport 1 Lillehammer/Roterud
Ole Petter Sveen Redalen SKI
Ole-Henrik Hansen Turrenngutta
Olivia Ragna Rypdal Isfjorden
Olve Skjetne Klubb Idrettsklubb/Gjøvik Skiklubb
Oskar Størmer Fossum IF
Peder Ringsby Team Otis
Per Chrsitian Pettersen Moss Skiklubb
Per Erik Jensen Team Thunberg
Per Gunnar Jevne Nittedal
Per Hasselstrøm Aker Solutions BIL/ Lillomarka SK
Per Jevnesveen Team Sport 1 Lillehammer/Roterud IL
Per Ole Nygaard Vestringen
Per-Christian Thorsen Nordea BIL
Petter Soleng Skinstad Vind il/Team Norgeshus
Petter Stakston Søre Ål IL
Pål Bjerke Bjerke I.L. Ski
Pål Jensen Kjelsås IL
Ragnar Horn RS Platou
Randi Damgaard IL Ivrig
Roar Sollie Klubb Idrettsklubb/Vind IL
Ronny Nordli Fet
Rune Hansen Snertingdal IF ski
Sandra Hansson Strindheim IL/ Team Oslo Sportslager–Moelven
Sigurd Melsom Fossum IF
Sigurd Odin Braastad ingen
Simen Eide Brøste Lillehammer skiklub
Simen Hegstad Krüger Lyn Ski
Sindre Kulset Fossum IF
Sindre Løvli BearingPoint/Skiforeningen
Sindre Weydahl Båstad IL Ski
Sondre Bollum Gjøvik Skiklubb
Sondre Grønvold Lyn Ski
Sondre Haugen Mesnali Skilag
Sondre Sandvik Rustad IL
Sondre Stubrud Øyer-Tretten IF
Steinar Hannestad Gjerdrum IL ski
Stian F Nielsen Ottestad SK
Stian Remseth Andresen Team Xtra personell/Lyn ski
Stian Skogstad ingen
Svein Brekke TiF Viking
Svein Erik Sandsnes Oppegård IL
Svein Halvor Dahl IL Skarphedin
Svein Tore Sinnes Tonstad il/team NPRO
Svein Wiig Team KPMG
Sverre Gunnar Warlo Heming IL - ski
Sverre Kristian Bjølgerud Vikersund IF Langrenn
Sverre Sveen Ulven Moelven IL/ Team Sjusjøen
Tallak Strandenæs RS Platou ASA
Terje Gomo Frøy/Oslo Brannsikring
Terje Myhre Ringebu-Fåvang
Terje Nyland Nordbygda ski
Terje Vister Bækkelaget SK
Thomas Bjerke Team Kjekkas
Thomas Ekren Melhus il
Thomas Strøm Mjøsski
Thorstein Molle Spydeberg Langrenn
Tille Marie Breda Team Skigo/Haavind BIL
Tom Erik Lehne BDO AS
Tom Morten Kristiansen statnett
Tom-Erik Westrum Sportsklubben Rye
Tor Eilert Navestad Peab BIL
Tor Helge Elverum Team 89/IL TRY/BearingPoint
Tor Jonas Onsrud Gjøvik Skiklubb
Tor Olav Nesheim Hægeland Rustad il
Tor-Arne Østlie Lørenskog CK
Torbjørn Bonkerud mjøsski
Torbjørn Hægeland Rustad il
Tore Jensen Rikshospitalet/Kjelsås
Tore Ruud Hofstad Lillehammer Skiklub
Torgeir Skjeldnes Team FIH/Brøttum IL
Torkel Lappegård Nittedal il
Tormod Øvergaard Vestre Aker SK
Torstein Bomann-Larsen Sportsidiot.com / Bull Ski og Kajakk
Tove Damgaard IL Ivrig
Trine Kirkhus Nydalen SK/FBI
Trond Erik Taugland team vintersport/bjerke
Trond Flatemo Strandbygda il
Trond Harald Sand Nannestad Skiklubb
Trond Ristvedt Milslukern
Trygve Gillebo Øyer-Tretten
Trym Moeng Jensen Kjelsås IL
Turid Mellesdal GPIL
Vegar Hattestad Jensen Ørje IL
Vegar Jøranli Nordre Land IL
Vegar Lien MjøsSki
Vegard Ødemark Åsen IL
Vegard Øie Nordbygda/Løten Ski
Vetle Juliussen Varteig IL
Vidar Ellefsen Golder Associates BIL
Vidar Myrvold Mangenfjellet Langdistanse
Viktor Steen Eriksen Bækkelagets SK
Werner Sveum Torpa Ski / Team X Aktiv
Øystein Engesveen Team Sport 1 Lhmr/ Motek As/Roterud IL
Øystein Pettersen Lillomarka skiklubb
Øystein Tallhaug Engelstad MjøsSki
Øyvind Hasli Eina Sportsklubb
Øyvind Myrvold Mangenfjellet Langdistanse
Øyvind Viken Åsmarka il Team sport 1 Lillehammer

Linker
Påmeldingslistene i original versjon
Romjulsrennets hjemmeside


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut


blog comments powered by Disqus