Johan Kjølstad på samling med Team United Bakeries på Beitostølen i forkant av den nasjonale sesongåpningen, Beitosprinten 2014. Foto: Erik Borg.

Johan Kjølstad på samling med Team United Bakeries på Beitostølen i forkant av den nasjonale sesongåpningen, Beitosprinten 2014. Foto: Erik Borg.

Påmeldte La Sgambeda Classic

Lørdag og søndag smeller startskuddet for sesongens Swix Ski Classics. Nettavisen Langrenn.com har fått tilgang til påmeldingslistene for elitepulja fra arrangørene. De ser du her:

Tips en venn  Skriv ut

Lørdag 13. desember er det 15 km lagtempo og deretter følger La Sgambeda sin utgave i klassisk stil over 35 kilometer på søndag.

Disse to rennene utgjør starten av langløpscupen Swix Ski Classics.

Forrige sesong ble Swix Ski Classics toppet av Seraina Boner og Johan Kjølstad, hjemmehørende i henholdsvis Team Coop og Team United Bakeries.

Oversikten er sortert alfabetisk på etternavn.

Etternavn Fornavn Nasjon Team
ALEV ALVAR JOHANNES EST ESTONIA
ALSGAARD THOMAS NOR TEAM LEASEPLAN GO
ARTEEV IVAN RUS RUSSIAN MARATHON TEAM
BARACCHINI FIORI THOMAS FRA  
BERDAL TORE BJOERSETH NOR TEAM UNITED BAKERIES
BETRIU SADURNI ESP CATALUNYA TEAM
BONALDI ALESSANDRO ITA UBI BANCA GOGGI
BONALDI SERGIO ITA SCAME - SKI TRAB MARATHON TEAM
BONER SERAINA SUI TEAM COOP
BORMOLINI NICOLAS ITA SCAME - SKI TRAB MARATHON TEAM
BORMOLINI THOMAS ITA SCAME - SKI TRAB MARATHON TEAM
BORTSOV KONSTANTIN KZK  
BOSIN SIMONE ITA TEAM FUTURA
BOUDIKOVA ADELA CZE TEAM PIONEER INVESTMENTS
BRAATHEN SOLFRID NOR TEAM SKI PRO AM
BRINK JOERGEN SWE LAGER 157 SKI TEAM
BROOKS HOLLY USA SALOMON NORDIC
BYSTROEM FREDRIK SWE LAGER 157 SKI TEAM
CALLESEN CHRISTOFFER NOR TEAM LEASEPLAN GO
CARRARA BRUNO ITA TEAM FUTURA
CRESTANI MARCO ITA TEAM FUTURA
DAHL JOHN KRISTIAN NOR TEAM UNITED BAKERIES
DAMMEN KJETIL HAGTVEDT NOR TEAM LEASEPLAN GO
DONZALLAZ NICOLE SUI TEAM ROSSIGNOL SWITZ
DVOSKIN ALEXEY RUS DINAMO
DZIADKOWIEC-MICHON MARIUSZ POL BIEG PIASTOW
ELIASSEN PETTER NOR TEAM LEASEPLAN GO
ERIKSSON EMMA SWE TEAM SKI PRO AM
ERMOSHINA POLINA RUS  
ESTEVE ALTIMIRAS IRINEU AND FEDERACION ANDORRANNA D'ESQUI
FORSTNER RENATE GER SC AISING-PANG
FRANC JAN CZE SLOVAN KARLOVY VARY
FREIMUTH THOMAS GER XC-SKI.DE SKIMARATHON TEAM
FUCCARO FRANCESCO ITA GS VAL GLERIS
FURRER MARTIN SUI TOKO RACING TEAM
GILMOZZI ENRICO ITA US CORNACCI
GOEBEL FLORIAN GER SC-WILLINGER
GRAEFNINGS KALLE SWE SKISTART.COM BERGSLAGEN
HOELGAARD STIAN NOR TEAM LEASEPLAN GO
HOEST ANDERS MOELMEN NOR LYN SKI
HOLMSTRAND MARTIN SWE TEAM AXA SPORTS CLUB
HORYNA ONDREJ CZE TEAM PIONEER INVESTMENTS
IMPOLA BILL SWE TEAM COOP
IVANOV SERGEY RUS  
JAKOUBEK TOMAS CZE SILVINI MADSHUS TEAM
JAMBAEVA TATJANA RUS TEAM FUTURA
JAUHOJAERVI SAMI FIN TEAM COOP
JOENSSON MARKUS SWE TEAM SKI AND RUN
JOHANSSON MARCUS SWE LAGER 157 SKI TEAM
JOHANSSON NORGREN BRITTA SWE TEAM SKI PRO AM
JOHNSSON JIMMIE SWE TEAM COOP
JONSSON MAGNUS SWE SKISTART.COM BERGSLAGEN
KARP ALGO EST TEAM PIONEERS INVESTMENTS
KARSET MARTHE KRISTINE HAFSAHL NOR TEAM UNITED BAKERIES
KIENE PETER AUT  
KJOELSTAD JOHAN NOR TEAM UNITED BAKERIES
KLESCHEV ANDREY RUS  
KORSGREN LINA SWE TEAM SKI PRO AM
KUHN MATTHIAS AUT ETIXX SKI TEAM,
LAMPINEN ANTTI FIN TEAM PELTONEN
LARSSON LINUS SWE SKISTART.COM BERGSLAGEN
LAUGALAND AUDUN NOR TEAM LEASEPLAN GO
LENTSCH URBAN AUT LLC SPORTHUTTE LANGFELD
LINTZEN NINA SWE TEAM SKI PRO AM
LOEFSTROEM ANNIKA SWE TEAM COOP
MANNIMA TATJANA EST ESTONIA
MICH RICCARDO ITA TEAM FUTURA
MICHALEK MARIUSZ POL POLISH SKI ASSOCIATION
MOELLER MARTIN DEN  
MORANDINI LISA ITA US DOLOMITICA
MORANDINI NICOLA ITA TEAM FUTURA
MOSCONI PIETRO ITA SC LEFFE
NILSSON KLAS SWE TEAM 7-MILA CLUB SKELLEFTEA XC
NOVAK PETR CZE NOVAK TEAM
NUNIGE JASMIN SUI TEAM ROSSIGNOL
OLEX MAX GER SC Partenkirchen
ONDRASEK MAREK CZE SILVINI MADSHUS TEAM
ORGUE LAURA ESP REAL FEDERACION ESPANOLA DEPORTES INVIERNO
OTTOSSON MARKUS SWE LAGER 157 SKI TEAM
PALM STEFAN SWE LAGER 157 SKI TEAM
PANISI GILBERTO ITA CUS TRENTO
PAREDI SIMONE ITA SCAME - SKI TRAB MARATHON TEAM
PAZDERSKY MAREK CZE SILVINI MADSHUS TEAM
PEDERSEN MORTEN EIDE NOR TEAM COOP
PETTERSEN OEYSTEIN NOR TEAM UNITED BAKERIES
PLISKA JIRI CZE SILVINI MADSHUS TEAM
POLTORANIN ALEXEY KZK KAZAHSTAN
RADL JAKUB CZE TEAM PIONEER INVESTMENTS
RANKEL RAIDO EST ESTONIA
REHEMAA AIVAR EST ESTONIA
REITHMAYR ANDREA AUT SPORT-NORZ
REZAC STANISLAV CZE SILVINI MADSHUS TEAM
RICHARDSSON DANIEL SWE LAGER 157 SKI TEAM
ROBERTO KRISTINA SWE SKISTART.COM BERGSLAGEN
ROGANTINI MARCO SUI INDIVIDUALE
ROSSI FRANCESCO ITA ASD LANZADA
RYDQVIST MARIA SWE AELVDALENS IF
SHEVCHENKO ANNA KZK  
SINNES SVEIN TORE NOR TONSTAD IL
SMUTIN VALERY RUS  
SMUTNA KATERINA AUT SILVINI MADSHUS TEAM
SOEDERGREN ANDERS SWE TEAM LEASEPLAN GO
SORIN EGOR RUS RUSSIAN SKI TEAM
STEURER THOMAS AUT ETIXX SKI TEAM
STURSOVA MARTINA CZE SK NOV
SVAERD OSKAR SWE TEAM COOP
SVOBODA ALEXANDRA GER SC RUHPOLDING
TAMMJARV KAREL EST ESTONIA
THOMAS ERIC GER SALOMON-LEKI-RACINGTEAM
TIKHONOVA YULIA BLR RUSSIAN MARATHON TEAM
TYNELL DANIEL SWE TEAM TYNELL
TYNELL RIKARD SWE TEAM TYNELL
TYUTEREV ANDREY RUS RUSSIAN MARATHON TEAM
VAIKMAA MADIS EST ESTONIA
VEERPALU ANDREAS EST ESTONIA
VUORI PASI FIN TEAM PELTONEN
WACHLIN JOHANNES GER SALOMON-LEKI-RACING TEAM
WICKSTROEM ERIK SWE ULRICEHAMNS IF
WILNER CHRISTOFFER NOR RUSTAD IL
ZELENKOVA SARKA CZE SILVINI MADSHUS TEAM
ZERNOVA NATALIA RUS RUSSIAN WORLDLOPPET TEAM

SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene

Tips en venn  Skriv ut
Annonse


blog comments powered by Disqus






Annonse






Annonse