Tetgruppa under en tidligere utgave av Reistadløpet. Foto: Ivar Løvland.

Tetgruppa under en tidligere utgave av Reistadløpet. Foto: Ivar Løvland.

Reistadløpet: Passering 15,4 av 50 km

Lørdagens langløp i Visma Ski Classics er det 50 kilometer lange Reistadløpet i Bardu og Troms.

Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut
 

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Lørdagens langløp i Visma Ski Classics er det 50 kilometer lange Reistadløpet i Bardu og Troms.

Dette er stillingen per nå i rennet som inngår i langløpscupen Visma Ski Classics (se unnagjort distanse i dette oppslagets tittel):

Kvinner

# first name last name country team time
1 Justyna Kowalczyk POL Team Trentino Robinson Trainer 0:53:05.0
2 Masako Ishida JPN Team Koteng 0:53:07.3+(2.3)
3 Astrid Øyre Slind NOR Team Koteng 0:53:43.4+(38.3)
4 Kateřina Smutná CZE Bauer Ski Team 0:57:53.9+(4:48.9)
5 Kari Vikhagen Gjeitnes NOR Team Santander 0:58:18.9+(5:13.8)
6 Maria Gräfnings SWE Skigo XC Team 0:58:20.1+(5:15.0)
7 Britta Johansson Norgren SWE Lager 157 Ski Team 0:59:14.6+(6:09.5)
8 Heli Heiskanen FIN Team Trentino Robinson Trainer 0:59:15.5+(6:10.5)
9 Roxane Lacroix FRA Bauer Ski Team 1:00:25.5+(7:20.5)
10 Gunhild Eliassen NOR   1:00:26.2+(7:21.2)
11 Sofie Elebro SWE Team Santander 1:00:27.3+(7:22.3)
12 Lina Korsgren SWE ÅRE Längdskidklubb 1:03:07.6+(10:02.5)
13 Sara Lindborg SWE Team Serneke 1:04:55.4+(11:50.4)
14 Line Elise Heimdal NOR   1:06:49.9+(13:44.8)
15 Heidi Rognli Heimdal NOR   1:07:57.0+(14:52.0)
16 Margrete Gaski NOR   1:09:53.0+(16:47.9)
17 Reidun Tveit Sund NOR   1:11:32.3+(18:27.2)
18 Hanne Kristine Kroken NOR   1:13:04.3+(19:59.2)
19 Line Evensen NOR   1:14:14.0+(21:09.0)
20 Ingjerd Rosslund NOR   1:14:22.3+(21:17.3)
21 Kirsten Lien NOR   1:16:02.4+(22:57.4)
22 Marita Engevik NOR   1:17:52.1+(24:47.1)
23 Trine Tobiassen NOR   1:18:03.1+(24:58.0)
24 Kristine Sandberg NOR   1:18:31.3+(25:26.3)
25 Karen Messenger CAN   1:19:04.9+(25:59.8)
26 Kristin Lome NOR   1:20:44.9+(27:39.8)
27 Turid Haugen NOR   1:23:41.1+(30:36.1)
28 Mari Gjerde Christiansen NOR   1:24:59.4+(31:54.4)
29 Therése Ivarsson SWE   1:25:53.9+(32:48.9)
30 Berit Amundsen NOR   1:27:38.5+(34:33.5)
31 Lisa Pavall NOR   1:27:53.3+(34:48.2)
32 Nina Nerdal NOR   1:29:31.4+(36:26.3)
33 Rita Johanne Lyngmo NOR   1:29:31.8+(36:26.7)
34 Karen Blomli NOR   1:31:20.3+(38:15.3)
35 Kaja Krogh NOR   1:31:51.9+(38:46.8)
36 Liv Bentzen NOR   1:34:15.4+(41:10.4)
37 Sonja Elvebakk NOR   1:36:32.2+(43:27.2)
38 Hilde Kathrine Overvik NOR   1:39:30.6+(46:25.6)
39 Dagrun Weines NOR   1:39:37.1+(46:32.1)
40 Saioa Ibarrola ESP   1:44:07.7+(51:02.7)
41 Tove Elisabeth Svee NOR   1:45:08.1+(52:03.1)
42 Josefin Eriksson SWE   1:48:15.5+(55:10.5)

Menn

# first name last name country team time
1 Chris Andre Jespersen NOR Team Koteng 0:47:35.4
2 Tord Asle Gjerdalen NOR Team Santander 0:47:36.5+(1.0)
3 Anders Aukland NOR Team Santander 0:47:54.0+(18.5)
4 Daniel Richardsson SWE Lager 157 Ski Team 0:47:56.5+(21.1)
5 Øyvind Moen Fjeld NOR Team Santander 0:48:16.3+(40.9)
6 Alexis Jeannerod FRA Bauer Ski Team 0:48:17.4+(42.0)
7 Toni Livers SUI   0:48:50.0+(1:14.6)
8 Dietmar Nöckler ITA Team Trentino Robinson Trainer 0:49:10.7+(1:35.3)
9 Ilya Chernousov RUS Bauer Ski Team 0:49:11.5+(1:36.1)
10 Simen Østensen NOR Team BN Bank 0:49:17.8+(1:42.4)
11 Andreas Nygaard NOR Team Santander 0:49:18.7+(1:43.2)
12 Håkon Mikalsen NOR   0:49:19.6+(1:44.1)
13 Andreas Holmberg SWE Team Serneke 0:49:23.4+(1:48.0)
14 Petter Engdahl SWE Team Santander 0:49:52.9+(2:17.4)
15 Øystein Pettersen NOR Team BN Bank 0:49:56.0+(2:20.6)
16 Joar Thele NOR Lyn Ski Moseteråsen 0:49:56.6+(2:21.2)
17 Torleif Syrstad NOR Team Koteng 0:50:00.3+(2:24.9)
18 Anders Høst NOR Team Serneke 0:50:11.6+(2:36.1)
19 Stian Hoelgaard NOR Team Koteng 0:50:12.4+(2:37.0)
20 Oscar Persson SWE Lager 157 Ski Team 0:50:13.4+(2:38.0)
21 Tore Bjørseth Berdal NOR Team Koteng 0:50:14.2+(2:38.8)
22 Mauro Brigadoi ITA Team Trentino Robinson Trainer 0:50:14.6+(2:39.2)
23 Morten Eide Pedersen NOR Team BN Bank 0:50:55.1+(3:19.6)
24 Vetle Thyli NOR Team Norgeshus Maxpulse 0:50:55.5+(3:20.1)
25 Kjetil Dammen NOR Team Oslo Sportslager - Rustad IL 0:51:15.7+(3:40.2)
26 Runar Hermo NOR Team Synnfjell 0:51:37.5+(4:02.1)
27 Marcus Johansson SWE Lager 157 Ski Team 0:51:41.2+(4:05.7)
28 Anton Karlsson SWE Lager 157 Ski Team 0:51:41.4+(4:06.0)
29 Lukáš Bauer CZE Bauer Ski Team 0:51:42.5+(4:07.0)
30 Francesco Ferrari ITA Team Trentino Robinson Trainer 0:51:43.3+(4:07.8)
31 Oskar Kardin SWE Team Santander 0:51:45.4+(4:10.0)
32 Magnus Vesterheim NOR Team Parkettpartner 0:51:46.4+(4:11.0)
33 Jörgen Brink SWE JBrink Ski Team 0:51:49.4+(4:14.0)
34 Adam Fellner CZE Bauer Ski Team 0:51:52.2+(4:16.8)
35 Fredrik Byström SWE Lager 157 Ski Team 0:52:07.5+(4:32.1)
36 Petr Novák CZE Vltava Fund Craft Team 0:52:08.7+(4:33.2)
37 Magnus Bleken NOR Team Mosetertoppen Skiline 0:52:15.3+(4:39.8)
38 Fabián Štoček CZE Vltava Fund Craft Team 0:52:29.3+(4:53.8)
39 Pontus Nordström SWE Team Serneke 0:52:32.8+(4:57.3)
40 Jimmie Johnsson SWE Lager 157 Ski Team 0:52:39.8+(5:04.3)
41 Kristian Olsen NOR   0:53:33.9+(5:58.5)
42 Fred Anders Solbakken NOR   0:53:34.7+(5:59.3)
43 Bruno Debertolis ITA Team Trentino Robinson Trainer 0:53:39.9+(6:04.5)
44 Thomas Gifstad NOR Skigo XC Team 0:53:40.6+(6:05.1)
45 Simen Engebretsen Nordli NOR Team Parkettpartner 0:54:02.7+(6:27.3)
46 John Kristian Dahl NOR Team Koteng 0:54:03.9+(6:28.5)
47 Ståle Fenstad NOR Team Oslo Sportslager - Rustad IL 0:54:04.9+(6:29.5)
48 Erlend NYHUS NOR   0:54:05.4+(6:30.0)
49 Åsmund H. Morgestad NOR   0:54:22.4+(6:47.0)
50 Riccardo Mich ITA   0:54:23.2+(6:47.8)
51 Loris Frasnelli ITA Team Trentino Robinson Trainer 0:54:26.8+(6:51.4)
52 Trond Olav Berg NOR   0:54:40.8+(7:05.4)
53 Toralf Heimdal NOR   0:54:41.7+(7:06.3)
54 Vegard Vinje NOR Lyn Ski Moseteråsen 0:54:46.2+(7:10.8)
55 Jakub Pšenička CZE Vltava Fund Craft Team 0:55:01.4+(7:26.0)
56 Erik Carleton CAN   0:55:27.6+(7:52.1)
57 Florian Göbel GER xc-ski.de A|N Skimarathon Team 0:55:43.1+(8:07.7)
58 Sigurd Arne Brones Engen NOR   0:55:53.5+(8:18.1)
59 Petter Kaarby NOR Lyn Ski Moseteråsen 0:55:55.0+(8:19.6)
60 Arnulf Bekkevoll NOR   0:56:00.9+(8:25.5)

* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut