Tetgruppa under en tidligere utgave av Reistadløpet. Foto: Ivar Løvland.

Tetgruppa under en tidligere utgave av Reistadløpet. Foto: Ivar Løvland.

Reistadløpet: Passering 22,4 av 50 km

Lørdagens langløp i Visma Ski Classics er det 50 kilometer lange Reistadløpet i Bardu og Troms.



Lørdagens langløp i Visma Ski Classics er det 50 kilometer lange Reistadløpet i Bardu og Troms.

Dette er stillingen per nå i rennet som inngår i langløpscupen Visma Ski Classics (se unnagjort distanse i dette oppslagets tittel):

Kvinner

# first name last name country team time
1 Justyna Kowalczyk POL Team Trentino Robinson Trainer 1:12:34.5
2 Masako Ishida JPN Team Koteng 1:12:35.3+(0.8)
3 Astrid Øyre Slind NOR Team Koteng 1:12:38.9+(4.4)
4 Kari Vikhagen Gjeitnes NOR Team Santander 1:17:42.4+(5:07.9)
5 Maria Gräfnings SWE Skigo XC Team 1:17:43.5+(5:09.0)
6 Kateřina Smutná CZE Bauer Ski Team 1:17:44.4+(5:09.9)
7 Heli Heiskanen FIN Team Trentino Robinson Trainer 1:18:32.7+(5:58.2)
8 Britta Johansson Norgren SWE Lager 157 Ski Team 1:18:33.9+(5:59.4)
9 Gunhild Eliassen NOR   1:20:07.5+(7:33.0)
10 Roxane Lacroix FRA Bauer Ski Team 1:20:08.6+(7:34.1)
11 Sofie Elebro SWE Team Santander 1:20:43.8+(8:09.3)
12 Lina Korsgren SWE ÅRE Längdskidklubb 1:23:22.0+(10:47.5)
13 Sara Lindborg SWE Team Serneke 1:26:49.1+(14:14.6)
14 Line Elise Heimdal NOR   1:27:36.9+(15:02.4)
15 Heidi Rognli Heimdal NOR   1:29:08.9+(16:34.4)
16 Margrete Gaski NOR   1:31:13.9+(18:39.4)
17 Reidun Tveit Sund NOR   1:33:48.4+(21:13.9)
18 Hanne Kristine Kroken NOR   1:36:04.7+(23:30.2)
19 Line Evensen NOR   1:37:19.2+(24:44.7)
20 Ingjerd Rosslund NOR   1:37:38.4+(25:03.9)
21 Kirsten Lien NOR   1:38:48.1+(26:13.6)
22 Marita Engevik NOR   1:40:41.8+(28:07.3)
23 Trine Tobiassen NOR   1:42:56.7+(30:22.2)
24 Kristine Sandberg NOR   1:43:17.8+(30:43.3)
25 Karen Messenger CAN   1:43:35.9+(31:01.4)
26 Kristin Lome NOR   1:45:47.5+(33:13.0)
27 Turid Haugen NOR   1:49:30.7+(36:56.2)
28 Mari Gjerde Christiansen NOR   1:50:19.8+(37:45.3)
29 Therése Ivarsson SWE   1:51:33.7+(38:59.2)
30 Lisa Pavall NOR   1:54:08.5+(41:34.0)
31 Rita Johanne Lyngmo NOR   1:55:43.6+(43:09.1)
32 Berit Amundsen NOR   1:56:36.2+(44:01.7)
33 Nina Nerdal NOR   1:57:38.1+(45:03.6)
34 Kaja Krogh NOR   1:59:21.7+(46:47.2)
35 Karen Blomli NOR   1:59:35.9+(47:01.4)
36 Sonja Elvebakk NOR   2:03:45.0+(51:10.5)
37 Liv Bentzen NOR   2:04:21.5+(51:47.0)
38 Hilde Kathrine Overvik NOR   2:08:43.5+(56:09.0)
39 Dagrun Weines NOR   2:10:24.9+(57:50.4)
40 Tove Elisabeth Svee NOR   2:16:52.4+(1:04:17.9)

Menn

# first name last name country team time
1 Tord Asle Gjerdalen NOR Team Santander 1:03:36.9
2 Chris Andre Jespersen NOR Team Koteng 1:03:37.7+(0.7)
3 Anders Aukland NOR Team Santander 1:04:02.8+(25.9)
4 Daniel Richardsson SWE Lager 157 Ski Team 1:04:18.6+(41.7)
5 Øyvind Moen Fjeld NOR Team Santander 1:04:29.7+(52.7)
6 Alexis Jeannerod FRA Bauer Ski Team 1:05:13.8+(1:36.8)
7 Toni Livers SUI   1:05:14.6+(1:37.6)
8 Simen Østensen NOR Team BN Bank 1:05:43.5+(2:06.5)
9 Andreas Nygaard NOR Team Santander 1:05:44.5+(2:07.6)
10 Håkon Mikalsen NOR   1:06:01.7+(2:24.7)
11 Dietmar Nöckler ITA Team Trentino Robinson Trainer 1:06:03.0+(2:26.1)
12 Øystein Pettersen NOR Team BN Bank 1:06:30.4+(2:53.5)
13 Andreas Holmberg SWE Team Serneke 1:06:33.0+(2:56.0)
14 Torleif Syrstad NOR Team Koteng 1:06:33.6+(2:56.7)
15 Ilya Chernousov RUS Bauer Ski Team 1:06:34.7+(2:57.7)
16 Petter Engdahl SWE Team Santander 1:06:53.9+(3:17.0)
17 Oscar Persson SWE Lager 157 Ski Team 1:06:54.8+(3:17.9)
18 Stian Hoelgaard NOR Team Koteng 1:07:00.4+(3:23.4)
19 Anders Høst NOR Team Serneke 1:07:01.4+(3:24.5)
20 Mauro Brigadoi ITA Team Trentino Robinson Trainer 1:07:04.0+(3:27.1)
21 Tore Bjørseth Berdal NOR Team Koteng 1:07:28.3+(3:51.4)
22 Morten Eide Pedersen NOR Team BN Bank 1:07:40.3+(4:03.3)
23 Vetle Thyli NOR Team Norgeshus Maxpulse 1:07:41.0+(4:04.0)
24 Joar Thele NOR Lyn Ski Moseteråsen 1:07:42.9+(4:05.9)
25 Kjetil Dammen NOR Team Oslo Sportslager - Rustad IL 1:07:43.0+(4:06.0)
26 Anton Karlsson SWE Lager 157 Ski Team 1:07:52.5+(4:15.6)
27 Oskar Kardin SWE Team Santander 1:08:03.3+(4:26.4)
28 Jörgen Brink SWE JBrink Ski Team 1:08:35.1+(4:58.2)
29 Magnus Vesterheim NOR Team Parkettpartner 1:08:36.7+(4:59.8)
30 Marcus Johansson SWE Lager 157 Ski Team 1:08:37.4+(5:00.5)
31 Runar Hermo NOR Team Synnfjell 1:08:37.9+(5:00.9)
32 Francesco Ferrari ITA Team Trentino Robinson Trainer 1:08:49.3+(5:12.3)
33 Fredrik Byström SWE Lager 157 Ski Team 1:08:51.0+(5:14.0)
34 Petr Novák CZE Vltava Fund Craft Team 1:08:51.9+(5:15.0)
35 Lukáš Bauer CZE Bauer Ski Team 1:08:58.0+(5:21.1)
36 Magnus Bleken NOR Team Mosetertoppen Skiline 1:09:08.5+(5:31.6)
37 Adam Fellner CZE Bauer Ski Team 1:09:11.4+(5:34.5)
38 Jimmie Johnsson SWE Lager 157 Ski Team 1:09:55.8+(6:18.8)
39 Pontus Nordström SWE Team Serneke 1:09:56.5+(6:19.6)
40 Fabián Štoček CZE Vltava Fund Craft Team 1:09:57.9+(6:21.0)
41 Fred Anders Solbakken NOR   1:10:53.7+(7:16.7)
42 Bruno Debertolis ITA Team Trentino Robinson Trainer 1:10:57.3+(7:20.3)
43 Thomas Gifstad NOR Skigo XC Team 1:10:57.9+(7:20.9)
44 Kristian Olsen NOR   1:11:03.5+(7:26.5)
45 John Kristian Dahl NOR Team Koteng 1:11:05.7+(7:28.7)
46 Ståle Fenstad NOR Team Oslo Sportslager - Rustad IL 1:11:07.6+(7:30.6)
47 Simen Engebretsen Nordli NOR Team Parkettpartner 1:11:07.6+(7:30.6)
48 Erlend NYHUS NOR   1:11:30.2+(7:53.3)
49 Vegard Vinje NOR Lyn Ski Moseteråsen 1:12:13.8+(8:36.8)
50 Riccardo Mich ITA   1:12:35.6+(8:58.6)
51 Loris Frasnelli ITA Team Trentino Robinson Trainer 1:12:36.2+(8:59.3)
52 Toralf Heimdal NOR   1:12:38.8+(9:01.8)
53 Åsmund H. Morgestad NOR   1:12:39.1+(9:02.2)
54 Trond Olav Berg NOR   1:12:40.6+(9:03.7)
55 Petter Kaarby NOR Lyn Ski Moseteråsen 1:13:20.5+(9:43.6)
56 Jakub Pšenička CZE Vltava Fund Craft Team 1:13:39.1+(10:02.1)
57 Erik Carleton CAN   1:13:47.9+(10:10.9)
58 Sigurd Arne Brones Engen NOR   1:13:50.7+(10:13.7)
59 Florian Göbel GER xc-ski.de A|N Skimarathon Team 1:14:18.6+(10:41.7)
60 Arnulf Bekkevoll NOR   1:14:23.2+(10:46.2)