Tetgruppa under en tidligere utgave av Reistadløpet. Foto: Ivar Løvland.

Tetgruppa under en tidligere utgave av Reistadløpet. Foto: Ivar Løvland.

Reistadløpet: Passering 5,4 av 50 km

Lørdagens langløp i Visma Ski Classics er det 50 kilometer lange Reistadløpet i Bardu og Troms.



Lørdagens langløp i Visma Ski Classics er det 50 kilometer lange Reistadløpet i Bardu og Troms.

Dette er stillingen per nå i rennet som inngår i langløpscupen Visma Ski Classics (se unnagjort distanse i dette oppslagets tittel):

Kvinner

# first name last name country team time
1 Justyna Kowalczyk POL Team Trentino Robinson Trainer 0:15:44.8
2 Astrid Øyre Slind NOR Team Koteng 0:15:45.1+(0.2)
3 Britta Johansson Norgren SWE Lager 157 Ski Team 0:15:53.1+(8.3)
4 Masako Ishida JPN Team Koteng 0:15:55.2+(10.4)
5 Kateřina Smutná CZE Bauer Ski Team 0:16:27.4+(42.6)
6 Kari Vikhagen Gjeitnes NOR Team Santander 0:17:11.5+(1:26.7)
7 Maria Gräfnings SWE Skigo XC Team 0:17:12.3+(1:27.5)
8 Heli Heiskanen FIN Team Trentino Robinson Trainer 0:17:13.0+(1:28.2)
9 Lina Korsgren SWE ÅRE Längdskidklubb 0:17:20.8+(1:36.0)
10 Gunhild Eliassen NOR   0:17:35.4+(1:50.6)
11 Roxane Lacroix FRA Bauer Ski Team 0:17:35.9+(1:51.1)
12 Sofie Elebro SWE Team Santander 0:17:39.7+(1:54.9)
13 Sara Lindborg SWE Team Serneke 0:18:04.6+(2:19.8)
14 Line Elise Heimdal NOR   0:19:16.9+(3:32.1)
15 Heidi Rognli Heimdal NOR   0:19:34.5+(3:49.7)
16 Margrete Gaski NOR   0:19:35.7+(3:50.8)
17 Hanne Kristine Kroken NOR   0:19:47.2+(4:02.4)
18 Reidun Tveit Sund NOR   0:20:06.9+(4:22.1)
19 Karen Messenger CAN   0:21:18.7+(5:33.9)
20 Ingjerd Rosslund NOR   0:21:31.0+(5:46.2)
21 Marita Engevik NOR   0:21:37.9+(5:53.1)
22 Line Evensen NOR   0:21:39.9+(5:55.1)
23 Kristine Sandberg NOR   0:22:07.6+(6:22.8)
24 Kirsten Lien NOR   0:22:24.5+(6:39.7)
25 Trine Tobiassen NOR   0:22:55.4+(7:10.6)
26 Kristin Lome NOR   0:23:10.0+(7:25.2)
27 Turid Haugen NOR   0:23:43.5+(7:58.7)
28 Therése Ivarsson SWE   0:23:57.4+(8:12.5)
29 Berit Amundsen NOR   0:24:15.1+(8:30.3)
30 Mari Gjerde Christiansen NOR   0:24:51.4+(9:06.6)
31 Nina Nerdal NOR   0:25:18.5+(9:33.7)
32 Lisa Pavall NOR   0:25:22.5+(9:37.7)
33 Rita Johanne Lyngmo NOR   0:25:52.7+(10:07.8)
34 Kaja Krogh NOR   0:26:21.8+(10:37.0)
35 Karen Blomli NOR   0:27:02.9+(11:18.1)
36 Sonja Elvebakk NOR   0:27:56.5+(12:11.7)
37 Dagrun Weines NOR   0:27:57.2+(12:12.4)
38 Hilde Kathrine Overvik NOR   0:28:31.8+(12:47.0)
39 Saioa Ibarrola ESP   0:28:55.1+(13:10.3)
40 Liv Bentzen NOR   0:29:19.1+(13:34.3)
41 Tove Elisabeth Svee NOR   0:30:23.8+(14:39.0)
42 Josefin Eriksson SWE   0:31:12.3+(15:27.5)
43 Kristine Jerijærvi NOR   0:45:03.5+(29:18.7)
44 Kajsa Sundelin NOR   0:45:03.5+(29:18.7)

Menn

# first name last name country team time
1 Fredrik Byström SWE Lager 157 Ski Team 0:14:32.6
2 Oskar Kardin SWE Team Santander 0:14:32.8+(0.1)
3 Marcus Johansson SWE Lager 157 Ski Team 0:14:33.5+(0.8)
4 Pontus Nordström SWE Team Serneke 0:14:35.3+(2.6)
5 Jimmie Johnsson SWE Lager 157 Ski Team 0:14:36.1+(3.4)
6 Daniel Richardsson SWE Lager 157 Ski Team 0:14:36.7+(4.0)
7 Anton Karlsson SWE Lager 157 Ski Team 0:14:37.3+(4.6)
8 Andreas Nygaard NOR Team Santander 0:14:37.4+(4.7)
9 Petter Engdahl SWE Team Santander 0:14:39.6+(6.9)
10 Stian Hoelgaard NOR Team Koteng 0:14:41.6+(8.9)
11 Vegard Vinje NOR Lyn Ski Moseteråsen 0:14:41.9+(9.2)
12 Anders Aukland NOR Team Santander 0:14:42.2+(9.5)
13 Dietmar Nöckler ITA Team Trentino Robinson Trainer 0:14:43.8+(11.2)
14 Chris Andre Jespersen NOR Team Koteng 0:14:44.5+(11.8)
15 Thomas Gifstad NOR Skigo XC Team 0:14:45.3+(12.6)
16 Oscar Persson SWE Lager 157 Ski Team 0:14:45.7+(13.0)
17 Torleif Syrstad NOR Team Koteng 0:14:46.3+(13.7)
18 Alexis Jeannerod FRA Bauer Ski Team 0:14:46.7+(14.0)
19 Bruno Debertolis ITA Team Trentino Robinson Trainer 0:14:47.0+(14.3)
20 Tord Asle Gjerdalen NOR Team Santander 0:14:47.5+(14.8)
21 Morten Eide Pedersen NOR Team BN Bank 0:14:48.1+(15.4)
22 Magnus Vesterheim NOR Team Parkettpartner 0:14:48.8+(16.1)
23 Øyvind Moen Fjeld NOR Team Santander 0:14:48.8+(16.1)
24 Andreas Holmberg SWE Team Serneke 0:14:49.2+(16.6)
25 Øystein Pettersen NOR Team BN Bank 0:14:49.7+(17.0)
26 Kjetil Dammen NOR Team Oslo Sportslager - Rustad IL 0:14:50.3+(17.6)
27 Simen Østensen NOR Team BN Bank 0:14:50.6+(17.9)
28 Anders Høst NOR Team Serneke 0:14:51.2+(18.5)
29 Håkon Mikalsen NOR   0:14:51.5+(18.8)
30 Fabián Štoček CZE Vltava Fund Craft Team 0:14:52.0+(19.3)
31 Simen Engebretsen Nordli NOR Team Parkettpartner 0:14:52.4+(19.7)
32 Magnus Bleken NOR Team Mosetertoppen Skiline 0:14:52.9+(20.2)
33 Ilya Chernousov RUS Bauer Ski Team 0:14:53.5+(20.8)
34 Toni Livers SUI   0:14:54.1+(21.4)
35 Mauro Brigadoi ITA Team Trentino Robinson Trainer 0:14:54.8+(22.1)
36 Runar Hermo NOR Team Synnfjell 0:14:55.1+(22.4)
37 Vetle Thyli NOR Team Norgeshus Maxpulse 0:14:56.1+(23.4)
38 Joar Thele NOR Lyn Ski Moseteråsen 0:14:56.9+(24.2)
39 Jakub Pšenička CZE Vltava Fund Craft Team 0:14:58.5+(25.8)
40 Adam Fellner CZE Bauer Ski Team 0:15:00.7+(28.0)
41 Tore Bjørseth Berdal NOR Team Koteng 0:15:01.1+(28.4)
42 Francesco Ferrari ITA Team Trentino Robinson Trainer 0:15:01.8+(29.1)
43 Lukáš Bauer CZE Bauer Ski Team 0:15:02.3+(29.6)
44 Petr Novák CZE Vltava Fund Craft Team 0:15:03.3+(30.6)
45 Jörgen Brink SWE JBrink Ski Team 0:15:05.3+(32.6)
46 Ståle Fenstad NOR Team Oslo Sportslager - Rustad IL 0:15:12.6+(39.9)
47 John Kristian Dahl NOR Team Koteng 0:15:14.3+(41.6)
48 Kjetil Tyrom NOR Team Parkettpartner 0:15:23.5+(50.8)
49 Jan Šrail CZE Bauer Ski Team 0:15:24.9+(52.2)
50 Erlend NYHUS NOR   0:15:25.0+(52.3)
51 Toralf Heimdal NOR   0:15:25.9+(53.2)
52 Petter Kaarby NOR Lyn Ski Moseteråsen 0:15:26.4+(53.7)
53 Kristian Olsen NOR   0:15:37.8+(1:05.1)
54 Riccardo Mich ITA   0:15:49.8+(1:17.2)
55 Loris Frasnelli ITA Team Trentino Robinson Trainer 0:15:50.3+(1:17.6)
56 Åsmund H. Morgestad NOR   0:15:51.6+(1:18.9)
57 Olav Lanes Severinsen NOR   0:15:52.0+(1:19.3)
58 Vegard Johnsen NOR   0:15:52.7+(1:20.0)
59 Fred Anders Solbakken NOR   0:15:53.2+(1:20.5)
60 Robin Frost GER Team Forever Nordic 0:15:53.9+(1:21.2)