Resultater 2. juledagsløpet 2015

Tips en venn  Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Resultater 2. juledagsløpet
Kristiansand, Vest-Agder - 26. desember 2015

Arrangementstype: Orientering

D A-6km

5 800 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 1:02:54   10:50
2 Ida Aurebekk Torridal IL 1:07:26 +4:32 11:37
3 Kristin Mikkelsen OL Tønsberg og omegn 1:07:30 +4:36 11:38

D A-4 km

3 800 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Monica Wigemyr Oddersjaa SSK 36:48   9:41
2 Karin Eriksen OL Tønsberg og omegn 40:07 +3:19 10:33
3 Torunn Birkenes Birkenes IL 43:18 +6:30 11:23
4 Sigrid Ekeland Oddersjaa SSK 43:23 +6:35 11:25
5 Hanne Wigemyr Oddersjaa SSK 44:16 +7:28 11:38
6 Mette Heddeland Kristiansand OK 47:06 +10:18 12:23
7 Kristin Heivoll Søgne og Songdalen OK 55:06 +18:18 14:30
8 Sanna Aurora Sandell Kristiansand OK 58:04 +21:16 15:16
9 Tuva Hepburn Kristiansand OK 58:14 +21:26 15:19

D C-3km

2 500 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Julie Christiansen Kristiansand OK 29:11   11:40
2 Ingrid Meling Spikkeland Oddersjaa SSK 29:31 +0:20 11:48
3 Line Børte Therjessen Kristiansand OK 31:34 +2:23 12:37
4 Julie Bergersen Kristiansand OK 36:44 +7:33 14:41
5 Ingrid Elise Vingerrhagen Kristiansand OK 36:48 +7:37 14:43
6 Linda G. Opheim Kristiansand OK 43:57 +14:46 17:34
7 Gudveig Jørundland OK Sør 55:28 +26:17 22:11
8 Ellen Thisted Kristiansand OK 1:10:24 +41:13 28:09

H A-6km

5 800 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Christian Bøen Kristiansand OK 42:57   7:24
2 Hans Gunnar Omdal Kristiansand OK 43:32 +0:35 7:30
3 Sebastian Daland Kristiansand OK 43:51 +0:54 7:33
4 Eirik Martens Svensen Kristiansand OK 44:16 +1:19 7:37
5 Petter Marki Erichsen Varegg Fleridrett 46:41 +3:44 8:02
6 Matias Hodne Hanisch Kristiansand OK 52:01 +9:04 8:58
7 Dovydas Freimontas Kristiansand OK 52:29 +9:32 9:02
8 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 52:32 +9:35 9:03
9 Vetle Elias Lynnebakken Kristiansand OK 52:46 +9:49 9:05
10 Vegard Myhre Kristiansand OK 55:40 +12:43 9:35
11 Ståle Thortveit Søgne og Songdalen OK 55:52 +12:55 9:37
12 Halvor Vassbø IL Vindbjart 56:04 +13:07 9:40
13 Nils Hæstad Fossum IF 56:32 +13:35 9:44
14 Øyvind Mikkelsen Kristiansand OK 57:00 +14:03 9:49
15 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 1:00:26 +17:29 10:25
16 Ørjan Svaland Aas Varegg Fleridrett 1:00:45 +17:48 10:28
17 Kjell Arne Håland OK Sør 1:00:56 +17:59 10:30
18 Jostein Svaland Dale OL Vallset/Stange 1:02:20 +19:23 10:44
19 Einar Ekeland Oddersjaa SSK 1:07:59 +25:02 11:43
20 Jon Terje Ekeland Oddersjaa SSK 1:08:11 +25:14 11:45
21 Ulrik Thisted Kristiansand OK 1:15:59 +33:02 13:06

H A-4km

3 800 m, 41 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arne Bujordet Kristiansand OK 31:47   8:21
2 John Hansen Kristiansand OK 36:08 +4:21 9:30
3 Reidar Heivoll Søgne og Songdalen OK 36:20 +4:33 9:33
4 Eirik Sundby Håland Oddersjaa SSK 36:21 +4:34 9:33
5 Knut Aurebekk Torridal IL 36:32 +4:45 9:36
6 Espen Wigemyr Oddersjaa SSK 36:37 +4:50 9:38
7 Rune Kittelsen Kristiansand OK 37:01 +5:14 9:44
8 Lars Jørgen Peterson Kristiansand OK 37:13 +5:26 9:47
9 Jack Bjørnsen Kristiansand OK 37:35 +5:48 9:53
10 Dag Moe Kristiansand OK 38:06 +6:19 10:01
11 Geir Kristiansen Oddersjaa SSK 39:06 +7:19 10:17
12 Harald Vingerhagen Kristiansand OK 39:11 +7:24 10:18
13 Jostein Korsvik OK Sør 39:22 +7:35 10:21
14 Svein Wigemyr Oddersjaa SSK 39:36 +7:49 10:25
15 Bjarne Færestrand Kristiansand OK 40:02 +8:15 10:32
16 Karl Mikkelsen OL Tønsberg og omegn 40:09 +8:22 10:33
17 Bjørnar Kregnes Kristiansand OK 40:41 +8:54 10:42
18 Stian Brattland Kristiansand OK 40:48 +9:01 10:44
19 Jan Petter Johannessen IL Høvdingen 41:03 +9:16 10:48
20 Øivind Torgersen Kristiansand OK 41:09 +9:22 10:49
21 Reidar Sæstad Kristiansand OK 41:11 +9:24 10:50
22 Roar Myhre Kristiansand OK 41:12 +9:25 10:50
23 Svein Erik Wiig Søgne og Songdalen OK 41:51 +10:04 11:00
24 Espen Coward OK Sør 41:58 +10:11 11:02
25 Jørn Bergan Vegårshei IL 42:03 +10:16 11:03
26 Arnstein Dale OL Vallset/Stange 42:55 +11:08 11:17
27 Tor Inge Birkenes Birkenes IL 44:54 +13:07 11:48
28 Øyvin Simonsen IL Imås 45:19 +13:32 11:55
29 Nezijus Vidziunas Kristiansand OK 45:46 +13:59 12:02
30 Espen Johannessen IL Høvdingen 47:10 +15:23 12:24
31 Kåre Jacobsen OK Sør 47:38 +15:51 12:32
32 Helge Kristensen OK Sør 47:50 +16:03 12:35
33 Roy Birkeland Søgne og Songdalen OK 48:19 +16:32 12:42
34 Stein Coward OK Sør 48:57 +17:10 12:52
35 Jan Værp Søgne og Songdalen OK 51:59 +20:12 13:40
36 Ove Kjetså Otra IL 54:20 +22:33 14:17
37 Sigmund Salthaug Kristiansand OK 56:32 +24:45 14:52
38 Jonas Myhre Kristiansand OK 58:23 +26:36 15:21
39 Jørn Stordalen OK Sør 1:24:47 +53:00 22:18
  Harald Eik Kristiansand OK diskvalifisert    
  Odin Myhre Oddersjaa SSK diskvalifisert    

H C-3km

2 500 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Simon Beckmann Kristiansen Oddersjaa SSK 29:15   11:42
2 Trygve Børte Nomeland Kristiansand OK 29:27 +0:12 11:46
3 Oskar Salthaug Messenlien Kristiansand OK 32:24 +3:09 12:57
4 Erlend Fidje Andersen OK Sør 32:33 +3:18 13:01
5 Sindre Fidje Andersen OK Sør 32:52 +3:37 13:08
6 Bjørn Anthony Halsall Otra IL 41:16 +12:01 16:30
7 Fabian Johannessen Kristiansand OK 41:20 +12:05 16:32
8 Bjørnar Klungland Otra IL 42:05 +12:50 16:50
9 Lars Thisted Kristiansand OK 42:19 +13:04 16:55
10 Bjørn Syvertsen IL Vindbjart 42:48 +13:33 17:07
11 Arild Telstø IL Vindbjart 44:49 +15:34 17:55
  Nils Arne Johannessen Kristiansand OK diskvalifisert    
  Einar Jørundland OK Sør diskvalifisert    

N - 2 km

2 100 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Eline Bergan Vegårshei IL 1:00:19   28:43
0 Magnus Svaland Dale OL Vallset/Stange 1:23:46 +23:27 39:53
0 Gudrun Fidje Gryting Gjerstad IL 1:10:51 +10:32 33:44
0 Kristina Fidje Gryting Gjerstad IL 59:51   28:30
0 Signe Emilie Lynnebakken Kristiansand OK 1:28:44 +28:25 42:15
0 Kurt Kristian Thisted Kristiansand OK 1:20:28 +20:09 38:19
  Ledig Startnr NOTEAM diskvalifisert    
  Ledig Startnr NOTEAM diskvalifisert    
  Lovise Birkenes Øvrebø IL diskvalifisert    
  Olav Bergan Vegårshei IL diskvalifisert

* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn  Skriv ut