Resultater 2-mila Orientering 2016



Resultater 2-mila
Asker, Akershus - 8. oktober 2016

Arrangementstype: Orientering

2-mila Herrer

13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kasper Fosser Heming Orientering 2:26:05  
2 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 2:34:00 +7:55
3 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 2:36:40 +10:35
4 Erling Sommerfeldt Turun Metsänkävijät 2:48:59 +22:54
4 Erling Sommerfeldt Turun Metsänkävijät 2:48:59 +22:54
4 Erling Sommerfeldt Turun Metsänkävijät 2:48:59 +22:54
7 Kristoffer Jacobsen IL Tyrving 3:06:51 +40:46
8 Jostein F. Tellnes Asker Skiklubb 3:07:01 +40:56
9 Per Wiréhn Asker Skiklubb 3:07:44 +41:39
10 Trond Lund IL Tyrving 3:30:30 +1:04:25
11 Stein H. Hagen Fossum IF 3:46:12 +1:20:07
12 Øyvind Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 4:14:55 +1:48:50
  Bjørnar Løvli Asker Skiklubb diskvalifisert  
  Axel Hoveid Asker Skiklubb ikke startet  

Mila Herrer

38 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 1:14:15  
2 Jan Richard Eriksen Asker Skiklubb 1:25:02 +10:47
3 Geir Nilsen Viul Orienteringsklubb 1:26:39 +12:24
4 David Løver Modum OL 1:27:34 +13:19
5 Eivind Tonna Lillomarka OL 1:29:44 +15:29
6 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 1:31:40 +17:25
7 Lars Steinar Hefre Bø OL 1:34:18 +20:03
8 Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb 1:36:32 +22:17
9 Njål Nore Asker Skiklubb 1:36:46 +22:31
10 Torgeir Strandhagen Røyken OL 1:38:38 +24:23
11 Peter Gisholt Fossum IF 1:39:02 +24:47
12 Tommy Jauhojärvi Asker Skiklubb 1:39:29 +25:14
13 Trond Rønneberg Asker Skiklubb 1:40:38 +26:23
14 Pål Skogedal Asker Skiklubb 1:40:49 +26:34
15 Håvard Hågård Konnerud IL 1:42:12 +27:57
16 Martin Granly Lillomarka OL 1:43:47 +29:32
17 Gjermund Røren Eiker OL 1:44:39 +30:24
18 Jon Arvid Fossum Asker Skiklubb 1:47:47 +33:32
19 Svein Granerud Asker Skiklubb 1:49:49 +35:34
20 Anton Plaian Asker Skiklubb 1:50:00 +35:45
21 Sverre Wisløff Asker Skiklubb 1:50:13 +35:58
22 Einar Gisholt Fossum IF 1:51:37 +37:22
23 Johan Teodor Westly Asker Skiklubb 1:54:04 +39:49
24 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 1:56:23 +42:08
25 Torstein Kvaale Asker Skiklubb 1:57:18 +43:03
26 Morten Tangen Måren OK 1:58:41 +44:26
27 Kjell Rønneberg Røyken OL 1:58:55 +44:40
28 Lasse Arnesen Heming Orientering 2:00:04 +45:49
29 Per Schanche Asker Skiklubb 2:01:22 +47:07
30 Jørn Bue Olsen Asker Skiklubb 2:12:51 +58:36
31 Lars Berglund Ringerike OL 2:16:34 +1:02:19
32 Roar Nydal Asker Skiklubb 2:23:30 +1:09:15
32 Hans-Ingar Sætra Asker Skiklubb 2:23:30 +1:09:15
34 Per Øhlckers IL Tyrving 2:46:34 +1:32:19
35 Olaf Halsaa Dolven Asker Skiklubb 2:49:20 +1:35:05
36 Haakon Dolven Asker Skiklubb 2:49:38 +1:35:23
37 Helge Revhaug Ringerike OL 2:50:02 +1:35:47
38 Sondre Zahl Hagen Fossum IF 2:51:38 +1:37:23
  Øyvind Gylver Asker Skiklubb ikke startet  

Mila Damer

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Maiken Økern Hågård Konnerud IL 1:43:14  
2 Monica Berglund Ringerike OL 1:52:08 +8:54
3 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 1:54:04 +10:50
4 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 1:54:06 +10:52
5 Birgit Økern Jensen Konnerud IL 1:54:55 +11:41
6 Kirsti Kringhaug Ringerike OL 1:57:25 +14:11
7 Hege Feiring IL Tyrving 2:00:10 +16:56
8 Signe Astrup Arnesen Heming Orientering 2:00:16 +17:02
9 Marit Egner Asker Skiklubb 2:13:16 +30:02
10 Margrete Engzelius Asker Skiklubb 2:23:32 +40:18
11 Unni Rye Asker Skiklubb 2:45:34 +1:02:20
  Marit Isachsen Asker Skiklubb diskvalifisert  

Halvmila - A

22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Bjørn Grinde Oslostudentenes IK 50:08  
2 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 50:47 +0:39
3 Tove Strand Måren OK 55:58 +5:50
4 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 56:41 +6:33
5 Tov Arne Bondal Notodden OL 1:15:46 +25:38
6 Arild Nyhaug Asker Skiklubb 1:16:05 +25:57
7 Sara Martini Asker Skiklubb 1:18:08 +28:00
8 Kjetil Hagen Asker Skiklubb 1:18:09 +28:01
9 Knut Anders Løken Fossum IF 1:22:54 +32:46
10 Atle Solheim Kristiansand OK 1:26:14 +36:06
11 Anne Kathrine Linnebo Asker Skiklubb 1:27:20 +37:12
12 Tom Rådahl IL Tyrving 1:27:26 +37:18
13 Torgeir Brandal Kongsberg OL 1:29:39 +39:31
14 Trine Marit Justad Raaen Kongsberg OL 1:29:53 +39:45
15 Jon C. Fougner Heming Orientering 1:37:13 +47:05
16 Øystein Madsen Haugerud IF 1:37:15 +47:07
17 Enikø Bertalan Asker Skiklubb 1:37:50 +47:42
18 Linda Fredh Måren OK 1:45:18 +55:10
  Bjørn Martini Asker Skiklubb diskvalifisert  
  Anne Moian Nydal Asker Skiklubb diskvalifisert  
  Siri Scherdin Sætra Asker Skiklubb diskvalifisert  
  Inge Westly Asker Skiklubb diskvalifisert  
  Anders Hefre Bø OL ikke startet  
  Ingrid Lund Hovden IL Tyrving ikke startet  
  Øyvind Hoveid Asker Skiklubb ikke startet  
  Odd Harald Nilsen OL Tønsberg og omegn ikke startet  
  Maria Persson Asker Skiklubb ikke startet  

Halvmila - B

21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Martin Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 56:35  
2 Jakob Backer-Tellnes Asker Skiklubb 1:00:23 +3:48
3 Tarje Espelin Asker Skiklubb 1:05:18 +8:43
4 Jakob Rastad Asker Skiklubb 1:05:33 +8:58
5 Eilev Kvaale Asker Skiklubb 1:09:07 +12:32
6 Ingvild Pedersen Bergan Asker Skiklubb 1:09:28 +12:53
7 Elisabeth Brandal Søfting Kongsberg OL 1:10:30 +13:55
8 Mathias Nyhaug Asker Skiklubb 1:10:37 +14:02
9 Mikkel Rastad Asker Skiklubb 1:11:07 +14:32
10 Øystein Rastad Asker Skiklubb 1:11:10 +14:35
11 Helga M. Backer Asker Skiklubb 1:11:16 +14:41
12 Mikkel Berglund Ringerike OL 1:16:18 +19:43
13 Manuel Simon Asker Skiklubb 1:34:08 +37:33
14 Simen Hagen Strømsnes Asker Skiklubb 1:34:11 +37:36
15 Juan Ruiz Asker Skiklubb 1:34:13 +37:38
16 Vegard Kyrkjedelen Hovland Asker Skiklubb 1:50:15 +53:40
17 Trym Hovland Kyrkjedelen Asker Skiklubb 1:50:22 +53:47
18 Katinka Evensen Asker Skiklubb 2:16:18 +1:19:43
19 Paola Simone Asker Skiklubb 2:16:20 +1:19:45
20 Helene Brandal Søfting Kongsberg OL 2:18:45 +1:22:10
  Rasmus Berglund Ringerike OL diskvalifisert  
  Nora Christine Hansen Røyken OL ikke startet  
  Silje Lund Hovden IL Tyrving ikke startet  
  Petra Hoveid Asker Skiklubb ikke startet  

Engelsk mil

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Stian Lillegård Lillomarka OL 24:08  
2 Hulda Tellnes Asker Skiklubb 43:13 +19:05
3 Maria Johannesen Linnebo Asker Skiklubb 43:14 +19:06


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +