Resultater 50-årsjubileum Hedrum - Dag 1 - 2016



Resultater  50-årsjubileum Hedrum - Dag 1
Larvik, Vestfold - 28. mai 2016

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

1 800 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Fredrik Bue OL Tønsberg og omegn 35:42   19:50
  Ida Kristine Bue OL Tønsberg og omegn 49:17   27:22
  Sindre Furland Sandefjord OK 32:26   18:01
  Tuva Berger Gjelstad Oppsal Orientering 35:16   19:35
  Daniella Gjone Sandefjord OK 33:11   18:26
  Wilmer Hansson OL Tønsberg og omegn 40:51   22:41
  Anne Haugberg Andebu IL 37:40   20:55
  Ragne Klavenes Sandefjord OK 33:05   18:22
  Ada Josefine Knoop OL Tønsberg og omegn 1:07:00   37:13
  Emma Åsheimer OL Tønsberg og omegn 40:07   22:17

D -10

1 800 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Wilma Evensen OL Tønsberg og omegn 32:09   17:51

D 11-12

2 400 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Serine Kierulf Dirdal Larvik OK 27:31   11:27
2 Nora Arentz Hagen Sandefjord OK 36:17 +8:46 15:07

D 11-12N

1 800 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marlene Skramdal Hedrum OL 27:07   15:03

D 13-14

2 300 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristin Melby Jacobsen Lardal OL 23:54   10:23
2 Malene Nysæter Skien OK 25:23 +1:29 11:02
3 Mina Schjerven Lardal OL 25:52 +1:58 11:14
4 Eline Schjerven Lardal OL 26:53 +2:59 11:41
5 Emma Engehult Notodden OL 30:37 +6:43 13:18
6 Mari Loftesnes Kaupang OL Tønsberg og omegn 31:53 +7:59 13:51
7 Ida Sofie Hjortland Larvik OK 32:16 +8:22 14:01
8 Lita Lerke Leodine Hjelseth OL Tønsberg og omegn 48:00 +24:06 20:52
  Anny Rogne OL Tønsberg og omegn brutt    

D 13-16C

2 700 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristin Nordgård Notodden OL 33:33   12:25
2 Emilie Johansen Sandefjord OK 37:42 +4:09 13:57
  Louise Bentsen Malmquist Hedrum OL diskvalifisert    
  Lise Strøm Sandefjord OK diskvalifisert    
  Mina Borgejordet Simones Notodden OL diskvalifisert    
  Ingvild Johnsen Hedrum OL diskvalifisert    
  Sigrid Steinmoen Notodden OL brutt    

D 13-16N

2 600 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Åsta Firing Simonsen Andebu IL 28:03   10:47

D 15-16

2 400 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Andrine Harriet Fremstad Larvik OK 23:55   9:57
2 Hanne Vassend Porsgrunn OL 24:22 +0:27 10:09
3 Elise Ausen Porsgrunn OL 31:19 +7:24 13:02
4 Andrea Vanebo Kongsberg OL 32:23 +8:28 13:29
5 Solveig Letmolie Eiker OL 37:33 +13:38 15:38

D 15-16B

2 500 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Julie Eikeland OL Tønsberg og omegn 39:34   15:49

D 17-C

2 800 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mai Britt Bjørk Sandefjord OK 36:06   12:53
2 Kjersti Gullord Gjø-Vard OL 37:03 +0:57 13:13
3 Celine Vik Olsen Larvik OK 41:34 +5:28 14:50
4 Anne Berg Gjølberg Larvik OK 45:52 +9:46 16:22
5 Enikø Bertalan Andebu IL 46:50 +10:44 16:43
6 Linnea Evensen OL Tønsberg og omegn 54:43 +18:37 19:32
7 Hilde Gunn Hellenes OK Skeidi 57:14 +21:08 20:26
8 Mona Dalegård Løken Kongsberg OL 1:28:04 +51:58 31:27
  Else Stordal OL Tønsberg og omegn diskvalifisert    
  Heidi Eriksen Larvik OK diskvalifisert    

D 17-N

2 600 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 May-Britt Skramdal Hedrum OL 45:28   17:29

D 17-18

2 700 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marit Melby Jacobsen Lardal OL 29:01   10:44
2 Linn Hege Roso Lardal OL 52:32 +23:31 19:27

D 21-

4 500 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bodil Helgerud Halden SK 45:51   10:11
2 Ingrid Undstad Larvik OK 49:20 +3:29 10:57
3 Elin Bjerva Larvik OK 51:49 +5:58 11:30
4 Gyri Myhre Skien OK 1:11:40 +25:49 15:55

D 35-

4 200 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jannicke Ødegård OL Tønsberg og omegn 1:01:09   14:33
2 Tonje Rasmussen OL Tønsberg og omegn 1:05:09 +4:00 15:30
3 Camilla Aasrum Kristiansand OK 1:14:08 +12:59 17:39
4 Turid Zagar Nes Larvik OK 1:14:19 +13:10 17:41
5 Torill Hynne Fjære Hedrum OL 1:45:44 +44:35 25:10

D 40-

4 300 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kari Christiansen Sandefjord OK 53:26   12:25
2 Mariann Øren Arvesen Sandefjord OK 57:56 +4:30 13:28
3 Hilde Vassend Porsgrunn OL 1:02:48 +9:22 14:36
4 Ingvild Eckdahl OK Horten 1:03:41 +10:15 14:48
5 Annette Cecilie Arentz Sandefjord OK 1:06:05 +12:39 15:22
6 Liv Schjerven Lardal OL 1:06:28 +13:02 15:27
7 Gunn Mariken Bjerva Drangedal OL 1:13:48 +20:22 17:09
8 Sara Mathisen Porsgrunn OL 1:14:19 +20:53 17:16
9 Kristin Bruserud OL Trollo 1:17:26 +24:00 18:00
10 Ida Vår Dirdal Larvik OK 1:23:27 +30:01 19:24
11 Stine Arntzen Sandefjord OK 1:23:32 +30:06 19:25
12 Janne Larsen Porsgrunn OL 1:28:27 +35:01 20:34
13 Anette Firing Andebu IL 1:39:34 +46:08 23:09
14 Lene Loftesnes OL Tønsberg og omegn 1:41:14 +47:48 23:32
15 Lillian Berge Sandefjord OK 2:08:05 +1:14:39 29:47
  Anne Sofie Forseth Bue OL Tønsberg og omegn diskvalifisert    

D 50-

3 000 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tiri Rebård Sandefjord OK 46:54   15:38
2 Marianne Njåstein IL Tyrving 48:10 +1:16 16:03
3 Grete S B Hovi Skien OK 49:55 +3:01 16:38
4 Anniken Ausen Porsgrunn OL 54:26 +7:32 18:08
5 Lill-Ann Torp Sandefjord OK 1:05:38 +18:44 21:52
6 Margrete Engzelius Asker Skiklubb 1:07:10 +20:16 22:23
7 Eli Marie Wiig Porsgrunn OL 1:08:06 +21:12 22:42
8 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 1:09:23 +22:29 23:07
9 Tone Bakken Lillomarka OL 1:10:39 +23:45 23:33
10 Elisabeth Hetlevik Kongsberg OL 1:21:39 +34:45 27:13
11 Turid Ødegård OL Tønsberg og omegn 1:27:00 +40:06 29:00

D 60-

3 000 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Lise Saga Kjose IL 49:59   16:39
2 Turid Rustand Olsen Kongsberg OL 1:03:24 +13:25 21:08
3 Anne Lise Andreassen Sandefjord OK 1:18:22 +28:23 26:07
4 Anne-Berit Rasmussen OL Tønsberg og omegn 1:19:33 +29:34 26:31
5 Astrid Lunde Drangedal OL 1:27:44 +37:45 29:14
  Inger Marie Johansson Porsgrunn OL diskvalifisert    
  Rakel Øren Sandefjord OK diskvalifisert    

D 70-

2 400 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torill Nebell Mikkelsen Berger og Svelvik OL 56:43   23:37
2 May Helene Hansen Sandefjord OK 56:47 +0:04 23:39
3 Hanne Bræck Kongsberg OL 56:53 +0:10 23:42
4 Eli Jorid Klovning Porsgrunn OL 1:03:46 +7:03 26:34
5 Tirill Liby Seip OK Skeidi 1:13:01 +16:18 30:25
6 Hjørdis Øvreås Botne SK 1:19:03 +22:20 32:56
7 Henny Helgeland Reinhold Drangedal OL 1:23:59 +27:16 34:59
  Thorunn Aamodt Ovesen Lardal OL diskvalifisert    
  Anne-Lise Blomhoff Ronæss Porsgrunn OL diskvalifisert    

H -10

1 800 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Ludvig Skramdal Hedrum OL 31:14   17:21

H 11-12

2 400 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Halvor Løken Kongsberg OL 19:03   7:56
2 Theodor Bjørk Sandefjord OK 20:02 +0:59 8:20
3 Brage Eikås Sandefjord OK 24:01 +4:58 10:00
4 Anders Klavenes Sandefjord OK 24:42 +5:39 10:17
5 Kristoffer Eckdahl OK Horten 24:45 +5:42 10:18
6 Gabriel Gjone Sandefjord OK 25:14 +6:11 10:30
7 Sindre Mathisen OL Tønsberg og omegn 27:01 +7:58 11:15
8 Lars Loftesnes Kaupang OL Tønsberg og omegn 32:30 +13:27 13:32
9 Lars Emil Bue OL Tønsberg og omegn 39:42 +20:39 16:32

H 11-12N

1 800 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Adrian Hagen Porsgrunn OL 40:28   22:28

H 13-14

2 300 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tobias Mathisen Porsgrunn OL 19:36   8:31
2 Iver Ringheim Larvik OK 20:23 +0:47 8:51
3 Viljan van Raaij Hedrum OL 20:54 +1:18 9:05
4 Cornelius Bjørk Sandefjord OK 21:00 +1:24 9:07
5 Jonas Eikås Sandefjord OK 22:55 +3:19 9:57
6 Sondre Evensen OL Tønsberg og omegn 24:11 +4:35 10:30
7 Halvard Kornmo Porsgrunn OL 26:52 +7:16 11:40
8 Kristoffer Fjære Hedrum OL 27:29 +7:53 11:56
9 Anders L. Rosenvold Porsgrunn OL 28:15 +8:39 12:16
10 Henrik R Holt Hedrum OL 28:45 +9:09 12:30
11 Martin Ausen Porsgrunn OL 37:19 +17:43 16:13

H 15-16

2 700 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Trym B Island OL Tønsberg og omegn 24:29   9:04
2 Even-Andre Thorbjørnsen Notodden OL 24:49 +0:20 9:11
3 Alexander Repstad Storemyr IL Hauken 25:22 +0:53 9:23
4 Jakob Hjelseth OL Tønsberg og omegn 25:52 +1:23 9:34
5 Skjalg Nysæter Skien OK 26:41 +2:12 9:52
6 Rasmus Mathisen Porsgrunn OL 26:46 +2:17 9:54
7 Audun Melby Jacobsen Lardal OL 27:00 +2:31 10:00
8 Morten Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 27:56 +3:27 10:20
9 Even Gravningen Stokke IL 28:09 +3:40 10:25
10 Olav Aasmundtveit Hoff OL Tønsberg og omegn 32:02 +7:33 11:51
11 Kristian Juel Johannessen Hedrum OL 52:13 +27:44 19:20
  Per Anders Eckdahl OK Horten diskvalifisert    
  Brynjel Heggernes Hedrum OL brutt    

H 17-C

2 800 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eirik Gullord Gjø-Vard OL 30:47   10:59
2 Per Jarle Eikeland OL Tønsberg og omegn 33:55 +3:08 12:06
3 Haakon Pettersen Sandefjord OK 44:07 +13:20 15:45
4 David Solli Skien OK 47:04 +16:17 16:48

H 17-18

2 800 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tobias Kristensen Larvik OK 25:14   9:00
2 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 25:34 +0:20 9:07
3 Sindre R Holt Hedrum OL 25:55 +0:41 9:15
4 Håkon Kornmo Porsgrunn OL 27:51 +2:37 9:56
5 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 27:53 +2:39 9:57
6 Ole Jakob Olsrød Stokke IL 33:04 +7:50 11:48
7 Jens Didrik Berg Larvik OK 42:31 +17:17 15:11

H 19-20

5 700 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Herman Aarstrand Kirste Skien OK 1:07:27   11:50
2 Anders Bjørningstad Kristoffersen Larvik OK 1:07:31 +0:04 11:50
3 Jarle Lysnes Hedrum OL 1:17:14 +9:47 13:32

H 21-

5 700 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øyvind Helgerud Halden SK 49:34   8:41
2 Lukas Liland Nydalens SK 51:48 +2:14 9:05
3 Thore Kornmo Porsgrunn OL 53:47 +4:13 9:26
4 Dag Steinar Ragvin Bø OL 54:57 +5:23 9:38
5 Trond Gjelstad Sandefjord OK 55:58 +6:24 9:49
6 Steinar Lande Bø OL 58:11 +8:37 10:12
7 Gjermund Røren Eiker OL 1:01:10 +11:36 10:43
8 Jørgen Frøyd Larvik OK 1:08:13 +18:39 11:58
9 Harald Hovi Skien OK 1:11:51 +22:17 12:36
10 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 1:13:54 +24:20 12:57
11 Robert Fredriksen Notodden OL 1:53:17 +1:03:43 19:52

H 40-

4 500 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gisle Nysæter Skien OK 45:32   10:07
2 Magne Wiig Mathisen Porsgrunn OL 46:04 +0:32 10:14
3 Dag Ausen Porsgrunn OL 49:34 +4:02 11:00
4 Øyvind Flaatten OK Skeidi 52:52 +7:20 11:44
5 Ole Petter Aasrum Larvik OK 57:46 +12:14 12:50
6 Rune Engehult Notodden OL 58:40 +13:08 13:02
7 Per Erik Larsen Sandefjord OK 59:53 +14:21 13:18
8 Per Olav Gulbrandsen Larvik OK 1:02:35 +17:03 13:54
9 Kjetil Eckdahl OK Horten 1:03:37 +18:05 14:08
10 Vidar Gjelstad Oppsal Orientering 1:03:45 +18:13 14:10
11 Atle Borgersen Hedrum OL 1:08:59 +23:27 15:19
12 Einar Klavenes Sandefjord OK 1:15:36 +30:04 16:48
13 Tom Kristensen Larvik OK 1:21:11 +35:39 18:02
14 Jørn Langerud Porsgrunn OL 1:29:21 +43:49 19:51
15 Magne Kløve Stokke IL 1:33:23 +47:51 20:45
16 Trond Foss Sandefjord OK 1:34:44 +49:12 21:03
  Jo Børre Eikås Sandefjord OK diskvalifisert    
  Trond Evensen OL Tønsberg og omegn diskvalifisert    
  Jørgen Fjære Hedrum OL diskvalifisert    
  Sturle Furland Sandefjord OK diskvalifisert    
  Knut Ivar Johansen Sandefjord OK diskvalifisert    

H 50-

4 300 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tor Ivar Christiansen OL Tønsberg og omegn 47:30   11:02
2 Helge Gisholt OK Skeidi 50:13 +2:43 11:40
3 Børge Pedersen Nydalens SK 53:24 +5:54 12:25
4 Lars Fremstad Larvik OK 57:36 +10:06 13:23
5 Jan Gatevold Porsgrunn OL 58:19 +10:49 13:33
6 Frode Robertsen OL Tønsberg og omegn 58:52 +11:22 13:41
7 Arne Håkon Jørgensen Sandefjord OK 1:02:03 +14:33 14:25
8 Tom Gretteberg Botne SK 1:06:01 +18:31 15:21
9 Roy Gjerding OK Moss 1:16:38 +29:08 17:49
10 Morten Andresen OK Skeidi 1:17:53 +30:23 18:06
11 Rune Røed Stokke IL 1:20:20 +32:50 18:40
12 Roger Andre Vanebo Kongsberg OL 1:22:23 +34:53 19:09
13 Tom Olav Guren Sandefjord OK 1:33:11 +45:41 21:40
14 Oskar Kaaløy Sandefjord OK 2:32:28 +1:44:58 35:27
  Kjetil Kløvstad Sandefjord OK diskvalifisert    
  Olav Bakken Lillomarka OL diskvalifisert    

H 60-

4 300 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arve Glittum OK Skeidi 48:17   11:13
2 Terje Ludvigsen Larvik OK 57:55 +9:38 13:28
3 Øivind Fadum Sande Sportsklubb 1:04:28 +16:11 14:59
4 Martin Nauf Hedrum OL 1:07:13 +18:56 15:37
5 Kay Jørgensen Porsgrunn OL 1:08:32 +20:15 15:56
6 Per Chr. Hagen Bø OL 1:09:32 +21:15 16:10
7 Svein Larsen Kongsberg OL 1:11:09 +22:52 16:32
8 Øyvind Gylver Asker Skiklubb 1:11:36 +23:19 16:39
9 Dagfinn Torpe Porsgrunn OL 1:11:43 +23:26 16:40
10 Elling Aakre Andebu IL 1:11:53 +23:36 16:43
11 Ove Gunnar Jacobsen Stokke IL 1:12:40 +24:23 16:53
12 Arne Næss Johnsen Porsgrunn OL 1:13:45 +25:28 17:09
13 Jan Bøhle OL Trollo 1:14:54 +26:37 17:25
14 Ole Johansson Porsgrunn OL 1:23:04 +34:47 19:19
15 Odd Harald Nilsen OL Tønsberg og omegn 1:23:53 +35:36 19:30
16 Jiri Urvalek Porsgrunn OL 1:26:52 +38:35 20:12
17 Runar Kittilsen Stokke IL 1:29:02 +40:45 20:42
18 Rolf Lunde Eiker OL 1:31:40 +43:23 21:19
19 Even Tore Steinsholt Lardal OL 1:37:06 +48:49 22:34
  Kjell Dolva Skien OK diskvalifisert    

H 70-

3 000 m, 29 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørn W. Ludvigsen Sturla, IF 52:57   17:39
2 Odd Aure Drangedal OL 58:07 +5:10 19:22
3 Lars Magne Klovning Porsgrunn OL 58:50 +5:53 19:36
4 Ragnar Hillestad Lardal OL 59:16 +6:19 19:45
5 Hans Stordal OL Tønsberg og omegn 1:00:43 +7:46 20:14
6 Kåre Thorbjørnsen Larvik OK 1:01:40 +8:43 20:33
7 Jakob Kløverød Porsgrunn OL 1:02:14 +9:17 20:44
8 Frank Eliassen Sandefjord OK 1:03:34 +10:37 21:11
9 Rolf Gjølberg Larvik OK 1:04:28 +11:31 21:29
10 Ivar Louis Berg Sturla, IF 1:07:00 +14:03 22:20
11 Lars Martin Gjein Stokke IL 1:08:20 +15:23 22:46
12 Per Øystein Andersen Larvik OK 1:09:30 +16:33 23:10
13 Henning Gaarder Konnerud IL 1:10:43 +17:46 23:34
14 Ronald Bjerva Drangedal OL 1:14:41 +21:44 24:53
15 Bjørn Willy Hansen Sandefjord OK 1:15:39 +22:42 25:13
16 Kåre Nilsen Sandefjord TIF 1:16:06 +23:09 25:22
17 Oddvar Gjelstad Sandefjord OK 1:19:08 +26:11 26:22
18 Thorolf Trolsrud Botne SK 1:22:25 +29:28 27:28
19 Tormod Fjære Hedrum OL 1:27:38 +34:41 29:12
20 Steinar Ruud Konnerud IL 1:30:38 +37:41 30:12
21 Magnar Øvreås Botne SK 1:31:28 +38:31 30:29
22 Asbjørn Bræck Kongsberg OL 1:31:59 +39:02 30:39
23 Egil Ronæss Porsgrunn OL 1:44:53 +51:56 34:57
  Helge Halvorsen Larvik OK diskvalifisert    
  Tor Eivind Edvardsen Larvik OK diskvalifisert    
  Harald Lundhaug OK Moss diskvalifisert    
  Eigil Kongsfjell OL Tønsberg og omegn diskvalifisert    
  Tore S. Rasmussen OL Tønsberg og omegn diskvalifisert    
  Roar Løken Sandefjord OK diskvalifisert    

H 80-

2 400 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Helge Tvedten Larvik OK 49:58   20:49

Direkte A

4 300 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørnar Olsrød Stokke IL 59:15   13:46
2 Anton Plaian Asker Skiklubb 1:03:35 +4:20 14:47
3 Roar Mathisen OL Tønsberg og omegn 1:12:11 +12:56 16:47
  Jan Arild Rygg Sande Sportsklubb diskvalifisert    

Direkte B

2 500 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marianne Christiansen OL Tønsberg og omegn 31:58   12:47
2 Kari Hasaas Klavenes Sandefjord OK 32:44 +0:46 13:05
3 Pernille Nauf Hedrum OL 35:55 +3:57 14:22
4 Elin Gravningen Stokke IL 44:39 +12:41 17:51

Direkte C

2 400 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Gro Reppesgård Larvik OK 41:26   17:15
2 Odd Egil Frogner OL Tønsberg og omegn 57:41 +16:15 24:02


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +