VM rulleski: Program| Startlister| Resultater| Andre resultater: NM rulleskiskyting| Oslo Maraton| NC orientering| Øvrige resultater nedenfor nyhet 4| LANGRENN PLUSS| UTTAK LANDSLAG OG TEAM

Resultater 7-milarullen 2021


Annonse

Resultater 7-milarullen

Västerbotten, Sverige - 22. august 2021

Arrangementstype: Langrenn, rulleski

D 17-20, 25 km:
D 21-, 50 km:1) Malin Börjesjö, Sundbybergs ik, 2:15:04.2, 2) Johanna Axelsson, Sorsele sk, 2:43:48.7, 
D 35-, 50 km:
H 17-20, 25 km:1) Joel Nilsson, IFK Umeå, 1:02:27.0, 2) Hampus Widebo, IFK Umeå, 1:12:09.0, 
H 17-20, 25 km:
H 21-, 50 km:1) Daniel Holmgren, IFK Umeå Skidor, 1:59:08.5, 2) Daniel Karlström, Jokkmokks SK, 2:01:06.7, 3) Tommy Hedlund, TTGU IF, 2:04:17.2, 4) Patrik Jonsson, Norum-Djäkneboda SK, 2:05:07.8, 5) Oskar Strömberg, Hägglunds Ski Team, 2:11:29.4, 6) Göran Karlsson, Storuman IK, 2:18:47.9, 7) Mikael Carlson, SEB IF, 2:21:01.4, 8) Jesper Bjuhr, Sorsele sk, 2:21:42.6, 9) Andreas Forsberg, TTGU IF, 2:24:43.9, 10) Johan Jakobsson, Röbäcks SK, 2:26:48.9, 11) Per Adrian Kuhmunen, Jokkmokk SK, 2:32:06.3, 12) Simon Johansson, Nyåkers ik, 2:34:07.0, 13) Karl Lundberg, Fredrika IK, 2:55:50.3, 
H 35-, 50 km:1) Henrik Fors, TTGU IF, 2:06:17.9, 2) Christer Bäckström, Ik Aluminium, 2:09:18.9, 3) Erik Johansson, IFK Umeå, 2:11:35.6, 4) Olof Stenlund, Team Esplanad, 2:11:45.7, 5) Johan Lindberg, Skellefteå xc, 2:12:07.4, 6) Johan Bellgran, Getryggens SK, 2:15:06.4, 7) Fredrik Ragnarsson, TTGU IF, 2:19:31.4, 8) Eric Oscarsson, Tavelsjö AIK, 2:20:33.6, 9) Christer Köhler, Abisko IoIK, 2:21:01.7, 10) Erik Karlström, Jokkmokks SK, 2:21:55.0, 11) Tord Nilsson, Skellefteå xc, 2:23:28.0, 12) Christian Skanderby, Jalles TC, 2:26:23.8, 13) Robert Wilhelmsson, Kalix SK, 2:32:07.4, 14) Jimmie Bengtsson, Storuman IK, 2:32:09.3, 15) Christer Jonsson, Hägglunds Ski Team, 2:41:43.3, 16) Robert Sandström, AXA Sports Club, 2:46:48.2, 
Motion Mix - 10 km, 10 km:
Motion Mix - 12,5 km, 12,5 km:1) Jenny Lundberg, Storuman IK, 1:01:14.3, 
Motion Mix - 25 km, 25 km:1) Roland Edlund, Umedalens IF, 1:10:33.2, 2) Robert Norlin, IFK Åkullsjön, 1:17:32.6, 3) Susanne Hakola, IFK Umeå, 1:35:38.9, 4) Christin Westman, Umeå draghundsklubb, 1:40:33.1, 
Motion Mix - 50 km, 50 km:1) Erik Rönnqvist, Kalix SK, 2:25:38.3, 2) Jonas Fredriksson, Storumans IK, 2:36:42.9, 3) Anssi Korkala, Kalix, 2:39:53.5, 4) Adam Sehlstedt, Iksu, 2:51:07.5, 5) Jeanette Åström, TTGU IF, 3:48:26.9, 6) Hannes Selberg, Karlslunds IF, 4:08:07.5, 

 

Annonse







Annonse