Resultater Askerløpet 2018



Resultater Askerløpet
Asker, Akershus - 9. september 2018

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
  Eirik Lesteberg Kongsberg OL 19:02    
  Magnus Lesteberg Kongsberg OL 17:11    
  Sindre Nikolai Holmboe IL Tyrving 37:59    
  Amalie Birkelund Asker Skiklubb 30:45    
  Elias Molund IL Tyrving 29:07    
  Helene Hellerud Øpstad Asker Skiklubb 19:20    
  Julie Hellerud Øpstad Asker Skiklubb 36:27    
  Synne Kjernsmo Asker Skiklubb 33:14    
  Eivind Kjernsmo Asker Skiklubb 33:22    
  Lea Leiren Günther Asker Skiklubb 43:51    
  Herman Finstad Land IL Tyrving 23:31    
  Magnus Dalen Eriksen Nydalens SK 29:00    
  Trym Olsen Asker Skiklubb 42:34    
  Åse Marie Halaas Appenzeller Fossum IF 22:07    
  Eirik Nastad Asker Skiklubb 14:29    
  Ingrid Hovdenak Espedal Asker Skiklubb 20:28    
  Emma Hølås Mortensen Asker Skiklubb 23:49    
  Pernille Hølås Mortensen Asker Skiklubb 20:29    
  Aleksander Andenæs Asker Skiklubb 19:28    
  Ola Myklatun IL Tyrving 20:37    
  Håkon Juell Larsen IL Tyrving 15:52    

 

D-10

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
  Henni Hattestad Kristensen Heming Orientering 22:15    
  Tiril Myklatun IL Tyrving 34:52    
  Astrid Reusch Heming Orientering 27:31    
  Helene Scheele Nydalens SK 14:04    
  Eirin Kolshus Oppsal Orientering ikke startet    

 

D 11-12

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Eira Skaarer Wiklund Nydalens SK 22:00    
2 Selma Størmer-Antonsen Nydalens SK 23:03 +1:03  
3 Astrid Ytterbø Asker Skiklubb 24:36 +2:36  
4 Celia Sophia Tjotta Davies Asker Skiklubb 24:47 +2:47  
5 Anna Øvrebø Myrvold Heming Orientering 25:37 +3:37  
6 Hanne Wærp Hauge Nydalens SK 25:55 +3:55  
7 Silje Ruud Fossheim Asker Skiklubb 26:08 +4:08  
8 Sofia Øhlckers IL Tyrving 28:13 +6:13  
8 Una Nastad Asker Skiklubb 28:13 +6:13  
10 Selma Aure Skogedal Asker Skiklubb 29:12 +7:12  
11 Mari Kalleson Oppsal Orientering 40:55 +18:55  
12 Ingrid Lesteberg Kongsberg OL 45:19 +23:19  
  Erika A. Gjedebo Oppsal Orientering ikke startet    
  Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK ikke startet    

 

D 13-14

32 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Marie Kravdal Gjø-Vard OL 37:51    
2 Ane Hustvedt Oppsal Orientering 40:02 +2:11  
3 Inga Skaarer Wiklund Nydalens SK 40:53 +3:02  
4 Marie Kvarme Sturla, IF 41:18 +3:27  
5 Ingeborg Roll Mosland Oppsal Orientering 41:42 +3:51  
6 Signe Holo Fossum IF 42:52 +5:01  
7 Mina Akiko Johnsen Sturla, IF 44:22 +6:31  
8 Kathinka Zahl Hagen Fossum IF 45:48 +7:57  
9 Katrine Bjordal Veggan Oppsal Orientering 46:07 +8:16  
10 Kajsa Meyer Larsson IL Tyrving 46:40 +8:49  
11 Ragnhild Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 47:00 +9:09  
12 Marie Saugestad Nydalens SK 48:05 +10:14  
13 Marie Scheele Nydalens SK 48:18 +10:27  
14 Vida Helland-Hansen IL Tyrving 50:12 +12:21  
15 Eileen Bjanes IL Tyrving 50:48 +12:57  
16 Linnea Holst IL Tyrving 51:46 +13:55  
17 Hannah Syrdal Øen Heming Orientering 53:57 +16:06  
18 Maren Aure Skogedal Asker Skiklubb 54:27 +16:36  
19 Mille Baastad Berg IL Tyrving 57:56 +20:05  
20 Ragnhild Blom-Hagen Fossum IF 58:12 +20:21  
21 Nora Christine Hansen Asker Skiklubb 1:01:38 +23:47  
22 Kristine Solbakken IL Tyrving 1:01:57 +24:06  
23 Emilie Rehn Kolbotn og Skimt OL 1:04:39 +26:48  
24 Elise Thorseng Fossum IF 1:04:51 +27:00  
25 Martha Wisløff Asker Skiklubb 1:06:38 +28:47  
26 Anne Østvold Heming Orientering 1:07:53 +30:02  
27 Sara Martini Asker Skiklubb 1:10:28 +32:37  
28 Tuva Høyer Fossum IF 1:12:12 +34:21  
29 Karin Halsaa Dolven Asker Skiklubb 1:13:32 +35:41  
30 Sofie Solheim Undeberget Oppsal Orientering 1:13:56 +36:05  
  Maja Mo Hjelseth Nydalens SK diskvalifisert    
  Anette Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Sigrid Nermoen Østmarka OK ikke startet    
  Julie Heyerdahl Rødsten Heming Orientering ikke startet    
  Heidi Kristina Sebjørnsen Fossum IF ikke startet    
  Anna Torjussen Fossum IF ikke startet    

 

D 15-16

21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 43:57    
2 Ingrid Blindheim Lillomarka OL 46:02 +2:05  
3 Amélie Aamodt Oppsal Orientering 46:13 +2:16  
4 Alva Marika Niklasson Kolbotn og Skimt OL 47:22 +3:25  
5 Tina Kalleson Oppsal Orientering 47:51 +3:54  
6 Maya Jones Arnesen Heming Orientering 50:35 +6:38  
7 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 52:52 +8:55  
8 Hanna Eckhardt Andersen Heming Orientering 53:24 +9:27  
9 Iris Holst IL Tyrving 53:53 +9:56  
10 Malene Jebsen Heming Orientering 55:12 +11:15  
11 Elise Wærp Hauge Nydalens SK 57:58 +14:01  
12 Mari Brende Fossum IF 58:24 +14:27  
13 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 1:01:45 +17:48  
14 Live Østvold Heming Orientering 1:04:20 +20:23  
15 Yngvild Langedal Breivik Nydalens SK 1:05:09 +21:12  
16 Johanne Rognerud Bøe Fossum IF 1:06:58 +23:01  
17 Stella Holmboe IL Tyrving 1:08:12 +24:15 Last ned GPS-spor i gpx-format
18 Helene Bjørkvold Jendal Fossum IF 1:09:07 +25:10  
19 Ingrid Solheim Undeberget Oppsal Orientering 1:15:16 +31:19  
20 Netta Bar-Nathan Lillomarka OL 1:18:16 +34:19  
  Hanna Rehn Kolbotn og Skimt OL brutt    
  Alexandra Linløkken Østmarka OK ikke startet    
  Ea Lunøe Nydalens SK ikke startet    
  Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK ikke startet    
  Janna Sofie Tellesbø Østmarka OK ikke startet    

 

D 17-18

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF 1:02:18    
2 Kristine Eide Rapp Raumar Orientering 1:05:21 +3:03  
3 Mina Jørgensen IL Tyrving 1:08:21 +6:03  
4 Karen Hoel Jomaas Fossum IF 1:14:26 +12:08  
5 Marie Liland Nydalens SK 1:15:46 +13:28  
6 Ingrid Lund Hovden IL Tyrving 1:44:21 +42:03  
  Pernille Katla Fossum IF ikke startet    
  Ada Wulfsberg Nydalens SK ikke startet    

 

D 17-B

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Ingvild Pedersen Bergan Asker Skiklubb 51:22    
2 Eva Syversen Røyken OL 1:17:55 +26:33  
  Silje Jacobsen Myklatun IL Tyrving ikke startet    

 

D 17-C

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Ann-Karin Lesteberg Kongsberg OL 38:17    
2 Beatriz Azagra Nydalens SK 1:49:03 +1:10:46  

 

D19-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Karoline Sønsterudbråten Lillomarka OL 1:29:37    
2 Solveig Blandkjenn IL Tyrving 1:33:07 +3:30  
3 Line Drange Ruud Røyken OL 1:46:46 +17:09  

 

D 40-

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Bodil Nordenström Fossum IF 57:31    
2 Anne-Lene Bakken Ulseth Nydalens SK 1:00:14 +2:43  
3 Astrid Kravdal Gjø-Vard OL 1:03:59 +6:28  
4 Milda Øhlckers IL Tyrving 1:05:22 +7:51  
5 Anne Kathrine Linnebo Asker Skiklubb 1:35:06 +37:35  
6 Marianne Reusch Heming Orientering 1:57:50 +1:00:19  
7 Kristin Falk Fossum IF 2:09:09 +1:11:38  
  Siri Størmer Nydalens SK diskvalifisert    
  Katja Mjøsund Nydalens SK diskvalifisert    
  Nora Skauen IL Tyrving ikke startet    

 

D 50-

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Kari Madslien Nydalens SK 53:05    
2 Pamela Åsten Kolbotn og Skimt OL 54:24 +1:19  
3 Anne Dahl Nydalens SK 1:06:56 +13:51  
4 Eldri Holo Fossum IF 1:18:10 +25:05  
5 Ingrid Nermoen Østmarka OK 1:21:29 +28:24  
6 Anna Göhlman IL Tyrving 1:22:01 +28:56  
7 Sigrun Nygård Asker Skiklubb 1:22:15 +29:10  
  Kathrine Lunøe Nydalens SK ikke startet    

 

D 70-

0 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
  Gunn Kari Hygen Freidig ikke startet    

 

H-10

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
  Sigve Nygård Fagervold Asker Skiklubb 17:36    
  Magnus Molund IL Tyrving 19:27    
  Sigurd Øvrebø Myrvold Heming Orientering 23:55    
  Erlend Hellerud Øpstad Asker Skiklubb 20:30    
  Rasmus Mjøsund Nydalens SK ikke startet    

 

H 11-12

15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Lukas Jones Arnesen Heming Orientering 22:50    
2 Erlend Otterlei Østmarka OK 23:32 +0:42  
3 Sigurd Størmer-Antonsen Nydalens SK 24:01 +1:11  
4 Even Nygård Thorseng Fossum IF 24:56 +2:06  
5 Mathias Birkelund Asker Skiklubb 25:01 +2:11  
6 Mikkel Rastad Asker Skiklubb 27:07 +4:17  
7 Simen Dalen Eriksen Asker Skiklubb 27:56 +5:06  
8 Henrik Elias Sebjørnsen Fossum IF 28:46 +5:56  
9 Marius Juell Larsen IL Tyrving 28:56 +6:06  
10 Sigmund Ølstad Fet OL 29:21 +6:31  
11 Jacob Finstad Land IL Tyrving 30:07 +7:17  
12 Mons Sætre Lorentsen Fet OL 32:02 +9:12  
13 Brage Fuglseth Olsen Asker Skiklubb 33:33 +10:43  
14 Erlend Bakke Fossum IF 34:34 +11:44  
15 Lavrans Hirsch IL Tyrving 41:52 +19:02  
  Olaf Blom-Hagen Fossum IF ikke startet    
  Andreas Daniel Holmboe IL Tyrving ikke startet    
  Mathias Linløkken Østmarka OK ikke startet    
  Linus Mjøsund Nydalens SK ikke startet    

 

H 11-12N

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Erlend Myhre IL Tyrving 32:23    

 

H 13-14

19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Mikael Birkelund Asker Skiklubb 30:52    
2 Ask Olaussen Oppsal Orientering 33:39 +2:47  
3 Martin Christoffer Borg IL Koll 33:50 +2:58  
4 Martin Størmer-Antonsen Nydalens SK 35:11 +4:19  
5 Philip Lehmann Romøren Fossum IF 35:18 +4:26  
6 Sindre Vie Strisland Fossum IF 35:32 +4:40  
7 Sigurd Rødnes Oppsal Orientering 35:50 +4:58  
8 Axel Aalde Nydalens SK 39:02 +8:10  
9 Fridtjof Reusch Heming Orientering 40:14 +9:22  
10 Martin Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 40:19 +9:27  
11 Eirik Vie Strisland Fossum IF 40:32 +9:40  
12 Marius E. Aamodt Oppsal Orientering 44:31 +13:39  
13 Nils Anders Niklasson Kolbotn og Skimt OL 45:49 +14:57  
14 Jakob A. Gjedebo Oppsal Orientering 46:24 +15:32  
15 Tarje Espelin Asker Skiklubb 51:32 +20:40  
16 Emil Ruud Fossheim Asker Skiklubb 51:45 +20:53  
17 Mathias Nyhaug Asker Skiklubb 57:50 +26:58  
  Jakob Rastad Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Oliver Nilsen Fossum IF brutt    
  Eskil Kolshus Oppsal Orientering ikke startet    

 

H 13-16C

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Kristoffer Øhlckers IL Tyrving 25:36    
2 Elias Andenæs Asker Skiklubb 36:58 +11:22  
3 Einar Østvold Heming Orientering 42:52 +17:16  

 

H 13-16N

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Sverre Norheim-Martinsen Sturla, IF 50:19    
  Borgar Syrstad-Vindenes Sturla, IF ikke startet    

 

H 15-16

28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Cornelius Bjørk Sandefjord OK 37:03    
2 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 38:22 +1:19  
3 Teodor Mo Hjelseth Nydalens SK 39:26 +2:23  
4 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 39:35 +2:32  
5 Magnus Eide-Fredriksen Heming Orientering 41:29 +4:26  
6 Felix Finsrud Asker Skiklubb 44:25 +7:22  
7 Henrik Reusch Heming Orientering 44:40 +7:37  
8 Ådne Skjærstein IL Tyrving 45:10 +8:07  
9 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 46:19 +9:16  
10 Marius Bakke Fossum IF 46:39 +9:36  
11 Gaute Fosstveit Raumar Orientering 47:00 +9:57  
12 Vebjørn Blom-Hagen Fossum IF 48:20 +11:17  
13 Ole Jakob Frankrig Nydalens SK 50:14 +13:11  
14 Anders Håvard Larsen Nydalens SK 52:45 +15:42  
15 Sondre Zahl Hagen Fossum IF 52:59 +15:56  
16 Kristian Østermann Heming Orientering 54:57 +17:54  
17 Elia Thorvik Nydalens SK 55:06 +18:03  
18 Kristian Juell Larsen IL Tyrving 56:58 +19:55  
19 Frikk Alvaro Embergsrud Asker Skiklubb 57:07 +20:04  
20 Martin Birkelund Asker Skiklubb 58:50 +21:47  
21 Simen Aure Skogedal Asker Skiklubb 59:16 +22:13  
22 Rolf Andreas Berg Nydalens SK 59:21 +22:18  
23 Elias Stubberud Nydalens SK 1:03:21 +26:18  
24 August Syrdal Øen Heming Orientering 1:03:41 +26:38  
  Gaute Bergan Nydalens SK diskvalifisert    
  Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK diskvalifisert    
  Ole Henrik Woxholth Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Lars Øderud Vatne Bækkelagets SK diskvalifisert    
  Erlend Børli Fossum IF ikke startet    
  Olaf Halsaa Dolven Asker Skiklubb ikke startet    
  Ferdinand Fremming Heming Orientering ikke startet    
  Mikkel Katla Fossum IF ikke startet    
  Eilev Kvaale Asker Skiklubb ikke startet    
  John Otterlei Østmarka OK ikke startet    
  Gustav Andresen Skotte Fossum IF ikke startet    

 

H 17-18

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 53:33    
2 Eskil Frøisland Vang OL 57:47 +4:14  
3 Lars Young Vik Nydalens SK 1:04:04 +10:31  
4 Eivind Berner Myhre Fossum IF 1:09:42 +16:09  
5 Anders Horvei Raumar Orientering 1:21:13 +27:40  
6 Mathias Pedersen Vold Lillomarka OL 1:37:35 +44:02  
7 Øistein Fagerli Næss Raumar Orientering 1:38:16 +44:43  
  Sivert Sande Kverme Fossum IF diskvalifisert    
  Audun Bergan Nydalens SK ikke startet    
  Peter Gisholt Fossum IF ikke startet    

 

H 17-B

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Kristian Næss Nydalens SK 48:33    
2 Kjetil Jacobsen Hamar OK 1:06:17 +17:44  
  Stian Lillegård Lillomarka OL ikke startet    

 

H19-

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Espen Jakobsen IL Tyrving 1:02:21    
2 Vetle Christiansen Bækkelagets SK 1:03:10 +0:49  
3 David Gottfridsson Lillomarka OL 1:03:19 +0:58  
4 Henrik Eijsink Nydalens SK 1:07:19 +4:58  
5 Morten Nilstad Pettersen IL Tyrving 1:17:10 +14:49  
6 Henrik Drange Ruud Røyken OL 1:30:42 +28:21  
7 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 1:31:23 +29:02  
8 Lars Leiren Kolbotn og Skimt OL 2:02:25 +1:00:04  
  Kristoffer Jacobsen IL Tyrving diskvalifisert    
  Vegard Ruttenborg IL Tyrving diskvalifisert    
  Ivar Lundanes IL Tyrving ikke startet    
  Jostein Tandberg Nydalens SK ikke startet    

 

H 40-

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Asgeir Mjösund Nydalens SK 52:36    
2 Andreas Sylte Freidig 1:02:50 +10:14  
3 Torbjørn Blom-hagen Fossum IF 1:04:30 +11:54  
4 Ola Lesteberg Kongsberg OL 1:05:17 +12:41  
5 Charles Halaas Fossum IF 1:08:01 +15:25  
6 Morten Mosland Oppsal Orientering 1:20:01 +27:25  
7 Christian Reusch Heming Orientering 1:25:19 +32:43  
8 Kyrre Gran Fet OL 1:26:48 +34:12  
9 Eirik Jørgensen IL Tyrving 1:30:56 +38:20  
  Harald Bakke Fossum IF diskvalifisert    
  Kjetil Molund IL Tyrving ikke startet    

 

H 50-

16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Øystein Holo Fossum IF 46:03    
2 Øystein Østermann Heming Orientering 50:18 +4:15  
3 Trond Lund IL Tyrving 50:21 +4:18  
4 Børge Pedersen Nydalens SK 50:55 +4:52  
5 Jon Iver Bakken Nydalens SK 53:00 +6:57  
6 Per-Jacob Ølstad Fet OL 53:28 +7:25  
7 Knut Erling Øen Heming Orientering 55:09 +9:06  
8 Christian Jomaas Fossum IF 55:26 +9:23 Last ned GPS-spor i gpx-format
9 Tore Voss Fagervold Bærums Skiklub 56:09 +10:06  
10 Håkon Jendal Fossum IF 57:59 +11:56  
11 Petter Antonsen Nydalens SK 59:34 +13:31  
12 Øystein Rapp Raumar Orientering 1:00:07 +14:04  
13 Nils Bergan Nydalens SK 1:02:08 +16:05  
14 Per Ola Ulseth Nydalens SK 1:03:41 +17:38  
15 Arne Olaussen Oppsal Orientering 1:06:32 +20:29  
16 Fredrik Høyer Fossum IF 1:28:07 +42:04  
  Harald Eide-Fredriksen Heming Orientering ikke startet    
  Einar Lunøe Nydalens SK ikke startet    

 

H 60-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Geir Holm Gundersen Sturla, IF 53:13    
2 Per Øhlckers IL Tyrving 59:40 +6:27  
  Øystein Ruud Fredrikstad SK diskvalifisert    
  Lars-Erik Fiskum IL Tyrving ikke startet    

 

Direkte B

14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Maiken Mo Nydalens SK 48:10    
2 Jens Christian Holst IL Tyrving 49:46 +1:36  
3 Kristine Thorseng Fossum IF 50:26 +2:16  
4 Petra Hoveid Asker Skiklubb 52:38 +4:28  
5 Ingrid Skaarer Nydalens SK 59:53 +11:43  
6 Cecilie Wærp Hauge Nydalens SK 1:06:40 +18:30  
7 Jane Karine Helmersen Fet OL 1:12:28 +24:18  
8 Sjur Langedal Nydalens SK 1:15:53 +27:43  
9 Erik Borg IL Koll 1:18:41 +30:31  
10 Randi Budahl Fet OL 1:23:35 +35:25  
11 Tanja Appenzeller Fossum IF 1:29:59 +41:49  
  Karen Skauge Heming Orientering diskvalifisert    
  Yngve Røe Nydalens SK diskvalifisert    
  Vidar Thorvik Nydalens SK diskvalifisert    
  Kristine Kolshus Oppsal Orientering ikke startet    

 

Direkte C

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Beate Undeberget Oppsal Orientering 54:03    
2 Thomas Bjanes IL Tyrving 56:59 +2:56  
3 Anders Johnsen Sturla, IF 57:47 +3:44  
4 Kristine Romøren Fossum IF 1:04:41 +10:38  
5 Trym Holme Brinch Asker Skiklubb 1:11:35 +17:32  
6 Arild Andenæs Asker Skiklubb 1:16:40 +22:37  
7 Hans Gøran Bjørk Sandefjord OK 1:21:11 +27:08  
8 Katrine Solbakken IL Tyrving 1:22:27 +28:24  

 

Direkte A

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Eilert Aamodt Oppsal Orientering 1:17:51    
2 Jøran Kristensen Heming Orientering 1:34:47 +16:56  
3 Hans Olav Hygen Østmarka OK 1:54:59 +37:08  
4 Pål Kogstad Næss Raumar Orientering 1:57:46 +39:55  
  Aksel Olsen Asker Skiklubb ikke startet    

 

Direkte AK

27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Leif Størmer Fossum IF 32:13    
2 Aslak Heimdal Konnerud IL 34:51 +2:38  
3 Helge Stubberud Nydalens SK 45:37 +13:24  
4 Jorun Ruud Asker Skiklubb 46:29 +14:16  
5 Tellef Juell Larsen IL Tyrving 47:06 +14:53  
6 Johan Jebsen Heming Orientering 47:10 +14:57  
7 Ragne Wiklund Nydalens SK 51:38 +19:25  
8 Katrine Finstad Land IL Tyrving 53:11 +20:58  
9 Olav Hasaas Fossum IF 54:53 +22:40  
10 Trond Myhre Fossum IF 58:56 +26:43  
11 Bent Kverme Fossum IF 59:12 +26:59  
12 Nils-Erik Hirsch IL Tyrving 59:19 +27:06  
13 Ingrid Hasaas Fossum IF 1:02:56 +30:43  
14 Elin Kalleson Oppsal Orientering 1:10:16 +38:03  
15 Thomas Berg IL Tyrving 1:13:07 +40:54  
16 Tone Skram Røyken OL 1:16:34 +44:21  
17 Ola Nilsen Oppsal Orientering 1:17:04 +44:51  
18 Øyvind Helmersen Fet OL 1:17:24 +45:11  
19 Øyvind Hoveid Asker Skiklubb 1:20:47 +48:34  
20 Solveig Bergan Nydalens SK 1:22:35 +50:22  
21 Roger Østvold Heming Orientering 1:26:28 +54:15  
22 Toril Wiig IL Tyrving 1:35:51 +1:03:38  
23 Kristin Hygen Østmarka OK 2:29:35 +1:57:22  
  Camilla Stridsklev IL Tyrving diskvalifisert    
  Charmaine Fung diskvalifisert    
  Iver Skauge Heming Orientering diskvalifisert    
  Brian Poon brutt    
  Marte Narum Nydalens SK ikke startet


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +