Resultater Askerløpet 2019



Resultater Askerløpet - Innlagt KM Langdistanse Akershus Oslo
Asker, Akershus - 24. august 2019

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

1 910 m, 39 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Isak Andersen Nydalens SK fullført    
  Aylin Arvesen Røyken OL fullført    
  Amalie Birkelund Asker Skiklubb fullført    
  Sondre Bruvik Måren OK fullført    
  Odin Schei Danevad Ås-NMBU Orientering fullført    
  Magnus Dalen Eriksen Asker Skiklubb fullført    
  Endre Gjerdalen Asker Skiklubb fullført    
  Vilde Gotaas Havik Asker Skiklubb fullført    
  Tuva Hauge Tyrving IL fullført    
  Jonas Hirsch Bækkelagets SK fullført    
  Henny Holtan Sanderud Lillomarka OL fullført    
  Ellinor Hvideberg OK Skeidi fullført    
  Håkon Fenne Ingierd Bækkelagets SK fullført    
  Tilde Gustavsen Kallåk Tyrving IL fullført    
  Mina Keilholz Røyken OL fullført    
  Eivind Kjernsmo Asker Skiklubb fullført    
  Synne Kjernsmo Asker Skiklubb fullført    
  Alf Hattestad Kristensen Heming Orientering fullført    
  Stian Lillegård Lillomarka OL fullført    
  Henni Meland-Tangen Bækkelagets SK fullført    
  Julia Meland-Tangen Bækkelagets SK fullført    
  Ildrid Mestad Røyken OL fullført    
  Elias Molund Tyrving IL fullført    
  Ola Myklatun Tyrving IL fullført    
  Ida Øvrebø Myrvold Heming Orientering fullført    
  Eirik Nastad Asker Skiklubb fullført    
  Trym Fuglseth Olsen Asker Skiklubb fullført    
  Jørgen Reusch Heming Orientering fullført    
  Eva Riddervold Kahrs Fredrikstad SK fullført    
  Syver Rustad NOTEAM fullført    
  Maren Sofie Sand NOTEAM fullført    
  Marina Sandvold Eiker OL fullført    
  Filip Solberg NOTEAM fullført    
  Lea Takle NOTEAM fullført    
  Andreas Teigen Tyrving IL fullført    
  Ola Urdal Asker Skiklubb fullført    
  Idun Dahlskås Urnes NOTEAM fullført    
  Julie Hellerud Øpstad Asker Skiklubb fullført    
  Sindre Nikolai Holmboe Tyrving IL brutt    
  Annika Næss-Ulseth Heming Orientering ikke startet    

D 9-10

2 760 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Silje Nilsen Berg Fossum IF 1.33.52   34.00
  Celine Amlie Brenna Heming Orientering 32.01   11.36
  Ingrid Hovdenak Espedal Asker Skiklubb 42.06   15.15
  Helene Harstad Kolbotn og Skimt OL 31.04   11.15
  Julie Økern Hågård Konnerud IL 58.26   21.10
  Marlene Keilholz Røyken OL 52.56   19.10
  Andrea Haugmoen Mo Heming Orientering 41.29   15.01
  Tiril Myklatun Tyrving IL 25.42   9.18
  Julia Malathi Brox Rayamajhi Oppsal Orientering 41.21   14.58
  Helene Hellerud Øpstad Asker Skiklubb 35.34   12.53
  Eline Kravdal Gjø-Vard OL ikke startet    

D 11-12

2 850 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Amalie Myrvold Skovlyst Kongsberg OL 25.27   8.55
2 Selma Aure Skogedal Asker Skiklubb 26.42 +1.15 9.22
3 Henni Hattestad Kristensen Heming Orientering 32.14 +6.47 11.18
4 Tuva Berger Gjelstad Oppsal Orientering 34.24 +8.57 12.04
5 Silje Andresen Skotte Fossum IF 35.17 +9.50 12.22
6 Wiona Resvoll Skaug Oppsal Orientering 37.30 +12.03 13.09
7 Astrid Reusch Heming Orientering 38.17 +12.50 13.25
8 Silja Berstad Heming Orientering 38.18 +12.51 13.26
9 Mareike Keilholz Røyken OL 39.04 +13.37 13.42
10 Katrina Jarstadmarken Price Østmarka OK 40.50 +15.23 14.19
11 Ingrid Merete Jebsen Heming Orientering 48.57 +23.30 17.10
12 Ingrid Jarstadmarken Price Østmarka OK 50.05 +24.38 17.34
13 Ingrid Himle-Hopland Tyrving IL 1.03.10 +37.43 22.09
14 Henrikke Bertnes Tyrving IL 1.03.38 +38.11 22.19
15 Kinga Banfi Ås-NMBU Orientering 1.30.34 +1.05.07 31.46
16 Josefine Beata Piepiorka-Svensson Røyken OL 1.31.33 +1.06.06 32.07
  Guro Brænden Lillomarka OL brutt    
  Iben Johansen-Barli Oppsal Orientering ikke startet    

D 13-14

3 770 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marie Kravdal Gjø-Vard OL 29.46   7.53
2 Ingeborg Roll Mosland Oppsal Orientering 30.10 +0.24 8.00
3 Anne Østvold Heming Orientering 32.01 +2.15 8.29
4 Ragnhild Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 32.33 +2.47 8.38
5 Marie Scheele Nydalens SK 33.20 +3.34 8.50
6 Eira Skaarer Wiklund Nydalens SK 33.28 +3.42 8.52
7 Signe Holo Fossum IF 33.48 +4.02 8.57
8 Nora Christine Hansen Asker Skiklubb 34.11 +4.25 9.04
9 Maja Mo Hjelseth Nydalens SK 35.15 +5.29 9.21
10 Martine Gjermstad Pettersen Konnerud IL 36.34 +6.48 9.41
11 Ingrid Johansen-Barli Oppsal Orientering 37.00 +7.14 9.48
12 Maren Aure Skogedal Asker Skiklubb 38.54 +9.08 10.19
13 Sara Martini Asker Skiklubb 39.00 +9.14 10.20
14 Astrid Ytterbø Asker Skiklubb 39.19 +9.33 10.25
15 Mari Kalleson Oppsal Orientering 43.03 +13.17 11.25
16 Emilie Rehn Kolbotn og Skimt OL 45.02 +15.16 11.56
17 Hanne Wærp Hauge Nydalens SK 46.35 +16.49 12.21
18 Sofie Solheim Undeberget Oppsal Orientering 46.56 +17.10 12.26
19 Synne Utseth Bøhlerengen Oppsal Orientering 48.22 +18.36 12.49
20 Karin Halsaa Dolven Asker Skiklubb 57.07 +27.21 15.09
21 Tale Nordby Hvenekilde Oppsal Orientering 57.54 +28.08 15.21
22 Pernille Nor-Woll Østmarka OK 59.58 +30.12 15.54
23 Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK 1.09.17 +39.31 18.22
  Ane Hustvedt Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Gunde Tumelionis Fossum IF diskvalifisert    
  Anna Øvrebø Myrvold Heming Orientering diskvalifisert    
  Karoline Jebsen Heming Orientering ikke startet    

D 15-16

4 340 m, 27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Pia Young Vik Nydalens SK 34.12   7.52
2 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 42.47 +8.35 9.51
3 Marie Kvarme Sturla, IF 44.25 +10.13 10.14
4 Inga Skaarer Wiklund Nydalens SK 44.34 +10.22 10.16
5 Marie Saugestad Nydalens SK 46.09 +11.57 10.38
6 Mina Akiko Johnsen Sturla, IF 46.26 +12.14 10.41
7 Alva Marika Niklasson Kolbotn og Skimt OL 46.39 +12.27 10.44
8 Netta Bar-Nathan Lillomarka OL 48.09 +13.57 11.05
9 Ida Marie Flågen Heming Orientering 50.16 +16.04 11.34
10 Hanna Rehn Kolbotn og Skimt OL 50.22 +16.10 11.36
11 Kajsa Meyer Larsson Tyrving IL 50.23 +16.11 11.36
12 Vida Helland-Hansen Tyrving IL 53.26 +19.14 12.18
13 Linnea Holst Tyrving IL 54.21 +20.09 12.31
14 Julie Berntzen Fet OL 54.30 +20.18 12.33
15 Helene Bjørkvold Jendal Fossum IF 55.10 +20.58 12.42
16 Mille Baastad Berg Tyrving IL 55.35 +21.23 12.48
17 Kathinka Zahl Hagen Fossum IF 55.53 +21.41 12.52
18 Heidi Kristina Sebjørnsen Fossum IF 56.34 +22.22 13.02
19 Janna Sofie Tellesbø Østmarka OK 58.15 +24.03 13.25
20 Katrine Bjordal Veggan Oppsal Orientering 58.17 +24.05 13.25
21 Hannah Syrdal Øen Heming Orientering 59.02 +24.50 13.36
22 Elise Wærp Hauge Nydalens SK 1.05.49 +31.37 15.09
23 Ragnhild Blom-Hagen Fossum IF 1.09.40 +35.28 16.03
24 Anette Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 1.14.49 +40.37 17.14
25 Hedda Sofie Riddervold Asker Skiklubb 1.31.29 +57.17 21.04
  Kristine Solbakken Tyrving IL diskvalifisert    
  Johanne Rognerud Bøe Fossum IF brutt    
  Selma Tørudbakken Jendal Fossum IF ikke startet    
  Eileen Bjanes Tyrving IL ikke startet    

D 17-18

5 590 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jenny Baklid Konnerud IL 45.31   8.08
2 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 48.33 +3.02 8.41
3 Tina Kalleson Oppsal Orientering 51.22 +5.51 9.11
4 Anniken Ranvik Konnerud IL 51.59 +6.28 9.17
5 Oda Scheele Nydalens SK 52.27 +6.56 9.22
6 Yngvild Langedal Breivik Nydalens SK 54.20 +8.49 9.43
7 Andrea Ranvik Konnerud IL 56.28 +10.57 10.06
8 Alexandra Linløkken Østmarka OK 56.33 +11.02 10.06
9 Ea Lunøe Nydalens SK 58.39 +13.08 10.29
10 Ingrid Blindheim Lillomarka OL 1.04.58 +19.27 11.37
11 Stella Holmboe Tyrving IL 1.05.22 +19.51 11.41
12 Malene Teresia Jebsen Heming Orientering 1.06.46 +21.15 11.56
13 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 1.16.52 +31.21 13.45
14 Isabel Handstanger Kolbotn og Skimt OL 1.24.58 +39.27 15.11
  Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK ikke startet    
  Karen Hoel Jomaas Fossum IF ikke startet    
  Marie Liland Nydalens SK ikke startet    

D 19-20

7 170 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Synne Strand Asker Skiklubb 1.11.46   10.00
2 Vera Melkild Freidig 1.30.30 +18.44 12.37
3 Linn Mei Waaler Ås-NMBU Orientering 1.34.25 +22.39 13.10
4 Solveig Eline Berg Tyrving IL 1.35.26 +23.40 13.18

D 21-

8 140 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anna Ulvensøen Nydalens SK 1.11.57   8.50
2 Anine Lome Hamar OK 1.12.25 +0.28 8.53
3 Sigrid Alexandersen NTNUI 1.13.29 +1.32 9.01
4 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 1.18.15 +6.18 9.36
5 Mariann Ulvestad Bækkelagets SK 1.21.00 +9.03 9.57
6 Malin Sandstad NTNUI 1.25.41 +13.44 10.31
7 Maria Brodin Fossum IF 1.37.41 +25.44 12.00
8 Marta Ulvensøen NTNUI 1.38.06 +26.09 12.03
9 Ingvild Maalen-Johansen Oppsal Orientering 1.42.24 +30.27 12.34
10 Dagrun Brox Rayamajhi Oppsal Orientering 1.43.01 +31.04 12.39
11 Gunhild Rogne Halland Nydalens SK 1.43.40 +31.43 12.44
12 Ragnhild Helene Løvli Ås-NMBU Orientering 2.03.13 +51.16 15.08

D 35-

7 170 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marianne Riddervold Kahrs Fredrikstad SK 1.06.01   9.12
  Hege Holth Rekaa Røyken OL diskvalifisert    

D 40-

5 590 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ragnhild Myrvold Skovlyst Kongsberg OL 55.11   9.52
2 Anne Ruste Lillomarka OL 1.28.32 +33.21 15.50

D 45-

5 590 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Maria Jonsson Nydalens SK 50.23   9.00
2 Elisabeth Ingvaldsen Nydalens SK 51.50 +1.27 9.16
3 Audrun Utskarpen IL GeoForm 1.07.44 +17.21 12.07
4 Britta Fismen Fossum IF 1.08.51 +18.28 12.18
5 Bodil Nordenström Fossum IF 1.10.52 +20.29 12.40
6 Birgit Økern Jensen Konnerud IL 1.12.33 +22.10 12.58
7 Line Skjevik Arnevik Ringerike OL 1.12.56 +22.33 13.02
8 Ann Elin Flågen Heming Orientering 1.21.56 +31.33 14.39
9 Maiken Skirstad Mo Nydalens SK 1.28.53 +38.30 15.54
10 Paula Berstad Heming Orientering 1.41.13 +50.50 18.06
  Anne Guro Nøkleby Ringerike OL diskvalifisert    
  Katrine Bakke Fossum IF diskvalifisert    
  Anne Berit Rørlien Fossum IF diskvalifisert    
  Marit Inngjerdingen Heming Orientering ikke startet    
  Else Kari Nordli Scheele Nydalens SK ikke startet    

D 50-

4 490 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hege Feiring Tyrving IL 46.55   10.26
2 Kirsti Kringhaug Ringerike OL 48.38 +1.43 10.49
3 Monica Tørnqvist Halden Nydalens SK 53.22 +6.27 11.53
4 Pamela Åsten Kolbotn og Skimt OL 53.55 +7.00 12.00
5 Ingrid Eide Rapp Raumar Orientering 55.42 +8.47 12.24
6 Nora Skauen Tyrving IL 56.04 +9.09 12.29
7 Kari Madslien Nydalens SK 57.24 +10.29 12.47
8 Marianne Reusch Heming Orientering 1.13.33 +26.38 16.22
  Kathrine Lunøe Nydalens SK diskvalifisert    
  Anne Marit Bjergaard Nydalens SK diskvalifisert    

D 55-

4 490 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Linda Hanssen Østmarka OK 43.51   9.45
2 Tove Strand Måren OK 44.18 +0.27 9.51
3 Anne Grethe Rustad Raumar Orientering 48.18 +4.27 10.45
4 Kjersti Hov Fossum IF 50.37 +6.46 11.16
5 Dagrun Melkild Heming Orientering 51.32 +7.41 11.28
6 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 52.05 +8.14 11.35
7 Trude Fixdal IL Koll 52.08 +8.17 11.36
8 Sille Winsnes Ås-NMBU Orientering 53.36 +9.45 11.56
9 Anne Dahl Nydalens SK 59.18 +15.27 13.12
10 Kirsti Grundnes Berg Tyrving IL 1.02.21 +18.30 13.53
11 Ellen-Christine Koren Ås-NMBU Orientering 1.02.45 +18.54 13.58
12 Gro Hege Ludvigsen Måren OK 1.06.59 +23.08 14.55
13 Sharon Broadwell IL GeoForm 1.09.19 +25.28 15.26
14 Magnhild T. Mølnvik Fossum IF 1.13.08 +29.17 16.17
  Veslemøy Solberg Konnerud IL ikke startet    

D 60-

3 530 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lena Gottfridsson Nittedal OL 36.04   10.13
2 Helga Haverstad Lierbygda OL 36.51 +0.47 10.26
3 Berit Danielsen Tyrving IL 37.36 +1.32 10.39
4 Wenche Hultgreen Tyrving IL 37.54 +1.50 10.44
5 Berit Berge Tyrving IL 42.14 +6.10 11.57
6 Lisa Annersand OK Tyr 46.45 +10.41 13.14
7 Randi Nilstad Tyrving IL 48.41 +12.37 13.47
8 Anne-Elise Jensrud Edstrøm Oppsal Orientering 52.00 +15.56 14.43
9 Siri Scherdin Sætra Røyken OL 56.59 +20.55 16.08
10 Bjørg Svanberg Røyken OL 57.38 +21.34 16.19

D 65-

3 530 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Elle M. Melbye Heming Orientering 52.14   14.47

D 70-

3 030 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjersti Tho Stabæk IF 38.37   12.44
2 Marit Vågsnes Kolbotn og Skimt OL 43.09 +4.32 14.14
3 Sissel Olaisen Kolbotn og Skimt OL 59.24 +20.47 19.36
4 Toril Riddervold Heming Orientering 1.03.39 +25.02 21.00

D 75-

3 030 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Aase Tove Golden Måren OK 51.31   17.00
2 Birgitte Bekkelund Røyken OL 52.31 +1.00 17.19
3 Inger Skaug Oppsal Orientering 57.45 +6.14 19.03
4 Aud Margret Kirkhorn Måren OK 1.30.33 +39.02 29.53

D 80-

3 030 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Unni Drage Haugerud IF 49.03   16.11
2 Unni Dirro Bøhlerengen Måren OK 51.58 +2.55 17.09

H 9-10

2 760 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Martin Amlie Brenna Heming Orientering 31.56   11.34
  Herman Finstad Land Tyrving IL 31.37   11.27
  Håkon Juell Larsen Tyrving IL 22.36   8.11
  Gaute Fuglseth Olsen Asker Skiklubb 34.02   12.19
  Odin Vie Strisland Fossum IF 1.33.51   34.00

H 11-12

2 850 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Boye Wangensteen Lillomarka OL 22.18   7.49
2 Simen Dalen Eriksen Asker Skiklubb 23.40 +1.22 8.18
3 Sebastian Wettergreen Fossum IF 24.03 +1.45 8.26
4 Brage Fuglseth Olsen Asker Skiklubb 24.32 +2.14 8.36
5 Sigve Nygård Fagervold Asker Skiklubb 25.09 +2.51 8.49
6 Henrik Elias Sebjørnsen Fossum IF 25.59 +3.41 9.07
7 Viktor Meland-Tangen Bækkelagets SK 26.08 +3.50 9.10
8 Ask Felland Sætnan Fossum IF 26.21 +4.03 9.14
9 Ola Gjermstad Pettersen Konnerud IL 27.19 +5.01 9.35
10 Sigurd Øvrebø Myrvold Heming Orientering 29.22 +7.04 10.18
11 Magnus Rørlien Jevanord Fossum IF 29.44 +7.26 10.25
12 Jacob Finstad Land Tyrving IL 30.53 +8.35 10.50
13 Erlend Hellerud Øpstad Asker Skiklubb 30.58 +8.40 10.51
14 Tellev Grindflek Ås-NMBU Orientering 31.00 +8.42 10.52
15 Henrik Harstad Kolbotn og Skimt OL 31.26 +9.08 11.01
16 Iver Stavland Tyrving IL 32.03 +9.45 11.14
17 Alfred Holtan Sanderud Lillomarka OL 35.24 +13.06 12.25
18 Åsmund Larsen Hirsch Tyrving IL 36.11 +13.53 12.41
19 Erlend Myhre Tyrving IL 38.25 +16.07 13.28
20 Hans Mathias Økern Hågård Konnerud IL 38.29 +16.11 13.30
21 Marcus Syvertsen Berger og Svelvik OL 1.01.10 +38.52 21.27
  Magnus Molund Tyrving IL ikke startet    

H 13-14

3 770 m, 29 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Simen Gløgård Stensrud Nittedal OL 25.54   6.52
2 Sondre Olaussen Oppsal Orientering 27.44 +1.50 7.21
3 Andreas Myrvold Skovlyst Kongsberg OL 28.04 +2.10 7.26
4 Christoffer Ånensen Oppsal Orientering 28.06 +2.12 7.27
5 Jonas Fenne Ingierd Bækkelagets SK 32.22 +6.28 8.35
6 Håvard Eik Raumar Orientering 32.38 +6.44 8.39
7 Martin Christoffer Borg IL Koll 33.46 +7.52 8.57
8 Kevin Rommetvedt Raumar Orientering 34.09 +8.15 9.03
9 Mathias Birkelund Asker Skiklubb 35.20 +9.26 9.22
10 Håvard Rønningen Østmarka OK 36.16 +10.22 9.37
11 Rasmus D. Eastwood Lillomarka OL 36.37 +10.43 9.42
12 Jonathan Woodhouse Lillomarka OL 37.25 +11.31 9.55
13 Per Noah Sommerhein Nydalens SK 37.29 +11.35 9.56
14 Erlend Otterlei Østmarka OK 37.50 +11.56 10.02
15 Nov Bar-Nathan Lillomarka OL 38.28 +12.34 10.12
16 Nils Anders Niklasson Kolbotn og Skimt OL 40.18 +14.24 10.41
17 Håkon Bogason Lillomarka OL 40.49 +14.55 10.49
18 Marius Juell Larsen Tyrving IL 43.00 +17.06 11.24
19 Aksel Nikolai Aubert Oppsal Orientering 45.45 +19.51 12.08
20 Torbjørn Lundeby Lillomarka OL 47.23 +21.29 12.34
21 Elias Andenæs Asker Skiklubb 47.41 +21.47 12.38
21 Vebjørn Emil Blindheim Lillomarka OL 47.41 +21.47 12.38
23 Alvin Andersen Maribo Raumar Orientering 50.13 +24.19 13.19
24 Mikkel Rastad Asker Skiklubb 51.46 +25.52 13.43
25 Jakob A. Gjedebo Oppsal Orientering 52.43 +26.49 13.58
26 Eskil Brænden Lillomarka OL 54.55 +29.01 14.34
27 Gabriel Solem Oppsal Orientering 55.42 +29.48 14.46
28 Mathias Linløkken Østmarka OK 1.00.50 +34.56 16.08
  Henrik Nyberg Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Anders Næss-Ulseth Heming Orientering ikke startet    
  Max Skjerpen Huseby Nydalens SK ikke startet    
  Erlend Bakke Fossum IF ikke startet    
  Sigurd Størmer-Antonsen Nydalens SK ikke startet    

H 15-16

5 810 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gaute Bergan Nydalens SK 47.40   8.12
2 Teodor Mo Hjelseth Nydalens SK 47.45 +0.05 8.13
3 Anselm Reichenbach Oppsal Orientering 48.39 +0.59 8.22
4 Philip Lehmann Romøren Fossum IF 50.11 +2.31 8.38
5 Christian Fredrik Borg IL Koll 51.34 +3.54 8.52
6 Sigurd Rødnes Oppsal Orientering 51.49 +4.09 8.55
7 Ask Olaussen Oppsal Orientering 53.57 +6.17 9.17
8 Martin Nøkleby Melling Ringerike OL 54.38 +6.58 9.24
9 Martin Størmer-Antonsen Nydalens SK 55.13 +7.33 9.30
10 Mikael Birkelund Asker Skiklubb 57.53 +10.13 9.57
11 Rolf Andreas Berg Nydalens SK 59.17 +11.37 10.12
12 Sindre Vie Strisland Fossum IF 1.00.42 +13.02 10.26
13 Simen Aure Skogedal Asker Skiklubb 1.01.11 +13.31 10.31
14 Eirik Vie Strisland Fossum IF 1.05.29 +17.49 11.16
15 Kristian Juell Larsen Tyrving IL 1.07.18 +19.38 11.35
16 Marius E. Aamodt Oppsal Orientering 1.09.57 +22.17 12.02
17 Harald Mansaas Fet OL 1.10.16 +22.36 12.05
18 Gustav Andresen Skotte Fossum IF 1.11.16 +23.36 12.15
19 Elias Stubberud Nydalens SK 1.14.05 +26.25 12.45
20 Kristian Fredriksen Aas Asker Skiklubb 1.30.08 +42.28 15.30
21 Børge Nilsen Berg Fossum IF 1.30.25 +42.45 15.33
22 Martin Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 1.39.51 +52.11 17.11
23 Mathias Nyhaug Asker Skiklubb 1.59.26 +1.11.46 20.33
  Vilmer Nyberg Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Mikkel Berglund Ringerike OL ikke startet    
  Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK ikke startet    
  Jakob Rastad Asker Skiklubb ikke startet    
  Axel Aalde Nydalens SK ikke startet    

H 17-18

8 140 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 1.07.32   8.17
2 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 1.09.05 +1.33 8.29
3 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 1.11.55 +4.23 8.50
4 Magnus Eide-Fredriksen Heming Orientering 1.14.24 +6.52 9.08
5 Johan Kristian Undeland Sturla, IF 1.18.52 +11.20 9.41
6 August Syrdal Øen Heming Orientering 1.23.10 +15.38 10.13
7 Felix Finsrud Asker Skiklubb 1.23.13 +15.41 10.13
8 Marius Bakke Fossum IF 1.25.13 +17.41 10.28
9 Vebjørn Blom-Hagen Fossum IF 1.27.54 +20.22 10.47
10 Kristian Østermann Heming Orientering 1.28.44 +21.12 10.54
11 Lars Young Vik Nydalens SK 1.30.21 +22.49 11.05
12 Ferdinand Fremming Heming Orientering 1.47.37 +40.05 13.13
  Ådne Skjærstein Tyrving IL diskvalifisert    
  Frikk Alvaro Embergsrud Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Sondre Ytterbø Asker Skiklubb brutt    

H 19-20

8 140 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 1.34.58   11.39
2 Didrik Bredesen Lillomarka OL 2.08.20 +33.22 15.45

H 21-

9 910 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torgeir Nørbech Tyrving IL 1.06.46   6.44
2 Øystein Sørensen Eiker OL 1.15.21 +8.35 7.36
3 Simen Hjalmar Wästlund Bækkelagets SK 1.15.25 +8.39 7.36
4 Martin Johansson Tyrving IL 1.16.02 +9.16 7.40
5 Bjørn Ekeberg Tyrving IL 1.17.07 +10.21 7.46
6 Gaute Friestad NTNUI 1.18.17 +11.31 7.53
7 Vegard Blomseth Johnsen Nydalens SK 1.20.10 +13.24 8.05
8 Per Melander Often Nydalens SK 1.20.15 +13.29 8.05
9 Halvor Saunes Nydalens SK 1.27.11 +20.25 8.47
10 Magne Jutulstad Bækkelagets SK 1.28.07 +21.21 8.53
11 John Kasper Svergja Kvikne IL 1.42.17 +35.31 10.19
12 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 1.44.37 +37.51 10.33
13 Eirik Asdøl Asker Skiklubb 2.01.02 +54.16 12.12
  Vetle Christiansen Bækkelagets SK diskvalifisert    
  Sondre Sande Gullord Nydalens SK brutt    
  Audun Weltzien Heming Orientering ikke startet    
  Magnus Svingheim Raumar Orientering ikke startet    

H 35-

8 140 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anders B. Øksenholt Nydalens SK 1.08.32   8.25
2 Einar Tommelstad Nydalens SK 1.11.46 +3.14 8.48
3 Stefan Ring OK Löftan 1.13.01 +4.29 8.58
  Lasse Syvertsen Berger og Svelvik OL diskvalifisert    

H 40-

7 170 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristoffer Jacobsen Tyrving IL 1.00.31   8.26
2 Inge Lindseth Nydalens SK 1.04.38 +4.07 9.00
3 Håvard Harstad Kolbotn og Skimt OL 1.06.26 +5.55 9.15
4 Erik Råberg Fossum IF 1.17.42 +17.11 10.50
5 Pål Christian Ingierd Bækkelagets SK 1.18.34 +18.03 10.57
6 Morten Wettergreen Fossum IF 1.22.48 +22.17 11.32
7 Tommy Skårbø Raumar Orientering 1.30.00 +29.29 12.33
8 Robert Banfi Ås-NMBU Orientering 1.36.09 +35.38 13.24
  Håkon Meland-Tangen Bækkelagets SK diskvalifisert    
  Torbjørn Kravdal Gjø-Vard OL ikke startet    

H 45-

7 170 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ulf Brenna Heming Orientering 59.31   8.18
2 Anders Storbraten Bækkelagets SK 1.01.59 +2.28 8.38
3 Christian Holmboe Tyrving IL 1.02.09 +2.38 8.40
4 Harald Bakke Fossum IF 1.03.03 +3.32 8.47
5 Stig Melling Ringerike OL 1.06.03 +6.32 9.12
6 Terje W. Pettersen Berger og Svelvik OL 1.06.16 +6.45 9.14
7 Johan Jebsen Heming Orientering 1.13.38 +14.07 10.16
8 Morten Mosland Oppsal Orientering 1.14.02 +14.31 10.19
9 Steinar Eastwood Lillomarka OL 1.14.14 +14.43 10.21
10 Lars Berglund Ringerike OL 1.17.00 +17.29 10.44
11 Christian Reusch Heming Orientering 1.25.26 +25.55 11.54
12 Kjetil Molund Tyrving IL 1.26.01 +26.30 11.59
13 Nils-Erik Hirsch Tyrving IL 1.32.29 +32.58 12.53
14 Dag Strisland Kolbotn og Skimt OL 1.35.35 +36.04 13.19
15 Hans Olav Hygen Østmarka OK 1.48.34 +49.03 15.08
16 Helge Grenager Solheim Oppsal Orientering 1.56.12 +56.41 16.12
17 Audun Hvenekilde Oppsal Orientering 2.55.06 +1.55.35 24.25
  Holger Keilholz Røyken OL diskvalifisert    
  Bjørn Hauge Nydalens SK diskvalifisert    
  Knut Aalde Nydalens SK ikke startet    
  Jan Tore Ludvigsen IL Koll ikke startet    
  Bjørn Wangensteen Lillomarka OL ikke startet    
  Knut Jostein Sætnan Fossum IF ikke startet    

H 50-

5 590 m, 29 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Dagfinn Aas Fet OL 44.14   7.54
2 Rune Scheele Nydalens SK 44.25 +0.11 7.56
3 Einar Lunøe Nydalens SK 45.25 +1.11 8.07
4 Bent Erik Skaug Oppsal Orientering 45.30 +1.16 8.08
5 Henning Røberg Nittedal OL 45.33 +1.19 8.08
6 Jon Iver Bakken Nydalens SK 46.18 +2.04 8.16
7 Svein Nygård Lillomarka OL 46.40 +2.26 8.20
8 Espen Wigaard Oppsal Orientering 47.01 +2.47 8.24
9 Håkon Danevad Ås-NMBU Orientering 48.11 +3.57 8.37
10 Arild Andresen Fossum IF 48.40 +4.26 8.42
11 Christian Gløgård Nittedal OL 48.56 +4.42 8.45
12 Frode Strisland Fossum IF 49.05 +4.51 8.46
13 Knut Erling Øen Heming Orientering 49.33 +5.19 8.51
14 Christian Grotnes Tyrving IL 50.16 +6.02 8.59
15 Bjørn Hallan Fossum IF 53.04 +8.50 9.29
16 Guttorm Egge IL GeoForm 53.51 +9.37 9.37
17 Erlend Rehn Kolbotn og Skimt OL 54.33 +10.19 9.45
18 Trond Lund Tyrving IL 55.16 +11.02 9.53
19 Rolv Anders Systad Lyn Ski 56.24 +12.10 10.05
20 Ketil Risvoll Tyrving IL 59.25 +15.11 10.37
21 Hans Jevanord Fossum IF 1.01.36 +17.22 11.01
22 Stein H. Hagen Fossum IF 1.07.43 +23.29 12.06
23 Anders Flågen Heming Orientering 1.08.06 +23.52 12.10
24 Fredrik Høyer Fossum IF 1.08.53 +24.39 12.19
25 Rolf Hustvedt Oppsal Orientering 1.10.37 +26.23 12.37
26 Jens Christian Holst Tyrving IL 1.13.11 +28.57 13.05
27 Erik Borg IL Koll 1.14.58 +30.44 13.24
28 Karl Anton Undeland Sturla, IF 1.56.56 +1.12.42 20.55
  Magne Brænden Lillomarka OL brutt    
  Christian Jomaas Fossum IF ikke startet    
  Nils Bergan Nydalens SK ikke startet    

H 55-

5 590 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bengt Niklasson Kolbotn og Skimt OL 44.57   8.02
2 Nils Petter Fremming Heming Orientering 45.24 +0.27 8.07
3 Øystein Holo Fossum IF 46.13 +1.16 8.16
4 Jan Sverre Edstrøm Bækkelagets SK 48.08 +3.11 8.36
5 Eirik Nordhagen Ås-NMBU Orientering 48.58 +4.01 8.45
6 Gunnar Tenge Ås-NMBU Orientering 50.40 +5.43 9.03
7 Per Slungaard Tyrving IL 51.14 +6.17 9.09
8 Tore Voss Fagervold Bærums Skiklub 53.07 +8.10 9.30
9 Yngvar Christiansen Bækkelagets SK 58.50 +13.53 10.31
10 Hallvard Berg Tyrving IL 1.02.37 +17.40 11.12
11 Håkon Jendal Fossum IF 1.03.04 +18.07 11.16
12 Øyvind Helmersen Fet OL 1.06.44 +21.47 11.56
13 Peer Stiansen Nydalens SK 1.07.17 +22.20 12.02
14 Per Ole Dahlsrud Nydalens SK 1.07.33 +22.36 12.05
15 Frode Kamsvåg Tyrving IL 1.09.24 +24.27 12.24
16 Tormod Bøe Fossum IF 1.09.49 +24.52 12.29
17 Per Sandberg Nydalens SK 1.10.51 +25.54 12.40
18 Jan-Ove Bråthen OK Øst 1.19.01 +34.04 14.08
19 Roar Bye Modum OL 1.27.36 +42.39 15.40
20 John Ytternes Kolbotn og Skimt OL 1.34.01 +49.04 16.49
21 Tom Rådahl Tyrving IL 2.02.38 +1.17.41 21.56
  Bjørn Henning Grandal Tyrving IL diskvalifisert    
  Tore Kjølseth Nydalens SK ikke startet    
  Sven Ohrvik Konnerud IL ikke startet    

H 60-

4 490 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sören Jonsson Nydalens SK 36.20   8.05
2 Øyvind Roger Hansen Røyken OL 36.43 +0.23 8.10
3 Kjell Markset IL Koll 37.29 +1.09 8.20
4 Morten Due Måren OK 38.34 +2.14 8.35
5 Martin Granly Lillomarka OL 39.31 +3.11 8.48
6 Per Kristian Ekeberg Tyrving IL 39.58 +3.38 8.54
7 Hallvard Fjær Lillomarka OL 41.03 +4.43 9.08
8 Knut Bjørkelo Kolbotn og Skimt OL 41.16 +4.56 9.11
9 Yngve Gottfridsson Nittedal OL 41.57 +5.37 9.20
10 Egil Rundberget Nydalens SK 42.33 +6.13 9.28
11 Einar Jensen Nydalens SK 43.31 +7.11 9.41
12 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 44.54 +8.34 10.00
13 Bjørn Willadssen Heming Orientering 46.22 +10.02 10.19
14 Ivar Maalen Ås-NMBU Orientering 47.44 +11.24 10.37
15 Morten Karlsen Måren OK 50.28 +14.08 11.14
16 Alf Pettersen Tyrving IL 52.56 +16.36 11.47
17 Stig Hultgreen Karlsen IL GeoForm 54.06 +17.46 12.02
18 Tormod Øvergaard Vestre Akers SK 55.13 +18.53 12.17
  Eirik Næss-Ulseth Heming Orientering ikke startet    
  Sigbjørn Modalsli Fossum IF ikke startet    

H 65-

4 490 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Magne Vollen Oslostudentenes IK 40.44   9.04
2 Vidar Berteig IL GeoForm 41.24 +0.40 9.13
3 Bjørn Grinde IL GeoForm 41.52 +1.08 9.19
4 Are Eriksen Oslostudentenes IK 42.09 +1.25 9.23
5 Jon Gunnar Henriksen Rudsbygd IL 44.43 +3.59 9.57
6 Lars Klyve Oppsal Orientering 53.10 +12.26 11.50
7 Stein Turtumøygard Måren OK 1.00.26 +19.42 13.27
8 Sveinung Rekaa Notodden OL 1.01.16 +20.32 13.38

H 70-

3 530 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jørn Bue Olsen Asker Skiklubb 34.04   9.39
2 Jon Færden Kolbotn og Skimt OL 34.28 +0.24 9.45
3 Steinar Skoglund Fossum IF 37.35 +3.31 10.38
4 Helge Lye Tyrving IL 37.50 +3.46 10.43
5 John Thomas Petersen Nittedal OL 38.23 +4.19 10.52
6 Knut G Karlsen Heming Orientering 39.43 +5.39 11.15
7 Geir Trøan Kolbotn og Skimt OL 43.29 +9.25 12.19

H 75-

3 530 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingar Håkonsen Kongsberg OL 42.16   11.58
2 Roar Bjordal Oppsal Orientering 42.47 +0.31 12.07
3 Helge Bjaaland Heming Orientering 45.13 +2.57 12.48
4 Ole Kristoffer Throndsen Kongsberg OL 1.01.24 +19.08 17.23
5 Bjørn W. Ludvigsen Sturla, IF 1.03.08 +20.52 17.53
6 Jon C. Fougner Heming Orientering 1.08.54 +26.38 19.31
7 Øystein Madsen Haugerud IF 1.11.50 +29.34 20.20

H 80-

3 530 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørn Egner Heming Orientering 49.00   13.52
2 Bjørn Gunnerød Asker Skiklubb 1.07.08 +18.08 19.01

H 85-

3 530 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hans Larsen Raumar Orientering 59.02   16.43
2 Dagfinn Føllesdal Oslostudentenes IK 1.53.08 +54.06 32.02

Utvikling N

2 760 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Liv Alice Kvam Haugom Røyken OL 1.00.24   21.53
  Sofus Mestad Hansen Lillomarka OL 1.18.39   28.29
  Eirill Mestad Røyken OL 55.12   20.00
  Berglind Nordstrand NOTEAM 58.17   21.07
  Mari Sannes Risvoll Tyrving IL 42.23   15.21
  Adrian sTUVØY Ås-NMBU Orientering 1.05.50   23.51
  Alma Valstad IL Koll 56.45   20.33

Utvikling C

2 850 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Trym Bruvik Måren OK 49.06   17.13
  Felix Bye Nydalens SK 39.11   13.44
  Synne Schei Danevad Ås-NMBU Orientering 34.54   12.14
  Bastian Ekrheim Asker Skiklubb 36.14   12.42
  Kristian Ekrheim SBIL 32.23   11.21
  Lavrans Hirsch Tyrving IL 37.38   13.12
  Silas Mestad Hansen Lillomarka OL 1.03.41   22.20
  Askil Mestad Røyken OL 33.01   11.35
  Birk Falch Milde Nydalens SK 36.21   12.45
  Morten Milde NOTEAM 32.24   11.22
  Una Nastad Asker Skiklubb 36.59   12.58
  Amund Sannes Risvoll Tyrving IL 1.04.26   22.36
  Silje Ruud Fossheim Asker Skiklubb 45.44   16.02
  Emma Ailin Skårbø Raumar Orientering 47.29   16.39
  Åsve Dahlskås Urnes NOTEAM 47.11   16.33
  Theo Winsents Sæter Nydalens SK 30.14   10.36
  Einar Østvold Heming Orientering 47.14   16.34

Utvikling B

4 120 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Markus Hirsch Bækkelagets SK 53.53   13.04

Direkte C

3 530 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per Sørberg Raumar Orientering 41.53   11.51
2 Hanne Mong NOTEAM 42.37 +0.44 12.04
3 Casper Eckmann Aronsen Nittedal OL 42.56 +1.03 12.09
4 Therese Svarte NOTEAM 44.13 +2.20 12.31
5 Inger Finstad Raumar Orientering 45.19 +3.26 12.50
6 Nora Sørberg Raumar Orientering 46.04 +4.11 13.03
7 Katrine Solbakken Tyrving IL 52.51 +10.58 14.58
8 Svein Hopland NOTEAM 55.37 +13.44 15.45
9 Morten Fjell Sturla, IF 1.10.23 +28.30 19.56
10 Monica Syrdal Heming Orientering 1.11.03 +29.10 20.07
11 Geir Haugom Røyken OL 1.13.51 +31.58 20.55
12 Beate Edstrøm NOTEAM 1.24.03 +42.10 23.48
  Christine Danielsen Soløy Varegg Fleridrett ikke startet    

Direkte B

4 120 m, 31 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Erlend Sommerhein Fossum IF 32.53   7.58
2 Tora Vollset Heming Orientering 42.53 +10.00 10.24
3 Harald Aulie IL Koll 44.20 +11.27 10.45
4 Anette Mosland Oppsal Orientering 45.23 +12.30 11.00
5 Hans Ingar Sætra Asker Skiklubb 46.11 +13.18 11.12
6 Gisle N. Due Måren OK 46.31 +13.38 11.17
7 Kenneth Eik Raumar Orientering 51.12 +18.19 12.25
8 Sissel Pedersen Lundeby Lillomarka OL 51.43 +18.50 12.33
9 Kirsten Gjermstad Konnerud IL 51.53 +19.00 12.35
9 Hilde Jarstadmarken Østmarka OK 51.53 +19.00 12.35
11 Cecilie Wærp Hauge Nydalens SK 53.03 +20.10 12.52
12 Judit Banfi Ås-NMBU Orientering 55.30 +22.37 13.28
13 Ane  Næsset Ramtvedt Tyrving IL 56.19 +23.26 13.40
14 Egil Huseth IF Kamp/vestheim 58.20 +25.27 14.09
15 Alfred Eckmann Aronsen Nittedal OL 59.08 +26.15 14.21
16 Anders Johnsen Sturla, IF 59.20 +26.27 14.24
17 Ellen Horni-Johnsen Sturla, IF 59.24 +26.31 14.25
17 Elisabeth Meyer Tyrving IL 59.24 +26.31 14.25
19 Anne Margit Bratten Måren OK 59.42 +26.49 14.29
20 Line Bjørnås Konnerud IL 1.00.39 +27.46 14.43
21 Asse Mestad Lillomarka OL 1.03.05 +30.12 15.18
22 Lindis Meland-Tangen Bækkelagets SK 1.03.55 +31.02 15.30
23 Kristine Romøren Fossum IF 1.07.02 +34.09 16.16
24 Ketil Solbakken Tyrving IL 1.07.34 +34.41 16.23
25 Hildegunn Grønseth Fossum IF 1.09.34 +36.41 16.53
26 Emil Ruud Fossheim Asker Skiklubb 1.09.52 +36.59 16.57
27 Eldrid Oppen Otterlei Østmarka OK 1.11.18 +38.25 17.18
28 Eva Syversen Røyken OL 1.12.01 +39.08 17.28
29 Jane Karine Helmersen Fet OL 1.13.11 +40.18 17.45
  Anders Bruvik Måren OK diskvalifisert    
  Eli Grindflek Ås-NMBU Orientering diskvalifisert    
  Jonas Aas Fet OL ikke startet    
  Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL ikke startet    
  Alexander Rødsten Heming Orientering ikke startet    
  Sverre Soløy Varegg Fleridrett ikke startet    

Direkte A

7 170 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Christian R. Kahrs Fredrikstad SK 51.35   7.11
2 Erik Paulsrud IL Koll 1.02.38 +11.03 8.44
3 Håvard Tveite Ås-NMBU Orientering 1.10.53 +19.18 9.53
4 Lars-Inge Arnevik Ringerike OL 1.13.43 +22.08 10.16
5 Geir Nilsen Viul OK 1.15.39 +24.04 10.33
6 Odd Arve Lien Fossum IF 1.20.01 +28.26 11.09
7 Kenneth Sandvold Eiker OL 1.23.39 +32.04 11.40
8 Martin Reichenbach Oppsal Orientering 1.32.45 +41.10 12.56
9 Ottar Wiklund Nydalens SK 1.36.22 +44.47 13.26
10 Trond Møretrø Kolbotn og Skimt OL 1.46.00 +54.25 14.47
11 Michael Eckmann Jensen Nittedal OL 2.23.21 +1.31.46 19.59
  Georg A. Bugge NOTEAM ikke startet    

Direkte AK

4 790 m, 57 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Morten Fismen Fossum IF 38.37   8.03
2 Morten Nilstad Pettersen Tyrving IL 38.50 +0.13 8.06
3 Jøran Kristensen Heming Orientering 43.01 +4.24 8.58
4 Ludvig Rødnes Oppsal Orientering 46.39 +8.02 9.44
5 Andreas Juell Larsen Tyrving IL 46.49 +8.12 9.46
6 Martin Birkelund Asker Skiklubb 48.21 +9.44 10.05
7 Kari-Ann Ånensen Oppsal Orientering 48.25 +9.48 10.06
8 Odd Arne Lian IL Koll 48.30 +9.53 10.07
9 Vidar Gjelstad Oppsal Orientering 48.46 +10.09 10.10
10 Kristian Ruud Bækkelagets SK 49.38 +11.01 10.21
11 Lars Baklid Konnerud IL 51.11 +12.34 10.41
12 Pål Sommerhein Fossum IF 51.47 +13.10 10.48
13 Tore H. Hvideberg OK Skeidi 52.53 +14.16 11.02
14 Rannveig Winsnes Ås-NMBU Orientering 54.39 +16.02 11.24
15 Johanna Solberg Bækkelagets SK 55.14 +16.37 11.31
16 Fredrik Saugestad Nydalens SK 56.37 +18.00 11.49
17 Tellef Juell Larsen Tyrving IL 57.32 +18.55 12.00
18 Marit Isachsen Asker Skiklubb 57.44 +19.07 12.03
19 Ole Chr. Johnsen Notodden OL 58.42 +20.05 12.15
20 Karen  Pedersen-Bjergaard Nydalens SK 1.00.31 +21.54 12.38
21 Tor Christian Tallaksen NOTEAM 1.01.04 +22.27 12.44
22 Pål Winsents Nydalens SK 1.02.04 +23.27 12.57
23 Elin Kalleson Oppsal Orientering 1.02.16 +23.39 12.59
24 Heidi Falck Tyrving IL 1.03.29 +24.52 13.15
25 Ivar Mestad Røyken OL 1.04.29 +25.52 13.27
26 Ola Nilsen Oppsal Orientering 1.06.23 +27.46 13.51
27 Guro Isaksen NOTEAM 1.06.38 +28.01 13.54
28 Marianne  Mellby Larsen Asker Skiklubb 1.07.21 +28.44 14.03
29 Eilev Kvaale Asker Skiklubb 1.07.42 +29.05 14.08
30 Else Grandal Tyrving IL 1.08.38 +30.01 14.19
31 Thomas berg Tyrving IL 1.08.54 +30.17 14.23
32 Kjetil Svanberg Røyken OL 1.09.27 +30.50 14.29
33 Elisabeth Myhre Tyrving IL 1.10.40 +32.03 14.45
34 Thomas Moen Ås-NMBU Orientering 1.12.07 +33.30 15.03
35 Vincent Eijsink Ås-NMBU Orientering 1.12.16 +33.39 15.05
36 Anne Nilsen Ås-NMBU Orientering 1.14.39 +36.02 15.35
37 Hans Jørgen Krogstie Konnerud IL 1.15.27 +36.50 15.45
38 Kristin Berg Fossum IF 1.18.17 +39.40 16.20
39 Audun Sanderud Lillomarka OL 1.20.19 +41.42 16.46
40 Ingunn Schei Ås-NMBU Orientering 1.21.11 +42.34 16.56
41 Ingrid Tveite Ås-NMBU Orientering 1.23.15 +44.38 17.22
42 Solveig Bergan Nydalens SK 1.28.34 +49.57 18.29
43 Sigrid Melander Vie Fossum IF 1.30.55 +52.18 18.58
44 Assaf Bar-Nathan Lillomarka OL 1.35.21 +56.44 19.54
45 Ingrid Skaarer Nydalens SK 1.44.36 +1.05.59 21.50
46 Kristin Falk Fossum IF 1.46.58 +1.08.21 22.19
  Arild Andersen Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Stian Bergersen Tyrving IL diskvalifisert    
  Jan Andreas Edstrøm Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Per Fosser Heming Orientering diskvalifisert    
  Brede Haugland Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Jørgen Holmboe Tyrving IL diskvalifisert    
  Atger Takle NOTEAM diskvalifisert    
  Malin Wästlund Notodden OL diskvalifisert    
  Celine Ytternes Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert    
  Aasne Fenne Hoksrud Bækkelagets SK brutt    
  Katrine Finstad Land Tyrving IL brutt    
  Olaf Halsaa Dolven Asker Skiklubb ikke startet


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +