Resultater Askerløpet - Orientering 2017



Resultater Askerløpet
Asker, Akershus - 7. mai 2017

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Astrid Reusch Heming Orientering 11:04    
2 Selma Aure Skogedal Asker Skiklubb 11:08    
3 Eirik Lesteberg Kongsberg OL 11:32    
4 Jakob Bredland Eid Asker Skiklubb 11:47    
5 Jacob Finstad Land IL Tyrving 11:51    
6 Erlend Hellerud Øpstad Asker Skiklubb 12:02    
7 Henrik Nyberg Asker Skiklubb 12:47    
8 Mathias Bredland Eid Asker Skiklubb 13:25    
9 Lauritz Brunborg Nittedal OL 15:14    
10 Linn Malmberg IL Tyrving 16:11    
11 Helene Hellerud Øpstad Asker Skiklubb 16:18    
12 Julian Malmberg IL Tyrving 17:31    
13 Herman Finstad Land IL Tyrving 17:45    
14 Amund Kortner Vogt Østmarka OK 19:19    
15 Pernille Hølås Mortensen Asker Skiklubb 21:18    
16 Sindre Nikolai Holmboe IL Tyrving 21:50    
17 Sara Nerland Asker Skiklubb 22:51    
18 Amalie Birkelund Asker Skiklubb 29:35    
19 Henny Odden Måren OK 32:23    
20 Isolde Odden Måren OK 32:29    
21 Hermine Odden Måren OK 32:43    
22 Gaute Fuglseth Olsen Asker Skiklubb 34:07    
  William Bæren Lillomarka OL diskvalifisert    
  Eskil Olaussen Oppsal Orientering ikke startet    

D -10

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Erika A. Gjedebo Oppsal Orientering 28:50    
2 Silja Berstad Heming Orientering 51:25    
3 Eiril Erlien Solerød Gjø-Vard OL 58:01    
  Helene Scheele Nydalens SK diskvalifisert    

D 11-12

22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Maja Mo Hjelseth Nydalens SK 25:36    
2 Hanne Wærp Hauge Nydalens SK 29:22 +3:46  
3 Marie Kravdal Gjø-Vard OL 31:15 +5:39  
4 Ragnhild Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 31:18 +5:42  
5 Eira Skaarer Wiklund Nydalens SK 31:46 +6:10  
6 Ingeborg Roll Mosland Oppsal Orientering 31:52 +6:16  
7 Marie Scheele Nydalens SK 34:20 +8:44  
8 Maren Aure Skogedal Asker Skiklubb 35:48 +10:12  
9 Sofia Øhlckers IL Tyrving 37:08 +11:32  
10 Nora Christine Hansen Røyken OL 38:13 +12:37  
11 Pernille Nor-Woll Østmarka OK 39:10 +13:34  
12 Ane Kristine Eid Asker Skiklubb 43:27 +17:51  
13 Celia Sophia Davies Asker Skiklubb 45:50 +20:14  
14 Sara Martini Asker Skiklubb 45:55 +20:19  
15 Silje Ruud Fossheim Asker Skiklubb 51:25 +25:49  
16 Marthe Graff-Wiik Røyken OL 51:37 +26:01  
17 Tuva Espelin Asker Skiklubb 57:09 +31:33  
18 Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK 1:06:20 +40:44  
19 Mari Kalleson Oppsal Orientering 1:16:55 +51:19  
20 Elise Nilsen Berg Fossum IF 1:36:54 +1:11:18  
  Marie Finkenhavn Nittedal OL diskvalifisert    
  Anna Øvrebø Myrvold Heming Orientering diskvalifisert    
  Julie Heyerdahl Rødsten Heming Orientering ikke startet    
  Astrid Ytterbø Asker Skiklubb ikke startet    

D 11-12N

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Maren Medalen Berntsen Asker Skiklubb 26:00    
2 Ingrid Lesteberg Kongsberg OL 33:38 +7:38  
3 Maren Winsvold Østmarka OK 44:40 +18:40  

D 13-14

21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Pia Young Vik Nydalens SK 31:49    
2 Netta Bar-Nathan Lillomarka OL 40:38 +8:49  
3 Ida Marie Flågen Heming Orientering 42:30 +10:41  
4 Frida Solsrud Nydalens SK 43:51 +12:02  
5 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 45:04 +13:15  
6 Alva Marika Niklasson Kolbotn og Skimt OL 45:55 +14:06  
7 Marie Kvarme Sturla, IF 46:04 +14:15  
8 Astrid Rognstad Hadeland OL 46:56 +15:07  
9 Katrine Bjordal Veggan Oppsal Orientering 48:16 +16:27  
10 Mari Brende Fossum IF 48:30 +16:41  
11 Marie Saugestad Nydalens SK 48:52 +17:03  
12 Helene Bjørkvold Jendal Fossum IF 51:07 +19:18  
13 Inga Skaarer Wiklund Nydalens SK 52:26 +20:37  
14 Eileen Bjanes IL Tyrving 58:15 +26:26  
15 Kathinka Zahl Hagen Fossum IF 58:33 +26:44  
16 Sigrid Nermoen Østmarka OK 59:03 +27:14  
17 Heidi Kristina Sebjørnsen Fossum IF 1:01:07 +29:18  
18 Mina Akiko Johnsen Sturla, IF 1:02:33 +30:44  
19 Noor Dirro-Helu Måren OK 1:13:15 +41:26  
  Linnea Holst IL Tyrving diskvalifisert    
  Elise Wærp Hauge Nydalens SK diskvalifisert    
  Kristine Solbakken IL Tyrving ikke startet    
  Hannah Syrdal Øen Heming Orientering ikke startet    

D 13-16C

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Guro Hjerpaasen Asker Skiklubb 41:59    
2 Anette Jauhojärvi Markusen Asker Skiklubb 1:26:16 +44:17  
  Penelope Lea Nydalens SK ikke startet    

D 13-16N

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Hedda Sofie Riddervold Asker Skiklubb 32:00    

D 15-16

28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 43:43    
2 Oda Scheele Nydalens SK 44:59 +1:16  
3 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 46:22 +2:39  
4 Kristine Eide Rapp Raumar Orientering 47:11 +3:28  
5 Ina Martini Asker Skiklubb 47:27 +3:44  
6 Karen Hoel Jomaas Fossum IF 48:02 +4:19  
7 Hanne Eide Rapp Raumar Orientering 49:40 +5:57  
8 Ea Lunøe Nydalens SK 49:49 +6:06  
9 Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering 53:03 +9:20  
10 Ada Wulfsberg Nydalens SK 53:23 +9:40  
11 Tina Kalleson Oppsal Orientering 53:44 +10:01  
12 Live Østvold Heming Orientering 54:30 +10:47  
13 Ingeborg Rognstad Hadeland OL 54:40 +10:57  
14 Malene Jebsen Heming Orientering 55:01 +11:18  
15 Amélie Aamodt Oppsal Orientering 55:53 +12:10  
16 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 56:02 +12:19  
17 Alexandra Linløkken Østmarka OK 57:29 +13:46  
18 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 59:38 +15:55  
19 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 59:48 +16:05  
20 Hanna Eckhardt Andersen Heming Orientering 1:01:37 +17:54  
21 Ingrid Blindheim Lillomarka OL 1:03:19 +19:36  
22 Iris Holst IL Tyrving 1:04:44 +21:01  
23 Carmen Dirro Måren OK 1:07:39 +23:56  
24 Maya Arnesen Heming Orientering 1:14:02 +30:19  
25 Silje Slungaard IL Tyrving 1:19:37 +35:54  
26 Isabel Handstanger Kolbotn og Skimt OL 1:21:23 +37:40  
27 Silje Marie Våge Asker Skiklubb 1:24:58 +41:15  
  Ingrid Solheim Undeberget Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Ingrid Lund Hovden IL Tyrving ikke startet    
  Petra Hoveid Asker Skiklubb ikke startet    

D 15-16B

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Inga Cathrin Winsvold Østmarka OK 1:05:42    
2 Silje Carlsen Sturla, IF 1:09:49 +4:07  

D 17-18

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Maria Rørvik Haver Lillomarka OL 1:04:59    
2 Linn Mei Waaler Måren OK 1:08:01 +3:02  
3 Tonje Rognerud Bøe Fossum IF 1:09:08 +4:09  
4 Linda Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 1:23:35 +18:36  
  Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK ikke startet    

D 17-B

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Ann-Karin Lesteberg Kongsberg OL 56:26    
2 Cecilie Wærp Hauge Nydalens SK 1:03:31 +7:05  
3 Vera Gano Mønnich Røyken OL 1:10:58 +14:32  
4 Ane Næsset Ramtvedt IL Tyrving 1:12:43 +16:17  
  Marit Gano Røyken OL ikke startet    

D 17-C

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Jane Karine Helmersen Fet OL 1:04:36    
2 Inger-Helene Carlsen Sturla, IF 1:12:55 +8:19  
3 Katinka Grønli IL Tyrving 1:30:23 +25:47  

D 40-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Astrid Kravdal Gjø-Vard OL 40:47    
2 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 50:27 +9:40  
3 Kristin Nergaard Berg Fossum IF 56:17 +15:30  
4 Eli Ringstad Lien Gjø-Vard OL 1:03:23 +22:36  
5 Heidi Bjordal Oppsal Orientering 1:07:13 +26:26  

D 45-

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Anne Borgen Sturød Nydalens SK 44:40    
2 Jenny-Ann Malmberg IL Tyrving 46:40 +2:00  
3 Else Kari Scheele Nydalens SK 47:43 +3:03  
4 Nora Skauen IL Tyrving 48:38 +3:58  
5 Hege Solerød Gjø-Vard OL 50:46 +6:06  
6 Tone Skram Røyken OL 54:10 +9:30  
7 Milda Øhlckers IL Tyrving 54:40 +10:00  
8 Heidi Østli Raumar Orientering 58:39 +13:59  
9 Anett Wallin IL Tyrving 1:00:58 +16:18  
10 Paula Berstad Heming Orientering 1:02:54 +18:14  
11 Marianne Reusch Heming Orientering 1:11:46 +27:06  
12 Solveig Bergan Nydalens SK 1:12:21 +27:41  

D 50-

13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Kjersti Holt Hanssen Måren OK 43:26    
2 Solveig Sikkeland IL Tyrving 43:57 +0:31  
3 Kari Madslien Nydalens SK 44:11 +0:45  
4 Tove Heimdal Konnerud IL 44:18 +0:52  
5 Kjersti Hov Fossum IF 44:52 +1:26  
6 Ingrid Ravnan OL Toten-Troll 52:06 +8:40  
7 Nina Elise Jørgensen Nittedal OL 53:43 +10:17  
8 Marianne Njåstein IL Tyrving 57:43 +14:17  
9 Anne Berit Eid Nydalens SK 1:02:58 +19:32  
10 Anne Catherine Ekroll Raumar Orientering 1:05:01 +21:35  
11 Pamela Åsten Kolbotn og Skimt OL 1:11:25 +27:59  
12 Anne Dahl Nydalens SK 1:20:28 +37:02  
  Alix Young Vik Nydalens SK diskvalifisert    
  Gunhild Myhr Asker Skiklubb ikke startet    

D 55-

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Runa Skyttersæter Heming Orientering 39:23    
2 Kjersti Skantze IL Tyrving 41:30 +2:07  
3 Berit Berge IL Tyrving 43:11 +3:48  
4 Heidi Falck IL Tyrving 45:44 +6:21  
5 Grete Berntsen Måren OK 58:13 +18:50  
6 Cathrine Norvik Røyken OL 58:25 +19:02  
7 Eva Syversen Røyken OL 1:03:55 +24:32  
8 Ingrid Nermoen Østmarka OK 1:08:40 +29:17  
  Inger Schibsted Røyken OL diskvalifisert    

D 60-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Randi Nilstad IL Tyrving 1:01:43    

D 65-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Aud I Spjelkavik IL Tyrving 1:14:04    
2 Nina Kolberg IL Tyrving 1:27:56 +13:52  

D 70-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Sidsel Sandelien Heming Orientering 59:53    
  Inger Lise Bjordal Oppsal Orientering diskvalifisert    

D 75-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Marit Økern Jensen Bærums Skiklub 1:07:34    

D 80-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Unni Dirro Bøhlerengen Måren OK 56:54    

H -10

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Henrik Elias Sebjørnsen Fossum IF 24:36    
2 Olaf Blom-Hagen Fossum IF 28:02    
3 Brage Fuglseth Olsen Asker Skiklubb 31:43    
4 Simen Dalen Eriksen Asker Skiklubb 35:21    
  Sigurd Øvrebø Myrvold Heming Orientering diskvalifisert    
  August Lea Kabbe Nydalens SK ikke startet    

H 11-12

11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Sondre Olaussen Oppsal Orientering 26:43    
2 Nils Anders Niklasson Kolbotn og Skimt OL 29:43 +3:00  
3 Even Lien Gjø-Vard OL 32:57 +6:14  
4 Jakob A. Gjedebo Oppsal Orientering 37:00 +10:17  
5 Simen Gløgård Stensrud Nittedal OL 39:19 +12:36  
6 Mathias Birkelund Asker Skiklubb 43:04 +16:21  
7 Martin Christoffer Borg IL Koll 44:30 +17:47  
8 Erlend Bjerknes Fagerlid Måren OK 59:21 +32:38  
9 Aksel Eide Bækkelagets SK 1:04:27 +37:44  
10 Mikkel Rastad Asker Skiklubb 1:09:32 +42:49  
11 Frikk Finsrud Asker Skiklubb 1:47:23 +1:20:40  
  Mathias Linløkken Østmarka OK ikke startet    

H 11-12N

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Andreas Daniel Holmboe IL Tyrving 22:57    
2 Erlend Otterlei Østmarka OK 32:22 +9:25  

H 13-14

37 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Anselm Reichenbach Oppsal Orientering 33:21    
2 Lars Lien Gjø-Vard OL 33:22 +0:01  
3 Gaute Bergan Nydalens SK 37:47 +4:26  
4 Eirik Vie Strisland Fossum IF 38:42 +5:21  
5 Jonas Myhr Asker Skiklubb 39:11 +5:50  
6 Aleksander Jørgensen Haugesund IL Orientering 39:12 +5:51  
7 Anders Håvard Larsen Nydalens SK 39:27 +6:06  
8 Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK 39:33 +6:12  
9 Birk Felland Sætnan Fossum IF 41:47 +8:26  
10 Jonas Krogh Oppsal Orientering 43:50 +10:29  
11 Sindre Vie Strisland Fossum IF 44:37 +11:16  
12 Rolf Andreas Berg Nydalens SK 45:18 +11:57  
13 Martin Størmer-Antonsen Nydalens SK 46:27 +13:06  
14 Axel Aalde Nydalens SK 47:21 +14:00  
15 Stian Måseide Sørlie Raumar Orientering 48:18 +14:57  
16 Simen Våge Asker Skiklubb 48:19 +14:58  
17 Fridtjof Reusch Heming Orientering 48:32 +15:11  
18 Christian Fredrik Borg IL Koll 49:37 +16:16  
19 Elias Stubberud Nydalens SK 51:13 +17:52  
20 Lars Sigurd Baugstø Rødnes Oppsal Orientering 56:55 +23:34  
21 Martin Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 57:33 +24:12  
22 Eskil Kolshus Oppsal Orientering 1:01:41 +28:20  
23 Tarje Espelin Asker Skiklubb 1:02:18 +28:57  
24 Daniel Azagra Næss Nydalens SK 1:02:41 +29:20  
25 Arthur Brunborg Nittedal OL 1:05:09 +31:48  
26 Annar Erlien Solerød Gjø-Vard OL 1:06:26 +33:05  
27 Magnus Jystad Østmarka OK 1:08:35 +35:14  
28 Simen Kolbergsrud Røyken OL 1:10:23 +37:02  
29 Børge Nilsen Berg Fossum IF 1:10:40 +37:19  
30 Mikael Birkelund Asker Skiklubb 1:11:36 +38:15  
31 Ask Olaussen Oppsal Orientering 1:15:05 +41:44  
32 Vilmer Nyberg Asker Skiklubb 1:20:20 +46:59  
33 Fabian Nikolai Gjessing Asker Skiklubb 1:22:11 +48:50  
34 Kristian Fredriksen Aas Asker Skiklubb 1:32:10 +58:49  
  Emil Ruud Fossheim Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Philip Romøren Fossum IF diskvalifisert    
  Simen Hagen Strømsnes Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Teodor Mo Hjelseth Nydalens SK ikke startet    
  Kristoffer Øhlckers IL Tyrving ikke startet    

H 13-16C

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Odin Fismen Fossum IF 44:02    
2 Kasper Engeset IL Tyrving 46:45 +2:43  
  Martin Jystad Østmarka OK ikke startet    

H 13-16N

0 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
  Mathias Bergan Fet OL ikke startet    

H 15-16

25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 38:54    
2 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 41:12 +2:18  
3 Ferdinand Fremming Heming Orientering 43:19 +4:25  
4 Isak Jonsson Nydalens SK 44:24 +5:30  
5 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 44:52 +5:58  
6 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 45:18 +6:24  
7 Felix Finsrud Asker Skiklubb 45:53 +6:59  
8 Eivind Berner Myhre Fossum IF 47:04 +8:10  
9 Lars Young Vik Nydalens SK 47:08 +8:14  
10 Kristian Østermann Heming Orientering 47:59 +9:05  
11 Erlend Børli Fossum IF 50:44 +11:50  
12 Vebjørn Blom-Hagen Fossum IF 50:51 +11:57  
13 August Syrdal Øen Heming Orientering 53:08 +14:14  
14 Mikkel Katla Fossum IF 53:31 +14:37  
15 Magnus Eide-Fredriksen Heming Orientering 56:05 +17:11  
16 Sivert Sande Kverme Fossum IF 56:49 +17:55  
17 Henrik Reusch Heming Orientering 1:00:31 +21:37  
18 Øistein Fagerli Næss Raumar Orientering 1:00:46 +21:52  
19 Simen Fritzner Nittedal OL 1:04:00 +25:06  
20 Vegard Aarstad Ås-NMBU Orientering 1:04:44 +25:50  
21 Sondre Zahl Hagen Fossum IF 1:06:04 +27:10  
22 Martin Birkelund Asker Skiklubb 1:22:04 +43:10  
23 Herman Brunborg Nittedal OL 1:25:54 +47:00  
  Ådne Skjærstein IL Tyrving diskvalifisert    
  John Otterlei Østmarka OK diskvalifisert    
  Frikk Alvaro Embergsrud Asker Skiklubb ikke startet    

H 15-16B

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Ole Henrik Woxholth Asker Skiklubb 51:32    

H 17-18

11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Erling Hjermstad Fossum IF 54:42    
2 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 58:43 +4:01  
3 Aslak Heimdal Konnerud IL 1:01:58 +7:16  
4 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 1:02:27 +7:45  
5 Audun Bergan Nydalens SK 1:08:09 +13:27  
6 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 1:19:15 +24:33  
7 Kristian Markhus Brekke Lillomarka OL 1:21:07 +26:25  
8 Oliver Wallin Higgins IL Tyrving 1:26:08 +31:26  
9 Håkon Sturød Nydalens SK 1:28:12 +33:30  
10 Eirik Høst Fossgard Lillomarka OL 1:28:34 +33:52  
  Lavran Thorstensen Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Jens Johan Brekke Lillomarka OL ikke startet    
  Andreas Ramberg Østmarka OK ikke startet    
  Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK ikke startet    

H 17-B

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Jarle Rogndokken Fet OL 57:11    
2 Jens Christian Holst IL Tyrving 1:01:34 +4:23  
3 Claus Fritzner Nittedal OL 1:05:46 +8:35  
4 Assaf Bar-Nathan Lillomarka OL 1:08:30 +11:19  
5 Arne Kongsnes Kolbotn og Skimt OL 1:14:43 +17:32  

H 40-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Audun Bjerknes Måren OK 1:16:49    
2 Ola Lesteberg Kongsberg OL 1:17:47 +0:58  

H 45-

21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Torbjørn Blom-hagen Fossum IF 59:22    
2 Christian Holmboe IL Tyrving 1:02:06 +2:44  
3 Morten Mosland Oppsal Orientering 1:09:17 +9:55  
4 Tom Bergan Fet OL 1:10:58 +11:36  
5 Frode Strisland Fossum IF 1:12:47 +13:25  
6 Bjørn Hauge Nydalens SK 1:16:45 +17:23  
7 Kyrre Gran Fet OL 1:17:12 +17:50  
8 Knut Jostein Sætnan Fossum IF 1:19:42 +20:20  
9 Dag Strisland Kolbotn og Skimt OL 1:20:04 +20:42  
10 Ståle Heitmann Fossum IF 1:20:49 +21:27  
11 Harald Eide-Fredriksen Heming Orientering 1:25:40 +26:18  
12 Karl-Johan Malmberg IL Tyrving 1:27:14 +27:52  
13 Christian Reusch Heming Orientering 1:27:30 +28:08  
14 Øyvind Lien Gjø-Vard OL 1:27:49 +28:27  
15 Christian Jomaas Fossum IF 1:30:14 +30:52  
16 Lars Petter Endresen Måren OK 2:05:20 +1:05:58  
  Trond Myhre Fossum IF diskvalifisert    
  Håkon Børli Fossum IF diskvalifisert    
  Olav Eide Bækkelagets SK diskvalifisert    
  Anders Færden Kolbotn og Skimt OL brutt    
  Martin Reichenbach Oppsal Orientering brutt    
  Knut Aalde Nydalens SK ikke startet    
  Torodd Kolbergsrud Røyken OL ikke startet    

H 50-

19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Are Kristiansen IL Tyrving 47:00    
2 Håkon Danevad Ås-NMBU Orientering 47:46 +0:46  
3 Einar Lunøe Nydalens SK 50:04 +3:04  
4 Ottar Wiklund Nydalens SK 51:07 +4:07  
5 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 54:48 +7:48  
6 Tore Hoff IL Tyrving 55:42 +8:42  
7 Knut Erling Øen Heming Orientering 55:55 +8:55  
8 Stein H. Hagen Fossum IF 56:59 +9:59  
9 Håkon Jendal Fossum IF 1:00:04 +13:04  
10 Nils Bergan Nydalens SK 1:06:52 +19:52  
11 Hallvard Koren OK Moss 1:07:33 +20:33  
12 Jørn Moe Fet OL 1:08:40 +21:40  
13 Anders Flågen Heming Orientering 1:14:27 +27:27  
14 Pål Kogstad Næss Raumar Orientering 1:17:11 +30:11  
15 Øyvind Helmersen Fet OL 1:20:22 +33:22  
16 Tormod Bøe Fossum IF 1:24:56 +37:56  
17 Jon Iver Bakken Nydalens SK 1:25:13 +38:13  
18 Erik Borg IL Koll 1:28:25 +41:25  
  Lars Krüger Nydalens SK diskvalifisert    
  Jan Erik Aalberg Bækkelagets SK ikke startet    

H 55-

14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Eivind Hoff IL Tyrving 52:09    
2 Bjørn Henning Grandal IL Tyrving 54:05 +1:56  
3 Hallvard Fjær Lillomarka OL 55:24 +3:15  
4 Martin Granly Lillomarka OL 56:05 +3:56  
5 Onno Verberne OL Toten-Troll 1:00:54 +8:45  
6 Asle Jahren Raumar Orientering 1:01:37 +9:28  
7 Ivar Maalen Ås-NMBU Orientering 1:03:06 +10:57  
8 Andreas Erichsen Nydalens SK 1:07:06 +14:57  
9 Egil Rundberget Nydalens SK 1:08:32 +16:23  
10 Per Stedje Østmarka OK 1:23:17 +31:08  
11 Christian Schibsted Røyken OL 1:24:08 +31:59  
  Bjørnar Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert    
  Øyvind Roger Hansen Røyken OL diskvalifisert    
  Bengt Niklasson Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert    
  Bjørn Christensen Østmarka OK ikke startet    

H 60-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Terje Wiig Mathisen Nydalens SK 35:28    
2 Kjell Rønneberg Røyken OL 40:11 +4:43  
3 Geir Holm Gundersen Sturla, IF 42:56 +7:28  
4 Kjell Magne Nordvi Grue IL 44:59 +9:31  
5 Alf Pettersen IL Tyrving 45:07 +9:39  
6 Are Eriksen Oslostudentenes IK 45:51 +10:23  
  Tov Arne Bondal Notodden OL ikke startet    

H 65-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Svein S Jacobsen IL Tyrving 39:59    
2 Petter Næss Oppsal Orientering 42:22 +2:23  
3 Odd Eide-Fredriksen Kamp/Vestheim IF 49:26 +9:27  
4 Stein Turtumøygard Måren OK 52:07 +12:08  
5 Per Øhlckers IL Tyrving 55:09 +15:10  
6 Jan Bøhle OL Trollo 1:26:44 +46:45  

H 70-

11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Eldar Børsum Bækkelagets SK 34:21    
2 Helge Lye IL Tyrving 37:01 +2:40  
3 Geir Arnesen Bærums Skiklub 37:48 +3:27  
4 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 39:34 +5:13  
5 Jørgen Holmboe IL Tyrving 40:41 +6:20  
6 Kjell Stenstadvold IL Tyrving 41:40 +7:19  
7 Kjell Gorm Røkke IL Tyrving 42:15 +7:54  
8 Thor Palmgren Halden SK 42:28 +8:07  
9 Bjørn Sandelien Heming Orientering 47:19 +12:58  
10 Bjørn Spjelkavik IL Tyrving 51:14 +16:53  
  Roar Bjordal Oppsal Orientering diskvalifisert    

H 75-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Bjørn W. Ludvigsen Sturla, IF 35:11    
2 Einar Hem Lillomarka OL 36:33 +1:22  
3 Bjørn Egner Heming Orientering 37:32 +2:21  
4 Jon C. Fougner Heming Orientering 46:35 +11:24  

H 80-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Dagfinn Føllesdal Oslostudentenes IK 57:22    
2 Carl-Fred. Kolderup Stabæk IF 1:06:42 +9:20  
3 Per Meiland Lommedalens IL 1:23:04 +25:42  

Direkte N

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Tiril Eggen Nydalens SK 24:58    
  Daniel Klemetsen Måren OK diskvalifisert    
  Terje Skram Røyken OL diskvalifisert    
  Mari Engen Nydalens SK diskvalifisert    
  Ragnhild Blom-Hagen Fossum IF ikke startet    

Direkte B

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Roger Wiik Røyken OL 39:36    
2 Eirik Næsset Ramtvedt Oslostudentenes IK 42:22 +2:46  
3 Jon Solsrud Nydalens SK 51:12 +11:36  
4 Merete Rørvik Lillomarka OL 52:09 +12:33  
5 Yngve Finkenhavn Nittedal OL 55:34 +15:58  
6 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 55:39 +16:03  
7 Peter Nylund Haugerud IF 58:20 +18:44  
8 Lars Eirik Eggen Nydalens SK 1:00:49 +21:13  
9 Harald Sørensen Lillomarka OL 1:17:02 +37:26  
10 Rolf Berg Kjelsås 1:29:42 +50:06  
11 Kristin Stubban Hygen Østmarka OK 2:08:11 +1:28:35  
  Katinka Evensen Klubbløs diskvalifisert    
  Alexander Rødsten Heming Orientering ikke startet    

Direkte C

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Arne Olaussen Oppsal Orientering 40:06    
2 Cathrine Palmgren Kolbotn og Skimt OL 43:58 +3:52  
3 Knut Johan Winsvold Østmarka OK 44:40 +4:34  
4 Cecilie Christin Kverme Fossum IF 1:01:58 +21:52  
5 Siv Susanne Jystad Østmarka OK 1:13:15 +33:09  
6 Eldrid Oddea Otterlei Østmarka OK 1:26:49 +46:43  
  Vivian Zwick Heming Orientering diskvalifisert    
  Kristian Næss Rye diskvalifisert    

Direkte A

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Erling Sommerfeldt Turun Metsänkävijät 57:39    
2 Sindre Langaas Nydalens SK 1:06:26 +8:47  
3 Johan Svedberg Heming Orientering 1:07:33 +9:54  
4 Trond Lund IL Tyrving 1:13:38 +15:59  
5 Johan Jebsen Heming Orientering 1:22:28 +24:49  
6 Kine Odden Måren OK 1:29:04 +31:25  
7 Bent Sande Kverme Fossum IF 1:45:01 +47:22  
8 Thomas Grøstad Østmarka OK 2:06:22 +1:08:43  
9 Tor Magnus Grøstad Østmarka OK 2:16:19 +1:18:40  
  Inge Ramberg Østmarka OK ikke startet    

D19

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Synnøve Bråten Vegårshei IL 1:03:51    
2 Lisa Schubnell Bækkelagets SK 1:18:59 +15:08  
3 Silje Arntzen NTNUI 1:20:00 +16:09  
4 Ingvild Ramtvedt Næsset Sarpsborg OL 1:24:21 +20:30  
5 Ingvild Maalen-Johansen NTNUI 1:25:41 +21:50  
6 Åse Bergan Nydalens SK 1:32:31 +28:40  
  Sofie Skyttersæter Iversen Heming Orientering ikke startet    
  Karoline Sønsterudbråten Lillomarka OL ikke startet    

H19

18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Audun Heimdal Konnerud IL 1:05:24    
2 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 1:07:18 +1:54  
3 Fredrik Edén IFK Göteborg 1:08:28 +3:04 Last ned GPS-spor i gpx-format
4 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 1:10:20 +4:56  
5 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 1:11:34 +6:10  
6 Lukas Peterson IFK Umeå 1:12:26 +7:02  
7 Trond Kortner Østmarka OK 1:15:54 +10:30  
8 Johan Hoel Raumar Orientering 1:16:45 +11:21  
9 Håvard Myhre Bækkelagets SK 1:18:49 +13:25  
10 Amund Hoel Raumar Orientering 1:20:59 +15:35  
11 Ivar Jevne Arnesen Hamar OK 1:24:16 +18:52  
12 Eirik Ravnan IL Tyrving 1:24:39 +19:15  
13 Sander H. Rogndokken Nydalens SK 1:26:52 +21:28  
14 Sverre Bang Støeng Hamar OK 1:27:19 +21:55  
15 Sam Lunøe Nydalens SK 1:34:39 +29:15  
16 Ludvig Rødnes Oppsal Orientering 1:35:58 +30:34  
  Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK diskvalifisert    
  Carl Godager Kaas Bækkelagets SK diskvalifisert    
  Mathias Benjaminsen Lillomarka OL ikke startet    
  Jostein Tandberg Nydalens SK ikke startet    
  Øyvind Wiggen Byåsen IL ikke startet    

D17AK

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Victoria Myklebust Strøm Hedrum OL 58:16    
2 Elin Kalleson Oppsal Orientering 58:18 +0:02  

H17AK

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Atle Strøm Hedrum OL 1:07:00    
2 Fredrik Saugestad Nydalens SK 1:17:23 +10:23  
3 Peter Carlsen Sturla, IF 1:21:14 +14:14  
4 Øyvind Thømt Indre Østfold OK 1:25:08 +18:08  
5 Ola Nilsen Oppsal Orientering 2:06:34 +59:34  
  Eilert Aamodt Oppsal Orientering diskvalifisert    

Direkte AK

20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff R
1 Per Ola Ulseth Nydalens SK 38:06    
2 Christian Gløgård Nittedal OL 38:27 +0:21  
3 Elisabeth Eggen Nydalens SK 38:45 +0:39  
4 Morten Heir Fossum IF 40:09 +2:03  
5 Andreas Medalen Klubbløs 40:51 +2:45  
6 Ingjerd Myhre Kongsberg OL 41:13 +3:07  
7 Helge Stubberud Nydalens SK 42:30 +4:24  
8 Anne Lene Bakken Ulseth Nydalens SK 42:50 +4:44  
9 Svein Otterlei Østmarka OK 45:49 +7:43  
10 Jan Søvig Klubbløs 46:01 +7:55  
11 Kathrine Medalen Asker Skiklubb 46:34 +8:28  
12 Vegard Halden Nydalens SK 46:41 +8:35  
13 Stig Heir Asker Skiklubb 47:00 +8:54  
14 Even Erlien Gjø-Vard OL 47:42 +9:36  
15 Hilde Storløkken Kongsberg OL 47:53 +9:47  
16 Dag Larsen Nydalens SK 54:35 +16:29  
17 Georg Horvati IL Tyrving 1:01:04 +22:58  
18 Arleen Engeset IL Tyrving 1:10:06 +32:00  
19 Sigbjørn Odden Måren OK 1:22:08 +44:02  
  Ragnhild Søvig Klubbløs diskvalifisert    


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +