Resultater Askimløpet 2019

Resultater Askimløpet - 4 km
Askim, Østfold - 1. mai 2019

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp

Startnr.   Plass   Plass damer Navn   Klasse    Klubb   Tid
91   1     Odd Øivind Juel   Herrer   Askim    15.18
456   2     Jan Billy Aas   Herrer   Kråkstad   15.50
459   3     Egil Tronstad   Herrer   Spydeberg    16.06
106   4     Ronny Sæther   Herrer   Askim    16.17
159   5     Frode Kraugerud   Herrer   Rakkestad   16.30
453   6     Marcus Wiik   Herrer   Askim    16.54
181   7     Ole Anders Syversen   Herrer   Askim    16.56
92   8     Ole Kristian Strøm   Herrer   Askim     17.02
74   9     Sigmund Hansen   Herrer   Askim    17.50
85   10     Vegard Kne   Herrer   Askim    18.00
422   11     Eirik Enbusk    Herrer   Nesodden   18.22
89   12     Thor Andres Reimundo Garsegg   Under 13   Askim    18.24
131   13     Asmund Lunde   Herrer   Askim    18.50
72   14     Richard Moen   Herrer   Askim    18.51
187   15     Brian Brendstuen   Under 13   Askim    18.54
30   16   1 Mille Huse   Jenter 10   Askim    18.55
137   17   2 Tone Orhaug   Damer   Askim    18.56
70   18     Neo Fossum   Herrer   Askim     19.09
76   19   3 Ragne Overrein   Damer   Spydeberg   19.20
142   20     Mathea Herland Bystrøm   Under 13   Askim    19.43
77   21     Nihad Dawwod   Herrer   Spydeberg   20.15
79   22     Daniel Rydberg   Herrer   Spydeberg   20.17
141   23     Sylvia Herland Bystrøm   Damer   Askim    20.19
138   24     Dennis Emilian Bredesen   Under 13   Askim    20.22
1   25     Arnisa Micaj   Jenter 10   Askim    20.25
144   26     Ludvig Malo   Under 13   Askim    20.25
146   27     Sara Svae   Damer   Askim    20.25
156   28     Ludvig Engen   Herrer   Askim    20.25
163   29     Terje Bjørndal   Herrer   Askim    20.28
139   30     helen Ihlebakke   Damer   Askim    20.36
140   31     Bettina Herland Andersen   Damer   Askim    20.42
415   32     Hilde Iverslien    Damer   Nesodden   20.55
78   33     Bodil Vingil   Damer   Spydeberg   20.57
454   34     Morten Johannesen   Herrer   Askim     21.03
164   35     Oscar Dahlmann   Under 13   Askim     21.06
149   36     Max Huse   Under 13   Askim     21.10
75   37     Kevin Hansen Gonzaga   Herrer   Askim    21.15
452   38     Bjørn Henrik Christoffersen   Herrer   Askim    21.45
458   39     Randi Hesjedal   Damer   Spydeberg   21.46
450   40     Oscar Christoffersen   Under 13   Askim    21.51
28   41     Mie Sofie Fjærvoll   Jenter 10   Askim    21.57
158   42     Henrik Frorud   Herrer   Askim     22.03
182   43     Ulrik Berntzen   Under 13   Askim     22.10
2   44     Elmine Tomter   Jenter 10   Askim     22.11
52   45     Roar Tomter   Lagleder   Askim    22:11
97   46     Julie Dahl   Damer   Skiptvet   22:11
412   47     Håkon Moltubakk Sandem   Under 13   Askim     22.12
98   48     Gry Anita Schie   Damer   Skiptvet   22.15
63   49     Amalie Pettersen   Jenter 13   Askim    22.19
54   50     Sofie Tofte Klepp   Jenter 13   Askim    22.21
194   51     Lene Marie Woldbæk   Damer   Askim    22.22
176   52     Anett Hångmann   Damer   Askim    22.26
62   53     Eugenie Tomter   Jenter 13   Askim    22.34
172   54     Trym Edvin Iversen   Under 13   Askim    22.40
170   55     Oliver Leander Johannessen   Under 13   Askim    22.43
49   56     David Elias Kristian Leirgul   Oppmann   Askim    22.44
53   57     Dina Muhic   Jenter 13   Askim    22.51
99   58     Dagfinn Aasheim   Herrer   Askim    22.58
167   59     Fredrik Dahlmann   Under 13   Askim     23.02
60   60     Berthea Evensen Apostolov   Jenter 13   Askim     23.05
87   61     Casper Bystrøm Kjærnes   Under 13   Askim     23.05
81   62     Ingeborg Molle Kne   Under 13   Askim    23.18
400   63     Liam McLeod   Under 13   Askim    23.20
135   64     Marit Hammer   Damer   Askim    23.22
100   65     Mads Henrik Mørk   Under 13   Skiptvedt   23.23
166   66     Mats Dahlmann   Under 13   Askim    23.24
153   67     Mohammed Muse   Herrer   Askim    23.31
22   68     Marie Strøm Hasselgård   Jenter 10   Askim    23.33
96   69     Kristian Andreassen   Under 13   Askim    23.38
90   70     Viviana Reimundo   Damer   Askim    23.39
93   71     Vidar Unnerud   Herrer   Askim    23.41
94   72     Anna Unnerud   Damer   Askim    23.42
59   73     Fahima Kahin   Jenter 13   Askim    23.52
4   74     Emma Berntzen   Jenter 10   Askim    23.53
71   75     Christine Sandvig   Damer   Askim    23.54
57   76     Malin Berntzen   Jenter 13   Askim    23.55
178   77     Patrick Wingerei   Under 13   Askim     24.12
168   78     Jørgen Høistad   Herrer   Trondheim   24.13
83   79     Magnus Molle Strøm   Under 13   Askim    24.14
12   80     Sophia Maria Olsen   Jenter 10   Askim    24.15
193   81     Nora Hansen   Under 13   Askim    24.18
8   82     Natalie Leirgul   Jenter 10   Askim    24.47
55   83     Vilde Krogh   Jenter 13   Askim    24.48
67   84     Steinar Mattingsdal   Herrer   Egersund   24.55
64   85     Ava Shukri   Jenter 13   Askim    25.13
132   86     Noma Schi Strøm   Under 13   Askim    25.40
40   87     Viktoria Hammer   Jenter 10   Askim    25.54
95   88     Linn Andreassen   Damer   Askim    25.56
133   89     Camilla Schi   Damer   Askim    25.57
134   90     Jonita Micaj   Under 13   Askim    25.58
88   91     Zien Mousa   Herrer   Askim    26.20
86   92     Sofie Bystrøm Kjærnes   Under 13   Askim    26.51
190   93     Markus Fjellskål   Under 13   Askim    26.56
189   94     Scott Olsen   Under 13   Askim     27.01
186   95     Thomas Hafsaas   Herrer   Askim    27.18
45   96     Susanne Olsen   Trener   Askim    27.19
56   97     Marte Kristin Blakstad   Jenter 13   Askim    27.20
112   98     Lea Maribel Sæther   Under 13   Askim    27.22
61   99     Birthe Bøshaugen   Jenter 13   Askim    27.38
23   100     Marielle Hoel   Jenter 10   Askim    27.52
19   101     Adele Steen Sundby   Jenter 10   Askim     28.08
6   102     Ingrid Phan Nguyen   Jenter 10   Askim     28.09
154   103     Jesper Cwartek   Under 13   Askim    28.17
155   104     Isabell Christoffersen   Under 13   Askim    28.18
136   105     Jørn Andre Hammer   Herrer   Askim    28.40
462   106     Hans Georg Øverby   Herrer   Askim    28.52
42   107     Hedda Haga   Hjelpetrener   Askim     29.03
173   108     Kristin Svenskerud   Damer   Askim     29.07
457   109     Mons Ohnstad   Herrer   Askim    30.00
174   110     Andre Apostolov   Herrer   Askim    32.03
175   111     Frida Aspostolov   Under 13   Askim    32.04
35   112     Nora Sofie Fremstad   Jenter 10   Askim    32.14
82   113     Helle Hångmann   Under 13   Askim    32.40
7   114     Linnea Thømt Lindbæk   Jenter 10   Askim    33.20
26   115     Mathea Ljunggren   Jenter 10   Askim    33.25
44   116     Eivind Marius Nilsen   Hjelpetrener   Askim    33.26
177   117     Petter Wingerei   Herrer   Askim    34.15
180   118     Victoria Wingerei   Under 13   Askim    34.16
10   119     Sofie Hermansen   Jenter 10   Askim    34.46
429   120     Marius Martinsen   Herrer   Askim    35.10
434   121     Savanna Grønli Martinsen   Under 13   Askim    35.11
27   122     Melisa Mustafa   Jenter 10   Askim    37.58
43   123     Guro Marie Torper Fremstad   Hjelpetrener   Askim    37.58
157   124     Selma Louisa Fjærvåg   Under 13   Askim    37.58
13         Vilde Hansen Rustad   Jenter 10   Askim    Deltatt
143         Selma Herland Bystrøm   Under 13   Askim    Deltatt
39         Patricia Musa   Jenter 10   Askim     
68         Alexander Nyberget   Herrer   Askim    Deltatt
69         Oddbjørn Homstvedt   Herrer   Askim    Deltatt
73         Hermann Bredesen Stenberg   Under 13   Askim     
84         Petter Strøm   Herrer   Askim     
148         Maia Huse   Under 13   Askim     
66         Malin Brettingen   Jenter 13   Askim    Deltatt


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +