Resultater Baksjøløpet 2018



Resultater Baksjøløpet - 11,1 og 6,5 km
Eidskog, Hedmark - 15. april 2018

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Klasse Herrer under 15      
Plass Startnummer Fornavn Etternavn Klubb Tid
1 48 Eivind Duelien Vaaje Kongsvinger IL Friidrett 40:48:00
Klasse Herrer 15-17        
Plass Startnummer Fornavn Etternavn Klubb Tid
1 34 Henrik Tronbøl Kil-Friidrett 40:33:00
2 35 Herman Tronbøl Kil-Friidrett 40:34:00
3 36 Oskar Johan Kjellsbøl Hole Gjelleråsen IF 44:50:00
4 59 Peder Aarstad Berg Galterud IF – Team Odal 53:45:00
5 93 Vetle Vold Roverud 01:05:34
6 42 Henrik Linner Tronsrud Nord-Odal IL 01:13:09
Klasse Herrer 18-34 aktive        
Plass Startnummer Fornavn Etternavn Klubb Tid
1 3 Magnus Salberg Aurskog Høland Friidrett 40:03:00
2 86 Henrik Nilsson Matrand 40:32:00
3 134 Jonas Lövhaugen Torsby Løparklubb 41:21:00
4 81 Martin Stensæter Privat 42:49:00
5 54 Håkon Rybråten Fet Skiklubb 43:43:00
6 83 Joakim Ruud Lia Granli IL 44:11:00
7 148 Leonard Furuberg Bergen 44:27:00
8 109 Mats Emil Sand Galterud IF 45:29:00
9 41 Fredrik Skårer Team Odal 45:44:00
10 74 Simen Ruud Sagli Grus 45:59:00
11 88 Kjetil Gundersen   48:13:00
12 31 Lars Bjørnar Skogheim Odal sk 48:20:00
13 71 Ole Kenneth Olsen Sagli Grus 48:32:00
14 130 Mads Haugerud Førsjøløpet 48:34:00
15 111 Bekhan Ganukajev Eidskog Fotball 48:38:00
15 107 Jostein Gylterud Magnor 48:38:00
17 138 Marius Sveløkken Wang Glåmdal SK 48:54:00
18 49 Kjartan Øxseth Lunderseter IL 49:05:00
19 76 Markus Nybråten Sagli Grus 49:26:00
20 78 Marius Fjell Sagli Grus 49:59:00
21 23 Imre Tomter Team Odal 50:50:00
22 51 Simon Fjeld Mengaaen Lunderseter IL 51:26:00
23 103 Tommy Heimdal Roverud 52:02:00
24 57 Jonas Vincet Kårstad Frogner IL 52:10:00
25 158 Emil Cristensen Kongsvinger Politi IL 52:33:00
26 101 Christian Sagli Sagli Grus 52:44:00
27 22 Jørgen Gjølstad Brandval 55:07:00
28 21 Magnus Alfer Stevik Trondheim 55:42:00
29 96 Jørn Ole Korslund Kongsvinger 55:56:00
30 91 Morten Indstøy Team Elliot 57:31:00
31 25 Torbjørn Sørli Kongsvinger Skøyteklubb 59:08:00
32 77 Patrick Fjell Sagli Grus 59:13:00
33 1 Bjørn Vegard Tukun Eidskog Strongmanklubb 59:48:00
34 50 Jakob Khoury Bestseller AS 59:53:00
35 151 Mats Nygård Kongsvinger 01:00:40
36 92 Mats Holt Myrvold Team Elliot 01:01:42
37 5 Jonas Strømme Raaden Team Odal 01:01:59
38 73 Joakim Nordset Jacobsen Sagli Grus 01:02:35
39 128 Marius Enoksen Schutz 01:03:30
40 52 Kurt Andreas Sandberg Lund Oppstad IL – Turkameratene 01:04:08
41 117 Ole Jonny Rønoldtangen Sander 01:04:17
42 153 Ole Morten Vestbekken Austmarka 01:04:21
43 152 Vetle Braskerud Kongsvinger 01:06:12
44 2 Jan-Ivar Olsen Eidskog Strongmannklubb 01:11:41
45 160 Kristoffer Falk Eidskog O-Lag 01:15:14
46 70 Ole Martin Sagli Sagli Grus 50:38:00
Klasse Herrer 18-34 bedrift        
Plass Startnummer Fornavn Etternavn Klubb Tid
1 85 Glenn Richard Bergersen GK Inneklima 01:04:12
Klasse Herrer 35-39        
Plass Startnummer Fornavn Etternavn Klubb Tid
1 20 Chris Nerli Team Kjekkas 43:01:00
2 79 Nils Gunnar Viko Granli 43:37:00
3 133 Gustaw Jansson Torsby Løperklubb 45:01:00
4 45 Henrik Taule Foss Kongsvinger Roklubb 47:36:00
5 116 Steinar Hofoss Granli IL 48:21:00
6 26 Ole Martin Sørli Kongsvinger Skøyteklubb 49:05:00
7 62 Øyvind Larsen Hamletsen Team Elliot 51:05:00
8 6 Martin Tangen Brandval IL 53:19:00
9 4 Jan Magnus Weiberg-Aurdal Kongsvinger IL 54:40:00
10 126 Ivan Skadsdammen Team Elliot 55:27:00
11 121 Johan Sjøberg Kongsvinger 01:05:24
12 15 Odd Roar Høgberg Matrand 01:05:51
13 43 Jon Espen Holt Nes på Hedemarken 01:08:42
14 104 Jørn Kjetil Strømsrud Åbogen 00:00
Klasse Herrer 40-44        
Plass Startnummer Fornavn Etternavn Klubb Tid
1 8 Kristian Monsen Ull/Kisa 37:57:00
2 64 Ole Edvard Bjørnstad Nord Odal IL 38:53:00
3 75 Ole Morten Korsmo Sagli Grus 43:16:00
4 139 Lars-Olof Gävert Set Sail/Forimp 43:55:00
5 155 Sigurd Bergkvist Eidskog Aktiv 44:14:00
6 127 Erik Platek Schùtz Nordic 47:08:00
7 125 Rune Holmen Halmsås & Omegn 47:27:00
8 114 Atle Løvaas Mapei 51:06:00
9 44 Kenneth Antonsen SK RYE 51:32:00
10 154 Thomas Brenni Nordkisa 52:51:00
11 97 Thomas Johnsrud Austmarka 55:43:00
12 100 Stian Gjerde   56:33:00
13 13 Håvard Monsen Nannestad 01:00:55
14 164 Edmund Kvalø   01:00:57
15 162 Knut Mikkelsen   01:00:58
16 163 Anders Hauger Br&Kv O-Klubb 01:00:59
17 142 Stian Aleksandersen Oslofjord TRI 01:14:38
Klasse Herrer 45-49        
Plass Startnummer Fornavn Etternavn Klubb Tid
1 110 Birger Andreas Bråthen Magnor UL 41:48:00
2 146 Anders Helgesson Eda IF 43:44:00
3 108 Eivind Lande Magnor ski 43:57:00
4 131 Dan Arve Juvik Nord Odal IL 45:16:00
5 65 Rasmus Rosager Granli IL 45:40:00
6 82 Bjørnar Berntzen Kongsvinger 50:28:00
7 67 Odd Harald Konterud Kongsvinger 53:08:00
8 9 Jonas Samuelsson Sisu Forshaga 55:55:00
9 141 Thorbjørn Gjølstad Kongsvinger 56:49:00
10 94 Tor Kjetil Olsen Roverud 59:17:00
Klasse 50-54        
Plass Startnummer Fornavn Etternavn Klubb Tid
1 136 Ole Petter Ringnes Nord-Odal Idrettslag 42:23:00
2 87 Kjell Langfoss Åbogen IL 46:36:00
3 102 Rune Lund Skarnes 47:27:00
4 149 Arild Hagen Halmsås Omegn 48:15:00
5 60 Ole Anton Næss Sagli Grus 50:45:00
6 135 Ole Tuskin Torsby Løperklubb 52:45:00
7 63 Olegs Ruds Privat 53:13:00
8 40 Oddvar Hammer Austmarka 53:35:00
9 84 Jan Erik Lia Granli IL 54:17:00
10 37 Robert Grønvold Grue IL 01:02:09
11 118 Roy Humberto Blacutt Revollo Åbogen 01:19:13
Klasse Herrer 55-59        
Plass Startnummer Fornavn Etternavn Klubb Tid
1 98 Henry Michael Ødegaard Setskog 53:23:00
2 132 Dag Hagestande Åbogen IL 55:53:00
Klasse Herrer 60-64        
Plass Startnummer Fornavn Etternavn Klubb Tid
1 56 Ola Mellem Tromsdalen Friidrett 51:38:00
2 143 Arne Strandhaug Fenstad 52:59:00
3 33 Thor Øieren Øst.Com 54:35:00
4 38 Tore Johan Lund Kongsvinger Friidrett 01:02:45
Klasse Herrer 65-69        
Plass Startnummer Fornavn Etternavn Klubb Tid
1 53 Ole Edv. Gjerstadberget Slåstad I.L. 52:29:00
2 7 Vidar Sørum Gjerdrum Turbil 01:01:18
3 39 Oddvar Flobergsundet Hof 01:07:16
4 80 Terje Dahlsrud I.L. Mogutten 00:00
Klasse Herrer over 70        
Plass Startnummer Fornavn Etternavn Klubb Tid
1 46 Ola Ingard Melby   01:00:00
2 19 Mats Fredriksson Malung 01:01:01
3 55 Karl Arne Stemsrudhagen Namnå 01:04:29
4 29 Arne Aastebøl Eidskog Aktiv 01:06:06
5 32 Svein Erik Johansen Tobøl 01:06:56
6 14 Arne Alfei Martinsen Team Martinsen 01:07:11
7 150 Jan Haugnæss Trysil Trekkhundklubb 01:14:41
Klasse Damer under 15        
Plass Startnummer Fornavn Etternavn Klubb Tid
1 95 Elise Mobrenna Opstad 55:15:00
Klasse Damer 15-17        
Plass Startnummer Fornavn Etternavn Klubb Tid
1 24 Sofie Mohn Magnor UL Langrenn 45:58:00
Klasse Damer 18-34 aktive        
Plass Startnummer Fornavn Etternavn Klubb Tid
1 58 Marthe Hanssen Lillehammer 44:22:00
2 147 Karen Marie Håkonsen Kjellmyra 45:27:00
3 47 Karoline Duelien Vaaje Kongsvinger IL Friidrett 46:22:00
4 106 Eira Rapp Magnor UL 48:40:00
5 30 Cathrine Andersen Odal SK 49:48:00
6 16 Christine Dalsjø Fredriksen Skotterud 52:53:00
7 27 Anniken Lønhøiden Puls Kongsvinger 57:47:00
8 89 Silje Salbostad   59:18:00
9 72 Tina M. Østgård Sagli Grus 01:00:31
10 105 Emilie Holseter Eidskog Aktiv 01:00:35
11 159 Oda Herseth Noppi Glåmdal SK 01:04:17
12 28 Karina Lønhøiden Puls Kongsvinger 01:06:16
13 11 Isabell Huatorpet Brandval 01:08:20
14 12 Emmy Wallberg Eidskog 01:08:31
15 119 Nicol Neza Drammen 01:09:05
Klasse Damer 35-39        
Plass Startnummer Fornavn Etternavn Klubb Tid
1 156 Gro Helene Strand Austmarka 49:02:00
2 18 Hege Fosshaug Bjørkelangen 56:05:00
3 112 Marita Bråten Sagli Grus 59:15:00
4 120 Kine Ramstad Oslo 01:08:07
5 17 Nina Lauritsen Sørlie Aurskog 01:14:36
6 157 Kristina Kvarv Andreassen KIL Fotball 42:52:00
Klasse Damer 40-44        
Plass Startnummer Fornavn Etternavn Klubb Tid
1 66 Signe Kvittum Tangen Kongsvinger 52:55:00
2 129 Silvia Holmseth Schùts Nordic 54:32:00
3 99 Stine Fiskerud Hellebakken Tur og Trim 58:58:00
4 69 Nina Strømstad Konsvinger 01:06:32
5 140 Anette Aaen   01:11:14
6 122 Trine Westvold Kongsvinger 01:13:57
Klasse Damer 45-49        
Plass Startnummer Fornavn Etternavn Klubb Tid
1 113 Anette Elin Talberg Puls Kongsvinger 58:46:00
2 10 Ulrika Olsson Lonesume Runners 01:06:58
Klasse Damer 50-54        
Plass Startnummer Fornavn Etternavn Klubb Tid
1 137 Irene Holt Hanssen Granli 01:01:34
2 61 Rasa Baltramaitiene 01:15:50
3 124 Janita-Helen Haraldsvik Åbogen 01:20:15
4 123 Bjørnhild Haraldsvik Bergen 01:35:52
Klasse Damer 60-64        
Plass Starnummer Fornavn Etternavn Klubb Tid
1 145 Randi Gaustad Oppstad IL 01:22:49
Klasse Damer 65-69        
Plass Starnummer Fornavn Etternavn Klubb Tid
1 68 Mona Sundeng Enger Grue 01:01:32
2 144 Sonja Bjørklund Skarnes IL 01:05:27
3 161 Sissel Anderssen Kil 01:13:56