Resultater: Nightrun Oslo| Øvrige resultater nedenfor nyhet 4| Langrenn Pluss| Uttak landslag og team| Podkast - Ski(d)nytt med Elin & Øyvind: Ep. 1| Ep. 2| Ep. 3| Ep. 4| Ep. 5|

Resultater Beitosprinten - 10 km fri - Kvinner 2016


Annonse

Resultater Beitosprinten - Nasjonal sesongåpning - 10 km fri teknikk, kvinner
Beitostølen, Oppland - 19. november 2016

Arrangementstype: Langrenn

Komplett offisiell resultatliste
 

Rank Bib Name Year Nation Time Behind FIS Points
 1  47 BJOERGEN Marit  1980  NOR   24:40.3     20.00
 2  48 WENG Heidi  1991  NOR   24:52.0  +11.7  26.32
 3  49 OESTBERG Ingvild Flugstad  1990  NOR   25:08.5  +28.2  35.24
 4  46 JACOBSEN Astrid Uhrenholdt  1987  NOR   25:10.2  +29.9  36.16
 5  44 SLIND Kari Oeyre  1991  NOR   25:13.1  +32.8  37.73
 6  40 SLIND Silje Oeyre  1988  NOR   25:30.6  +50.3  47.18
 7  45 HAGA Ragnhild  1991  NOR   25:40.0  +59.7  52.26
 8  36 KRISTOFFERSEN Marthe  1989  NOR   25:57.8  +1:17.5  61.88
 9  39 CEBASEK Alenka  1989  SLO   26:02.1  +1:21.8  64.21
 10  43 HARSEM Kathrine Rolsted  1989  NOR   26:07.2  +1:26.9  66.96
 11  37 KRISTOFFERSEN Emilie  1991  NOR   26:10.6  +1:30.3  68.80
 12  35 MURUD Thea Krokan  1994  NOR   26:28.9  +1:48.6  78.69
 13  38 HEIMDAL Lovise  1995  NOR   26:32.0  +1:51.7  80.37
 14  19 HAGEN Martine Ek  1991  NOR   26:32.7  +1:52.4  80.74
 15  42 EINFALT Lea  1994  SLO   26:45.6  +2:05.3  87.72
 16  31 KORSGREN Lina  1988  SWE   27:05.0  +2:24.7  98.20
 17  20 WANGENSTEEN Maren  1991  NOR   27:11.0  +2:30.7  101.44
 18  41 JOHANSEN Marte Maehlum  1997  NOR   27:15.9  +2:35.6  104.09
 19  32 MOGSTAD Berit  1993  NOR   27:23.4  +2:43.1  108.14
 20  26 TAYLOR Annika  1993  GBR   27:24.7  +2:44.4  108.85
 21  14 KARSET Marthe Kristine Hafsahl  1985  NOR   27:33.4  +2:53.1  113.55
 22  30 FLETEN Emilie  1992  NOR   27:34.8  +2:54.5  114.31
 23  34 OEVREBUST Martine Lorgen  1997  NOR   27:41.7  +3:01.4  118.03
 24  13 SZOCS Emoke  1985  HUN   27:53.9  +3:13.6  124.63
 25  29 SIMPSON-LARSEN Karoline  1997  NOR   28:03.8  +3:23.5  129.98
 26  33 MCDERMOTT Cambria  1993  USA   28:13.9  +3:33.6  135.44
 27  25 MYHRVOLD Mathilde  1998  NOR   28:30.0  +3:49.7  144.14
 28  24 KRUEGER Solveig Hegstad  1995  NOR   28:32.7  +3:52.4  145.60
 29  21 DRABLOES Elise Roeer  1995  NOR   28:36.4  +3:56.1  147.60
 30  28 GUSSIAAS Mari Stoeen  1994  NOR   28:49.2  +4:08.9  154.51
 31  11 MUIZHNIECE Anda  1991  LAT   28:54.9  +4:14.6  157.59
 32  27 BONDEN Inger  1995  NOR   29:04.6  +4:24.3  162.84
 33  18 MADSEN Caroline  1995  NOR   29:11.8  +4:31.5  166.73
 34  23 MIKKELSEN Henriette Heitmann  1994  NOR   29:16.1  +4:35.8  169.05
 35  17 FORNES Trude Nonstad  1993  NOR   29:22.3  +4:42.0  172.40
 36  4 GANGSOE Marie Renee Soerum  1994  NOR   29:33.3  +4:53.0  178.35
 37  22 SEIM Katrine  1998  NOR   29:35.9  +4:55.6  179.75
 38  3 DYRHOVD Margrete Roessum  1993  NOR   29:39.2  +4:58.9  181.53
 39  1 POPOVA Stefani  1993  BUL   29:47.3  +5:07.0  185.91
 40  12 LEFDAL Bertine Thorsnes  1996  NOR   29:50.2  +5:09.9  187.48
 41  7 BARLAND Hanna Ruud  1996  NOR   30:07.7  +5:27.4  196.94
 42  9 MOGSTAD Ida  1996  NOR   30:21.8  +5:41.5  204.56
 43  8 LANGKAAS Elise  1995  NOR   30:32.0  +5:51.7  210.07
 44  6 SKAARSETH Stine  1993  NOR   30:42.6  +6:02.3  215.80
 45  16 HOWDEN Isabella  1996  CAN   30:59.9  +6:19.6  225.15
 46  5 GLEDITSCH Marte  1996  NOR   31:12.4  +6:32.1  231.90
 47  10 FRASER Madison  1996  CAN   31:39.3  +6:59.0  246.44
 48  2 OLSEN Anne Karen  1995  NOR   43:15.2  +18:34.9  622.53
Annonse







Annonse