WC Lillehammer: Program| Startlister| Sprint F, prolog: Kvinner| Menn| Finaler: Kvinner| Menn| IBU WC Østersund: Program| Resultater| Øvrige resultater nedenfor nyhet 4| Helgens TV-program| Sesonginformasjonen 2021/22| Langrenn Pluss| Uttak landslag og team| Podkast - Ski(d)nytt med Elin & Øyvind

Resultater Beitosprinten - 10 km - Fri teknikk - Kvinner 2017


Annonse

Resultater Beitosprinten - Nasjonal sesongåpning - 10 km fri teknikk, kvinner
Beitostølen, Oppland - 19. november 2017

Arrangementstype: Langrenn

Offisiell resultatliste (med passeringstider)

Rank Bib FIS Code Name Year Nation Time Behind FIS Points
 1  63  1303777 BJOERGEN Marit  1980  NOR   23:55.2     20.00
 2  60  3425421 HAGA Ragnhild  1991  NOR   24:07.8  +12.6  27.02
 3  62  3425499 WENG Heidi  1991  NOR   24:25.3  +30.1  36.78
 4  61  3425410 OESTBERG Ingvild Flugstad  1990  NOR   24:27.5  +32.3  38.00
 5  59  3425183 JACOBSEN Astrid Uhrenholdt  1987  NOR   24:52.2  +57.0  51.77
 6  56  3426201 WENG Tiril Udnes  1996  NOR   25:07.9  +1:12.7  60.52
 7  52  3425669 KALVAA Anne Kjersti  1992  NOR   25:19.9  +1:24.7  67.21
 8  58  3425355 SLIND Silje Oeyre  1988  NOR   25:25.8  +1:30.6  70.50
 9  39  3425600 FLETEN Emilie  1992  NOR   25:39.2  +1:44.0  77.97
 10  51  3426423 OEVREBUST Martine Lorgen  1997  NOR   25:48.3  +1:53.1  83.04
 11  57  3425539 KRISTOFFERSEN Emilie  1991  NOR   25:58.6  +2:03.4  88.78
 12  55  3426370 JOHANSEN Marte Maehlum  1997  NOR   26:07.2  +2:12.0  93.58
 13  13  3425519 KVAALE Barbro  1992  NOR   26:08.3  +2:13.1  94.19
 14  54  3425912 MURUD Thea Krokan  1994  NOR   26:10.8  +2:15.6  95.59
 15  50  3425166 SVENKERUD Berthe Annette  1985  NOR   26:18.2  +2:23.0  99.71
 16  49  1312216 BONER Seraina  1982  SUI   26:25.6  +2:30.4  103.84
 17  37  3425827 MOGSTAD Berit  1993  NOR   26:26.5  +2:31.3  104.34
 18  45  3425896 THEODORSEN Silje  1994  NOR   26:28.6  +2:33.4  105.51
 19  46  3535468 HART Anne  1992  USA   26:37.1  +2:41.9  110.25
 20  29  3426110 SMEDAAS Magni  1995  NOR   26:49.1  +2:53.9  116.93
 21  47  3565073 SLABANJA Manca  1995  SLO   26:57.3  +3:02.1  121.51
 21  42  3426535 KNUDSEN Tiril Liverud  1998  NOR   26:57.3  +3:02.1  121.51
 23  48  3225019 TAYLOR Annika  1993  GBR   27:05.1  +3:09.9  125.85
 24  40  3565002 FABJAN Vesna  1985  SLO   27:09.1  +3:13.9  128.08
 25  36  3426431 SIMPSON-LARSEN Karoline  1997  NOR   27:10.1  +3:14.9  128.64
 26  43  3426182 OUS Amalie Haakonsen  1996  NOR   27:16.4  +3:21.2  132.15
 27  20  3426046 MADSEN Caroline  1995  NOR   27:17.4  +3:22.2  132.71
 28  44  3426437 JOHANSEN Lone  1998  NOR   27:32.5  +3:37.3  141.13
 29  30  3565065 KLEMENCIC Anita  1996  SLO   27:46.0  +3:50.8  148.65
 30  31  3426376 SAGSTUEN Susann  1997  NOR   27:58.2  +4:03.0  155.45
 31  35  3426383 HARVIKEN Johanne Hauge  1997  NOR   27:58.4  +4:03.2  155.56
 32  27  3425865 TJETLAND Renate Bergset  1994  NOR   28:01.8  +4:06.6  157.46
 33  38  3426496 MYHRVOLD Mathilde  1998  NOR   28:04.5  +4:09.3  158.96
 34  32  3425179 KARSET Marthe Kristine Hafsahl  1985  NOR   28:09.1  +4:13.9  161.53
 35  10  3425955 SNILDALSLI Wenche Aune  1994  NOR   28:16.3  +4:21.1  165.54
 36  28  3426081 DRABLOES Elise Roeer  1995  NOR   28:17.1  +4:21.9  165.99
 37  21  3426034 KRUEGER Solveig Hegstad  1995  NOR   28:19.9  +4:24.7  167.55
 38  19  3426104 BONDEN Inger  1995  NOR   28:23.0  +4:27.8  169.28
 39  23  3426403 HERMANSEN Marianne  1997  NOR   28:25.7  +4:30.5  170.78
 40  18  3425253 DAHL Ingeborg  1987  NOR   28:31.3  +4:36.1  173.90
 41  24  3425847 GRUBBMO Anne Lise  1993  NOR   28:36.1  +4:40.9  176.58
 42  9  3426148 SKULBRU Hanne  1996  NOR   28:40.7  +4:45.5  179.14
 43  1  3245016 SZOCS Emoke  1985  HUN   28:43.9  +4:48.7  180.93
 44  33  3385016 MALEC Vedrana  1990  CRO   28:44.9  +4:49.7  181.48
 45  34  3426372 LINDMOEN Marthe  1997  NOR   28:54.2  +4:59.0  186.67
 46  22  3105221 HOWDEN Isabella  1996  CAN   28:59.4  +5:04.2  189.57
 47  41  3426701 SKJOLDLI Emma  1999  NOR   29:01.0  +5:05.8  190.46
 48  16  3425895 GANGSOE Marie Renee Soerum  1994  NOR   29:07.7  +5:12.5  194.19
 49  6  3426342 KLAUSEN Marthe  1997  NOR   29:08.4  +5:13.2  194.58
 50  17  3555022 PASHKOVSKA Inga  1992  LAT   29:32.7  +5:37.5  208.13
 51  25  3426164 LARSEN Johanne  1996  NOR   29:46.6  +5:51.4  215.88
 52  5  3426102 FREDRIKSEN Ingerid  1995  NOR   30:10.5  +6:15.3  229.20
 53  7  3426379 SLOKVIK Martine  1997  NOR   30:26.4  +6:31.2  238.06
 54  4  3426375 OEISTUEN Gina Flugstad  1997  NOR   30:47.5  +6:52.3  249.82
 55  12  3426433 FORREN Pauline  1997  NOR   31:14.2  +7:19.0  264.70
 56  3  3245014 PAPP Ildiko  1982  HUN   31:25.4  +7:30.2  270.95
 57  14  3495122 IGLESIAS Lydia  1997  ESP   31:26.2  +7:31.0  271.39
 58  2  3245028 PONYA Sara  1999  HUN   34:10.9  +10:15.7  363.20
Annonse







Annonse