Resultater Beitosprinten - Kvinner - 10 km - Fri - 2019



Resultater Beitosprinten - Nasjonal sesongåpning
Beitostølen, Oppland - 24. november 2019

Arrangementstype: Langrenn

KVINNER - 10 KM - FRI

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
166JOHAUG Therese1988NOR21:48.00.0020.00
265WENG Heidi1991NOR22:19.3+31.339.14
349FOSSESHOLM Helene Marie2001NOR22:20.8+32.840.06
461KALVAA Anne Kjersti1992NOR22:41.6+53.652.78
551SMEDAAS Magni1995NOR22:49.1+1:01.157.37
648KNUDSEN Tiril Liverud1998NOR22:52.2+1:04.259.27
736SIMPSON-LARSEN Karoline1997NOR22:59.4+1:11.463.67
862WENG Tiril Udnes1996NOR23:06.4+1:18.467.95
863HAGA Ragnhild1991NOR23:06.4+1:18.467.95
1038HARVIKEN Johanne Hauge1997NOR23:08.9+1:20.969.48
1160SLIND Silje Oeyre1988NOR23:10.3+1:22.370.34
1256WENG Lotta Udnes1996NOR23:16.2+1:28.273.94
1359PATTERSON Caitlin1990USA23:21.5+1:33.577.19
1464ISHIDA Masako1980JPN23:22.8+1:34.877.98
1523THEODORSEN Silje1994NOR23:26.4+1:38.480.18
1645OEVREBUST Martine Lorgen1997NOR23:31.7+1:43.783.43
1755MYHRE Julie1996NOR23:34.7+1:46.785.26
1857AMUNDSEN Hedda Oestberg1998NOR23:41.3+1:53.389.30
1946FENNE Hilde1993NOR23:52.7+2:04.796.27
2028SAGSTUEN Susann1997NOR24:01.6+2:13.6101.71
2153KERN Julia1997USA24:02.9+2:14.9102.51
2244EIDE Mari1989NOR24:05.4+2:17.4104.04
2337JOERGENSEN Anniken1992NOR24:15.5+2:27.5110.21
2415MADSEN Caroline1995NOR24:18.5+2:30.5112.05
2558FLETEN Emilie1992NOR24:20.5+2:32.5113.27
2643DRIVENES Julie Bjervig1999NOR24:22.0+2:34.0114.19
2742BAKKEMO Tuva1999NOR24:22.2+2:34.2114.31
2831EINMO Alise1998NOR24:25.0+2:37.0116.02
2940YOKOHAMA Shiori1999JPN24:26.3+2:38.3116.82
3034JOHNSEN Elena Rise2000NOR24:26.7+2:38.7117.06

3154HARSEM Kathrine Rolsted1989NOR24:28.2+2:40.2117.98
3250KODAMA Miki1996JPN24:29.9+2:41.9119.02
3320YILAMUJIANG Dinigeer2001CHN24:30.8+2:42.8119.57
3426HUSTAD Sofie Nordsveen1996NOR24:32.1+2:44.1120.37
3525JIALIN Bayani1999CHN24:35.0+2:47.0122.14
3639MOGSTAD Berit1993NOR24:41.4+2:53.4126.06
3730SKJERVEN Eivor Vestrheim1999NOR24:45.4+2:57.4128.50
3810MOGSTAD Ragnhild1999NOR24:46.0+2:58.0128.87
3941KOBAYASHI Chika1998JPN24:50.6+3:02.6131.68
4052FRANKOWSKI Rosie1991USA24:54.1+3:06.1133.82
4121NORDLUNDE Mari1998NOR24:58.1+3:10.1136.27
4211LISLEVAND Tuva2001NOR25:07.3+3:19.3141.90
4324BOSTAD Guro1996NOR25:15.2+3:27.2146.73
4435WATANABE Yuka1996JPN25:23.1+3:35.1151.56
459SKULBRU Hanne1996NOR25:30.3+3:42.3155.96
4619BERGANE Margrethe2001NOR25:39.3+3:51.3161.47
4714FOLKVORD Mari1999NOR25:46.9+3:58.9166.12
485BERGMANN Kristina1999NOR25:56.4+4:08.4171.93
4927MIYAZAKI Hikari1998JPN25:56.5+4:08.5171.99
504KONG Weijia2001CHN25:56.8+4:08.8172.17
5112BERGUNDHAUGEN Eline1999NOR26:06.4+4:18.4178.04
526TALIDAWUBIEKE Dinaer2000CHN26:24.5+4:36.5189.11
538AUNE Sigrid Flataas1998NOR26:26.6+4:38.6190.40
547OEISTUEN Gina Flugstad1997NOR26:29.4+4:41.4192.11
5516FLATLAND Vilde Elisabeth1998NOR26:30.8+4:42.8192.97
5613HAAKONSEN Karen Marie1999NOR26:37.8+4:49.8197.25
571OEYGARD Marit1999NOR26:39.7+4:51.7198.41
582BOURNE Kristen1995USA27:08.8+5:20.8216.21
5917KARSET Marthe Kristine Hafsahl1985NOR27:12.4+5:24.4218.41
603SLOKVIK Martine1997NOR27:42.5+5:54.5236.82

DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
18LONGFJELD Agnes Irene1999NOR
22LARSEN Hanna Kristine1999NOR
29ENGEBRETSEN Martine1998NOR
32WANGENSTEEN Maren1991NOR
33OUS Amalie Haakonsen1996NOR
47SKAANES Marte1996NOR



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +