Ruka: Program| Startlister| Sprint K: Kvinner| Menn| 10/15 km klassisk: Kvinner| Menn| Gålå: Program| Startlister| 10/15 km F: Kvinner| Menn| Sprint fri prolog/finaler: Kvinner| Menn| Østersund: Program| Startlister| Resultater| Øvrige resultater nedenfor nyhet 4| Helgens TV-program| Sesonginformasjonen 2021/22| Langrenn Pluss| Uttak landslag og team| Podkast - Ski(d)nytt med Elin & Øyvind

Resultater Beitosprinten - Kvinner - 10 km fri teknikk - 2021


Annonse

Resultater Beitosprinten - Nasjonal sesongåpning

21. november 2021

Beitostølen - Innlandet

Arrangementstype: Langrenn

KVINNER - 10 KM - FRI

* Resultater (live)

* Resultater med mellomtider

* Resultater med klubbtilhørighet

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 76 JOHAUG Therese 1988 NOR 21:54.4 0.00 20.00
2 75 WENG Heidi 1991 NOR 22:29.8 +35.4 41.55
3 69 HAGA Ragnhild 1991 NOR 22:39.5 +45.1 47.45
4 71 THEODORSEN Silje 1994 NOR 22:56.1 +1:01.7 57.55
5 68 SLIND Silje Oeyre 1988 NOR 23:14.8 +1:20.4 68.93
6 59 SLIND Astrid Oeyre 1988 NOR 23:17.0 +1:22.6 70.27
7 51 LAUKLI Sophia 2000 USA 23:18.4 +1:24.0 71.13
8 60 SIMPSON-LARSEN Karoline 1997 NOR 23:20.3 +1:25.9 72.28
9 70 HARSEM Kathrine Rolsted 1989 NOR 23:26.2 +1:31.8 75.87
10 44 JOHNSEN Elena Rise 2000 NOR 23:30.6 +1:36.2 78.55
11 66 STEWART-JONES Katherine 1995 CAN 23:35.2 +1:40.8 81.35
12 53 HARVIKEN Johanne Hauge 1997 NOR 23:35.3 +1:40.9 81.41
13 64 SMEDAAS Magni 1995 NOR 23:37.6 +1:43.2 82.81
14 55 KNUDSEN Tiril Liverud 1998 NOR 23:45.7 +1:51.3 87.74
15 58 SLIND Kari Oeyre 1991 NOR 23:47.1 +1:52.7 88.59
16 47 BERGANE Margrethe 2001 NOR 23:47.3 +1:52.9 88.72
17 43 DRIVENES Julie Bjervig 1999 NOR 23:54.9 +2:00.5 93.34
18 52 MYHRVOLD Mathilde 1998 NOR 23:56.2 +2:01.8 94.13
19 54 ARNESEN Synne 1998 NOR 23:57.7 +2:03.3 95.05
20 65 SVENDSEN Anna 1990 NOR 24:03.8 +2:09.4 98.76
21 61 AMUNDSEN Hedda Oestberg 1998 NOR 24:05.9 +2:11.5 100.04
22 62 FLETEN Emilie 1992 NOR 24:08.7 +2:14.3 101.74
23 32 FOEYEN Sigrid Leseth 2001 NOR 24:14.0 +2:19.6 104.97
24 38 SANNESS Nora 2000 NOR 24:24.0 +2:29.6 111.05
24 63 MYHRE Julie 1996 NOR 24:24.0 +2:29.6 111.05
26 57 JORDHEIM Guro 1996 NOR 24:30.6 +2:36.2 115.07
27 56 WANGENSTEEN Maren 1991 NOR 24:35.6 +2:41.2 118.11
28 50 MOGSTAD Berit 1993 NOR 24:36.7 +2:42.3 118.78
29 41 DYRHOVD Margrete Roessum 1993 NOR 24:36.9 +2:42.5 118.90
30 42 FOSNAES Kristin Austgulen 2000 NOR 24:37.9 +2:43.5 119.51

31 30 HAAKONSEN Karen Marie 1999 NOR 24:39.0 +2:44.6 120.18
32 35 NORDLUNDE Mari 1998 NOR 24:43.5 +2:49.1 122.92
33 45 BERG Julie Victoria 1997 NOR 24:44.8 +2:50.4 123.71
34 16 ANDERSEN Nora 2001 NOR 24:53.3 +2:58.9 128.89
35 31 LARSEN Hanna Kristine 1999 NOR 24:57.5 +3:03.1 131.44
36 40 MADSEN Caroline 1995 NOR 24:59.6 +3:05.2 132.72
37 46 EINMO Alise 1998 NOR 25:03.2 +3:08.8 134.91
38 21 ANDERSEN Selma 2001 NOR 25:04.2 +3:09.8 135.52
39 48 BAKKEMO Tuva 1999 NOR 25:04.9 +3:10.5 135.95
40 49 SAGSTUEN Susann 1997 NOR 25:06.6 +3:12.2 136.98
41 23 GROETTING Karoline 2001 NOR 25:22.0 +3:27.6 146.35
42 26 SVINGHEIM Mari Landro 2001 NOR 25:25.7 +3:31.3 148.61
43 29 BRUDERMANN Katharina 1999 AUT 25:30.4 +3:36.0 151.47
44 20 EINMO Malin 2000 NOR 25:36.1 +3:41.7 154.94
45 37 GULBRANDSEN Ingrid 2000 NOR 25:40.3 +3:45.9 157.49
46 22 ANDREASSEN Margrethe Wettre 2001 NOR 25:40.4 +3:46.0 157.55
47 33 LISLEVAND Tuva 2001 NOR 25:41.5 +3:47.1 158.22
48 27 SKULBRU Hanne 1996 NOR 25:42.0 +3:47.6 158.53
49 13 NORDSETH Karen Amalie 2000 NOR 25:46.9 +3:52.5 161.51
50 39 FOLKVORD Mari 1999 NOR 25:56.0 +4:01.6 167.05
51 24 SKISTAD Kristine Stavaas 1999 NOR 25:57.1 +4:02.7 167.72
52 25 ROENNING Mathilde 1995 NOR 26:00.4 +4:06.0 169.73
53 15 LIE Ellen Soehol 1994 AUS 26:01.0 +4:06.6 170.09
54 34 ROFSTAD Hanne Wilberg 2000 NOR 26:02.8 +4:08.4 171.19
55 28 LARSSON Moa 1992 SWE 26:26.7 +4:32.3 185.73
56 11 SNORTHEIMSMOEN Thea 2001 NOR 26:42.3 +4:47.9 195.23
57 4 SVENDSBY Martine 2001 NOR 26:47.8 +4:53.4 198.58
58 18 MIDTSKOGEN Maiken Min 1998 NOR 26:48.4 +4:54.0 198.94
59 1 SOERUM Thea 2000 NOR 26:52.9 +4:58.5 201.68
60 8 BERGQUIST Kristina 2001 NOR 26:53.8 +4:59.4 202.23

61 19 RAMSTAD Ida 2001 NOR 26:58.8 +5:04.4 205.27
62 6 AAREKOL Ragnhild 2001 NOR 27:05.0 +5:10.6 209.04
63 2 LIEN Mari Roboele 2000 NOR 27:11.8 +5:17.4 213.18
64 5 GOLBERG Vilde Emilie Hjelmseth 2001 NOR 27:13.8 +5:19.4 214.40
65 12 UPPSTAD Elin 1999 NOR 27:15.2 +5:20.8 215.25
66 17 EVERTSEN Ronja Haakenstad 2000 NOR 27:25.4 +5:31.0 221.46
67 7 NILSEN Hanne 2000 NOR 28:02.7 +6:08.3 244.16
68 10 LYNGNES Susann Fedreheim 2000 NOR 28:03.9 +6:09.5 244.89
69 14 SLOKVIK Martine 1997 NOR 28:34.0 +6:39.6 263.21
70 3 AAS Julie Sofie Franksdatter 2001 NOR 29:46.0 +7:51.6 307.04
DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
9 BAKKEMO Hedda 2001 NOR
36 OUS Amalie Haakonsen 1996 NOR
67 WENG Lotta Udnes 1996 NOR
72 KALVAA Anne Kjersti 1992 NOR
73 WENG Tiril Udnes 1996 NOR
74 FOSSESHOLM Helene Marie 2001 NOR

Annonse







Annonse