Resultater Beitosprinten - Kvinner - 10 km - Klassisk - 2019



Resultater Beitosprinten - Nasjonal sesongåpning
Beitostølen, Oppland - 23. november 2019

Arrangementstype: Langrenn

KVINNER - 10 KM - KLASSISK

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
175JOHAUG Therese1988NOR26:08.80.0020.00
272WENG Heidi1991NOR27:12.6+1:03.852.53
356FOSSESHOLM Helene Marie2001NOR27:21.8+1:13.057.23
474DIGGINS Jessica1991USA27:44.5+1:35.768.80
571MAUBET BJORNSEN Sadie1989USA27:46.1+1:37.369.62
654SKAANES Marte1996NOR28:01.1+1:52.377.27
769ISHIDA Masako1980JPN28:06.4+1:57.679.97
866KALVAA Anne Kjersti1992NOR28:09.5+2:00.781.55
967BRENNAN Rosie1988USA28:13.7+2:04.983.69
1060AMUNDSEN Hedda Oestberg1998NOR28:18.8+2:10.086.29
1173JACOBSEN Astrid Uhrenholdt1987NOR28:29.8+2:21.091.90
1270SLIND Kari Oeyre1991NOR28:32.2+2:23.493.13
1342SIMPSON-LARSEN Karoline1997NOR28:33.6+2:24.893.84
1424THEODORSEN Silje1994NOR28:36.7+2:27.995.42
1568HAGA Ragnhild1991NOR28:39.7+2:30.996.95
1661SVENDSEN Anna1990NOR28:47.0+2:38.2100.67
1755KNUDSEN Tiril Liverud1998NOR29:05.4+2:56.6110.06
1858SMEDAAS Magni1995NOR29:09.2+3:00.4111.99
1953OEVREBUST Martine Lorgen1997NOR29:17.3+3:08.5116.12
2062LAMPIC Anamarija1995SLO29:27.5+3:18.7121.33
2132EINMO Alise1998NOR29:38.8+3:30.0127.09
2259FRANKOWSKI Rosie1991USA29:40.2+3:31.4127.80
2364PATTERSON Caitlin1990USA29:40.8+3:32.0128.11
2436BJOERNSGAARD Marthe1993NOR29:42.2+3:33.4128.82
2557KODAMA Miki1996JPN29:42.4+3:33.6128.92
2646MOGSTAD Berit1993NOR29:53.0+3:44.2134.33
2726SAGSTUEN Susann1997NOR29:56.8+3:48.0136.27
2845HARVIKEN Johanne Hauge1997NOR29:58.2+3:49.4136.98
2928ULVANG Nora1998NOR30:00.2+3:51.4138.00
3029ENGEBRETSEN Martine1998NOR30:02.2+3:53.4139.02

3149BAKKEMO Tuva1999NOR30:07.9+3:59.1141.93
3220ALNAES Anikken Gjerde1994NOR30:26.3+4:17.5151.31
3334WANGENSTEEN Maren1991NOR30:50.4+4:41.6163.60
3438RAVNDAL Linn2000NOR30:52.5+4:43.7164.67
3531SKJERVEN Eivor Vestrheim1999NOR30:56.7+4:47.9166.81
3643JOERGENSEN Anniken1992NOR31:01.1+4:52.3169.06
3750FOSNAES Kristin Austgulen2000NOR31:04.1+4:55.3170.59
387GANGSOE Marie Renee Soerum1994NOR31:06.2+4:57.4171.66
3947YOKOHAMA Shiori1999JPN31:14.1+5:05.3175.69
4048KOBAYASHI Chika1998JPN31:15.5+5:06.7176.40
4137OUS Amalie Haakonsen1996NOR31:18.0+5:09.2177.67
4218STENSETH Ane Appelkvist1995NOR31:20.7+5:11.9179.05
4339DYRHOVD Margrete Roessum1993NOR31:22.4+5:13.6179.92
4414MADSEN Caroline1995NOR31:22.6+5:13.8180.02
4525MIYAZAKI Hikari1998JPN31:30.8+5:22.0184.20
4640WATANABE Yuka1996JPN31:35.4+5:26.6186.55
4744SKISTAD Kristine Stavaas1999NOR31:37.0+5:28.2187.36
4816KARSET Marthe Kristine Hafsahl1985NOR31:47.6+5:38.8192.77
4915FLATLAND Vilde Elisabeth1998NOR31:49.0+5:40.2193.48
5030BATHE Nichole1995GBR31:49.7+5:40.9193.84
511DAHL Ingeborg1987NOR31:55.8+5:47.0196.95
5222NORDLUNDE Mari1998NOR32:00.8+5:52.0199.50
5319SIVERTSEN Ragnhild1999NOR32:01.5+5:52.7199.86
5411VISNAR Katja1984SLO32:10.1+6:01.3204.24
5521BERGANE Margrethe2001NOR32:11.4+6:02.6204.91
5623LARSEN Hanna Kristine1999NOR32:15.9+6:07.1207.20
5713ULVANG Runa2001NOR32:17.7+6:08.9208.12
5827SEIERSTAD Dorthe Ballangrud1999NOR32:22.3+6:13.5210.46
596OEISTUEN Gina Flugstad1997NOR32:45.0+6:36.2222.04
609NORDLUNDE Marte1996NOR32:56.0+6:47.2227.65

6112FOLKVORD Mari1999NOR33:24.4+7:15.6242.13
6217LONGFJELD Agnes Irene1999NOR33:35.6+7:26.8247.84
638OLSEN Amalie Honerud1998NOR34:12.6+8:03.8266.71
643BOURNE Kristen1995USA34:26.8+8:18.0273.95
655SLOKVIK Martine1997NOR35:15.8+9:07.0298.94
664LIE Ellen Soehol1994AUS36:14.4+10:05.6328.82
DID NOT FINISH
StartnrNavnFødtNasjon
33MURUD Thea Krokan1994NOR
35ROFSTAD Hanne Wilberg2000NOR
41MYHRVOLD Mathilde1998NOR
51DRIVENES Julie Bjervig1999NOR
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
2GARBERG Hanne Saether1999NOR
10LISLEVAND Tuva2001NOR
52STAV Astrid1999NOR
63FLETEN Emilie1992NOR
65SLIND Silje Oeyre1988NOR



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +