Resultater Beitosprinten - Kvinner - 10 km - Klassisk - 2020


Annonse

Resultater Beitosprinten - Nasjonal sesongåpning

21. november 2020

Beitostølen - Innlandet

Arrangementstype: Langrenn

KVINNER - 10 KM - INTERVALLSTART - KLASSISK

* Klikk her for liste med passeringstider (pdf)

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
155JOHAUG Therese1988NOR26:52.40.0020.00
249FOSSESHOLM Helene Marie2001NOR27:51.3+58.949.22
354WENG Heidi1991NOR28:05.3+1:12.956.17
453THEODORSEN Silje1994NOR28:30.1+1:37.768.47
552KALVAA Anne Kjersti1992NOR28:36.0+1:43.671.40
641SIMPSON-LARSEN Karoline1997NOR28:38.9+1:46.572.84
740AMUNDSEN Hedda Oestberg1998NOR28:53.9+2:01.580.28
843SKAANES Marte1996NOR28:56.1+2:03.781.37
920FLETEN Emilie1992NOR29:08.7+2:16.387.63
1051HARSEM Kathrine Rolsted1989NOR29:15.3+2:22.990.90
1147SVENDSEN Anna1990NOR29:22.7+2:30.394.57
1239KNUDSEN Tiril Liverud1998NOR29:31.9+2:39.599.14
1329EINMO Alise1998NOR29:36.3+2:43.9101.32
1435MYHRVOLD Mathilde1998NOR29:37.0+2:44.6101.67
1528JOHNSEN Elena Rise2000NOR29:38.2+2:45.8102.26
1632MOGSTAD Berit1993NOR29:42.1+2:49.7104.20
1750HAGA Ragnhild1991NOR29:48.7+2:56.3107.47
1848SMEDAAS Magni1995NOR30:10.7+3:18.3118.39
1942JOHANSEN Marte Maehlum1997NOR30:21.8+3:29.4123.89
2033OEVREBUST Martine Lorgen1997NOR30:24.8+3:32.4125.38
2146MYHRE Julie1996NOR30:30.8+3:38.4128.36
223FOEYEN Sigrid Leseth2001NOR30:32.6+3:40.2129.25
2331SAGSTUEN Susann1997NOR30:33.9+3:41.5129.90
2417LISLEVAND Tuva2001NOR30:38.4+3:46.0132.13
2537WANGENSTEEN Maren1991NOR30:40.7+3:48.3133.27
2634HUSTAD Sofie Nordsveen1996NOR30:46.2+3:53.8136.00
2723MADSEN Caroline1995NOR30:50.8+3:58.4138.28
2818DRIVENES Julie Bjervig1999NOR30:52.2+3:59.8138.98
2930BAKKEMO Tuva1999NOR31:02.2+4:09.8143.94
3044JORDHEIM Guro1996NOR31:02.9+4:10.5144.29

319FOLKVORD Mari1999NOR31:08.5+4:16.1147.07
3236ALNAES Anikken Gjerde1994NOR31:09.2+4:16.8147.41
3321NORDLUNDE Mari1998NOR31:16.2+4:23.8150.89
3427SKJERVEN Eivor Vestrheim1999NOR31:23.6+4:31.2154.56
358SANNESS Nora2000NOR31:25.2+4:32.8155.35
3624FISCHER Lea1998SUI31:26.3+4:33.9155.90
3714ROFSTAD Hanne Wilberg2000NOR31:31.2+4:38.8158.33
3810BATHE Nichole1995GBR31:37.2+4:44.8161.30
397ULVANG Runa2001NOR31:37.4+4:45.0161.40
4025BOSTAD Guro1996NOR31:42.3+4:49.9163.84
4116BERG Julie Victoria1997NOR31:50.4+4:58.0167.85
425LARSSON Moa1992SWE31:52.3+4:59.9168.80
4313SKULBRU Hanne1996NOR31:57.1+5:04.7171.18
4322OUS Amalie Haakonsen1996NOR31:57.1+5:04.7171.18
4515GULBRANDSEN Ingrid2000NOR32:00.0+5:07.6172.62
462HAAKONSEN Karen Marie1999NOR32:02.3+5:09.9173.76
4719MOGSTAD Ragnhild1999NOR32:16.7+5:24.3180.90
4812SEIERSTAD Dorthe Ballangrud1999NOR32:35.1+5:42.7190.03
496DENGERUD Karianne Olsvik2000NOR32:55.8+6:03.4200.30
504SEIM Katrine1998NOR32:57.5+6:05.1201.15
5126DYRHOVD Margrete Roessum1993NOR33:07.0+6:14.6205.86
521STAKSTON Sigrid1999NOR34:14.3+7:21.9239.25
DID NOT FINISH
StartnrNavnFødtNasjon
11LARSEN Hanna Kristine1999NOR
45SLIND Astrid Oeyre1988NOR
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
38HARVIKEN Johanne Hauge1997NOR
Annonse







Annonse