Ruka: Program| Startlister| Sprint K: Kvinner| Menn| 10/15 km klassisk: Kvinner| Menn| Gålå: Program| Startlister| 10/15 km F: Kvinner| Menn| Sprint fri prolog/finaler: Kvinner| Menn| Østersund: Program| Startlister| Resultater| Øvrige resultater nedenfor nyhet 4| Helgens TV-program| Sesonginformasjonen 2021/22| Langrenn Pluss| Uttak landslag og team| Podkast - Ski(d)nytt med Elin & Øyvind

Resultater Beitosprinten - Kvinner - 10 km klassisk - 2021


Annonse

Resultater Beitosprinten - Nasjonal sesongåpning

20. november 2021

Beitostølen - Innlandet

Arrangementstype: Langrenn

KVINNER - 10 KM KLASSISK

* Resultater (live)

* Resultater med mellomtider

* Resultater med klubbtilhørighet

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 80 JOHAUG Therese 1988 NOR 25:10.7 0.00 20.00
2 79 WENG Heidi 1991 NOR 25:54.6 +43.9 43.25
3 75 THEODORSEN Silje 1994 NOR 26:29.6 +1:18.9 61.78
4 76 KALVAA Anne Kjersti 1992 NOR 26:33.2 +1:22.5 63.69
5 73 HAGA Ragnhild 1991 NOR 26:47.4 +1:36.7 71.21
6 71 WENG Lotta Udnes 1996 NOR 26:54.1 +1:43.4 74.76
7 63 SLIND Astrid Oeyre 1988 NOR 26:57.3 +1:46.6 76.45
8 64 SIMPSON-LARSEN Karoline 1997 NOR 27:10.3 +1:59.6 83.33
9 77 WENG Tiril Udnes 1996 NOR 27:12.0 +2:01.3 84.24
10 69 SVENDSEN Anna 1990 NOR 27:14.3 +2:03.6 85.45
11 68 SMEDAAS Magni 1995 NOR 27:15.8 +2:05.1 86.25
12 74 HARSEM Kathrine Rolsted 1989 NOR 27:17.8 +2:07.1 87.31
13 55 MOGSTAD Berit 1993 NOR 27:26.6 +2:15.9 91.97
14 65 AMUNDSEN Hedda Oestberg 1998 NOR 27:32.1 +2:21.4 94.88
15 56 LAUKLI Sophia 2000 USA 27:39.0 +2:28.3 98.53
16 54 ALNAES Anikken Gjerde 1994 NOR 27:47.1 +2:36.4 102.82
17 59 ARNESEN Synne 1998 NOR 27:49.6 +2:38.9 104.15
18 47 FOSNAES Kristin Austgulen 2000 NOR 27:51.9 +2:41.2 105.36
19 72 SLIND Silje Oeyre 1988 NOR 27:53.4 +2:42.7 106.16
20 58 HARVIKEN Johanne Hauge 1997 NOR 27:55.3 +2:44.6 107.16
21 51 BERGANE Margrethe 2001 NOR 27:55.9 +2:45.2 107.48
22 66 FLETEN Emilie 1992 NOR 27:57.1 +2:46.4 108.12
23 60 KNUDSEN Tiril Liverud 1998 NOR 27:57.5 +2:46.8 108.33
24 70 STEWART-JONES Katherine 1995 CAN 27:58.7 +2:48.0 108.97
25 57 MYHRVOLD Mathilde 1998 NOR 28:02.0 +2:51.3 110.71
26 39 LISLEVAND Tuva 2001 NOR 28:05.7 +2:55.0 112.67
27 61 WANGENSTEEN Maren 1991 NOR 28:17.1 +3:06.4 118.71
28 50 EINMO Alise 1998 NOR 28:22.4 +3:11.7 121.52
29 33 UREVC Eva 1995 SLO 28:24.2 +3:13.5 122.47
30 40 STENSETH Ane Appelkvist 1995 NOR 28:24.6 +3:13.9 122.68

31 49 JOHNSEN Elena Rise 2000 NOR 28:25.3 +3:14.6 123.05
32 52 BAKKEMO Tuva 1999 NOR 28:30.6 +3:19.9 125.86
33 48 DRIVENES Julie Bjervig 1999 NOR 28:34.1 +3:23.4 127.71
34 67 MYHRE Julie 1996 NOR 28:35.1 +3:24.4 128.24
35 45 FOLKVORD Mari 1999 NOR 28:36.8 +3:26.1 129.14
36 10 BAKKEMO Hedda 2001 NOR 28:39.6 +3:28.9 130.62
37 43 OUS Amalie Haakonsen 1996 NOR 28:41.0 +3:30.3 131.37
38 37 FOEYEN Sigrid Leseth 2001 NOR 28:44.4 +3:33.7 133.17
39 24 ANDERSEN Selma 2001 NOR 28:58.4 +3:47.7 140.58
40 35 HAAKONSEN Karen Marie 1999 NOR 29:01.0 +3:50.3 141.96
41 19 ANDERSEN Nora 2001 NOR 29:10.2 +3:59.5 146.83
42 36 LARSEN Hanna Kristine 1999 NOR 29:16.6 +4:05.9 150.22
43 44 SANNESS Nora 2000 NOR 29:23.0 +4:12.3 153.61
44 46 DYRHOVD Margrete Roessum 1993 NOR 29:26.3 +4:15.6 155.35
45 42 NORDLUNDE Mari 1998 NOR 29:27.6 +4:16.9 156.04
46 11 RAVNDAL Linn 2000 NOR 29:38.9 +4:28.2 162.03
47 28 SVINGHEIM Mari Landro 2001 NOR 29:40.9 +4:30.2 163.09
48 2 KNUTSMOEN Tina 1998 NOR 29:44.8 +4:34.1 165.15
49 23 EINMO Malin 2000 NOR 29:48.3 +4:37.6 167.00
50 41 ROFSTAD Hanne Wilberg 2000 NOR 29:54.5 +4:43.8 170.29
51 17 LIE Ellen Soehol 1994 AUS 29:55.0 +4:44.3 170.55
52 53 SAGSTUEN Susann 1997 NOR 29:56.3 +4:45.6 171.24
53 31 LARSSON Moa 1992 SWE 29:58.5 +4:47.8 172.41
54 34 SEIERSTAD Dorthe Ballangrud 1999 NOR 30:05.8 +4:55.1 176.27
55 26 SKISTAD Kristine Stavaas 1999 NOR 30:10.9 +5:00.2 178.97
56 15 NORDSETH Karen Amalie 2000 NOR 30:17.8 +5:07.1 182.63
57 25 ANDREASSEN Margrethe Wettre 2001 NOR 30:21.6 +5:10.9 184.64
58 13 UPPSTAD Elin 1999 NOR 30:23.4 +5:12.7 185.59
59 22 RAMSTAD Ida 2001 NOR 30:29.0 +5:18.3 188.56
60 5 WOLLEBEK Ingvild 1999 NOR 30:33.5 +5:22.8 190.94

61 30 SKULBRU Hanne 1996 NOR 30:37.5 +5:26.8 193.06
62 29 STAKSTON Sigrid 1999 NOR 30:55.7 +5:45.0 202.70
63 6 SVENDSBY Martine 2001 NOR 31:14.8 +6:04.1 212.81
64 32 BRUDERMANN Katharina 1999 AUT 31:16.9 +6:06.2 213.92
65 14 FREMSTAD Andrine Harriet 2000 NOR 31:22.9 +6:12.2 217.10
66 8 AAREKOL Ragnhild 2001 NOR 31:24.7 +6:14.0 218.05
67 20 EVERTSEN Ronja Haakenstad 2000 NOR 31:32.9 +6:22.2 222.40
68 21 MIDTSKOGEN Maiken Min 1998 NOR 31:43.1 +6:32.4 227.80
69 12 LYNGNES Susann Fedreheim 2000 NOR 32:26.3 +7:15.6 250.67
70 4 AAS Julie Sofie Franksdatter 2001 NOR 32:55.6 +7:44.9 266.19
71 16 SLOKVIK Martine 1997 NOR 33:10.9 +8:00.2 274.29
72 9 NILSEN Hanne 2000 NOR 33:26.6 +8:15.9 282.61
73 7 GOLBERG Vilde Emilie Hjelmseth 2001 NOR 33:33.6 +8:22.9 286.31
DID NOT FINISH
Startnr Navn Født Nasjon
1 SOERUM Thea 2000 NOR
3 DAHL Ingeborg 1987 NOR
27 ARNESEN Julie Henriette 2001 NOR
62 JORDHEIM Guro 1996 NOR
DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
18 MEYER MAGULAS Melina 1985 GRE
38 ULVANG Runa 2001 NOR
78 FOSSESHOLM Helene Marie 2001 NOR

---

Resultater Para-klassene:
* Sittende

* Stående

Annonse







Annonse