Resultater Beitosprinten - Kvinner - Sprint - Prolog - 2020


Annonse

Resultater Beitosprinten - Nasjonal sesongåpning

20. november 2020

Beitostølen - Innlandet

Arrangementstype: Langrenn

KVINNER - SPRINT - PROLOG - KLASSISK

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
11STENSETH Ane Appelkvist1995NOR3:01.300.0021.75
22SVENDSEN Anna1990NOR3:01.47+0.1722.88
33WENG Tiril Udnes1996NOR3:03.97+2.6739.42
410MYHRVOLD Mathilde1998NOR3:04.43+3.1342.47
516AMUNDSEN Hedda Oestberg1998NOR3:05.65+4.3550.54
623JOHNSEN Elena Rise2000NOR3:06.36+5.0655.24
79WENG Lotta Udnes1996NOR3:06.37+5.0755.31
88ALNAES Anikken Gjerde1994NOR3:07.37+6.0761.93
911HARSEM Kathrine Rolsted1989NOR3:07.67+6.3763.91
105SKISTAD Kristine Stavaas1999NOR3:07.82+6.5264.90
1142GULBRANDSEN Ingrid2000NOR3:09.11+7.8173.44
1213OUS Amalie Haakonsen1996NOR3:09.16+7.8673.77
134MYHRE Julie1996NOR3:09.35+8.0575.03
146KALVAA Anne Kjersti1992NOR3:10.64+9.3483.57
1514ROFSTAD Hanne Wilberg2000NOR3:12.39+11.0995.15
1629SKAANES Marte1996NOR3:12.72+11.4297.34
1718OLSEN Amalie Honerud1998NOR3:12.89+11.5998.46
1821BAKKEMO Tuva1999NOR3:12.97+11.6798.99
197EIDE Mari1989NOR3:13.57+12.27102.96
2020FOSNAES Kristin Austgulen2000NOR3:13.82+12.52104.62
2112SMEDAAS Magni1995NOR3:14.03+12.73106.01
2239ANDREASSEN Margrethe Wettre2001NOR3:14.33+13.03107.99
2322DYRHOVD Margrete Roessum1993NOR3:14.95+13.65112.10
2417THEODORSEN Silje1994NOR3:15.05+13.75112.76
2526NORDLUNDE Mari1998NOR3:15.08+13.78112.96
2625KNUDSEN Tiril Liverud1998NOR3:15.83+14.53117.92
2727BATHE Nichole1995GBR3:16.94+15.64125.27
2845FOEYEN Sigrid Leseth2001NOR3:17.55+16.25129.31
2940EVERTSEN Ronja Haakenstad2000NOR3:17.78+16.48130.83
3047LARSSON Moa1992SWE3:17.84+16.54131.23

3154RAVNDAL Linn2000NOR3:18.06+16.76132.68
3237BERG Julie Victoria1997NOR3:18.64+17.34136.52
3334JORDHEIM Guro1996NOR3:18.71+17.41136.98
3438GUDNADOTTIR Kristrun1997ISL3:19.11+17.81139.63
3531LARSEN Hanna Kristine1999NOR3:19.32+18.02141.02
3635MIDTSKOGEN Maiken Min1998NOR3:19.40+18.10141.55
3744OEISTUEN Gina Flugstad1997NOR3:20.34+19.04147.77
3819SKULBRU Hanne1996NOR3:20.72+19.42150.29
3943DENGERUD Karianne Olsvik2000NOR3:20.84+19.54151.08
4030AARRESTAD Nora Lian1997NOR3:20.90+19.60151.48
4136MADSEN Caroline1995NOR3:21.03+19.73152.34
4228BOSTAD Guro1996NOR3:21.85+20.55157.77
4332SEIERSTAD Dorthe Ballangrud1999NOR3:23.56+22.26169.09
4433DAHL Ingeborg1987NOR3:23.69+22.39169.95
4555RAMSTAD Ida2001NOR3:23.70+22.40170.01
4624FISCHER Lea1998SUI3:24.14+22.84172.92
4752BREDING Tale Bruheim2001NOR3:25.83+24.53184.11
4846GROETTING Karoline2001NOR3:26.41+25.11187.95
4941AUNE Sigrid Flataas1998NOR3:26.45+25.15188.21
5058NORDSETH Karen Amalie2000NOR3:26.46+25.16188.28
5156SOERUM Thea2000NOR3:28.22+26.92199.93
5251SNORTHEIMSMOEN Thea2001NOR3:28.28+26.98200.33
5348ROENNING Mathilde1995NOR3:29.09+27.79205.69
5449STAKSTON Sigrid1999NOR3:29.87+28.57210.85
5550WANGEN Marie Soelverud2001NOR3:32.81+31.51230.31
5657LYNGNES Susann Fedreheim2000NOR3:35.33+34.03246.99
5753BERNTSEN Annette2000NOR3:37.50+36.20261.35
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
15HARVIKEN Johanne Hauge1997NOR
59GARBERG Hanne Saether1999NOR
60KNUTSMOEN Tina1998NOR
61LIEN Mari Roboele2000NOR
62UPPSTAD Elin1999NOR
Annonse







Annonse