WC Lillehammer: Program| WC Ruka: Resultater| NC Gålå: Resultater| IBU WC Østersund: Program| Resultater| Øvrige resultater nedenfor nyhet 4| Helgens TV-program| Sesonginformasjonen 2021/22| Langrenn Pluss| Uttak landslag og team| Podkast - Ski(d)nytt med Elin & Øyvind

Resultater Beitosprinten - Menn - 15 km fri teknikk - 2021


Annonse

Resultater Beitosprinten - Nasjonal sesongåpning

21. november 2021

Beitostølen - Innlandet

Arrangementstype: Langrenn

MENN - 15 KM FRI

* Resultater (live)

* Resultater med mellomtider

* Resultater med klubbtilhørighet

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 148 AMUNDSEN Harald Oestberg 1998 NOR 31:23.0 0.00 20.00
2 157 ROETHE Sjur 1988 NOR 31:25.4 +2.4 21.02
3 156 IVERSEN Emil 1991 NOR 31:36.4 +13.4 25.69
4 137 MOSEBY Haavard 1999 NOR 31:45.0 +22.0 29.35
5 155 GOLBERG Paal 1990 NOR 31:46.8 +23.8 30.11
6 158 HOLUND Hans Christer 1989 NOR 31:47.1 +24.1 30.24
7 153 TOENSETH Didrik 1991 NOR 31:56.1 +33.1 34.06
8 126 MOERK Martin Kirkeberg 2001 NOR 31:59.1 +36.1 35.34
9 136 BUCHER-JOHANNESSEN Thomas 1997 NOR 32:05.2 +42.2 37.93
10 133 DOENNESTAD Henrik 1996 NOR 32:08.8 +45.8 39.46
11 127 ANDERSEN Iver Tildheim 2000 NOR 32:11.2 +48.2 40.48
12 154 NYENGET Martin Loewstroem 1992 NOR 32:14.8 +51.8 42.01
13 131 STENSHAGEN Mattis 1996 NOR 32:15.6 +52.6 42.35
14 159 KRUEGER Simen Hegstad 1993 NOR 32:19.0 +56.0 43.79
15 151 VALNES Erik 1996 NOR 32:22.8 +59.8 45.41
16 152 MUSGRAVE Andrew 1990 GBR 32:26.7 +1:03.7 47.06
17 143 TURTVEIT Vebjoern 1994 NOR 32:27.7 +1:04.7 47.49
18 135 KVAALE Gaute 1995 NOR 32:34.0 +1:11.0 50.16
19 119 HJELMESET Lars Agnar 2001 NOR 32:37.5 +1:14.5 51.65
20 82 VESTAD Karsten Andre 2001 NOR 32:38.2 +1:15.2 51.95
21 146 AUGDAL Eirik Sverdrup 1995 NOR 32:38.6 +1:15.6 52.12
22 79 AAKERVIK Espen 2001 NOR 32:39.5 +1:16.5 52.50
23 87 SANDVIK Edvard 2001 NOR 32:40.4 +1:17.4 52.88
24 117 THORVIK David 2000 NOR 32:43.1 +1:20.1 54.03
25 149 JENSSEN Jan Thomas 1996 NOR 32:44.7 +1:21.7 54.71
26 138 KVISLE Erland 1996 NOR 32:44.8 +1:21.8 54.75
27 74 HERLAND Kasper 2001 NOR 32:53.4 +1:30.4 58.41
28 124 STADAAS Kasper 1994 NOR 32:55.3 +1:32.3 59.21
29 142 HAGA Magne 1994 NOR 32:57.4 +1:34.4 60.11
30 116 KJENNERUD Eivind 1997 NOR 33:03.0 +1:40.0 62.49

31 56 INGEBRIGTSEN Edvin 2001 NOR 33:05.3 +1:42.3 63.46
32 113 MARTENS MEYER Herman 1997 NOR 33:12.8 +1:49.8 66.65
33 107 VIKA Jonas 2001 NOR 33:16.1 +1:53.1 68.05
34 109 BUVARP Martin Julian 1998 NOR 33:17.5 +1:54.5 68.65
35 89 JORDE Sindre Fjellheim 1996 NOR 33:21.0 +1:58.0 70.13
36 90 GLOEERSEN Herman 1999 NOR 33:21.4 +1:58.4 70.30
37 108 JOHANSEN Sivert Leander 1999 NOR 33:22.1 +1:59.1 70.60
38 55 JOHNSRUD Fredrik 2000 NOR 33:24.3 +2:01.3 71.53
39 51 ZECHEL Maks 1997 CAN 33:24.4 +2:01.4 71.58
40 93 JOHANSEN Iver Wang 2000 NOR 33:24.5 +2:01.5 71.62
41 96 OEHLSCHLAEGEL Albert Sunde 1999 NOR 33:27.9 +2:04.9 73.06
42 139 TJELLE Johan 1994 NOR 33:28.3 +2:05.3 73.23
43 76 CLUGNET James 1996 GBR 33:33.5 +2:10.5 75.44
44 128 PEDERSEN Morten Eide 1987 NOR 33:34.1 +2:11.1 75.70
45 140 HOPE Jon Rolf Skamo 1998 NOR 33:35.0 +2:12.0 76.08
46 99 HELGESTAD Fredrik 1997 NOR 33:35.6 +2:12.6 76.34
47 75 VESTERAAS Marius Viken 1999 NOR 33:37.6 +2:14.6 77.19
48 130 GROENFLATEN Sindre 1995 NOR 33:37.8 +2:14.8 77.27
49 86 TYRIBAKKEN Bjoernar Stensrud 1999 NOR 33:37.9 +2:14.9 77.31
50 129 MYSEN Eirik 1993 NOR 33:38.2 +2:15.2 77.44
51 110 HOVDE Haavard 1999 NOR 33:39.0 +2:16.0 77.78
52 125 VERMEULEN Mika 1999 AUT 33:39.6 +2:16.6 78.04
53 83 BJOERTOMT Johan 1999 NOR 33:42.7 +2:19.7 79.35
54 32 SENDSTAD Oeystein 2001 NOR 33:43.7 +2:20.7 79.78
55 121 REE Andreas Fjorden 2000 NOR 33:44.9 +2:21.9 80.29
56 105 SKAANES Haakon 1999 NOR 33:46.7 +2:23.7 81.05
57 68 WIIG Sivert 1997 NOR 33:49.9 +2:26.9 82.41
58 46 SEDENIUSSEN Magnus Nikolai 2001 NOR 33:50.5 +2:27.5 82.67
59 112 HOAAS Geir Kristian 1998 NOR 33:51.4 +2:28.4 83.05
60 103 BERSET Kristoffer 1999 NOR 33:52.7 +2:29.7 83.60

61 141 BRUVOLL Ole Joergen 1995 NOR 33:53.4 +2:30.4 83.90
62 111 KVISLE Sjur 1999 NOR 33:54.7 +2:31.7 84.45
63 77 HAABREKKE Magnus Oeyaas 1999 NOR 33:55.6 +2:32.6 84.83
64 9 GAUTVIK Mikkel Waldeland 2001 NOR 33:56.1 +2:33.1 85.05
65 95 HAEGELAND Tor Olav Nesheim 1998 NOR 33:56.3 +2:33.3 85.13
66 104 MYHRE Simen 1998 NOR 33:57.7 +2:34.7 85.72
67 17 MOLLESTAD Martin Linnebo 2001 NOR 33:59.9 +2:36.9 86.66
68 132 THYLI Vetle 1989 NOR 34:02.0 +2:39.0 87.55
69 120 STAKSTON Petter 1997 NOR 34:03.4 +2:40.4 88.15
70 101 SIVERTSGAARD Vegard 1998 NOR 34:05.1 +2:42.1 88.87
70 134 TEFRE Gjoeran 1994 NOR 34:05.1 +2:42.1 88.87
72 58 STENERSEN Fredrik Glomsrud 2001 NOR 34:07.5 +2:44.5 89.89
73 72 JORDE Truls Fjellheim 1998 NOR 34:08.4 +2:45.4 90.27
74 57 JENSSEN Matz William 2001 NOR 34:09.1 +2:46.1 90.57
75 147 STOCK Daniel 1992 NOR 34:10.2 +2:47.2 91.04
76 69 BERG Stian 1994 NOR 34:12.4 +2:49.4 91.97
77 78 HUSDAL Henrik 1998 NOR 34:13.3 +2:50.3 92.35
78 106 LOEFALD Gjermund 1993 NOR 34:15.7 +2:52.7 93.37
79 1 VERMEULEN Moran 1997 AUT 34:17.4 +2:54.4 94.09
80 102 SJOELI Mattis 1994 NOR 34:19.7 +2:56.7 95.07
81 88 BAUER Marius 2000 GER 34:21.9 +2:58.9 96.01
82 49 MYKLEMYR Vegard 1998 NOR 34:25.5 +3:02.5 97.54
83 26 BRUSTAD Herman 2001 NOR 34:27.8 +3:04.8 98.51
84 80 TRONSLI Andreas 2000 NOR 34:33.2 +3:10.2 100.81
85 61 BJOERNDALEN Dag Sander 1998 NOR 34:34.0 +3:11.0 101.15
86 70 TOLO Henrik Vik 1999 NOR 34:35.3 +3:12.3 101.70
87 16 GLITTENBERG HOLT Filip 2000 NOR 34:38.4 +3:15.4 103.02
88 23 THORESEN Jonas Dyrli 2001 NOR 34:38.6 +3:15.6 103.10
89 97 MIKKELSPLASS Kristen 1999 NOR 34:39.9 +3:16.9 103.65
90 100 HAMNES Vegard 1993 NOR 34:40.4 +3:17.4 103.87

91 39 GIFSTAD Thomas 1992 NOR 34:41.4 +3:18.4 104.29
92 81 RIEGE Amund 2000 NOR 34:42.1 +3:19.1 104.59
93 52 FISKVIK Kristoffer Jullum 2001 NOR 34:43.3 +3:20.3 105.10
94 92 ROLID Mathias Aas 1996 NOR 34:44.9 +3:21.9 105.78
95 91 STOKKELAND Petter 1999 NOR 34:47.6 +3:24.6 106.93
96 25 SLETTEN Erlend Lindland 2000 NOR 34:49.2 +3:26.2 107.60
97 48 WOLFE Hamish 1998 GBR 34:54.2 +3:31.2 109.73
98 37 SENDSTAD Eirik 2001 NOR 34:57.1 +3:34.1 110.96
99 44 PEDERSEN Sondre B. 2000 NOR 34:59.4 +3:36.4 111.94
100 59 STIGEN Joergen 1999 NOR 35:07.5 +3:44.5 115.38
101 118 VESTERHEIM Magnus 1994 NOR 35:09.6 +3:46.6 116.27
102 21 PEDERSEN Bendik Haaland 2001 NOR 35:14.3 +3:51.3 118.27
103 3 FODSTAD Fredrik 2001 COL 35:15.4 +3:52.4 118.74
104 27 GUNNARSEN Benjamin 2001 NOR 35:15.7 +3:52.7 118.86
105 144 YOUNG Andrew 1992 GBR 35:16.3 +3:53.3 119.12
106 43 RAMSTAD Morten 2001 NOR 35:18.9 +3:55.9 120.22
107 24 TANDBERG Jostein 1998 NOR 35:21.1 +3:58.1 121.16
108 40 RAMSTAD Simen Bratberg 1996 NOR 35:22.8 +3:59.8 121.88
109 33 NESGAARD Even 2000 NOR 35:25.1 +4:02.1 122.86
110 53 BORECZEK Michal 2000 POL 35:26.4 +4:03.4 123.41
111 45 ANTONSEN Morten 2001 NOR 35:28.7 +4:05.7 124.39
111 98 ARNESEN Harald Astrup 1995 NOR 35:28.7 +4:05.7 124.39
113 67 BENNERT Nico 2000 FIN 35:30.7 +4:07.7 125.24
114 84 OLEX Max 1989 GER 35:35.1 +4:12.1 127.11
115 2 SVENDSBY Ole Marius 1997 NOR 35:41.1 +4:18.1 129.65
116 42 URE Olve 2000 NOR 35:43.4 +4:20.4 130.63
117 19 ROGSTAD Frederik Arent 2001 NOR 35:49.4 +4:26.4 133.18
118 64 EK Jens Marcus Dyrberg 2001 NOR 35:52.1 +4:29.1 134.33
119 66 FRIDLUND Jonas 2000 NOR 35:54.6 +4:31.6 135.39
120 31 RUEGER Philip 2001 GER 36:02.9 +4:39.9 138.92

121 73 VOLLSET Kristoffer By 1996 NOR 36:05.0 +4:42.0 139.81
122 22 BERGSLAND Andreas 2001 NOR 36:08.2 +4:45.2 141.17
123 94 SKJELDAL Kristian 1998 NOR 36:08.8 +4:45.8 141.42
124 34 BJOERNSTAD Sondre A. 1999 NOR 36:10.2 +4:47.2 142.02
125 36 BOEGEBERG Tobias 1999 NOR 36:12.7 +4:49.7 143.08
126 13 BAKKEN Eskil 2001 NOR 36:14.0 +4:51.0 143.63
127 11 REPPEN Martin 2001 NOR 36:21.1 +4:58.1 146.65
128 10 BERG Ola Frivold 2001 NOR 36:40.8 +5:17.8 155.02
129 50 LUKA Eivind 2001 NOR 36:46.6 +5:23.6 157.48
130 20 OESTBERG Sivert 2001 NOR 37:25.3 +6:02.3 173.92
131 60 HOV Eskil 2000 NOR 37:26.1 +6:03.1 174.26
132 6 NAESS Oeistein Fagerli 2001 NOR 37:34.5 +6:11.5 177.83
133 28 BOSTAD Andreas Talseth 1999 NOR 37:39.7 +6:16.7 180.04
134 15 STAAVI Bjoern-Martin 2000 NOR 37:43.7 +6:20.7 181.74
135 30 BJOERNDALEN Baard Eskil 1999 NOR 37:46.2 +6:23.2 182.80
136 62 STENE Eirik 2001 NOR 37:50.3 +6:27.3 184.55
137 14 HELLA Eirik 2001 NOR 38:01.0 +6:38.0 189.09
138 18 AASTVEDT Eirik Tvedt 1995 NOR 38:43.9 +7:20.9 207.32
139 5 SKADAL Joakim 2001 NOR 38:51.5 +7:28.5 210.55
140 29 ROGNES Bernt Emil Finseraas 2001 NOR 38:52.2 +7:29.2 210.84
DID NOT FINISH
Startnr Navn Født Nasjon
7 BERGLAND Sigvart Eugen 2001 NOR
12 DRIVENES Philip 2000 NOR
47 HELLERUD Adrian Orellana 2000 NOR
54 ANTONSEN Bastian Karlsen 2001 NOR
63 GIGERNES Aadne 1999 NOR
65 MELLING Christian Hartz 2001 NOR
71 TREFFEN Andreas Lillemoen 2000 NOR
114 FLATAKER Ole Morten 1997 NOR
115 HOEL Amund 1997 NOR
122 RAMSE Sondre 1998 NOR
123 JESPERSEN Chris Andre 1983 NOR
150 KROGH Finn Haagen 1990 NOR
DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
4 MOSENG Oerjan 2000 NOR
8 HETLAND Daniel 2000 NOR
35 KVERNSTAD Brynjar 1999 NOR
38 OEYGARD Harald 1997 NOR
41 GRASTVEIT Stian 1995 NOR
85 SOERENSEN Lars 1998 NOR
145 SKAR Sindre Bjoernestad 1992 NOR

Annonse







Annonse