Resultater Beitosprinten - Menn - Sprint - Finale - 2020


Annonse

Resultater Beitosprinten - Nasjonal sesongåpning

20. november 2020

Beitostølen - Innlandet

Arrangementstype: Langrenn

MENN - SPRINT - FINALE - KLASSISK

* Klikk for plasseringer og tider i Heat + Finaler

PlassStartnr.NavnFødtNasjon
11KLAEBO Johannes Hoesflot1996NOR
22VALNES Erik1996NOR
35TAUGBOEL Haavard Solaas1993NOR
49EVENSEN Ansgar2000NOR
57SKAR Sindre Bjoernestad1992NOR
610RYSSTAD Aron Aakre1999NOR
73WIIG Sivert1997NOR
88KNOTTEN Sivert1997NOR
916ARNESEN Harald Astrup1995NOR
1017GUNNULFSEN Mikael1993NOR
1112AUNE Paal Troean1992NOR
1218AURLAND Joachim1996NOR
136NORTHUG Even1995NOR
1421EK Aleksander Dyrberg1993NOR
1527SKAANES Haakon1999NOR
1613YOUNG Andrew1992GBR
1714STENSHAGEN Mattis1996NOR
1820ROLID Mathias Aas1996NOR
1922HOEL Amund1997NOR
2026KVARSTAD Kristoffer2000NOR
2111STADAAS Kasper1994NOR
2215KROGH Finn Haagen1990NOR
2319LIPPERT Joergen1998NOR
2424BERSET Kristoffer1999NOR
2528HEGDAL Vebjoern1998NOR
2623MYSEN Eirik1993NOR
2725STAKSTON Petter1997NOR
2829ROEVIK Torstein Buan1996NOR
2930MOEN Vebjoern1998NOR
304IVERSEN Emil1991NOR

3131RAMSTAD Simen Bratberg1996NOR
3232HOAAS Geir Kristian1998NOR
3333AASBOE Jonas1997NOR
3434BOEE Magnus1998NOR
3535CLUGNET James1996GBR
3636KRISTOFFERSEN Patrick Fossum1998NOR
3737JENSSEN Jan Thomas1996NOR
3838LOEFALD Gjermund1993NOR
3939THORSTENSEN Erik Lippestad1994NOR
4040KORSAETH Amund2000NOR
4141MARTENS MEYER Herman1997NOR
4242JOHNSRUD Fredrik2000NOR
4343HOEL Johan1994NOR
4444ASDOEL Eirik1993NOR
4545HELGESTAD Fredrik1997NOR
4646MYHRE Simen1998NOR
4747HAGEN Vegard Ek1999NOR
4848KIRKENG Andreas2000NOR
4949KVISLE Sjur1999NOR
5050VAARHEIM Vegard1997NOR
5151SKINSTAD Maarten Soleng1997NOR
5252HOVDE Haavard1999NOR
5353BIELER Livio1993SUI
5454AABREKK Eirik Bergene1998NOR
5555GRASTVEIT Stian1995NOR
5656ENSRUD Ole Haldor1998NOR
5757VOLLSET Kristoffer By1996NOR
5858ALEV Alvar Johannes1993EST
5959HALBJOERHUS Trym1996NOR
6060MAGNUSSEN Andreas Finni1998NOR

6161NYHEIM Alexander Loevik1996NOR
6262OEHLSCHLAEGEL Albert Sunde1999NOR
6363HELLERUD Adrian Orellana2000NOR
6464SKJOELSVOLD Mats Burud1997NOR
6565SKINSTAD Petter Soleng1989NOR
6666MELBERG Tore Andre1999NOR
6767OEISETH Simen2000NOR
6868PEDERSEN Isak Stianson1997ISL
6969HAEGELAND Tor Olav Nesheim1998NOR
7070UNNEBERG Johan2000NOR
7171SEEBERG Even1998NOR
7272SOERUMSHAUGEN Arngrim2000NOR
7373BOTTERUD Hermann Skram1999NOR
7474BURUD Hans Bernhard1999NOR
7575SIVERTSEN Magnus1997NOR
7676TYRIBAKKEN Bjoernar Stensrud1999NOR
7777NILSEN Vebjoern Weldingh1999NOR
7878GROBAKKEN Rune2000NOR
7979BROETO Emil Intelhus1998NOR
DID NOT START
Startnr.NavnFødtNasjon
10011999NOR
Annonse







Annonse