Resultater: Nightrun Oslo| Øvrige resultater nedenfor nyhet 4| Langrenn Pluss| Uttak landslag og team| Podkast - Ski(d)nytt med Elin & Øyvind: Ep. 1| Ep. 2| Ep. 3| Ep. 4| Ep. 5|

Resultater Beitosprinten - Sprint finale - Menn 2016


Annonse

Resultater Beitosprinten - Nasjonal sesongåpning - Sprint finale, fri teknikk, menn
Beitostølen, Oppland - 20. november 2016

Arrangementstype: Langrenn

* Komplett offisiell resultatliste (PDF-fil)
 

Rank Bib Name Year Nation
 1  2 KLAEBO Johannes Hoesflot  1996  NOR 
 2  1 GOLBERG Paal  1990  NOR 
 3  3 KROGH Finn Haagen  1990  NOR 
 4  6 IVERSEN Emil  1991  NOR 
 5  9 STADAAS Kasper  1994  NOR 
 6  15 NORTHUG Even  1995  NOR 
 7  7 SKAR Sindre Bjoernestad  1992  NOR 
 8  5 NORTHUG Tomas  1990  NOR 
 9  21 SIMENC Miha  1995  SLO 
 10  27 NILSEN Vegard Bjerkreim  1993  NOR 
 11  10 NYENGET Martin Loewstroem  1992  NOR 
 12  13 PALM Sindre Odberg  1992  NOR 
 13  19 FOSSLI Sondre Turvoll  1993  NOR 
 14  23 AURLAND Joachim  1996  NOR 
 15  24 HIPPE Even Saeteren  1994  NOR 
 16  11 RISETH Fredrik  1995  NOR 
 17  12 STEEN Andreas Myran  1988  NOR 
 18  14 BAKKENE Eivind  1990  NOR 
 19  16 MUSGRAVE Andrew  1990  GBR 
 20  28 HATTESTAD Ola Vigen  1982  NOR 
 21  4 NYENG Emil  1991  NOR 
 22  18 EK Aleksander Dyrberg  1993  NOR 
 23  20 FALLA Marius Caspersen  1990  NOR 
 24  26 BAKKEN Timo Andre  1989  NOR 
 25  29 LORENTSEN Eirik  1988  NOR 
 26  8 GLOEERSEN Anders  1986  NOR 
 27  17 YOUNG Andrew  1992  GBR 
 28  22 ANDERSEN Bendik Persch  1991  NOR 
 29  25 LANES Simen  1991  NOR 
 30  30 GRAVE Nils Magnus Boeen  1991  NOR 
 31  31 DAHL Svein Halvor  1989  NOR 
 32  32 HOLTH Chrisander Skjoenberg  1994  NOR 
 33  33 ARNESEN Harald Astrup  1995  NOR 
 34  34 BYGGLAND Torgeir Lid  1996  NOR 
 35  35 LOEFALD Gjermund  1993  NOR 
 36  36 RENNEMO Anders Tettli  1988  NOR 
 37  37 STENSHAGEN Mattis  1996  NOR 
 38  38 LAMPIC Janez  1996  SLO 
 39  39 NYGAARD Per Kristian  1987  NOR 
 40  40 BYGGLAND Aanund Lid  1990  NOR 
 41  41 GRAESLI Kristian  1995  NOR 
 42  42 STOCK Daniel  1992  NOR 
 43  43 HELGESTAD Daniel Myrmael  1987  NOR 
 44  44 PAULE Joergen Dahl  1994  NOR 
 45  45 BERG Stian  1994  NOR 
 46  46 HJELSTUEN Haakon  1992  NOR 
 47  47 MYSEN Eirik  1993  NOR 
 48  48 JOHAUG JR. Karstein  1992  NOR 
 49  49 ANDERSEN Peter  1993  NOR 
 50  50 ANDRESEN Ragnar Bragvin  1988  NOR 
 51  51 THON Martin  1995  NOR 
 52  52 BU Torstein  1995  NOR 
 53  53 FOSTER Joey  1996  CAN 
 54  54 BOERSHEIM Torjus  1988  NOR 
 55  55 AARRESTAD Magnus Lian  1995  NOR 
 56  56 PEDERSEN Krister Aaen  1994  NOR 
 57  57 AASLUND Bjoern Andre  1996  NOR 
 58  58 STAFF Oerjan  1995  NOR 
 59  59 FOLKVORD Sindre  1995  NOR 
 60  60 NILSEN Gjermund  1992  NOR 
 61  61 DEMENTIEV Eugeniy  1983  RUS 
 62  62 KLEIVI Halvor  1996  NOR 
 63  63 LIPPERT Joergen  1998  NOR 
 64  64 BERGAN Sivert Halfdan  1995  NOR 
 65  65 THORSTENSEN Erik Lippestad  1994  NOR 
 66  66 SOERENSEN Anders  1996  NOR 
 67  67 FIKKE Trym Halbjoerhus  1996  NOR 
 68  68 ELSET Didrik Fjeld  1993  NOR 
 69  69 HETLAND Thomas  1995  NOR 
 70  70 GANGSOE Johan Soerum  1996  NOR 
 71  71 FOLKVORD Ingvar  1993  NOR 
 72  72 ISHIKAWA Kentaro  1994  JPN 
 73  73 SUGAREN Oliver  1994  NOR 
 74  74 HOLEN Espen Honganvik  1994  NOR 
 75  75 BJERKRHEIM Kjetil Andre  1993  NOR 
 76  76 KIM Magnus  1998  KOR 
 77  77 HOLM Markus Emaus  1994  NOR 
 78  78 WIIG Magnus  1992  NOR 
 79  79 SKARPNORD Henrik  1995  NOR 
 80  80 ROSENVINGE Aksel  1995  NOR 
 81  81 HILL Scott James  1994  CAN 
 82  82 NISHIDA Jumpu  1991  JPN 
 83  83 DU PASQUIER Arnaud  1992  SUI 
 84  84 HOFFSBAKKEN Erik K  1993  NOR 
 85  85 JACKSON Ryan  1997  CAN 
 86  86 WATTERDAL Oeyvind  1987  NOR 
 87  87 WINKER Christian  1996  GER 
 88  88 NILSEN Petter Thuen  1995  NOR 
 89  89 JONES Kieran  1996  CAN 
Annonse







Annonse