Ruka: Program| Startlister| Sprint K: Kvinner| Menn| 10/15 km K: Kvinner| Menn| 10/15 km jaktstart F: Kvinner| Menn| Gålå: Program| Startlister| 10/15 km F: Kvinner| Menn| Sprint F: Kvinner| Menn| 10/15 km K: Kvinner| Menn| Østersund: Program| Startlister| Resultater| Øvrige resultater nedenfor nyhet 4| Helgens TV-program| Sesonginformasjonen 2021/22| Langrenn Pluss| Uttak landslag og team| Podkast - Ski(d)nytt med Elin & Øyvind

Resultater Beitosprinten - Sprint - Prolog - Kvinner 2017


Annonse

Resultater Beitosprinten - Nasjonal sesongåpning - Sprint prolog, klassisk, kvinner
Beitostølen, Oppland - 18. november 2017

Arrangementstype: Langrenn

Offisiell resultatliste
* Oppsett for kvartfinaler

Rank Bib FIS Code Name Year Nation Time Behind FIS Points
 1  7  3425365 FALLA Maiken Caspersen  1990  NOR   2:54.86     20.00
 2  4  3565005 VISNAR Katja  1984  SLO   2:56.63  +1.77  32.15
 3  13  3425404 EIDE Mari  1989  NOR   2:58.64  +3.78  45.94
 4  12  3426201 WENG Tiril Udnes  1996  NOR   2:59.40  +4.54  51.16
 5  11  3425381 SVENDSEN Anna  1990  NOR   2:59.53  +4.67  52.05
 6  10  3426112 STENSETH Ane Appelkvist  1995  NOR   3:01.36  +6.50  64.61
 7  6  3425397 HARSEM Kathrine Rolsted  1989  NOR   3:01.56  +6.70  65.98
 8  9  3425183 JACOBSEN Astrid Uhrenholdt  1987  NOR   3:02.09  +7.23  69.62
 9  16  3425177 GJEITNES Kari Vikhagen  1985  NOR   3:02.27  +7.41  70.85
 10  2  3425912 MURUD Thea Krokan  1994  NOR   3:02.32  +7.46  71.20
 11  8  3425669 KALVAA Anne Kjersti  1992  NOR   3:02.34  +7.48  71.33
 12  21  3426626 SKISTAD Kristine Stavaas  1999  NOR   3:03.85  +8.99  81.70
 13  20  3426003 HEIMDAL Lovise  1995  NOR   3:03.93  +9.07  82.24
 14  1  3565002 FABJAN Vesna  1985  SLO   3:04.07  +9.21  83.20
 15  14  3426182 OUS Amalie Haakonsen  1996  NOR   3:04.44  +9.58  85.74
 16  24  3425896 THEODORSEN Silje  1994  NOR   3:04.55  +9.69  86.50
 17  15  3425355 SLIND Silje Oeyre  1988  NOR   3:04.77  +9.91  88.01
 18  32  3425519 KVAALE Barbro  1992  NOR   3:05.98  +11.12  96.31
 19  18  3426163 MYHRE Julie  1996  NOR   3:06.40  +11.54  99.19
 20  40  3565065 KLEMENCIC Anita  1996  SLO   3:07.86  +13.00  109.21
 21  27  3425253 DAHL Ingeborg  1987  NOR   3:08.36  +13.50  112.65
 22  23  3425865 TJETLAND Renate Bergset  1994  NOR   3:08.55  +13.69  113.95
 23  17  3425902 GUSSIAAS Mari Stoeen  1994  NOR   3:09.37  +14.51  119.58
 24  22  3425772 BJOERNSGAARD Marthe  1993  NOR   3:09.40  +14.54  119.78
 25  44  3426342 KLAUSEN Marthe  1997  NOR   3:10.02  +15.16  124.04
 26  39  3426496 MYHRVOLD Mathilde  1998  NOR   3:10.25  +15.39  125.62
 27  49  3426456 AMUNDSEN Hedda Oestberg  1998  NOR   3:11.07  +16.21  131.24
 28  29  3425955 SNILDALSLI Wenche Aune  1994  NOR   3:11.11  +16.25  131.52
 29  26  3426149 SKAANES Marte  1996  NOR   3:12.06  +17.20  138.04
 30  43  3426537 OLSEN Amalie Honerud  1998  NOR   3:12.13  +17.27  138.52
 31  3  3535468 HART Anne  1992  USA   3:12.41  +17.55  140.44
 32  31  3425862 LOEVLIEN Ine  1994  NOR   3:14.05  +19.19  151.69
 33  35  3535463 BATHE Nichole  1995  GBR   3:14.12  +19.26  152.17
 34  30  3426278 DYRHOVD Margrete Roessum  1993  NOR   3:14.22  +19.36  152.86
 35  36  3426414 AARRESTAD Nora Lian  1997  NOR   3:14.29  +19.43  153.34
 36  57  3426408 KAASEN Agnethe  1997  NOR   3:15.41  +20.55  161.03
 37  37  3426148 SKULBRU Hanne  1996  NOR   3:16.17  +21.31  166.24
 38  25  3426098 KANT Anna Emilie  1995  NOR   3:16.37  +21.51  167.62
 39  34  3425179 KARSET Marthe Kristine Hafsahl  1985  NOR   3:17.93  +23.07  178.32
 40  46  3425847 GRUBBMO Anne Lise  1993  NOR   3:18.50  +23.64  182.23
 41  42  3426164 LARSEN Johanne  1996  NOR   3:18.55  +23.69  182.58
 42  52  3426701 SKJOLDLI Emma  1999  NOR   3:18.76  +23.90  184.02
 43  55  3426532 SEIM Katrine  1998  NOR   3:18.86  +24.00  184.70
 44  64  3426110 SMEDAAS Magni  1995  NOR   3:19.63  +24.77  189.99
 45  54  3426618 WINNES Amalie  1999  NOR   3:20.14  +25.28  193.49
 46  5  3385016 MALEC Vedrana  1990  CRO   3:20.46  +25.60  195.68
 47  47  3426262 SPETS Julie Stendahl  1996  NOR   3:20.59  +25.73  196.58
 48  50  3425166 SVENKERUD Berthe Annette  1985  NOR   3:23.79  +28.93  218.54
 49  41  3426232 NORDLUNDE Marte  1996  NOR   3:23.89  +29.03  219.22
 50  38  3426151 LEFDAL Bertine Thorsnes  1996  NOR   3:26.09  +31.23  234.32
 51  59  3255017 GUDNADOTTIR Kristrun  1997  ISL   3:26.28  +31.42  235.62
 52  33  3555022 PASHKOVSKA Inga  1992  LAT   3:26.86  +32.00  239.60
 53  56  3495122 IGLESIAS Lydia  1997  ESP   3:27.97  +33.11  247.22
 54  48  3426372 LINDMOEN Marthe  1997  NOR   3:28.08  +33.22  247.98
 55  60  3426379 SLOKVIK Martine  1997  NOR   3:37.00  +42.14  309.19
 56  45  3245016 SZOCS Emoke  1985  HUN   3:37.71  +42.85  314.06
 57  62  3245014 PAPP Ildiko  1982  HUN   3:51.69  +56.83  410.00
 58  58  3105221 HOWDEN Isabella  1996  CAN   3:52.14  +57.28  413.09
Annonse







Annonse