Resultater Bergen Sprintcup, løp 1 - 2014



Resultater Orientering Bergen Sprintcup, løp 1
Bergen, Hordaland - 8. april 2014

D-12

2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Victoria Torsvik Gneist, IL 41:49  
2 nina hatlestad Gneist, IL 42:00 +0:11

 

D13-15

9 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Ingunn Torød Buset Gneist, IL 19:50  
2 Ragnhild Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett 20:28 +0:38
3 Mari Strømme Lid TIF Viking 20:48 +0:58
4 Hanne Daltveit Fana IL 21:00 +1:10
5 Anne Mathilde Wilhelmine Lokøen Knudsen Gneist, IL 22:09 +2:19
6 Eirin Sudbø Sivertsen Gneist, IL 28:39 +8:49
7 Invild Folgerø Gneist, IL 28:47 +8:57
  Ida Lehmann Varegg Fleridrett diskvalifisert  
  Sofie Ystebø TIF Viking diskvalifisert  

 

D16-18

9 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Line Laurantsen Varegg Fleridrett 18:52  
2 Ingrid Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett 18:53 +0:01
3 Ingunn Rognsvåg Varegg Fleridrett 19:33 +0:41
4 Sigrid Søvik Gneist, IL 22:01 +3:09
5 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 22:22 +3:30
6 Vibeke Rykkje Varegg Fleridrett 22:37 +3:45
7 Katrine Molvik Gneist, IL 25:05 +6:13
8 Gunhild Stuland Tysvær Varegg Fleridrett 26:17 +7:25
  Kristiane Elise Ottesen Varegg Fleridrett diskvalifisert  

 

D19-

10 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Kristin Löfgren Varegg Fleridrett 18:35  
2 Mariell Arntzen Gneist, IL 20:25 +1:50
2 Dagrun Daltveit Slettebø Fana IL 20:25 +1:50
4 Silje Reistad Fana IL 24:02 +5:27
5 Katrine Haaland Leveraas BSI - Orientering 24:04 +5:29
6 Kristin Jæger BSI - Orientering 25:12 +6:37
7 Ina Hopland Skage Gneist, IL 28:12 +9:37
8 Vibeke Tefre Grieg Fana IL 48:27 +29:52
  Grete Sævdal Vikne BSI - Orientering diskvalifisert  
  Synnøve Sævdal Vikne BSI - Orientering diskvalifisert  

 

D40-

17 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Nina Goga Bergens TF 16:46  
2 Rannveig Nordhagen Fana IL 18:27 +1:41
3 Tove Aasheim Askøy OL 20:46 +4:00
4 Mette Rogne Varegg Fleridrett 21:10 +4:24
5 Ingrid Sandvoll Gneist, IL 21:15 +4:29
6 Liv Sylvi Meyer Gneist, IL 23:31 +6:45
7 Marianne Nummedal Fana IL 23:35 +6:49
8 Turid Rognsvåg Fana IL 23:53 +7:07
9 Lise Christensen TIF Viking 24:09 +7:23
10 Karen Clementsen Kayser Fana IL 24:58 +8:12
11 Nina Lokøen Knudsen Gneist, IL 25:03 +8:17
12 Marianne Dymbe Gneist, IL 25:22 +8:36
13 Torild Myrli TIF Viking 26:08 +9:22
14 Turid Vrålstad Varegg Fleridrett 26:34 +9:48
15 Trude Kyrkjebø TIF Viking 26:43 +9:57
16 May-lill Damm TIF Viking 27:39 +10:53
17 Gro Birkeland Søvik Gneist, IL 28:25 +11:39

 

D60-

7 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Nina Soligard Bergens TF 20:12  
2 Astrid Ormberg Fana IL 25:53 +5:41
3 Berit Hegdal Bergens TF 26:08 +5:56
4 Bjørg Midttun Bergens TF 26:44 +6:32
5 Astri Ese Hole Bergens TF 35:24 +15:12
6 Ingrid Roll Fana IL 43:51 +23:39
  Kjellaug Hodnekvam Bergens TF diskvalifisert  

 

DN

14 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Mathea Patterson Møklebust Gneist, IL 11:55  
2 Anny Patterson Møklebust Gneist, IL 12:53 +0:58
3 Solveig Da-Yeon Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett 13:00 +1:05
4 Bodil Håheim IL Gular 13:05 +1:10
5 Liva Berge Flo Gneist, IL 13:19 +1:24
6 Julie Strand Johansen Varegg Fleridrett 15:47 +3:52
7 Ingeborg Nøkling Aagaard TIF Viking 17:03 +5:08
8 Amalie de Lange D'agostino TIF Viking 17:09 +5:14
9 Gabrielle Kryvi Lund TIF Viking 17:14 +5:19
10 Helene Alvheim Fana IL 22:40 +10:45
11 Idun Hekland IL Gular 28:49 +16:54
12 Lea Skauge IL Gular 28:52 +16:57
13 Karoline  Strand Bergens TF 33:53 +21:58
14 ingrid Døskeland Fana IL 34:35 +22:40

 

HN

11 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Erlend Løvås Varegg Fleridrett 11:20  
2 Johan Fredrik Grieg Fana IL 12:01 +0:41
3 Eirik Bjerke Otterå TIF Viking 12:24 +1:04
4 Andreas Kragseth IL Gular 14:10 +2:50
5 Jørgen Julius Johansen Varegg Fleridrett 14:59 +3:39
6 Emil Øye Kragseth IL Gular 15:04 +3:44
7 Vegard Aksnes IL Gular 15:15 +3:55
8 Sondre Aksnes IL Gular 15:53 +4:33
9 Marius Strand Johansen Varegg Fleridrett 16:22 +5:02
10 Mathias Heradstveit Gneist, IL 19:50 +8:30
11 Mathias Skauge IL Gular 21:42 +10:22

 

H-12

7 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Aksel Mjelstad TIF Viking 22:34  
2 Ulrik Hellen TIF Viking 22:51 +0:17
3 Martin Krokeide Ottesen TIF Viking 25:26 +2:52
4 Birk  Lysaker Fana IL 27:30 +4:56
5 Brage Bell Lysaker Fana IL 31:17 +8:43
  Sondre Batalden Fana IL diskvalifisert  
  Fredrik Viken Gneist, IL diskvalifisert  

 

H13-15

6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Kristian Rykkje Varegg Fleridrett 13:42  
2 Mathias Rosenlund Varegg Fleridrett 17:49 +4:07
3 Andreas Alvheim Fana IL 20:02 +6:20
4 Mads Jørgen Skage Gneist, IL 21:06 +7:24
5 Aleksander Rutle TIF Viking 23:18 +9:36
6 Fillip Unneland TIF Viking 23:46 +10:04

 

H16-18

5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Jakob Eikner Fana IL 15:17  
2 Øyvind Johannessen Gneist, IL 16:01 +0:44
3 Kim-Andrè Kjenes Haugland Varegg Fleridrett 19:57 +4:40
4 Erik Dymbe Gneist, IL 21:53 +6:36
  Lars Kristian Eidsheim Askøy OL diskvalifisert  

 

H19-

17 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Anders Daltveit Fana IL 15:09  
2 Magne Knudsen Gneist, IL 15:51 +0:42
3 Per Anders U. Engebakken Nord-Østerdal OK 16:21 +1:12
4 erlend moster knudsen Varegg Fleridrett 16:34 +1:25
4 Carl Eilert Macody Lund Varegg Fleridrett 16:34 +1:25
6 Scott Macody Lund Varegg Fleridrett 16:49 +1:40
7 Andreas G. Polden Gneist, IL 16:56 +1:47
8 Stian Solheim Fana IL 17:42 +2:33
9 Ørjan Svaland Aas Varegg Fleridrett 17:59 +2:50
10 Morten Andreas Nome BSI - Orientering 18:30 +3:21
11 André Dyrstad Gneist, IL 18:57 +3:48
12 Hans-Petter Eikedalen Bergens TF 21:00 +5:51
13 Jone Peter Reistad Fana IL 23:06 +7:57
  Severin Alnes NOTEAM diskvalifisert  
  Jørgen Guldgal NLA diskvalifisert  
  Snorre Lunde Gneist, IL diskvalifisert  
  Sigve Meling NOTEAM diskvalifisert  

 

H40-

23 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Tom Johannessen Gneist, IL 16:42  
2 Øistein Stemme Hordaveg BIL 18:09 +1:27
3 Pål Thomassen Varegg Fleridrett 18:15 +1:33
4 Kristian Løvås Varegg Fleridrett 19:10 +2:28
5 Jan Steineger Gneist, IL 19:26 +2:44
6 Sverre Johan Nærheim IL Gular 20:06 +3:24
7 Sverre Ottesen Varegg Fleridrett 20:21 +3:39
8 Helge Tiger Haugland Varegg Fleridrett 20:26 +3:44
9 Sigurd Eikner Fana IL 20:32 +3:50
10 Roald Laurantsen Gneist, IL 20:44 +4:02
11 Kjetil Damm TIF Viking 21:30 +4:48
12 Jon-Kåre Hansen TIF Viking 22:02 +5:20
13 Knut A Molvik Gneist, IL 22:07 +5:25
14 Rune Erdal Samnanger IL 22:19 +5:37
15 Marcel Niederhauser Askøy OL 23:11 +6:29
16 Svein Linga IL Gular 24:05 +7:23
17 Peter Stoykov Samnanger IL 24:28 +7:46
18 Morten Lund-Johansen Varegg Fleridrett 25:22 +8:40
19 David Johan Tjøswold Bergens TF 25:33 +8:51
20 Ove Dyrstad Gneist, IL 28:38 +11:56
  Arne Wilhelm Knudsen Gneist, IL diskvalifisert  
  Stig Tenold NHH BIL diskvalifisert  
  Sindre Ekrheim Bergens TF brutt  

 

H60-

6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Dagfinn Hole Bergens TF 19:58  
2 Erling Strand Bergens TF 21:48 +1:50
3 Jan Olav Ormberg Fana IL 24:06 +4:08
4 Jan Harald Helmich Pedersen TIF Viking 24:10 +4:12
5 Axel Ingvaldsen TIF Viking 24:53 +4:55
6 Otto Grahl-Nielsen Bergens TF 33:41 +13:43


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +