Resultater Birkebeinerløpet 2015 - Kvinner 20-24 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 13. juni 2015

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Kvinner 20-24 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Se også:
Alle andre klasser i Birkebeinerløpet 2015

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 301 Hilde Aders Tromsø løpeklubb 1:24:10
2 329 Kathrine Kvernmo Tromsø løpeklubb 1:26:06
3 302 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 1:27:52
4 328 Lisa Kvamme Hjelmeland il 1:29:24
5 313 Marte Flatlien Lillehammer 1:30:24
6 4052 Anna Løken Granlund Stor-Elvdal Skiklubb 1:33:23
7 4140 Vilde Ryen Asker Skiklubb 1:33:34
8 338 Astrid Lunde Nilssen Team Baredegbarebedre / Strindheim IL 1:33:48
9 6060 Lena Flekke Bergesen   1:34:07
10 8192 Synne Sundal   1:36:15
11 8028 Una Bratlie NTNUI Orientering 1:37:41
12 9283 Guro Alexandersen Fredrikstad Skiklubb 1:38:34
13 7232 Mari Kråkemo Finnerud   1:38:37
14 309 Elise Røer Drabløs Nesodden IF 1:38:44
15 371 Marthe Kristine Myrhaug Lien IL Sandvin 1:38:50
16 8012 Eline G Andresen   1:39:40
17 6275 Ane Aamli   1:40:14
18 18256 Marie Fornes Danielsen   1:40:22
19 4113 Astrid Moen NTNUI 1:41:00
20 7078 Marthe Nagelhus Haug Namdal Løpeklubb 1:41:02
21 10105 Ingvild Jørstad Snåsa IL 1:41:31
22 11131 Isabell Lippert   1:42:03
23 3084 Barbro Sætha Øyer/Tretten IF 1:42:08
24 10228 Ida Åsland   1:42:46
25 16138 Magnhild Karsrud Sogndal Idrettslag 1:42:54
26 8023 Kaja Bergwitz-Larsen NTNUI 1:43:30
27 9016 Eline G. Brustad Asker Cykle Klubb 1:43:35
28 4243 Ranveig Seim Brekke ODDA IL 1:43:41
29 7011 Ragnhild Bakke Alvdal IL 1:44:08
30 10170 Kathrine Rørtveit BSIL 1:44:14
31 6048 Ingrid Sørum Gjelleråsen IF 1:44:21
32 4224 Margrete Dyrhovd Krødsherad IL 1:44:24
33 9053 Jenny Hagemoen Gausdal IL 1:44:25
34 9167 Ida-Elin  Bergum   1:44:33
35 9002 Inger Marit Lie Øyer/Tretten IF 1:44:37
36 11125 Anne Cecilie Lian Andebu IL 1:44:40
37 9219 Maren Hågensen Åsbygda IL 1:45:01
38 11112 Hanne Kristiansen Veten IL 1:45:03
39 4279 Hanna Gabler   1:45:14
40 12231 Janne Iren Rønningsbakk   1:45:24
41 15241 Charlotte Rebtun Andresen   1:45:28
42 10003 Reidun Andreassen Sørskogbygda IL 1:45:39
43 7091 Caroline Madsen Konnerud IL 1:45:45
44 14026 Kine Eide Kvitne Bulken IL 1:45:58
45 7021 Maja  Berthelsen Lindgren Lovstafetten 1:46:29
46 368 Marte Jensen Runar Ski 1:46:37
47 11021 Susanne Brøndbo   1:46:48
48 15272 Frida Bruun   1:46:59
49 11016 Caroline Bierling   1:47:10
49 3193 Thea Tomter Vang skiløperforening 1:47:10
51 8219 Siri Østensen Østre Toten Skilag 1:47:14
52 10171 Aina Røsten Tynset IF 1:47:39
53 15065 Helena Aanstad   1:47:45
54 12021 Mia Foss Birkeland Fjellfoten SK 1:47:54
55 11148 Margrete Oddsdatter Matre LKSK 1:47:59
56 14020 Guro Akersveen Bøyesen   1:48:02
57 4221 Viktoria Moen-Bardølsgård Stranden IL 1:48:04
58 9060 Pernille Hillestad Christensen   1:48:40
59 6153 Eline Marie Løvkvist Team Løvkvist 1:48:43
60 15116 Dina Rapp   1:49:24
61 9084 Ingrid Sætersdal   1:49:36
62 7189 Eline Sund Kjellmyra IL 1:49:48
63 8042 Sandra Ekroll Aksla IL 1:50:01
64 9210 Maria Grabowski NTNUI 1:50:13
64 10077 Ragnhild Christin Hansen Nesodden IL 1:50:13
66 8077 Madeleine Heiberg Heming 1:50:29
67 13002 Anne Marthe Arnseth   1:50:35
68 2241 Silje Kant Bjørnli Sokna IL 1:50:36
69 11044 Jorann Evensen   1:50:45
70 11266 Synnøve Hov Waale   1:50:57
71 12293 Åse Strand   1:51:10
72 13148 Kristine Blekastad Sagheim Eidsiva BIL 1:51:21
73 10149 Camilla  Nyegaard Johansen Team Falchåsveien 1:51:27
74 12290 Ingrid Paulsrud Gausdal Fik 1:51:35
75 23027 Aida Constance Team FIH 1:51:36
76 9088 Maren Losgård Fåset IL 1:51:48
77 6122 Ellen Søhol Lie Fossum IF 1:52:04
78 8046 Marlene Elveos   1:52:11
79 8166 Anne Skirstad Vang skiløperforening 1:52:14
80 7096 Maren Dahl Keller   1:52:30
81 6211 Gry Beathe Hummelvoll  Trøan Os IL 1:53:00
82 12186 Mari Røysheim Smågnagerne 1:53:13
83 8231 Christine Kalager   1:53:16
84 4272 Thuva Catherine Askheim Lovstafetten Oslo 1:53:22
85 12263 Signe Isum Øyer Tretten 1:53:28
86 11038 Anniken Ekroll Ålesund 1:53:35
87 15141 Margrete Sæland   1:53:43
88 12242 Emilie Erdahl Andresen   1:53:45
89 12156 Inga Borud   1:54:01
90 12264 Hanne Sørby   1:54:17
91 11012 Rannveig Berge   1:54:22
92 17140 Julia Maria Martinussen   1:55:01
93 11170 Birgitte Skare Opedal ODDA IL 1:55:17
94 4205 Kristin Gundersen   1:55:20
95 14195 Maryclaire Pappas Privat 1:55:36
96 12073 Bodil Mokkelbost Team FIH 1:55:46
97 19190 Guro Toppen NTNUI 1:56:10
98 16016 Emilie Bergheim Fossum IF 1:56:28
99 5133 Benedikte Nesshaug SIO Athletica 1:56:29
100 11013 Synne  Berger Halmsås og Omegn Skilag 1:56:30
101 13081 Stine Rypdal  Varnes   1:56:32
102 18156 Johanne Hedemark Korsgata Residence 1:56:34
103 16179 Julie Bjørgen Myrås   1:56:35
104 9156 Caroline Wang   1:56:41
105 16118 Ida Tangen Høisveen   1:56:44
106 10002 Marte Ryr Andersen Norsk Trekkhundklubb 1:57:04
107 7124 Marit Synnøve Moltubakk   1:57:10
108 9280 Vilde Sødem-Karlsen   1:57:35
109 13143 Siri Louise Wam Bjørklid   1:57:44
109 8056 Mathea Gjeitnes Molde og Omegn 1:57:44
111 21093 Caroline Hjemli Nyvoll MjøsSki 1:57:56
112 9186 Ida Cecilie Barstad   1:58:10
113 10178 Stina Elise Gjøen Simensen NTNUI 1:58:43
114 4283 Julie Bingen Larsen   1:58:51
115 14003 Runa Angell   1:59:11
116 10114 Silje Kreutz Valkyrien IL 1:59:56
117 9022 Eline Christensen Strand Strand 2:00:14
118 16018 Mathilde Berg-Olsen   2:00:20
119 14189 Elise Gutsveen   2:00:41
120 14202 Rebecca  Kjihl   2:00:43
121 21030 Katja Eliassen   2:00:45
122 15087 Kaja Malvik   2:01:48
123 5170 Pauline Sjøvold Røros il 2:01:56
124 14051 Kristin Hynne   2:02:12
125 12094 Thea Marie Rutle Ull/Kisa 2:02:17
126 13138 Elin Grytten Sandnes Molde Park og Idrett 2:02:28
127 13182 Jannike Rypdal Varnes   2:02:50
128 7053 Else Merethe Tangen Flåtan Team FIH 2:02:53
129 11294 Ingeborg Lie Monsås Skåla IL 2:02:54
130 15254 Rikke  Kjær Milslukern Sport 2:03:24
131 17033 Renate Gangeskar   2:03:34
132 11218 Sofie Marie Steinkjer H.M. Aarhønen 2:03:41
133 9014 Vilde Borgnes   2:03:57
134 14115 Hilde Svendsen Team FIH 2:04:31
135 17212 Hege Pernille Trollerud   2:04:37
136 16158 Stine Leknes   2:05:21
137 20031 Gina Eilen Føreland   2:05:43
138 16190 Mari Norup   2:05:56
139 8164 Line Sjåheim Østre Toten Skilag 2:06:06
140 21035 mari evensen   2:06:18
141 17219 Julianne Svaland Birkenes Il 2:06:47
142 15018 Maren Haakonsen Einstabland   2:06:58
143 18041 Anne Hukkelberg Brødrene Hukkelberg 2:07:19
144 21131 Marianne Tomren   2:07:25
145 15158 Nastasia Lina Gabelita Vieux   2:07:40
146 10005 Ingvild Visdal Aukrust Lom il 2:08:13
147 17161 Kari Helene Frøilsie Brandbu IF 2:08:45
148 19125 Silje Mari Skåravik   2:08:57
149 12111 Mari Amalie Svensson   2:09:15
150 20157 Nadine Marie Mlodyszewska Team Spenst Sørumsand 2:09:22
151 12155 Mariann Linesdatter Bakken   2:09:41
152 12235 Kristin Bolli Stølan   2:10:12
153 15054 Stine Moengen Holst Jusstudentenes Idrettsklubb 2:10:19
154 6072 Tonje Kvamme Dahl Team Tronrud 2:11:09
155 19204 Sofie Westad Østbygda IL Sykkel 2:11:19
156 18184 Hilde Myklemyr If Birkebeineren/Bjørn Myre 2:11:34
157 24084 Amanda Kristin  Holthe   2:11:51
158 15239 Hanna Mørreaunet Selvaag   2:11:56
159 14164 Kristine Sterner   2:11:59
160 4015 Marita-Karin  Halvorsen Lsk 2:12:05
161 19115 Oda Eikenes Røsaker Hallingskarvet Helsesportslag 2:12:48
162 9011 Mona H. Bjørnerud Privat 2:12:49
163 21031 Ingvild Engen Bogetvedt   2:12:57
164 14158 Camilla Gerhardsen   2:13:08
165 16042 Ida  Clemetsen Surén   2:13:27
166 19024 Kristine Clasen   2:13:38
167 23257 Michelle Jørnli   2:14:23
168 16228 Katrine Sjetne   2:14:56
169 18092 Hedda Sæther Rosenlund   2:15:33
170 17193 Stine Ingjer Eriksen   2:16:00
171 16152 Marte Eriksen Kaare   2:17:20
172 10225 Veronika Aardal Kjølsdalen IL 2:17:25
173 2084 Henriette Johnsrud   2:17:43
174 12278 Nora Kristine Bugge Thork Gauslaa Norcem/Leca/Bygg.no 2:18:02
175 16279 Marit Totland   2:18:06
176 15225 Susann Jentoftsen   2:18:31
177 18073 Siri Nybakk   2:20:33
178 14024 Monika Dyrendahl   2:20:46
179 21105 Fride Uthaug Reite Team Aktiv mot kreft 2:21:51
180 18220 Marielle  Udahl Luftkrigsskolen 2:22:09
181 18168 Vilde Roko Krogstie NMBUI 2:22:42
182 17248 Fay Almerud   2:22:54
183 17180 Eva Bjørndal Ottestad Lyn 2:23:19
184 11171 Edel Enger Optun Hernes IL 2:23:32
185 17123 Janita Moe Liabygda IL 2:24:12
186 19017 Kari Bryge Ødegården   2:24:45
187 10020 Cecilie Bjerkli TEAM NORGESGRUPPEN 2:25:48
188 20121 Guro Tuftedal   2:25:55
189 23270 Linda Severine Kolloen Skaug   2:26:08
190 22124 Helene Delsom Styrkestad TEAM NORGESGRUPPEN 2:26:58
191 7033 Sandra Conradi Team FIH 2:28:22
192 21083 Emilie Melbye   2:29:40
193 22158 Thea Malene Rønaasen   2:29:43
194 19098 Lovise Nymoen Svelvik Sykleklubb 2:29:44
195 19189 Margrete Rønning   2:29:48
196 23077 Sofie Hasselberg   2:29:54
197 20120 Frida Tuftedal Team FIH 2:30:24
198 17154 Anne Sofie Vik   2:30:32
199 20013 Anne-Elisabeth Brath   2:33:37
200 17200 Marthe-Celine Nohr   2:34:12
201 21143 Stine Gammelsrud   2:34:39
202 25040 Michelle Fjeldberg Team Korsgata Residence 2:35:13
203 17246 Britt Helen Børresen Santander 2:36:04
204 20101 Amalie Skålevåg CBA 2:37:02
205 15095 Stine Weronika Johnsen   2:38:58
206 24044 Linn Iren  Eikås   2:39:38
207 21135 Camilla Wickstrøm   2:40:07
208 16143 Andrea  Kjølseth   2:41:13
209 21118 Kristine Skattum   2:43:28
210 22164 Madeleine Berg   2:44:24
211 22052 Toril  Holmen   2:45:32
212 22083 Karoline Martinsen TEAM NORGESGRUPPEN 2:47:29
213 22004 Emilie Bergvin   2:51:35
214 5151 Synnøve Pedersen Elektriker'n Lillehammer 3:02:14
215 25032 Julia Ebbesvik   3:07:34
216 25120 Annika Rose Loddengaard   3:13:46


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +