Resultater Birkebeinerløpet 2015 - Kvinner 25-29 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 13. juni 2015

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Kvinner 25-29 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Se også:
Alle andre klasser i Birkebeinerløpet 2015

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 375 Veronika Blom Sk Vidar 1:20:36
2 312 Maiken Caspersen Falla Lillehammer 2016 1:21:57
3 353 Astrid Brathaug Sørset Sk Vidar 1:25:53
4 1035 Nicoline Baartvedt Betonmast Aktiv 1:26:33
5 380 Eldbjørg Moxnes OSI friidrett 1:28:54
6 308 Mari Børretzen Birk sport 1:31:51
7 341 Mari Ourom Apexklinikken 1:31:52
8 317 Stine Haustreis Tromsø løpeklubb 1:33:42
9 349 Heidi Starheim Grande 1:34:19
10 1296 Jorun H. Eggen Støren Sportsklubb 1:35:21
11 3116 Hanne Marte Lie Øyer/Tretten IF 1:35:36
12 339 Hanna Josie Nordgård Hardbagg 1:35:39
13 3099 Katrine Fjærestad BFG Bergen 1:36:09
14 5007 Maja Aurstad Skåla IL 1:36:42
15 7031 Gitte Bromander Fredrikstad Skiklubb 1:37:08
16 7259 Astrid Rieber-Mohn Sport 1 Lillehammer 1:37:28
17 12252 Inger Lise Sollie Norconsult AS 1:37:49
18 5019 Line Haug  Pedersen Løpsklubben 1814 B.I.L 1:37:50
19 9285 Solveig Sahr Bergheim OPIL 1:38:06
20 3190 Maren Thomasgaard Team Skigo 1:38:08
21 10246 Hedda Krogstad   1:39:05
22 4242 Silje Nyborg Markabygda IL 1:39:08
23 4185 Vilde Christine Askheim Kongsberg Maritime 1:39:16
24 6230 Kristine Kruger Hagen   1:39:30
25 10224 Anne Karen Aanonli Leksvik IL 1:39:37
26 11160 Hanna Aarnes Nisja Dr. techn. Olav Olsen/Driva IL 1:39:46
27 8291 Marion Bjørnerud Team Marion 1:40:09
28 9204 Magnhild Volden NTNUI 1:41:19
29 352 Tone Sundvor Bjerkreim IL 1:41:48
30 11256 Kristin Garnås Nikolaisen   1:41:59
31 6006 Cathrine Andersen Odal SK 1:42:08
32 4107 Janicke Magnus Norcem/Leca/Bygg.no 1:42:22
33 4222 Ane Nossum Stiklestad il 1:42:31
34 8195 Monica Svenningsen Aas-Jakobsen BIL 1:42:35
35 4019 Sara Kristine Bransfjell Saanti Sïjte 1:42:37
36 11054 Inga Friis DNB , Team Aktiv mot Kreft 1:42:38
37 9129 Maria Birthe Skagøy Emblem IL 1:42:39
38 3200 Bjørg-Marit Valland Kvam LSK 1:42:47
39 379 Ingunn Andreassen Oslostudentenes IK 1:42:58
40 3048 Hanne Berg Eriksen Byåsen IL 1:43:29
41 9176 Marita Klevmoen Torpa 1:43:38
42 9224 Elin Alme adidas group 1:43:45
43 4042 Victoria Fjell Engebretsen SK Rye 1:43:51
44 25036 Cecilie Engholm Holen   1:43:52
45 12254 Helle Strand   1:44:18
46 2267 Marit Mia Bjørnstad Malvik IL 1:44:24
47 7044 Liv Andrea Falck-Ytter Pedersen   1:44:25
48 6296 Karen Johanne Dalby   1:44:39
49 9124 Ida Nymoen Nordstrøm   1:44:45
50 9173 Anette Hesselroth Banqsoft BIL 1:44:47
51 7013 Marita Brattbakk   1:44:51
52 9286 Mari J. Bø   1:45:02
53 5055 Stine Mari Haugen Taule Kyrkjebø IL 1:45:15
54 9235 Mali Fjogstad Nielsen Nydalen Skiklubb 1:45:19
55 13064 Marita Lillekroken   1:45:36
56 11175 Marie Pedersen Team Skogly 1:45:39
57 10274 Anne Hørsand Ilseng il 1:45:48
57 348 Marte Skårholen   1:45:48
59 307 Jannicke Holmseth Bukve Avery Dennison NTP 1:45:51
60 9205 Marie Olssøn  Østby-Deglum Gubben og katten på langtur 1:45:52
61 2017 Silje Marie Bolstad Åslia skilag/sport1 Rena 1:45:57
62 8108 Kjerstin Joten Kvisle   1:46:08
63 12020 Kari Flatla Tokenes Badeklubb 1:46:10
64 8245 Marte Kjøren Fik Orion 1:46:26
64 9220 Cathrine Nielsen   1:46:26
66 9062 Ingvild Hoggen Volda Turn- og IL 1:46:36
67 11258 Marianne Vodal   1:46:50
68 8298 Synnøve Larsen   1:46:56
69 8173 Sunniva Bratt Slette Byåsen IL 1:47:24
70 8049 Susanne Fostvedt   1:47:33
71 10063 Karen Sofie Grut   1:47:49
72 8066 Lene Christine Hagen   1:47:58
72 10204 Kristine Tollefsen   1:47:58
74 10236 Hilde Visthoff Drange Visma Consulting 1:48:07
75 18126 Trine Bakås Gjersvold   1:48:19
76 6110 Ingvild Indredavik Fana IL 1:48:23
76 12054 Anne Eng Kielland   1:48:23
78 3052 Linda Fosserud P4 1:48:26
79 8132 Malene Bostad   1:48:27
80 9094 Katrine Madsen   1:48:36
81 17223 Vilde Granne Kvale ViToVet 1:48:49
81 7029 Solveig Tveter Bratlie Norcem/Leca/Bygg.no 1:48:49
83 13027 Ida Gade Skjeggerud Norcem/Leca/Bygg.no 1:48:58
84 13149 Katrine Skalleberg   1:49:00
85 15096 Torunn Nordstad Moen   1:49:07
86 8171 Gunn Skrede Markane IL 1:49:19
87 8118 Sandra Alise Lyngstad   1:49:21
88 8202 Elisabeth Nilssen   1:49:32
89 7218 Ina Wam Bjørklid   1:49:42
90 7150 Maja Rosenlund HSI 1:49:43
91 8215 Hege Vatn EY Bil 1:49:53
92 2167 Tone Temtemoen Lovstafetten Oslo 1:49:54
93 15207 Stine Marstein   1:49:55
94 7135 Marte Oldervoll NTNUI 1:50:03
95 16128 Maria Eikeland   1:50:12
96 8206 Cathinka Trøen Viljar IL 1:50:14
97 4223 Birthe Brenne Dreier Ekne IL 1:50:18
98 15031 Marte Møller Garthus PwC BIL 1:50:27
99 12292 Annelise Østby   1:50:37
100 14214 Anny Thi Tran   1:51:16
101 14169 Caroline Bjørnstad Borgen Team Spenst Sørumsand 1:51:19
102 14185 Hanna Kristine Weinholdt Team Spenst Sørumsand 1:51:23
103 10291 Ingrid Larsen   1:51:39
104 9059 Kari Marte Haugstad   1:51:43
105 11136 Mari Hammerseng Lund   1:52:06
106 17211 Kamilla Halvorsen   1:52:31
107 11244 Inger Helene Trollebø Njård 1:52:49
108 10130 Maren Cecilie Lund LKSK 1:52:57
109 12062 Anine Eitrem Landmark Lovstafetten Oslo 1:53:04
110 11255 Malin Vestli   1:53:11
111 12065 Margrete Øie Langåker Sweco BIL 1:53:16
112 8221 Cathrine Westbye   1:53:22
113 13195 Marlene Gaarder Nakken   1:53:23
114 12247 Astrid Dimmen Sæle Sweco BIL 1:53:32
115 12129 Lene Aasen   1:53:39
116 17203 Lisbeth Tapio   1:53:51
117 13172 Anniken Halle KPMG 1:53:52
118 15109 Mimi Haaland   1:54:01
119 17125 Aurora Nikolaisen   1:54:23
120 12164 Caroline Ralle Team Lolvig Sent 1:54:34
121 10118 Christine Kvisle   1:54:52
122 6201 Gunn Elin Røen Il Søya 1:54:53
123 19178 Martine Berger Team Semo 1:54:54
124 17139 Renate Haugen   1:55:01
125 18144 Tove Hegseth Ålen IL 1:55:07
126 11111 Karina Kolden KPMG Puls 1:55:20
127 13072 Åsa Nordgård   1:55:25
128 15098 Yvonne Myskja Ålesund Håndball 1:55:32
129 3283 kristine berger   1:55:51
130 12232 Charlotte Scharning   1:56:17
130 12059 Tonje Bøhn Kristiansen   1:56:17
132 12272 Ida Elise Overgård   1:56:26
132 9120 Åshild Raanaa Nørstebø Lesja IL 1:56:26
134 373 Oda Wostryck   1:56:31
135 25050 Heleen  Grødem Politiet 1:56:32
136 13135 Victoria Landmark EY Bil 1:56:42
137 18137 Ragna Eltun Lbil 1:56:45
138 9188 Cecilie Bjørnøy   1:56:48
139 13050 Katinka Høyte   1:56:58
140 14072 Marianne Lund Johansen   1:57:01
141 21040 Lise Grevle Teien   1:57:39
142 14069 Nina Lorentzen   1:57:46
143 11272 Rannveig W Øverøyen OPIL 1:57:55
144 17155 Mathilde Vik Magnussen Nordic Choice Happy Sports Team 1:58:10
144 10073 Kristine Sveen Halvorsen Team Sveen 1:58:10
146 10278 Frøydis Saltnes DnB 1:58:16
147 12291 Mina Sundhagen   1:58:17
148 11058 Anette Gjestad   1:58:37
149 14153 Ingrid Sofie Maagaard Mågård BIL 1:58:45
150 7165 Inger Ane  Hole Trondheims-Ørn 1:58:48
151 15247 Guro Bekken   1:59:02
152 18128 Ina Bekkum   1:59:12
153 15287 Ragnhild Botne Meling   1:59:17
154 9070 Ingrid Aarflot Kalland Volda 1:59:30
155 14148 Linn Therese Jovik   1:59:39
156 3169 Anette Berlandstveit Hålandsdal IL 1:59:54
156 15224 Henriette Horn Evensen Big-O Runners 1:59:54
158 8228 Marthe Hattestad   2:00:14
159 16251 Lilian Wanjira Njoroge   2:00:27
160 12240 Ingrid Lome Kvitehaugen ball og skiklubb 2:00:36
161 18004 Andrea Berg-Olsen   2:00:39
162 12262 Marthe Stine Lunde   2:00:50
163 15198 June Vodahl   2:00:58
164 10207 Åsta Tufto   2:00:59
165 16169 Silje Heen Kletthagen Team Sammenraska 2:01:02
166 15185 Thea Lauritzen   2:01:07
167 23190 Lucienne Sandberg Norcem/Leca/Bygg.no 2:01:18
168 13003 Silje Bakken HSI 2:01:34
169 21162 Lene Røsok Dahl   2:02:06
170 15219 Ingunn Margrethe Fagernes Austmarka IL 2:02:13
171 21130 Lena Tomren   2:02:23
172 13010 Thea Bjørnland   2:02:26
173 18032 Kristin Gjære Ålen 2:02:32
174 18195 Anneli Rogstad   2:02:34
175 16155 Marte Larsen   2:02:46
176 17090 Helene Folmo Hafnor   2:02:56
177 14203 Andrea Nyberget   2:03:05
178 12276 Anita Hansen   2:03:07
179 13142 Oda Bentzrød   2:03:17
180 14028 Marte Espelien Norcem/Leca/Bygg.no 2:03:20
181 18148 Marte Angeltveit Gytri Luftkrigsskolen 2:03:25
182 19184 Susanne Johannessen   2:03:47
183 12060 Stine Elisabeth Krogsæter   2:03:53
184 15294 Jenny Berg Lunde   2:03:57
185 19232 Camilla Ingebretsen   2:03:58
186 17151 Linn Nordeidet   2:04:02
187 16256 Ragnhild Sveli   2:04:09
188 9227 Anja Bekkemellem   2:04:22
189 15244 Grete Warming MyOwn 2:04:26
190 20177 Vihvi Margrethe Boye Team G-Sport Asker 2:04:44
190 16286 Camilla van Pelt Sk. Fart 2:04:44
192 18009 Karine Blystad Team Coca-Cola 2:04:49
193 15004 Marianne Stange Berg   2:04:51
194 16103 Linn-Anett Hillestad NVHI 2:05:01
195 11065 Ingeborg Sofie Sjåvik   2:05:21
196 19181 Tanya Helen Hall   2:05:25
197 10125 Silje Høibø Lilleng Oppegård 2:05:35
198 14066 Maren Levernæs   2:05:36
199 20006 Vilde Austrheim   2:05:49
200 11069 Christine Haugland BDO 2:05:50
201 15285 Susanne Ludvigsen Software Innovation 2:06:14
202 12277 Therese Engblom Norcem/Leca/Bygg.no 2:06:34
203 19114 Kaja Haugen Rydningen Mediebyrået Semo As 2:07:01
204 16094 Hege Baardsgaard Hanssen Østerdal politiidrettslag ØPIL 2:07:05
205 18218 Helle Tonvang   2:07:13
206 17054 Therese Løvdal   2:07:19
206 19015 Victoria Hoelstad Borg   2:07:19
208 15291 Kathrine Storflor PULS Kongsvinger 2:07:26
209 13111 Henrikke Aarnes   2:07:31
210 17050 Martha Larsen   2:07:40
211 16215 Mia Larsen Norcem/Leca/Bygg.no 2:08:21
212 6175 Ingrid Okkenhaug Skogn IL 2:08:32
213 15161 Elisabeth Winsjansen Software Innovation 2:09:10
214 21138 Emelie Waag   2:09:19
215 16175 Sandra Molnes   2:09:28
216 10096 Kine Wølneberg P4 2:09:32
217 8284 Ingvild Hessevik   2:09:34
218 16229 Janne Stensrud Skaret Rena IL Sykkel 2:09:49
219 17079 Ingunn Vasaasen Em1 Hamar 2:09:59
220 19207 Andrea Wiseth Ystad   2:10:05
221 15255 Sylvia Løken   2:10:11
222 17150 Hild Monsø   2:10:31
223 9182 Aina Raaholt Torpa 2:10:50
224 16040 Wenche Christenssen   2:11:02
225 5107 Henriette Kristiansen  Larsen skrimtrollet barnehage 2:11:03
226 22045 Louise Wind Hansen   2:11:09
227 16261 Malin  Svensson   2:11:29
228 18081 Iselin  Ophus   2:11:42
229 24113 Marit  Knive Hals   2:11:46
230 15102 Pernille Spangsberg Nielsen   2:12:14
231 16239 Marianne Solem   2:12:15
232 17081 Tine Viktoria  Aas   2:12:27
233 20196 Anne Husby Rosnes   2:12:29
234 19164 Mathilde  Wærstad BEKK Consulting AS 2:12:43
235 21152 Iselin Røskestad   2:12:52
236 24256 Natasha Sund Kennie   2:13:01
236 20015 Kaja-Marie Christensen   2:13:01
238 13000 Ida Øvre Andersen Statskog SF 2:13:30
239 17171 Elfrid Tørset   2:13:39
240 21144 Charlotte Elise Gundersen   2:13:58
241 22110 Kristine Reitan   2:14:13
242 25246 Katrin Holter Norcem/Leca/Bygg.no 2:14:37
243 18186 Pia Odden   2:16:25
244 19169 Hanne Støen   2:16:28
245 17183 Kari Sefland Bjørlo   2:16:32
246 17128 Agnete Havig Skar   2:16:48
246 17247 Lena Lind   2:16:48
248 20040 Marte Halvorsen   2:17:11
249 18000 Senthuja Eirin Mahalingham   2:18:51
250 18155 Åshild Sognnæs Hauso   2:19:21
251 5074 Andrea  Husum Elektriker'n Lillehammer 2:19:49
252 17091 Patricia Helland   2:20:14
253 19022 Ingrid Christensen   2:20:15
254 18072 Linn Mari Nybakk   2:20:33
255 21139 Nina Jeanette Øwre-Kristiansen   2:20:47
256 20105 Nicoline Solsrud   2:20:51
257 21194 Camilla Gunnerød   2:21:31
257 21043 Lise Maren Gunnerød   2:21:31
259 18013 LENA DREVSJØ   2:21:50
260 16171 Kjellaug Hamre   2:21:57
261 12184 Marte Kolden Lom il og TSI Langrenn 2:22:07
262 15196 Inger Berit Talsnes Singsås Il 2:22:22
263 21033 Marianne Erlien   2:22:38
264 1164 Dåreth Holand Ohrvik   2:22:51
265 23047 Stine Olsen Fagervik Volkswagen 2:23:32
266 23267 Kristine  Grimstvedt   2:24:19
267 22105 Sandra Ovesen Sport 1 Gruppen 2:24:31
268 13116 Kristin Stanwick Bårnås   2:24:32
269 15202 Marte Elisabeth Paulssen   2:24:57
270 20041 Kamilla Brunvoll  Hansen   2:26:13
271 19066 Line Strifeldt Johansson TS BIL 2:26:30
272 22114 Hege Rønningen   2:26:33
273 17078 Kristine Ulvestad   2:27:26
274 21068 Linda Kappelslåen   2:27:31
275 21050 Ragne Elisabeth Henriksen   2:28:05
276 20057 Siv Anita Kværnes Ålen IL 2:29:01
277 20081 Wendy Næss   2:29:14
278 17111 Trine-Lise Olsen Norcem/Leca/Bygg.no 2:29:31
279 8131 Åshild Mølmshaug Team Mølms 2:30:16
280 23266 Cicilie Lykke Gartland   2:30:34
281 22097 Lena Nygaard   2:31:01
282 22078 Karianne Lo   2:31:12
283 22087 Marianne Midjo Antonsen   2:31:35
284 22003 Ida Kristine Arntsen - privat - 2:32:06
285 21062 Linn-Anniken Johannesen   2:32:25
286 10195 Anja Storbråten P4 2:33:39
287 24171 Cathrine Reinertsen   2:33:59
288 17113 Andrea Andersen   2:34:11
289 22127 Margit Tapio Svea   2:34:29
290 22025 Johanna Marie Eidahl   2:36:00
291 20135 Berte Andrea Hagen Norcem/Leca/Bygg.no 2:37:14
292 22081 Monica Løntjern   2:37:26
293 21103 Stine Mari Reinkind   2:40:26
294 20189 Sigrun Marie Aaserud   2:41:26
295 20158 Silje Møllegaard Team Spenst Sørumsand 2:41:57
296 24127 Marte Linnerud   2:42:16
297 21000 Margrét Alsvik   2:46:24
298 10006 Linda Authen Ovenstad   2:47:22
299 24022 Camilla Borchgrevink-Persen   2:47:59
300 25005 Viola Therese Backstrøm   2:49:36
301 20161 Cathrine Stevenson   2:51:04
302 19063 Sheona Innes   2:51:21
303 10259 Ina Søhus   2:59:51
304 19188 Sophie Fische   3:22:19
305 22021 Thea Nicoline  Dessen THEKIN 3:48:00
306 19185 Kaja Koppang   4:24:25
307 19177 Ingrid Bjørge Auestad   4:24:26


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +