Resultater Birkebeinerløpet 2015 - Kvinner 30-34 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 13. juni 2015

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Kvinner 30-34 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Se også:
Alle andre klasser i Birkebeinerløpet 2015

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 378 Marthe Katrine Myhre Sk Vidar 1:21:17
2 365 Tone Lye Tyrving 1:30:55
3 356 Silje Velle Dypbukt   1:31:15
4 320 Gudbjørg Iversen   1:34:40
5 306 Eli Bueie   1:36:26
6 6112 Hedda von der Lippe Gythfeldt TeamBaris 1:36:46
7 322 Maren Nordstad Johansen   1:37:42
8 324 Marthe Kristine Hafsahl Karset Vang Skiløperforening 1:38:02
9 1249 Cathrine Hustad Ugla skole 1:38:17
10 6064 Reidun Frostad Norcem/Leca/Bygg.no 1:39:39
11 6264 Cecilie Vik   1:39:48
12 9208 Asta Ellingvåg   1:40:24
13 6252 Thea Tollersrud   1:40:44
14 7144 Heidi Pedersen Sykehuset Innlandet HF 1:41:02
15 6142 Hanne Bakken Lund Mangenfjellet Langdistanse 1:41:10
16 8259 Anne Guro Dahle Kvæfjord il 1:42:07
17 11259 Anette Aasen Beinet Testteam 1:42:25
18 8144 Louise Irdal Rasmussen   1:42:53
19 6281 Kristine Mølmshaug Team Mølms 1:43:31
20 15082 Kristine Aalbu Ljosland   1:43:38
21 5240 Ida Rakel Findalen   1:43:40
22 12017 Hilde Dalen Unit4 1:43:53
23 14098 Marte Sendstad   1:44:01
24 7213 Marita Hagerup Vogt EY Bil 1:44:11
25 9081 Hanne Nordberg Larsen   1:44:14
26 4270 Ingvild Kiil Silli Stiftstaden SK 1:44:45
26 7211 Ane Vee Team Rosa 1:44:45
28 9054 Kathrine Ruud Hansen Kvernhuset ungdomsskole 1:44:56
29 9098 Ingrid Nordahl  Moe Team Nordahl Moe 1:45:01
30 11139 ida lundestad-lemi   1:45:11
31 7225 Anne Stine Bakke   1:45:15
32 12007 Heidi Birkelund   1:45:25
33 10057 Gunhild Furu   1:45:35
34 11053 Marit Langkaas Fosshaug Funky Footwork 1:45:42
35 6147 Veslemøy Lindgren Lillehammer Skiklub 1:45:48
36 24087 Linda Hovde Hovde 1:45:51
37 12130 Hanne Asp TR&M 1:48:13
38 9259 Brita Staal Skauen Ski & Løpelaug 1:48:21
39 5064 Helene Herje Ellingsen   1:48:25
40 11282 Ingrid Johnsen Hogstad Høgskolen i Molde 1:49:07
41 12251 Kristin Beate Sletten Skåbu Tverrbygda Espedalen IL 1:49:28
42 12243 Vibeke Bakken   1:49:37
43 12161 Ingunn S. Nagel-Dahl Trening for glade jenter 1:50:00
44 9037 Hanne Sofie Flem Norcem/Leca/Bygg.no 1:50:31
45 8155 Karine Røstad Fossum 1:50:32
45 8236 Ida Bråten Veidekke BIL 1:50:32
47 11174 Lisa Pavall Fauske IL 1:50:52
48 14206 Lene Marie Stenerud Forsvaret 1:51:15
49 13173 Hilde Helseth   1:51:24
50 11037 Anne-Grethe Eiken   1:51:28
51 11033 Merete Stephanie Dolva   1:51:32
52 10239 Trude Ertresvåg Raskere enn Stig 1:51:37
53 18288 Hege Sjong   1:51:40
54 12229 Lise Porsanger   1:51:54
55 17213 Katrine Zanetti   1:51:57
56 8277 Ingun Rygh Refseth Skåla IL 1:51:58
57 1294 Kirsten Syvertsen Norcem/Leca/Bygg.no 1:52:02
58 9295 Ingrid Helsingeng Pareto 1:52:03
59 12175 Katrine Bjugstad   1:52:25
60 11152 Oda Midtlyng Klempe Meldal IL 1:52:29
61 8179 Tine Solbakken Team Fellor 1:52:36
62 8089 Anja Jensen TEAM NORGESGRUPPEN 1:52:39
62 12099 Ingeborg Schjelderup-Høye Namnå IL 1:52:39
64 16208 Gina Kristine Ringsrud SIL BIL 1:53:05
65 13062 Jorid Lande Hattfjelldal IL 1:53:16
66 15128 Kirsti Selnes Moe   1:53:18
67 18059 Kristine Berg Marhaug   1:53:19
68 10074 Inger Lise Hammerø FSO 1:53:20
69 12189 Sandra Dis Steinthorsdottir   1:53:37
70 7159 Ida Hagelsteen Vik KPMG Puls 1:53:47
71 12221 Aasne Vold-Johansen   1:53:57
72 10206 Lise Løke   1:54:04
73 13057 Maria Hasseleid Kragnes   1:54:10
74 17096 Marit Johanne Monseth Team Hest Er Best. 1:54:15
75 10187 Hanne Maren Slaatsveen   1:54:34
76 16132 Silje Johannessen   1:54:40
77 10076 Fisknes hanne   1:55:02
78 9128 Gina Grøtting Sjöström   1:55:17
79 11144 Ingrid Marstein   1:55:50
80 11009 Marie Louise Berby   1:56:00
81 11188 Margrethe Røijen   1:56:04
82 9193 Csilla Hajdu   1:56:11
83 13049 Helene Høyte   1:56:14
84 14109 Marion Steigedal Meldal IL 1:56:16
85 16146 Veronica Longva  Kobbevik   1:56:27
86 15191 Hedda Refsum TeamBaris 1:56:31
87 16203 Ingrid  Kraby   1:56:35
88 10068 Linn Gulliksen Statoil BIL Oslo 1:57:16
89 13190 Line Tresselt TEAM NORGESGRUPPEN 1:57:20
90 10018 Hege Bertelsen   1:57:32
91 9154 Karoline H Walberg-Olstad   1:57:39
92 14183 Anne Line Lepsøe Sæterbø   1:57:51
93 9223 Tina Alkvist G-SPORT KLØFTA 1:58:02
94 15039 Heidi Grønvoll   1:58:07
95 11145 Randi Sunde Team gangsperr 1:58:24
96 11274 Jorun Tennebø Team Tennebø 1:58:47
96 17119 Maren Hørsand Ilseng il 1:58:47
98 17112 Jannike Rysgård   1:58:58
98 8249 Karianne Evje Skiaker Haavind BIL/Team Skigo 1:58:58
100 14126 Cristina Torgersen   1:59:08
101 15015 Berit Dalen Myrvold SILBIL 1:59:09
102 16054 Beathe Lunde Daaland   1:59:12
103 12216 Jorun Helene Sivertsen   1:59:22
104 15168 Isabel Aarnes   1:59:30
105 15234 Anne Sofie Engnæs   1:59:32
106 10014 Heidi Berge Røldal IL 1:59:34
107 12257 May Britt Frengen Norodd IL 1:59:48
108 16087 Joanna Gaasemyr Deloitte B.I.L 2:00:02
109 15227 Jessica Victoria Karlsson   2:00:04
110 2243 Anette Gulliksen Storebrand Sport 2:00:08
111 12008 Linn Bjerknes Unit4 2:00:23
112 14033 Kristine Fossen Gabrielsen Eiker Orienteringslag 2:00:36
113 14114 Lena Susort   2:00:37
114 16205 Linda Engen Ramstad Koberg 2:00:40
115 10034 Anette Løke   2:00:44
116 10262 Stine Tangen   2:00:48
117 8209 Mia Maria Sandseter Amdal   2:00:54
118 15027 Kjersti Flakstad   2:01:31
119 14018 Ingrid Peolive Lillehagen By Kripos Il 2:01:57
120 21134 Nina Mickelson  Weldingh   2:03:02
121 12223 Guro Aalvik  Ødemark Jardar IL 2:03:06
122 21122 Anne-Line Sommerdalen   2:03:12
123 20058 Siw-Randi Junge Kåsereff   2:03:14
124 21063 Renate Johannessen   2:03:23
125 13169 Kristin Avdal Krampa IL 2:03:28
126 19206 Hanne Marit Schultz   2:03:46
127 16198 Heidrun Kolstad   2:04:00
128 10094 Karianne Haave HMS Øst 2:04:06
129 6266 Karoline Wormstrand   2:04:21
130 11114 Marte Løken Larsen Gangsperr 2:04:31
131 13114 Ellen Marie Åsprang Åsprang Fysioterapi 2:04:44
132 19195 Kari Ertresvåg Norsk Hydro 2:04:45
133 17114 Camilla Braathen   2:04:50
134 6191 gabrielle  silsand BAR Social eating 2:05:12
135 13102 Hilde Trageton PA Consulting Group 2:05:23
135 17196 Laila Kjølberg Klonteig Brunosten LI 2:05:23
137 9109 Marit Andersen Nygård   2:05:26
138 16031 Line Breivik   2:05:57
139 18075 Paola Nærum   2:06:16
140 25021 Anne-Grete Mosengen Bye Oslo Frontrunners 2:06:23
141 11165 Camilla Nossum   2:06:34
142 7097 Lill-Ann Kildahl   2:06:44
143 18150 Kristina Halvorsen   2:06:45
144 20108 Grete Strand   2:06:59
145 17209 Gry Vangen   2:07:02
146 16083 Hrefna Katrin Gudmundsdottir   2:07:22
147 15286 Anniken Lønhøiden PULS Kongsvinger 2:07:26
147 14019 Mariann Byrløkken Tormod Skilag 2:07:26
149 20009 Silje Bentzen Rieck Sofaknuserne 2:07:40
150 20193 Kaja Sommer   2:08:06
151 4240 Ingvild Nesje   2:08:21
152 13177 Susanne Norseth Søre Osen IL 2:08:24
153 9058 Carina Haugen Drøbak 2:08:37
154 21045 Marit Haeselich   2:08:43
155 20080 Stine Nærum   2:08:49
156 18278 Susanne Tho   2:08:51
157 19028 Linda Jeanette Hanssen Eilertsen   2:08:55
158 14175 Stine Jevnehagen Moe   2:09:16
159 17199 Anja Nilsen   2:10:04
160 18249 Therese Skjærpe spreke familie 2:10:06
161 18194 Elin Riggenholt   2:10:18
162 21178 Mari Lindelien Schwartz   2:10:22
163 16260 Siv Helen Svensli   2:10:33
164 18047 Susanne Skarvang Karlsen   2:10:39
165 14082 Mari Monné Friskis & Svettis Elverum 2:11:32
166 18273 Elin Nydal   2:11:37
167 9281 Marie Sofie Våge Skåla IL 2:12:30
168 17055 Gyda Kathrine Moan   2:13:09
169 18229 Helen Aalstad   2:13:31
170 23107 Maiken Kallesen IF Frøy 2:13:40
171 18082 Ida  Melby   2:14:10
172 23131 Karoline Lindsholm Taste of Nature 2:14:39
173 18188 Ragnhild Vikan Opdahl   2:15:01
174 21195 Marianne Moe-Helgesen IF BIL 2:15:31
175 18266 Kine Merete Svisdal   2:15:36
176 17186 Torunn  Flaten Team Pilsski 2:15:41
177 15259 Janne Strømmen Pedersen   2:16:03
178 13145 Marit Norberg-Schulz Hagen TBM&H 2:16:49
179 19211 Stine Lien-Nasir   2:16:56
180 12210 Ida Nordhagen Unit4 2:17:02
181 21087 Kari Eline Norvik Nag   2:17:25
182 20165 Bente Brevik   2:17:59
183 15009 Katrine Borren TEAM NORGESGRUPPEN 2:18:11
184 10030 Johanne Tollefsen  Brodersen   2:19:38
185 23180 Heidi Høgnes Rosenvinge   2:20:00
186 19187 Siri Bratvold   2:20:10
187 19023 Sigrid Marie Christensen   2:20:15
188 15195 Britt Elin Skutlaberg   2:20:18
189 22077 Veronica Linnerud   2:21:23
190 25230 Marianne Aarskog   2:21:43
191 15243 Ingvild Vik   2:22:13
192 21127 Veronika Sund   2:22:36
193 21123 Silje Sommerfelt   2:23:02
194 12214 Gunn Eli Rønningen Stor Elvdal Skiklubb 2:23:56
195 7026 Norunn Garvik   2:24:31
196 9261 Monica Berntsen Torp Fet 2:25:02
197 23123 Renate  Larsen   2:25:17
198 16140 Anna Kippernes Team Haursett 2:25:20
199 20054 Beate Kalseth Sofaknuserne 2:25:49
200 25269 Novi Indrayani   2:25:53
201 6111 Ingrid Angelo Rath   2:26:13
202 20073 Siv Myklebust Markane IL 2:26:15
203 11216 Anette Stanwick Bårnås   2:27:08
204 21155 Maren Feragen Lyn Ski/Oslofjord Triatlon 2:27:17
205 23137 Nilla Lysaker   2:28:13
206 20001 Gunhild Løken Andersen Team Andersen 2:29:33
207 16032 Stine Brekke Frantsen 3NT 2:29:48
208 25209 Phuong Tran   2:30:25
209 16080 Hilde Grundstad Toppen trim 2:31:01
210 20087 Cathrine Overen Team Optimist 2:31:15
211 12064 Marianne Langedal Flora Ck 2:31:18
212 21066 Marina  Kacarska   2:31:24
213 22138 Ellen Beate Vespestad   2:31:25
214 21037 Hanne Fanavoll   2:31:59
215 11098 Rannveig Jønsson   2:32:51
216 10004 Anette Andresen   2:33:35
217 16270 Ann-Marie Thoresen   2:33:39
218 21014 Kristine Bolle   2:33:47
219 21064 Kristin Johansen   2:33:55
220 15262 Tine Tandberg   2:34:14
221 25217 Grete Volden   2:38:05
222 22120 Sigrid Solbjør   2:38:57
223 22053 Ellinor Holseter   2:39:11
224 16022 Carina Bjorøy TEAM NORGESGRUPPEN 2:39:13
225 17185 Anna-Liisa Brantzeg Evensen   2:39:30
226 21111 Anette Rønningen   2:40:10
226 21084 Alice Mellum   2:40:10
228 18293 camilla varnes   2:40:19
229 20150 Anna Beate Sødal Orkdal Taekwon-Do klubb 2:42:08
230 21137 Linda Renate Willmand   2:47:42
231 23204 Ingrid Lilleengen Sorgendal   2:47:48
232 22148 Tina Odden   2:49:56
233 22008 Elisa Bjørvik   2:49:59
234 16095 Elianne Haram   2:50:39
235 21170 Eirin S. Dybing   2:54:09
236 16159 Adriana Esmeralda Lid   3:00:46
237 9198 Anne Line Sagmoen Gausdal Landhandleri 3:09:04


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +