Resultater Birkebeinerløpet 2015 - Kvinner 35-39 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 13. juni 2015

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Kvinner 35-39 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Se også:
Alle andre klasser i Birkebeinerløpet 2015

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 314 Elin Hagavold Eggedal / Bjørn Myhre sport 1:28:15
2 2180 Karoline Valle Molde og omegn IF 1:31:55
3 364 Trude Wermskog Stormo Team Oslo Sportslager 1:36:54
4 3094 Esther Beate Flemmen Innselset Sport1 Røyken Racingteam 1:38:04
5 326 Åse Klinkenberg Hytteplan Sport 1:38:08
6 7019 Lene Bergwitz-Larsen DnB 1:38:22
7 5280 Marianne Pettersen   1:38:46
8 3070 Inger Haugland   1:38:59
9 6117 Anette Jensen Velund Volkswagen 1:39:19
10 7276 Nina Pollen Team fønix 1:39:53
11 6041 Hanne Westerheim Danielsen Vang skiløperforening 1:39:56
12 8222 Synnøve Wille   1:40:34
13 6092 Jeanette Langhelle   1:41:07
14 10120 Tine Larsen Northern Runners 1:41:10
15 3173 Lydia Smith SIGDAL FIK 1:41:28
16 3075 Silje Heltne Volda Turn og Idrettslag 1:41:33
17 8052 Hanne Margrethe Flaat Namdal Løpeklubb 1:41:48
18 2126 Cecilie Olsen Tromsø løpeklubb 1:41:51
19 8103 Astrid Jantina Kolstad   1:42:00
20 7227 Elin Bjerva Larvik politiidrettslag 1:42:21
21 8050 Sara Filseth Lommedalen IL 1:43:33
22 7243 Line Ramsrud Kick Ass Gjøvik 1:43:36
23 5287 Anette Bomann-Larsen HEMING IL 1:43:56
24 8285 Gro Johnson Ask friidrett 1:44:02
25 5260 Marianne Bjerva   1:44:15
26 5268 Silvia Holmseth Granli IL 1:44:20
27 9007 Guri Lise Berg DnB 1:44:38
28 8243 Kjersti Holum-Jakobsen Næroset IL 1:44:48
29 8256 Hanne Bjørnvolden   1:45:01
30 11299 Lene Åsberg Team Gartnerløkka 1:45:23
31 16045 Tine Thorstensen   1:45:27
32 8183 Margrete Solvik   1:45:35
33 10060 Ingebjørg Fisketjønn Øverland Ormåsenløpogværglad 1:45:51
34 9170 Tone Fløttum Fet friidrettsklubb 1:46:24
35 6013 Mette Ottesen Bergh Team M & M 1:46:56
36 8220 Irene Bredvold Weiby BDO BIL 1:47:21
37 8044 Mali Strand Ellefsen   1:47:30
38 8040 Bjørg Ekeberg Team fønix 1:47:33
39 12091 Anne Marthe Risdal   1:47:54
40 16162 Tone Lindem   1:47:59
41 6068 Berit Herstad Vidar 1:48:13
42 9214 Hege Synnøve Liverød Eggedal IL 1:48:43
43 11141 Martha Lyngnes Springskalle 1:48:46
44 9251 Elin Onsum Åsmarka I.L. 1:49:01
45 16009 Ingvild Aurebekk Fredrikstad Skiklubb 1:49:49
46 9234 Siri Eriksen Vingar IL 1:49:52
47 6102 Silja Hjelmstadstuen   1:50:01
48 8084 Nina Hox-Meedom Skanska Aktiv 1:50:02
49 12173 Nina Østengen   1:50:37
50 15242 Ragnhild Rømuld SKD BIL 1:50:57
51 8279 Vivian Skjeie Curato Røntgen Bergen 1:51:00
52 9175 Hanna Maria Jones   1:51:01
53 10270 Ellen Kathrine Enga   1:51:26
54 20183 Anne Beth Semland   1:51:36
55 14074 Eva Lutnæs Hamar orienteringsklubb 1:51:47
56 14038 Nina Gundersen   1:52:04
57 12135 Laila Eklund   1:52:22
58 10141 Mai Torild Moksness-Skaug JH Sykkel 1:52:29
59 2198 Anne Marthe Boldingh   1:52:35
60 15111 Tone Oraug   1:52:47
61 10184 Heidi Skåret Hamar Skiklubb 1:52:48
62 9233 Ida Engh   1:52:49
63 11200 Anne Kari Sigstad Skarbekk   1:52:57
64 13013 Johanna Brandsegg Elverum turn 1:53:05
65 11003 Silje Myhre Amundsen   1:53:11
66 12078 Andrea Navarrete   1:53:22
67 12127 Mona Elisabeth Østvang Mobil 1:53:35
68 16090 Linn Margrete Hamnøy   1:53:43
69 16284 julie ulstein Herd 1:53:44
70 13140 Anne Holmberg   1:53:46
71 15062 Line Johansen Volkswagen 1:54:00
72 10070 Elin Gustu Stor-Elvdal Skiklubb - Team Ruslebiffen 1:54:10
73 9299 Jannicke Klepp Coop Øst SA 1:54:13
74 9179 Sølvi Lundamo   1:54:44
75 10217 Astrid Wangensteen YT TINE 1:54:45
76 14118 Solveig Drøpping Sæther   1:55:18
77 13035 Henny  Hall   1:55:43
78 15270 Mari Jøranli Volkswagen 1:55:45
79 13131 Kjersti Eggum Veritas BIL 1:55:48
80 14039 Guro Marie Storhaug Hagen   1:55:49
81 13166 Birgitte Celine  Sand Bakke   1:56:08
82 21133 Katrine Vetlesen Koll IL 1:56:17
83 5070 Lene Berge Holm AbbVie 1:56:31
84 10284 Silje Dypevik Flora Ck 1:56:37
85 16218 Eva Røsbjørgen   1:57:00
86 12181 Martine Linge Johnsen   1:57:01
87 15248 Helle Victoria Bjertnes   1:57:04
88 15086 Kari Løkka   1:57:30
89 15201 Gro Jervell Baardsgaard SK Rye 1:58:04
90 12224 Janne Dåsvand STATNETT 1:58:28
91 17066 Kristin Remnes Orkanger I.F 1:58:30
92 15019 Siw Engen-Fadnes Santander 1:58:32
93 10022 Christine Hassel   1:58:37
94 18291 Yvonne Thiis-Evensen   1:58:48
95 15020 Julie Ann Eriksen Bjørndal 1:58:58
96 16026 Toril Bonnerud   1:59:08
97 25136 Kjersti Beate Moen   1:59:21
98 14160 Sølvi Lomsdal   1:59:34
99 12188 Anne Horne Solemslie   1:59:35
100 10121 Anne Grethe Lindeberg   1:59:38
101 19057 Kari Hanne Holland-Hverven   1:59:44
102 10212 Ragnhild Vinsnesbakk Weatherfordlabs BIL 1:59:50
103 15022 Marianne Udneseth   1:59:53
104 14013 Renate Kruge Brakestad Shopping & Champagne IL, ArcusGruppen BIL 2:00:03
105 10205 Pernille Tollefsen Bakstad il 2:00:17
106 15048 Ane Ingeborg Heskestad   2:00:28
107 13183 Ingvild Gulling   2:00:35
108 11235 Svanhild Tennebø Team Tennebø 2:00:36
109 11138 Birthe Lundestad - Høier   2:00:45
110 17164 Hanne Gro Korsvold Norcem/Leca/Bygg.no 2:00:56
111 9104 Karoline Nauste Gåping IL 2:01:05
111 18006 Pernille Bertelsen   2:01:05
113 18210 Anne Berit Strøm Flatås il 2:01:31
114 18203 Ulla Marie Soini Skibotn IL 2:01:34
115 17103 Tine Trømborg Sande Sportsklubb 2:01:46
116 24124 Kine Lidsheim Hufserypene 2:01:52
117 17142 synne ekrem   2:02:09
118 17152 Cathrine Dahl Oppi Båtstø 2:03:03
119 11097 Tone Julsrud Jørgensen Nordre Eidsvoll 2:03:06
120 20187 Rønnaug Sulheim   2:03:10
120 15076 Nina Langengen Privat 2:03:10
122 13024 Karin Franck-Nielsen Trysilgutten 2:03:17
123 16139 Heidi Kielberg   2:03:49
124 18286 Une Narvestad   2:04:01
125 17027 Kristin Nøstberg Engelien   2:04:03
126 17085 Therese Bae Deloitte BIL 2:04:19
127 17166 Karin C.M. Lover-Overtoom   2:04:28
128 18223 Lena Bjørge Waage   2:04:31
129 14014 Trude Folkøy Brenden   2:04:35
130 10013 Marianne Berg Tollefsen   2:04:37
131 18174 Ingunn Lindeman   2:05:12
132 19203 Helene Steihaug   2:05:40
133 13041 Anita Haugland Odda idrettslag 2:05:45
134 18115 Kjersti Ulriksen   2:05:59
135 14107 Ingrid Katrine Fossen Spersøy Run 4 Fun Malvik 2:06:02
136 18048 Ahn Cecilie Karlsrud Deloitte BIL 2:06:18
137 13191 Mona Skjæret Ruslebiffen 2:06:23
138 14123 Elisabeth Thorsvik SkiLøperne 2:06:26
139 23265 Camilla Schjetne Redalen il 2:06:51
140 11039 Birgit Eliassen Eliassen 2:07:00
141 16236 Tina Solbakken   2:07:03
142 7005 Tina Bjørnstad   2:07:07
143 16157 Mona Vik Larsen Hattfjelldal IL 2:07:11
144 11128 Siri Braaten Limbodal   2:07:13
145 21179 Tone Solberg   2:07:32
146 14001 Heidi Aleksandersen Run4Fun 2:07:54
147 19051 Ida-Marie Haugen Mediebyrået Semo As 2:08:03
148 16086 Maj Britt Gylland   2:08:12
149 18292 Bente Traa TOMRA BIL 2:08:25
150 18110 Sari Thiele   2:08:38
151 15283 Elisabeth Ljåstad Hakadal 2:08:44
152 20034 Helen Gjerde   2:08:45
153 12246 Silje Folge Bungum   2:08:49
154 19124 Linn Skaalerud   2:09:02
155 17191 Trude Hjelset   2:09:03
156 17190 Heidi Bull Hellenberg   2:09:04
157 16145 Anne Knudsen   2:09:07
158 14149 Kristine Vea Kjølen Team Culture Link 2:09:25
159 18243 Kristine Drøpping   2:09:36
160 15166 Anita Øy Romerike Ultraløperklubb 2:09:47
161 15214 Marianne Silset   2:10:17
162 17210 Elisabeth Rønning   2:10:35
163 17034 Hege Grosse Kreymborg   2:10:39
164 17208 Gunhild Ella Reistad Hjellnes Consult 2:10:41
165 22149 Julia Rusaanes Lismarka Skilag 2:10:55
166 20195 Reidun Lilleholt Kraugerud   2:11:09
167 16259 Monica Svenskerud   2:11:17
168 18219 Elin M Trillhus   2:11:19
169 21082 Trude W Matsen   2:11:31
170 8289 Anita Svenstad   2:11:36
171 17177 Synne Smedstad Foss   2:12:12
172 20029 Heidi Cecilie Fredriksson   2:12:13
173 19099 Cherry Dona Nysveen HIT 2:12:30
174 18154 Lene Haugen   2:12:51
175 10230 Therese Arntzen Arntzen 2:13:13
176 16126 Anne Ingvoldstad Rønn i kønn 2:13:25
177 15041 Jeanette Gundersen SkiLøperne 2:13:32
178 7001 Liene Donina Andersen   2:13:43
179 14110 Laila Stensby   2:14:04
180 14147 Lise Jensen Mo   2:14:19
181 23084 Kristin Hegsvold Evry BIL 2:14:25
182 17156 Hege Alfei Sæbø Team Santander 2:15:00
183 18071 Brith Marita Nybakk   2:15:16
184 16130 Heidi Jeppesen   2:15:26
185 20184 Grethe Skar Skar 2:15:35
186 16072 Bente Framnes Team ATS 2:15:41
187 11134 Karin Synnøve  Lund   2:15:45
188 21051 Margrethe Herberg   2:15:54
189 21067 Ines Kalstad   2:15:59
190 17094 Lisa Iversen Skoge   2:16:37
191 15273 Helene Margrethe Devold   2:16:58
192 18281 Julie Karlsen   2:17:24
193 19140 Synnøve Starheim Thorgrimsen   2:17:28
194 9278 Kristina Lystad   2:17:56
195 20134 Ingrid Dybhavn   2:18:17
196 20152 Thea Børresen Team Olsrud 2:18:20
197 18204 Jeanette Solberg TEAM NORGESGRUPPEN 2:18:54
198 21164 Kari Hage Tormod Skilag 2:19:42
199 24076 Unni Helland   2:19:44
200 22152 Carina Jørgensen   2:19:49
201 21180 Mari Taraldrud Sentrum ok 2:20:37
202 20133 Marita Aasen Håheim   2:20:59
203 10200 Elisabeth Sveen TEAM NORGESGRUPPEN 2:21:07
204 23136 Renate Luther Kirkens bymisjon Drammen 2:22:01
205 21132 Elisabeth Klevstuen Ulsund   2:22:13
205 21069 Silje Karlsnes   2:22:13
207 16273 Siv Kjerstin Thorgersen   2:22:48
208 20052 Hege Rønning Johansen the running team 2:22:53
209 23046 Kathrine Fagerli Nilssen Kometkameratene 2:23:02
210 20175 Camilla Perron   2:23:19
211 17015 Kathrine Buri   2:24:08
212 8189 Anne-Marthe Strand Møller Management 2:24:29
213 18017 Rita Ellingsen På Egenhånd 2:24:38
214 19231 Irene Helmen   2:24:52
215 19236 Mette De Korte   2:24:59
216 16219 Marita Salo Kirkens bymisjon Drammen 2:25:24
217 20132 Hanna Aardal   2:25:40
218 20066 Tone Skottun Lyngdal   2:25:47
219 15257 Lise Marita Olsen   2:25:48
220 19082 Camilla  Liseth   2:26:18
221 17110 Lene Nordvik Backe vestfold telemark 2:26:51
222 21141 Hege Aaslie   2:27:03
223 20036 Linda Marie Godø Kostaris   2:27:10
224 23246 Line Øksdal   2:28:13
224 21191 Mildri Urke Andreassen   2:28:13
226 21020 Ingunn Børke Volkswagen 2:28:19
227 23195 Marianne Sjåheim HSI 2:28:52
228 12114 Maria Sølvberg   2:28:56
229 16277 Lise Dybvik Herbalife 2:29:15
230 20180 Hilde Lindboe   2:29:27
231 23023 Ann Kristin Buajordet   2:29:36
232 18237 Jane Kristoffersen Hamar politi IL 2:30:20
233 20008 Marit Bentzen Sofaknuserne 2:31:15
234 21151 Trine Fjøsne   2:31:55
235 23262 Jenny Tinglum   2:31:59
236 20140 Christine Wesche Kalseth BHSK 2:32:53
237 10203 Katrine Tollefsen P4 2:33:51
238 22033 Mari Falch-Pedersen Tollnes 2:33:54
239 23235 Cecilie Willard   2:36:23
240 23051 Bente Flaten   2:38:30
241 21154 Lene Bakkedal   2:38:44
242 16011 Nina Bakken-Berg   2:39:19
243 21176 Camilla Iversen   2:42:37
244 9206 Nina Arvesen Eresfjord IL. 2:44:20
245 22117 Ellen Sirnes   2:45:33
246 21059 Rannveig Ingstadbjørg   2:46:02
247 21177 Lisa Lunheim Øti 2:46:03
248 16058 Sylvia Bakken Engan Lånke IL 2:46:22
249 22047 Line Harsvik   2:48:41
250 21197 Ragnhild Askim   2:49:03
251 21150 Lise Berglund   2:50:26
252 22072 Marie Skogstad Le   2:50:43
253 21080 Ingeborg Lunde   2:59:10
254 20168 Marianne Mørch   3:00:54
255 24257 Emelie Irestedt   3:07:46
256 22080 Nina Aksnes Lundemo Team Aktiv mot kreft 3:13:38
257 22122 Kjellaug Beate Stokke   3:14:14


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +