Resultater Birkebeinerløpet 2015 - Kvinner 40-44 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 13. juni 2015

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Kvinner 40-44 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Se også:
Alle andre klasser i Birkebeinerløpet 2015

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 337 Anne Kristine Nevin Strindheim IL 1:22:15
2 381 Linda Røset FIK Ren - Eng 1:25:50
3 336 Brita Cecilie Mustad Norcem/Leca/Bygg.no 1:27:46
4 346 Elin Tora Hoel Sjaastad Ull/Kisa 1:35:54
5 305 Hilde Borkmo Namdal Løpeklubb 1:36:45
6 4054 Mona Grindberg Verdal friidrettsklubb 1:37:35
7 3234 anne-marthe skåre   1:39:16
8 5295 Thine Wilkens  Jernberg Kjelsås IL 1:39:33
9 370 Angelina Fougner GTI Stavanger 1:39:34
10 4200 Lena Jansen   1:39:49
11 3203 Ragnhild Vestad Garmo IL 1:41:03
12 2120 Stine Nordsveen Fik Orion 1:41:08
13 8104 Tove Gunnes Kozar Statoil 1:41:50
14 2221 Kari Jakola Tromsø løpeklubb 1:41:56
15 4168 Heidi Tronbøl SK Rye 1:41:58
16 9263 Jeanette Trandokken   1:42:28
17 9158 Vibeke Wold   1:42:42
18 5216 Belinda Aasberg Bødalen IF 1:42:48
19 12177 Trude Elisabeth Brenden Visma Services Norge AS 1:42:56
20 10071 Eva Gustumhaugen   1:43:06
21 10099 Kristi Bævre   1:43:11
22 7197 CICILIE SØRSTRAND   1:43:24
23 7275 Kristel Pettersen   1:43:43
24 4171 Aslaug Tveit Sørum IL 1:43:45
25 8223 Mathilde Willumsen   1:43:50
26 8161 Trine Margrethe Seeberg   1:44:10
27 7195 Lin Iren Sætre Hernes IL 1:44:20
28 5261 Berthe Marie Bjørnstad I.L. Mogutten 1:44:26
29 5167 Pia Selmer-Hansen Haltepinkene 1:44:37
30 10244 Kari Kindberg Ormåsen Løpogværglad 1:45:17
31 12085 Monica Nyheim Team Foss 1:45:23
32 6284 Gry Gustafsson Bama Storkjøkken 1:45:42
33 5262 Hege Østbye Chutko Østbye & Sletmoen 1:45:46
34 6177 Cathrine Årstad Olsen Norcem/Leca/Bygg.no 1:45:56
35 7114 Klara Lyngnes Springskalle 1:45:58
36 6049 Kari Vik Eines Tollernes IL 1:46:00
37 10091 Petra Huss Follo Sykkelklubb 1:46:20
38 10268 Mona Eek-Jensen Nordea BIL 1:46:34
38 3068 Gerd Irene Hansen Tromsø løpeklubb 1:46:34
40 8119 Berit Løkken Team Smartfish Fuji 1:46:55
41 9047 Sidsel Nordhagen Unit4 1:47:31
42 12134 Aasta Skogan Bøe Nordre Oppdalen IL 1:47:37
43 14125 Astrid Auestad Tollefsen Gruvelia SK 1:48:11
44 10237 Monika Eriksson Stadsbygd il 1:48:28
45 9200 Stine Jessli Slorafoss   1:48:31
46 9177 Merete Kristiansen Skedsmo 1:48:49
47 10272 Ingvild Hagvåg   1:49:07
48 2184 Magnhild Vik innfjorden 1:49:13
49 9284 Lene Bagsjøberget Vang Skiløperforening 1:49:15
50 12055 Hege Kittilsen Rustad IL 1:49:22
51 9097 Rita Milli Eidsvold Værks Skiklub 1:49:37
52 8151 Ellen Rustadbakken Veldre IL 1:49:38
53 9116 Tone Haugen Ramstad Hufserypene 1:49:45
54 8160 Karoline Schjetne Lommedalen IL 1:50:10
55 11132 Stine Lombnæs Heming 1:50:19
56 14240 Gunn Alice Birkemo FFI BIL 1:50:30
57 9134 May-LIll Småvik Stadsbygd il 1:50:48
58 10136 Rhine Løvendal Løplabbet Drammen 1:50:49
59 11063 Marit Rinheim   1:50:57
60 9228 Eva Bjørnevik Dalebrand 1:51:04
61 12213 Anita Rosland Brønnøysund idrettslag (BIL) 1:51:05
62 7224 Annette Arentz Sandefjord Orienteringsklubb 1:51:09
63 8251 Hanne Monica Storhagen Lillehammer Skiklub 1:51:11
64 6154 Helene Løvkvist Fossum IF, Team Løvkvist 1:51:30
65 12118 Lisa Tronsen   1:51:51
66 12105 Astrid Stenersen Stiftstaden SK 1:52:05
67 11017 Gunn Mariken Bjerva   1:52:06
68 10109 Christina Klavenes Benteler BIL 1:52:24
69 7039 Thale Sundgaard Holberg   1:52:27
70 10173 Hanne Elisabeth Wiig Sagen Botne SK 1:52:36
71 15235 Silje Gjøse   1:52:37
72 12037 Siv Hjellnes Rustad IL 1:52:39
73 11157 Gry Anita  Wedege   1:52:44
74 14009 Alexandra Bjerch-Andresen Team Coca-Cola 1:52:55
75 11110 Anne Grete Kleven Molde og omegn idrettforening 1:53:07
76 4132 Siv M. Randby Sørum IL 1:53:17
77 11291 Linn Merete Øverland   1:53:32
77 14077 Ingrid Helene Magnussen NVE-BIL 1:53:32
79 9052 Benedikte Sand Sletvold   1:53:55
80 10129 Anne Grethe Lund TEAM NORGESGRUPPEN 1:53:57
81 18093 Lena Ryen   1:53:59
82 13171 Elisabeth Klepp  Grytnes IL Ivrig 1:54:04
82 4176 Anett Warnstrøm   1:54:04
84 13082 Hilde Rød   1:54:16
85 3276 Henriette Frisenberg Sundgaard Søre Ål IL 1:54:24
86 15050 Monika Hjerpseth   1:54:43
87 17063 Marte Kristine Pedersen Team Norgeshus 1:54:51
88 12011 Hilde Brobakken Snertingdal IF - Ski 1:54:53
89 14139 Cecilie Bonnevie   1:55:00
90 15060 Hilde Jarstadmarken   1:55:07
91 14095 Ada Helen Schjelderup Team Foss 1:55:15
92 15178 Siri Anne Mørk Hansen   1:55:16
93 7220 Rene Marie Olsen   1:55:19
94 8293 Kaija Fürstenberg Lyn Ski 1:55:23
95 10242 Elisabeth Hoelsveen Eina Sk 1:55:27
96 11073 Elin Henriksen OUS 1:55:31
97 14179 Stine Nilsskog Team Spenst Sørumsand 1:55:52
98 13088 Tanja Skjåk   1:55:56
99 7164 Monica Sannerud Raumnes & Årnes IL 1:56:04
100 14222 Mathilde Ruus   1:56:16
101 10222 Vibeke Øye Statoil Bergen BIL 1:56:23
102 15205 Nina Lier   1:56:26
103 15280 Benedikte Jacobsen Asker Triathlon Klubb 1:56:27
104 12141 Ewa Holmstad   1:56:28
105 12014 Maria Bache Dahl Treningscamp 1:56:33
106 10296 Hanne Slettum Søre Ål IL 1:56:35
107 18283 Vibeke  Lie   1:56:36
108 17187 Trude Haga Flatås Condis 1:56:42
109 10008 Karina Bendiksen   1:56:49
109 12068 Anne Lundås NorgesGruppen Data 1:56:49
111 13176 Kristin Mørkedal Norges Rederiforbund 1:56:56
112 11140 Rita Lykke Atea BIL 1:57:01
113 12112 Anne Gina Sveaass Privat 1:57:05
114 11050 Linda Flovik Skogn IL 1:57:22
115 18077 Mona  Olivier Lyn Ski 1:57:24
116 14173 Hilde Henningsen Team Spenst Sørumsand 1:57:38
117 14058 Christine Jensen   1:57:39
118 8225 Trude Aalien Ødegård   1:57:41
119 16246 Mari Spiten-Nysæter Asker Skiklubb 1:57:58
120 9232 Monica Cae Nordbygda/Løten Ski 1:58:05
121 11163 Hanne Søreng Engen Snertingdal if 1:58:06
122 9211 Hege Heiestad   1:58:09
123 9184 Torill Wenche Sirevåg Vik   1:58:31
124 11268 Hege Karin Zeiner Wellback 1:58:34
125 19194 Maren Anna Dam   1:58:43
126 6024 Rita Helene Bolstad Kolsås klatreklubb 1:58:48
127 3226 Monica Husum   1:58:49
128 15132 wenche  Sollien   1:59:00
129 11195 Elisabeth Severinsen   1:59:05
130 24274 Kathrine Tuen Aase   1:59:07
131 15165 Monika Østlie Driv IL 1:59:12
132 18267 Kari Ljoså Thøgersen Dikemark IF 1:59:37
132 13068 Hilde Myhre   1:59:37
134 19091 Helene MOkkelbost   1:59:42
135 6014 Anne Line Nygård Øversjødalen 1:59:50
135 11223 Solveig Stranden   1:59:50
137 14017 Mona Braathen SkiLøperne 2:00:01
138 16065 Bjørnhild Fjeld Rustad IL 2:00:02
139 13163 Vibeke Sørlie Kjelsås 2:00:09
140 21148 Monika Røskaft   2:00:10
141 16105 Reidun Himberg JTK Rørservice 2:00:12
142 14170 Stine Fadum-Aas   2:00:13
143 9183 Eva Tetlimo Mosvik IL 2:00:23
144 14162 Kjersti Ervik   2:00:28
145 11169 Nina Haugom  Grøv Hedalm IL 2:00:42
146 7252 Marte Natvig Avelange   2:00:53
147 16207 Susanne Reianes   2:00:57
148 6242 Irèn Bylterud Sørensen HIK 2:01:06
149 18008 Bergljot Blakstvedt   2:01:09
150 11004 Vigdis Andersen Skogn IL 2:01:10
151 11227 Linda Merete Svanholm   2:01:17
152 2233 Heidi Hansen Raufoss IL 2:01:19
153 15209 Tone M Luktvassli Nygaard Ullensaker Kisa 2:01:24
154 15237 Anne-Mette Jernberg Olsen Rømskog Il 2:01:27
155 11288 Kathrine Lie LØRENSKOG SKIKLUBB 2:01:32
155 20167 Julia Köhler-Olsen   2:01:32
157 19074 Guri Kvernmo Aune Husmåssåsias frustrerte frue 2:01:36
158 18065 Anne Kristine Risvand Myrseth   2:01:47
159 13160 Stina Helene Mørch Lundberget   2:01:50
160 20119 Gro Torjusen   2:02:07
161 11185 Guro Rusten   2:02:15
162 14192 Eli Lundstein   2:02:18
163 14062 Helga Kringen SkiLøperne 2:02:20
164 6183 Nina Olsvoll   2:02:38
165 16216 Gry Rømo Team Skauen 2:02:46
166 10113 Marit Flatla Kornbakk Sørumsand IF 2:03:11
166 16193 Anne Mette Nygaard   2:03:11
168 17130 Laila Solbakken Biri 2:03:14
169 10232 Birgit Garmager Berntsen Sulland B.I.L. 2:03:28
170 16250 Monika Strand   2:03:32
171 16052 Camilla Myrhaug Aschehoug NRK bil 2:03:36
172 18290 Idunn Søvik   2:03:43
173 13196 Elina Krantz Team SUN 2:03:45
174 16187 Trude Nordli   2:04:01
174 12218 Cathrine Talseth Molde og omegn IF 2:04:01
176 14184 Tone Søndrål Team Spenst Sørumsand 2:04:09
177 11156 Katrin Lægreid Nes Hafslo 2:04:31
178 17131 Nina Steen Tennebø & Partners 2:04:40
179 19010 Camilla Lynne Bakkeng   2:04:44
180 19143 Janne Vaeng Othilienborg Il 2:04:53
181 17133 Wenche Stensvold Team AKTIV mot kreft/Sjukt sprek 2:04:58
182 10221 Carina Øglænd Team Aktiviteten 2:05:05
183 17224 Karoline Midtskog   2:05:18
184 20018 Marianne Darre Feelgood IL 2:05:21
185 16177 Karen Sagen Mosvold   2:05:28
186 16061 Mari Fosbæk Eriksen   2:05:32
187 7099 Elin G. Kløfta   2:05:46
188 15251 Hanne Hermanrud   2:06:14
189 10186 Kristin Bruheim Sleveland Ormåsenløpogværglad 2:06:18
189 17121 Reidun Kluften   2:06:18
191 17097 Marianne Helstad Nalum Rådtassene 2:06:19
192 16136 Dagrun-Elin Johnsen   2:06:26
193 11225 Karianne Stub ODDA IL 2:06:31
194 16147 Nina Kjærvoll Kristensen   2:06:38
195 17207 Cecilie Varsi   2:07:04
196 15113 Lena Flem Paulsen   2:07:20
197 19197 Anne-Grethe  Grenersen   2:07:22
198 18253 Ingfrid Andersen Nordea 2:07:26
198 16211 Sissel Rudsro   2:07:26
200 19100 Lise Nyøygard   2:07:29
201 15279 Therese Istad Oslofjord Triatlon 2:07:32
201 17053 Ann Kristin Løkvoll Norsk Luftambulanse BIL 2:07:32
203 13101 Kari Tobiassen Søre Ål 2:07:37
204 17080 Lena Wahl   2:07:38
205 19006 Annemarie Asschert Zwartlopers 2:07:39
206 10135 Eivor Løkken Friskis & Svettis 2:07:41
207 13020 Gunnhild Flesvig Biri 2:07:50
208 14156 Hilde Torper BDO Romerike BIL 2:08:01
209 25064 Eva Lene Hjelvik Team Langset 2:08:05
209 17215 Nina Cecilie Lofsberg   2:08:05
211 14174 Siv Samuelsen Jacobsen Team Spenst Sørumsand 2:08:13
211 12076 Mette Mosby   2:08:13
213 20060 Siri Larsen   2:08:32
214 20139 Nina Sandåker Joner   2:08:45
215 18207 Synnøve Solstad   2:08:46
216 18090 Eva Riiser PåEgenhånd 2:08:53
217 6042 Lena Dannow   2:09:37
218 15097 Vivian Iren Moen-Hansen Norcem/Leca/Bygg.no 2:09:43
219 19192 Anita Belsvik  Ervik   2:09:57
220 18127 Vibeke Barstad YT TINE 2:10:12
221 22074 Anne-Brit Lekang Skedsmo HK 2:10:17
222 18134 Kathy de Lange Nespresso BL 2:10:28
222 18131 Trine Eide Brekka   2:10:28
224 17194 Birgit Judin Puls Flisa 2:10:34
225 19149 Anne-Margrethe Wettre   2:10:50
226 19152 Laila Øvermo Team Momek 2:10:54
227 19038 Charlotta Gaden   2:11:18
227 19037 Stine Tandberg  Fåsen Vestfossen IF 2:11:18
229 18176 Hege Ø. Mathisen   2:11:27
230 20137 Anja Høibraaten VBIL 2:11:33
231 21129 Karianne Thomassen Trappepigane 2:11:43
232 21081 Line Magnus Trappepigane 2:11:44
233 21206 Lisbeth Elstad   2:11:59
234 17083 Lisbeth Andersen   2:12:08
234 21092 Irene Karin  Nystuen   2:12:08
236 19039 Raquel  Galetto Tannlegebislett 2:12:27
237 12053 Irene Karstensen Team sirumpa 2:12:29
237 18214 Line Søreng Lånke IL 2:12:29
239 16038 Marit Børøsund Ingen 2:12:30
240 16073 Edle Frandsen   2:12:31
241 18019 Kjerstin Fosbæk Eriksen   2:12:34
242 17010 Marianne Bordevik Team Listefyll 2:12:37
243 18109 Nina  Rognlid   2:12:48
244 19014 Anne-Mette Bjøru   2:12:56
245 17222 Siri Engeli   2:12:58
246 16212 Lisbeth  Ramberg   2:13:09
247 16122 Elisabeth Høystad   2:13:23
248 21173 Antje Katrin Fiss   2:14:04
249 25159 Marina Petersson Gnosjö FK 2:14:08
250 10233 Elisabeth Myrhe   2:14:09
251 19139 Eli Sofie Teigen   2:14:24
252 19071 Lisbeth  Kristoffersen Skjelstadmark IL 2:15:07
253 10079 Torill  Velle   2:15:47
254 18228 Margrethe Øvrum Tingelstad 2:15:55
255 16023 Hjørdis E.l. Bjølseth   2:16:36
256 24079 Anne Kristin Hjukse   2:16:52
257 20106 Merethe Stebekk Hovden sportsklubb 2:17:18
258 20162 Monica Thorsen   2:17:19
259 18172 Gry Lervåg   2:17:43
260 20014 Kristin Brænden   2:17:47
260 20159 Sussan Nysveen   2:17:47
262 22015 Jane Helen Burås   2:17:59
263 24145 Line  Mundal   2:18:26
264 19050 Hanne Kværnstuen Hanken CK Nittedal 2:18:47
265 20021 Bodil Egge Follo Aktiv 2:18:59
266 21109 Kristin  Ryan   2:19:02
267 20016 Mona Dahle BKBIL 2:19:11
268 25202 Anita Thorgersen   2:19:22
268 15137 Linn Therese Storrød   2:19:22
270 20059 Åsa L'abée-Lund   2:19:47
271 8096 Elin Sønderland Team Bjerke 2:20:05
272 16131 Sidsel Elisabeth Johannesen   2:20:18
273 20170 Tina Sølvberg Ingen 2:20:24
274 19011 Sissel Bildøy   2:20:43
275 22090 Trine-Lise Nakken TEAM NORGESGRUPPEN 2:21:00
276 22063 Kristin Karlstad   2:21:07
277 16064 Heidi Evensen Felleskjøpet/Åsbygda IL 2:21:54
278 16274 Jannecke Tobiassen   2:21:55
279 19196 Siv Irene Evensen   2:21:56
280 16007 Mari Arnesen   2:22:03
280 18026 Hilde Flataker Pampene 2:22:03
280 18078 Anne Kjersti Olsvik Pampene 2:22:03
283 20038 Cecilie gregersen   2:22:09
284 17005 Eli Hovd Bakken   2:23:30
285 20111 Hanne Sundt   2:23:32
286 20085 Solveig Onstad   2:23:35
287 14142 Rønnaug Eike Team Culture Link 2:23:36
288 19213 Gørild Barth Ringebu IL 2:24:36
289 19065 Anne-Grethe Johansen   2:24:49
290 9171 Cathrin Fremmerlid team bankett 2:25:01
291 20188 Janne Vastaberg   2:25:41
292 21022 Judith Dahl   2:25:53
293 19008 Ingvil Austbø   2:25:58
294 15276 Merete Hansen-Møllerud Grue IL 2:26:14
295 22173 Trine Harsvik   2:26:17
296 14201 Ida Karine Grefslie FFI 2:26:22
297 22162 Line Seim Mahler   2:26:35
298 16288 Lise Velund Asker Ck 2:26:40
299 7192 Lise Sæhle   2:28:17
300 19136 Anita Svanes Volkswagen 2:28:54
301 25272 Monica Normann furst medisinske laboratorium 2:29:15
302 22065 Unni Lerøen Kjosavik   2:29:44
303 17062 Frida Oddsdottir Nordic Choice Happy Sports Team 2:30:20
304 24230 Gunnlaug Almelid Tvilde   2:30:33
305 20185 Stine Andvik  Skara Hakadal 2:31:44
306 12249 Anne Katrine Giæver Norcem/Leca/Bygg.no 2:32:35
307 24105 Elisabeth Werner Jørgensen   2:32:51
308 17036 Anne Kathrine Hagen   2:33:35
309 19019 Hege Bunes Trysilgutten 2:33:55
310 20113 Anne Kari Taraldrud Rømskog Il 2:35:06
311 22116 Nina Seeberg Synnevåg Team Strand 2:36:24
312 20116 Goro Thanem   2:36:34
313 22111 Lise Riddergård   2:37:13
314 21029 Mette Ekornhol IL Mogutten 2:37:14
315 22099 Ingunn Nystrand Nybergligaen 2:37:37
316 20178 Ingvild Dalen   2:37:56
317 14032 Mette Fossum Shopping & Champagne IL 2:38:07
318 22128 Erika Svendsen   2:39:04
319 22167 Astrid Gåsemyr Breimsbygda il 2:40:06
320 24216 Ellen Syverstad   2:41:20
321 15117 Linda Reiulfsen   2:42:15
322 22016 Merete Bøe   2:43:23
323 22086 Anita  Mentzoni-Einarsen   2:45:45
324 21042 Lena Gulbrandsen Skodje Il 2:48:03
325 20169 Laila Snerten   3:00:55
326 21085 Merete Lockert Midtgård   3:03:04
327 21074 Barbro Kolbjornsrud   3:04:32


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +