Resultater Birkebeinerløpet 2015 - Kvinner 45-49 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 13. juni 2015

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Kvinner 45-49 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Se også:
Alle andre klasser i Birkebeinerløpet 2015

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 334 Kari Madslien Nydalens Skiklub 1:29:53
2 357 Lisbeth Vold Statoil BIL 1:30:05
3 362 Annvor Sletvold Vind IL 1:34:01
4 3212 Torunn Ølstad Team Aktiv mot kreft 1:36:38
5 344 Monica Ragnvaldsen P4 / Try 1:37:02
6 359 Liv-Janne Øvrebust Bjørndal IF / Roche BIL 1:37:15
7 6241 Kari Jussie Lønning   1:37:27
8 2278 Rosetta Steeneveldt Statoil BIL 1:37:44
9 345 Lene Rørvik GTI Friidrett 1:38:14
10 6129 Ellen Christine Karlsen Aibel BIL/Øvervoll Hosle IL 1:39:08
11 3118 Line Loen Lillehammer Skiklub 1:41:05
11 4106 Mona Øversveen Mangenfjellet Turlag 1:41:05
13 5127 Marianne Moe Fet Skiklubb 1:41:56
14 5113 Cathrine Loennecken Team Pay/Hafslund BIL 1:42:02
15 5247 Cecilie Nyvold   1:42:14
16 9086 Inger Gro Lien Samnanger il 1:42:30
17 5130 Randi Nerdrum Team Tronrud 1:43:48
18 8068 Åse Pauline  Hager TINE SA 1:44:11
19 13009 Mette Bjørgen   1:44:28
20 374 Mona Aasvoll-Rognlien Østre Toten Skilag 1:44:38
21 9178 Hanne Liland Varegg 1:44:48
22 9194 Margrethe Havre Sande SK sykkel 1:45:17
23 6239 Cathrine Kleven Svendsen Asker Skiklubb 1:45:35
24 9290 Åshild Flatebakken   1:45:39
25 5028 Anne Eldegard Sportsklubben Vidar 1:45:50
26 9258 Lin Grieg Teigland   1:46:16
27 7139 Michelle Opshaug   1:46:25
28 9245 Randi Frøyland Kjus Leirsund IL 1:46:58
29 6212 Reidun Dahl Silkoset Strålevernet BIL 1:47:36
30 7167 Randi Schøyen Fet Skiklubb 1:47:46
31 7265 Kari Mette Vika   1:47:56
31 9217 Anne Rindal Offigstad Friskis&Svettis Lillehammer 1:47:56
33 11155 Solfrid  Moum Byåsen IL 1:48:01
34 11199 Kristin Galtung Skar IL TRY / Deloitte BIL 1:48:12
35 12124 Hanne Winther-Larsen Bygdø IL avdeling SKI 1:48:14
36 8267 Erna Bergsdottir Solvang Bjerke IL Ski 1:48:17
37 4011 Anne-Kari Bakkland   1:48:26
38 11047 Anette  faye-Lund Stamina Tønsberg 1:48:29
39 15150 Anne Lill E. Tøfte Team Tøfte 1:48:41
40 12143 Anne Gunn Kraabøl Eidsiva BIL 1:50:11
40 8147 Nina Riege Rustad IL 1:50:11
42 6235 Reidun Tveit Sund Fet Skiklubb / WIL 1:50:19
43 11249 Ann-Mari Ulset Molde og omegn idrettforening 1:50:20
43 12258 Lise Bergh   1:50:20
45 11250 Åse Kristin Ulseth SpareBank 1 Nordvest/Team Runners Nordmøre 1:50:23
46 10037 Rakel Gran Baarstad Eidsiva bredbånd/Søre Ål IL 1:50:30
47 7027 Berthe Blakstvedt   1:50:39
48 13141 Inger Marie Kopperud   1:50:42
49 8139 Anett Flatmo Olasveen Lillehammer Skiklub 1:50:58
50 11202 Lene Skille   1:50:59
51 6196 Nina Rongved Team Tronrud 1:51:00
52 7262 Veronica Skaret Lillomarka skiklubb 1:51:12
53 8280 Ruth Stoklund Thomsen   1:52:06
54 11036 Laila-Irene Reierstad Egner   1:52:12
55 10085 Kjersti Hevrøy Statoil Bergen BIL 1:52:20
56 10158 Ragnhild Huso Opsahl Brøttum IL 1:52:33
57 9166 Tove Iren G Ryttervoll Brekken IL 1:52:34
58 9074 Inger Johanne Klokset Spirit 1:52:41
59 10072 Bjørg Hagen Lillehammer skiklubb 1:52:45
60 7063 Heidi Øye Grimstad Deloitte AS 1:52:53
61 13015 Kim Cecilie  Braaen DFI 1:52:56
62 15122 Ranveig Sødal Raastad   1:53:04
63 9288 Kjersti Engeland Norkart/Vestringen IL 1:53:12
64 13063 Tove Irene Larsen   1:53:15
65 8004 Ingeborg Alsgaard Sparebanken Hedmark/ Vang Skiløperforening 1:53:36
66 12006 Line Berg   1:53:38
67 11167 Kristin Vigerust Lillehammer skiklubb 1:53:40
68 8162 Helen Selboe Romerike Runners Team 1:53:54
69 13121 Kari Larsen Treningscamp 1:53:58
70 9032 Kirsti Eriksen Fredrikstad IF 1:54:02
71 15114 Inger Anne Pedersen Oppegård IL 1:54:14
72 16197 Anette Olsson NCC IF 1:54:18
73 9190 Elin Grete Budal Stor-Elvdal Skiklubb 1:54:25
74 6021 Heidi Bjerkestrand   1:54:29
75 17040 Karianne Henni   1:54:32
76 10255 Merete Sandhaug   1:54:40
77 13026 Marte Faafeng   1:54:49
78 9067 Ellen Jendal Trollveggen Triatlonklubb 1:54:50
79 10069 Ingrid Jebsen Fossum IF 1:54:54
80 12071 Gunilla Melaaen IL ROS 1:54:56
81 9282 Ingunn Wike   1:55:13
82 14037 Berit K. Gundersen Lillehammer Skiklub/Advokatfirmaet Alver Bedrifts IL 1:55:21
83 11150 Trine Rokne Vågen Koll IL 1:55:25
84 12266 Hanne K Kilskar Ski TKD 1:55:38
85 8098 Lene Klemetsen Team Bjerke 1:56:18
86 14044 Nina Haukland   1:56:26
87 17179 Trude Odden   1:56:42
88 10281 Eli Stavheim Lesja IL 1:56:52
89 13137 Marianne Krog Sand Lillehammer Skiklub 1:57:09
90 9087 Eirin Lodgaard Raufoss IL 1:57:28
91 12236 Hilde Sundvold   1:57:39
92 11172 Line Ottersen   1:57:48
93 13073 Gunn Marit Nybrenna Trysilgutten IL 1:57:53
94 14099 Kari Haugrud Setsaas Brekkeseter 1:57:55
95 12222 Hanne Wibe   1:58:10
96 15278 Tone Haakenstad   1:58:15
97 16106 Knøtt Bull Hodne   1:58:25
98 11263 Maj Wennberg   1:58:35
99 11086 Anne Bjørberg Jenssen   1:58:48
100 16204 Astrid Presthus Allskog 1:58:55
101 11068 Tove-Mette Arnesen   1:58:56
102 15024 Bente Holth Fjuk   1:58:58
103 10139 Kristin  Slåen Oppdal IL 1:59:09
104 18105 Iren Strømstad   1:59:28
105 9068 Vigdis Jernberg   1:59:32
106 17135 Ingjerd Rindal Vorkinn   1:59:50
107 10286 Anne Gro Johansen   1:59:52
108 11292 Kine Aasen   1:59:53
109 5045 Iris Karin Dahl   2:00:30
110 16180 Åsa Nes HAV BIL 2:00:32
111 18157 Wenche Merete Helbæk   2:00:36
111 13059 Britt Kvilten Hauerseter SK Nordkisa 2:00:36
113 13144 Tora Fæste Lillehammer skiklubb/Kolsås BIL 2:01:13
113 15036 Anette Grinde-Andersen   2:01:13
115 14196 Aina Rolstad   2:01:22
116 14006 Agnete Lien Aunsmo Malvik IL 2:01:47
117 13099 Hege Kulsveen Søbye Lillehammer Skiklub 2:02:01
118 17157 Britt Elin Berteig Santander Consumer Bank AS 2:02:04
119 13150 Hanne Solberg   2:02:08
120 12040 Jorun Horgen Gran IL 2:02:28
121 19148 Iren Westrum Asker cykelklubb 2:02:41
122 15073 Hanne Viksmo Sværk YT TINE 2:02:45
123 17032 Vigdis Fuglevåg Sande Sportsklubb 2:03:00
124 12121 Stine Kristiansen Westad Degernes I.L. 2:03:01
125 18049 Hilde Kirkeng EB Bil 2:03:08
126 11031 Elisabeth Danbolt Nordea 2:03:18
127 16014 Rita Bergersen Rådtassene 2:03:22
128 16021 Nina Erdahl Andresen   2:03:28
129 19073 Annika Dahlseide  Kvamme   2:03:40
130 18097 Anja Sande HSI 2:03:51
131 15268 Trude Dahl Helland Stabæk 2:03:59
132 10035 Kristin Bøhlerengen   2:04:00
133 16117 Merete Høgaas Rødenes IL 2:04:11
133 16019 Lena Bergsten Halmsås & Omegn 2:04:11
135 15145 Anette Sørby   2:04:13
136 12050 Monica Johansen IL TRY/Bydel Vestre Aker 2:04:21
137 12098 Kari Sandnes Scandic Hell 2:04:34
138 19085 Marianne Lund   2:04:43
139 15069 Anne Kleven Namdal SK 2:04:51
140 8022 Siren Bergmann   2:05:03
141 10145 Jane Nilsen   2:05:13
142 12100 Birgit Seetzen Torvikbukt IL 2:05:17
142 13031 Ellinor Grytten Rauma Sykkelklubb 2:05:17
144 19176 Margrethe Skattum Gjøvik skiklubb 2:05:33
145 17049 Gry Larsen VG 2:05:36
146 15210 Veronika Nytveit Bergen Løpeklubb 2:05:53
147 15299 Toril Lervåg   2:05:55
148 15250 Mette Busk   2:06:11
149 13060 Hege Kvitting Røykås Racing Girls 2:06:36
150 16194 Kjersti Okkelmo   2:06:57
151 16068 Eli Børde Kiwi Tretten 2:07:05
152 18264 Hilde Susanne Myhrvold Privat 2:07:09
152 19156 Inger Lise Eliassen   2:07:09
154 18259 Heidi Erøy Hansen   2:07:21
155 18285 Heidi Ø. Mikkelsen   2:07:29
156 17028 Trine Johnsen Ernst Handelsbanken BIL 2:07:41
157 19046 Anne Catherine Gustafson   2:07:55
158 18265 Nora Hauge Svendsen FRI IL 2:07:57
159 12034 Anne Haugland   2:08:01
160 16112 Anita Gjørv Hovd Statskog SF / Spillum IL 2:08:21
161 18262 Trine Cook Mikkelsen   2:08:32
162 19067 Berit Sjøli Jørum Vinne IL 2:09:07
163 16252 Anne Beate Stubberud   2:09:30
164 18139 Caterina Engedal   2:09:42
165 17087 Anniken Baksjøberget   2:09:50
166 22092 Merete Berg Nesset Brøset B.I.L 2:09:55
167 18023 Ragnhild Antonie  Finden   2:10:05
168 16170 Anna G. Merckoll Nesøya IL 2:10:06
169 17218 Nina Johansen   2:10:18
170 18091 Ingunn Korsmo PG-Flow solutions AS 2:11:02
170 18002 Lene  Berg   2:11:02
172 16267 Katrine Sølvberg   2:11:07
173 19208 Tone-Lise Fische   2:11:10
174 16297 Inger Ådland   2:11:12
175 14035 Randi Lovise Gjærum Gruvelia SK/OBOS BIL 2:11:19
176 21125 Irene Stegane   2:12:14
177 15138 Sille Svenkerud Høvik IF 2:12:19
178 19214 Unni Kathrine Essen Eidsvold værk skiklubb 2:12:26
179 12081 Trine Neverlien Team sirumpa 2:12:28
180 15006 Turid Bjerkestrand   2:12:53
181 6121 Anne-Kristin Kvamme Team Tronrud 2:12:54
182 10191 May-Britt Soldal Team Sol/bakke 2:13:21
182 11153 Solveig Steen Moen Gjøvik skiklubb 2:13:21
184 20164 Bjørg Øie Aastorp   2:13:25
185 14057 Kristine Kjelstrup Jacobsen Driv IL 2:13:33
186 19170 Torunn Lund Clasen   2:13:39
187 14145 Ellen Hanche-Olsen Oppdal Sykkelklubb 2:14:15
188 18263 Camilla Egeberg Moger   2:14:38
189 14152 Sølvi Martini Asker Skiklubb 2:14:57
190 11196 Liv Heidi Sivertsgård   2:15:03
191 18046 Olaug Thunshelle   2:15:09
192 16266 Kristin Sætre VBIL 2:15:25
193 16220 Elisabeth Sagstuen Lillehammer sykehus BIL 2:16:04
194 19003 Elin W Andersen   2:16:12
195 16107 Karina Hofstad Statoil BIL 2:16:23
196 21027 Kari Eide   2:16:30
197 20110 Gry Andresen Strømmen   2:16:43
198 16243 Lise Sparengen Sist men ikke minst... 2:17:00
199 20047 Nina Holter Hansen   2:17:10
200 18042 Kristi Jacobsen Team Strand 2:17:30
201 20129 Anne Lene Øiestad   2:17:48
202 17024 Hege Edvardsen Norsk Gjenvinning Norge 2:17:56
203 20112 Linda Schulz Statoil BIL 2:18:10
204 21018 Rita Bruvik Privat 2:18:29
205 22071 Line Larsen   2:18:37
206 21071 Johanne Klubben Nesodden 2:18:38
207 16290 Mette Alvstad Wernberg Sparebanken Hedmark 2:18:41
208 12027 Hilde Gøthesen Fredrikstad idrettsforening 2:19:08
209 16253 Elizabeth Langsrud   2:19:19
209 25150 Lene Olsen   2:19:19
211 20171 Anne Gry Tveit Ask friidrett 2:19:23
212 11221 Torhild Mælen Storli   2:19:56
213 20151 Heidi Kristin Bolstad Team Spenst Sørumsand 2:20:44
214 22035 Annichen Fladager TEAM NORGESGRUPPEN 2:21:00
215 11295 Aud Nygård Syvde IL 2:21:19
216 18271 Ann Kristin Legernes Alvidra 2:21:24
217 21165 Marit Hornæs   2:22:25
218 20017 Lena Danielsen   2:22:34
219 19002 Bente Andersen   2:23:19
220 19183 Aina Therese Haarberg Feiring IL 2:23:47
221 19070 Henriette Kristoff   2:24:06
222 17044 Kirsti Røshol Johnson Molde og omegn IF 2:24:41
223 19162 Guri Snøfugl   2:25:17
224 14064 Anne Birgitte Langmoe Trondheim Havn BIL 2:25:25
225 24063 Liv Anna Hagen   2:25:47
226 21061 Lise Solberg Jensen   2:26:08
227 24039 Ruth Digre   2:27:35
228 22166 Siri Moen Gullien   2:27:52
229 24123 Malin Lennartzon Ekerö 2:27:58
230 18140 Marit Engeset KOngsberg idrettsforening 2:28:09
231 24269 Hilde Wassmo   2:29:56
232 21005 Fløholm Ann Kristin   2:31:10
233 19233 Ingunn Eliassen Kårvåg IL 2:31:40
234 20182 Hanne Merete Nielsen Nittedal IL 2:31:44
235 23260 Grethe Marie Rogstad   2:32:00
236 1231 Helene Westerblad   2:32:04
237 22168 Hilde Haukeland   2:32:51
238 21012 Hege Berntsen Privat 2:38:34
239 24151 Siri Myklebust   2:39:03
240 25234 Janne Kr. Aase Hansen   2:40:38
241 22088 Eva Morken Norcem/Leca/Bygg.no 2:41:11
242 22050 Lise Henriksen   2:43:29
243 22159 Ninni Tranum   2:43:53
244 22106 Ann Cecilie Parelius   2:45:06
245 21010 Elisabeth Bekkevold Privat 2:56:44
246 22059 Solveig Jerijærvi Asker Ck 3:06:28
247 9191 Anne Merete Gundersen Gausdal Landhandleri 3:09:03
248 16181 Lisbeth Ness   3:16:57
249 16029 Guro Bredli   3:24:35


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +