Resultater Birkebeinerløpet 2015 - Kvinner 50-54 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 13. juni 2015

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Kvinner 50-54 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Se også:
Alle andre klasser i Birkebeinerløpet 2015

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 363 Nina Wavik Ytterstad Sk Vidar 1:31:46
2 7030 Anne Kristi Hovde Bredeli Isfjorden IL 1:37:37
3 3096 Anne-Guri Jevne Hamar O-klubb 1:38:25
4 8246 Marit A. Laulo Statoil BIL 1:38:47
5 6258 Solgunn Tverfjell Koll IL 1:39:32
6 5122 Anne Grete Meinicke IL Jutul 1:39:36
7 5242 Siri Schive Hjelde Utleira il 1:39:41
8 9019 Brynhild Børtnes Drammens Ballklubb 1:40:07
9 1113 Elin Kant Sokna IL 1:40:12
10 9096 Anne Melkild Freidig 1:42:34
11 5042 Anne Grete Grindedal Statoil/Fana il 1:42:44
12 12261 Janne Eian Løberg   1:43:08
13 350 Sissel S Stave Ål.I.L 1:43:33
14 5206 Iren Tryggestad Rustad IL/IFE 1:43:59
15 2286 Lotta Ingelsten Solvikingarna/Team Västräs 1:45:15
16 13098 Rannei Sæther Byåsen IL 1:45:53
17 10095 Marit Igland Nets Active 1:46:48
18 8129 Unni Persson Moseby Spk Rye/Kjelsås 1:46:53
19 9057 Kari-Anne Haug Rustad IL 1:47:30
20 8138 Hilde Cesilie Duelien Granli IL 1:48:20
21 9099 Kristin Moen Lørenskog Fil 1:48:29
22 12075 Kari Hege Mortensen Nordland fylkeskommune 1:49:01
23 11283 Unn Brit Slåtsveen   1:50:03
24 11103 Kaja Kierulf Asker Skiklubb 1:50:37
25 8294 Wenche Frøstrup Gulbrandsen PwC 1:50:49
26 10108 Anne Gunn Kittelsrud Nordbygda/Løten Ski 1:50:58
27 11078 Renate Hole Flintjoggen 1:51:13
28 8024 Sissel Bjørke Statoil BIL 1:51:18
29 8146 Torunn Grut Syril 1:51:52
30 4204 Ragnhild Bolstad   1:52:02
31 8226 Annette Østergaard Cardioteam 1:52:16
32 8135 Ann-Merete Norderhaug Eidsvoll 1:52:27
33 8193 Nina Svendby Feiring IL 1:52:40
34 12255 Yngvill Helgheim Tellmann Team Tellmann 1:52:50
35 10119 Ann-Kristin Land   1:53:18
36 12045 Mette Aune Jakobsen   1:53:21
37 382 Vigdis Thun   1:53:45
38 12123 Torild Wickstrøm GE Healthcare 1:53:49
39 14104 Marit Solheim Skånevik Idrettslag 1:53:55
40 10140 Tone Berit Mohagen Løplabbet Drammen 1:54:41
41 8083 Ranveig Hovind   1:54:51
42 11093 Karin Johansen Follo SK 1:54:54
43 23269 Mona Nilsen   1:55:08
44 5153 Venche Lise Skomedal Ramse   1:55:23
45 16221 Ellinor Sekkesæter   1:55:44
46 14124 Solvei Thuseth Skåla IL 1:55:49
47 12024 Kari Gjølme   1:55:50
48 12079 Elin Nerem Emblem IL 1:55:52
49 7282 Gina Rud Smedshaug E-CO Bil 1:55:56
50 14016 Marianne Brun Vpil 1:56:13
51 7112 Svanhild Hulbak Linset Tingelstad Skiskytterklubb 1:56:18
52 7108 Andrea  Liebe   1:56:19
53 15064 Line Christin Karlsen Nesodden IL 1:56:20
54 9222 Anita Torp Drøbak 1:56:29
55 13168 Hilde |Bjertnæs Friskis&Svettis 1:56:36
56 15035 Gjertrud Sannes Grimsrud Kragerø IF 1:56:48
57 12193 Irene Håbrekke   1:56:56
58 14187 Ingvild Aaløkken If Frøy 1:57:19
59 10080 Bente Heggedal   1:57:36
60 8224 Elin Wøien   1:57:51
61 12035 Ingrid Hernes Forsvaret Kolsås BIL/Ufsekneika 1:57:57
62 14154 Tone Raasok OUS Luftambulanseavd. 1:58:11
63 3024 Linda Breidablik Lillehammer Skiklub 1:58:13
64 18123 Bjørg Aglen   1:58:14
65 13132 Inger B Hjorthol Lillehammer skiklubb 1:58:33
66 7214 Bente Røsten Westad Lasses disipler 1:58:53
67 12025 Vibeke Gjøsdal Vestre Aker 1:58:55
68 16191 Trude Merete Norup   1:59:09
69 9260 Heidi Syverstad   1:59:22
70 15125 Marit Sandsbraaten   1:59:42
71 16268 Gry Tove Heldal Team Rose Eiendom 2:00:13
72 17093 Hege Huse Team Aktiv mot kreft/Lommedalens IL 2:00:17
73 17057 Bente Fredheim Momrak Hisøy IL 2:00:19
74 15025 Mette Fjuk Aurskog-Høland Friidrettslag 2:00:22
75 11104 Jorun S. Kildahl Volkswagen 2:00:25
76 11100 Tove Beate Jelstad Vikersund IF 2:00:32
77 14205 Sissel Fløan Solum Overhalla IL 2:01:14
78 11120 Gørill Kvamme Das Neue Team 2:01:20
79 15047 Marte Herdlevær   2:01:39
80 11121 Liv Kristin Wekre Kvistad Kvam IL 2:01:57
81 11191 Astrid Nessøe   2:02:06
81 19069 Lise Kristensen   2:02:06
83 16183 Gry Nesteng JTK Rørservice 2:02:13
84 10115 Ingrid Krogstie FlisaAil 2:03:04
84 18027 Berit Listou Flock   2:03:04
86 15216 Ragnhild Ulheim   2:03:10
87 10199 Anne Sveen Team Sveen 2:03:28
88 15249 Anette Dietrichson Bruun IL TRY 2:03:39
89 15099 Else Hagen Mæhlum   2:03:55
90 17195 May-Britt Jørgensen Sport 1 Gruppen 2:03:57
91 19005 Kari A. Askestad   2:04:45
92 18245 Ingjerd Knatten iStone 2:04:55
93 20179 Kjersti Hov   2:04:59
94 10271 Marianne Fredrikstad Raufoss IL 2:05:12
95 11184 Anne Ma Dyrhol Riise BTC 2:05:43
96 15131 Dagmar Slettestøl   2:06:35
97 17141 Gro Arnesen Nordre Eidsvoll IL 2:06:47
98 18024 Hilde Finnbråten   2:06:48
99 16028 Elin Reed Bratten   2:06:51
100 18066 Anne Gro Myrtveit Moss Kajakk klubb 2:06:58
101 19120 Pernille Schjønsby   2:07:01
102 16240 Tove Karin Solli Brønnøy Sykkelklubb 2:07:13
103 10133 Mildrid Lyngstad Molde CK 2:07:30
104 12162 Ellen Nilsen   2:07:36
105 17197 Toril Moen Lande   2:07:41
106 17019 Anne Dean   2:07:51
106 17175 Margaret Dean   2:07:51
108 16115 Marit Huse Sykehuset-Lillehammer BIL 2:07:59
109 18142 Lisbeth Eriksen Team Foss 2:08:03
110 7153 Irene Rødseth Gursken 2:09:13
111 18010 Anne Elisabeth Borge   2:09:18
112 11297 Ann Berit Steiro Førde 2:09:38
113 15171 Ellen Bjerkeset Team RW 2:09:51
114 16055 Anne Egeland Statsbygg bedriftsindrettslagg 2:10:10
115 19131 Grethe Stokkenes Telesport Bergen 2:10:40
116 17008 Anne Flågen Bergendahl   2:10:57
117 8204 Hege Thorstad Brumunddal SK 2:11:04
118 18261 Åse Mai Leirdal   2:11:14
119 22010 Bente Riskild Borgersen Kjolegalskap 2:11:23
120 17192 Randi Hjertaker   2:11:41
121 21101 Inger Anne Reinkind Innset IL 2:12:06
122 19020 Brita By   2:12:16
123 10111 Gry Knudsen HELBIL 2:12:33
124 17144 Hilde Gjestvang   2:12:45
125 18163 Heidi Elisabeth Kittelsen   2:12:59
126 18153 Kristin Hasseleid   2:13:00
127 10038 Margot Carlsen   2:13:21
128 19061 Unn Haaland Privat 2:13:31
129 19087 Oddbjørg Risnes Løken Fenring 2:13:42
130 20181 Magnhild T. Mølnvik Fossum IF 2:14:07
131 2132 Anne Nymoen Team RP 2:14:41
132 10124 Anita Lervåg   2:15:04
133 9049 Anne Lill  Gullsmedmoen   2:15:05
134 10146 Kirsten Elisabeth Unnli   2:15:07
135 15133 Anne-Bi Stange Heming 2:15:51
136 21002 Lillian Andersen   2:16:05
137 18165 Lin Knarvik   2:16:45
138 17165 Anne-Berit Jaavall Kværner Rødenes IL 2:17:16
139 15071 Hilde Knutsen Røros il 2:17:36
140 21086 Aagoth Johanne Moe Haltdalen IL 2:18:12
141 12225 Kari-Marie Gjesdal FIF 2:18:25
142 16201 Elin Anita Pettersen Brønnøy Sykkelklubb 2:18:26
143 16242 Sissel Sotnes   2:18:32
144 9255 Kirsti Skogseth Norcem/Leca/Bygg.no 2:18:50
145 19042 Åse Granli   2:19:03
146 20094 Tove Rosenlund   2:19:11
147 18182 Cathrine Muri   2:19:59
148 18260 Rita Julien Justnæs   2:20:22
149 22027 Anne Marie Elverum Leksvik IL 2:21:09
150 19146 Solfrid Våset friskis fredrikstad 2:21:18
151 20100 Elin Skøyen Romerike Runners Team 2:21:32
151 19016 Sidsel Brath Lillehammer Skiklub 2:21:32
153 22102 Kirsten Jul Olsen   2:21:40
154 20176 Solbjørg Snerting   2:21:49
155 7118 Hanne Byrbotten Martinsen Raumnes & Årnes IL 2:21:59
156 16272 Sandra Thoresen   2:22:12
157 21053 Tove Hernes NCC 2:25:03
158 20163 Turid Williksen Handelsbanken/ Fossum IF 2:26:10
159 18158 Elisabeth  Hilton   2:28:23
160 22154 Helen Bergerud   2:28:44
161 22174 Anne Tove Thorsnes   2:29:03
162 2085 Ingjerd Haug Johnsrud Boc 2:29:38
163 23219 Ragnhild  Thoner Skiforeningen 2:30:00
164 20144 Torhild Ulvesæter Difi BIL 2:30:17
165 19167 Beate Rikstad Telesport Bergen 2:32:24
166 18088 Janne Gro  Rasmussen   2:32:46
167 19174 Gunn-Kristin Olsen   2:33:07
168 17160 Anne Kathrine Fossum   2:33:35
169 17124 Mona Måløy   2:33:51
170 15212 Elisabeth Opsahl   2:33:52
171 17137 Tone Sverreson Ørmen Konnerud IL 2:34:29
172 21120 Turid Skjerve Team Skogly 2:34:48
173 20131 Anne-Kristine Ørstvet Heimdal   2:35:19
174 22144 Anita Eikås Aardal Kjølsdalen IL 2:35:22
175 7133 Lise Nordaas Statoil BIL 2:36:30
176 21072 Anita Knapperholen   2:37:13
177 20062 Mette Lislerud Glassverket IF 2:37:44
178 6057 Hege Fjellheim Karasjok Sykkelklubb 2:39:06
179 21102 Karin Merete Reinkind Heggedal Idrettslag 2:39:18
180 19138 Gunhild Lie Sælensminde Telesport 2:40:47
181 15010 Terese Brekke TEAM NORGESGRUPPEN 2:41:34
182 22170 Astrid  Jahr   2:44:24
183 22029 Lena Ervik   2:45:57
184 24035 Liv Husby Carlsen   2:59:12
185 16233 Marit Smittil   3:03:31
186 16232 Kirsten Kold-Hansen Bergen Triathlon Club 3:42:28


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +