Resultater Birkebeinerløpet 2015 - Kvinner Elite



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 13. juni 2015

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Kvinner Elite - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Se også:
Alle andre klasser i Birkebeinerløpet 2015

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 375 Veronika Blom Sk Vidar 1:20:36
2 378 Marthe Katrine Myhre Sk Vidar 1:21:17
3 312 Maiken Caspersen Falla Lillehammer 2016 1:21:57
4 337 Anne Kristine Nevin Strindheim IL 1:22:15
5 301 Hilde Aders Tromsø løpeklubb 1:24:10
6 366 Marit Østvang FIK Ren-Eng 1:24:44
7 381 Linda Røset FIK Ren - Eng 1:25:50
8 353 Astrid Brathaug Sørset Sk Vidar 1:25:53
9 329 Kathrine Kvernmo Tromsø løpeklubb 1:26:06
10 336 Brita Cecilie Mustad Norcem/Leca/Bygg.no 1:27:46
11 302 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 1:27:52
12 314 Elin Hagavold Eggedal / Bjørn Myhre sport 1:28:15
13 380 Eldbjørg Moxnes OSI friidrett 1:28:54
14 328 Lisa Kvamme Hjelmeland il 1:29:24
15 335 Hanne Mjøen Maridal Vollan I.K. 1:29:41
16 334 Kari Madslien Nydalens Skiklub 1:29:53
17 357 Lisbeth Vold Statoil BIL 1:30:05
18 313 Marte Flatlien Lillehammer 1:30:24
19 365 Tone Lye Tyrving 1:30:55
20 356 Silje Velle Dypbukt   1:31:15
21 363 Nina Wavik Ytterstad Sk Vidar 1:31:46
22 308 Mari Børretzen Birk sport 1:31:51
23 341 Mari Ourom Apexklinikken 1:31:52
24 317 Stine Haustreis Tromsø løpeklubb 1:33:42
25 338 Astrid Lunde Nilssen Team Baredegbarebedre / Strindheim IL 1:33:48
26 362 Annvor Sletvold Vind IL 1:34:01
27 349 Heidi Starheim Grande 1:34:19
28 369 Synnøve Mo Tyrving IL 1:34:38
29 320 Gudbjørg Iversen   1:34:40
30 339 Hanna Josie Nordgård Hardbagg 1:35:39
31 332 Camilla Lie Kjelsås IL 1:35:44
32 346 Elin Tora Hoel Sjaastad Ull/Kisa 1:35:54
33 306 Eli Bueie   1:36:26
34 305 Hilde Borkmo Namdal Løpeklubb 1:36:45
35 376 Marte Sofie Buraas Lillehammer IF 1:36:54
35 364 Trude Wermskog Stormo Team Oslo Sportslager 1:36:54
37 344 Monica Ragnvaldsen P4 / Try 1:37:02
38 359 Liv-Janne Øvrebust Bjørndal IF / Roche BIL 1:37:15
39 322 Maren Nordstad Johansen   1:37:42
40 324 Marthe Kristine Hafsahl Karset Vang Skiløperforening 1:38:02
41 326 Åse Klinkenberg Hytteplan Sport 1:38:08
42 345 Lene Rørvik GTI Friidrett 1:38:14
43 309 Elise Røer Drabløs Nesodden IF 1:38:44
44 371 Marthe Kristine Myrhaug Lien IL Sandvin 1:38:50
45 370 Angelina Fougner GTI Stavanger 1:39:34
46 352 Tone Sundvor Bjerkreim IL 1:41:48
47 379 Ingunn Andreassen Oslostudentenes IK 1:42:58
48 350 Sissel S Stave Ål.I.L 1:43:33
49 374 Mona Aasvoll-Rognlien Østre Toten Skilag 1:44:38
50 348 Marte Skårholen   1:45:48
51 307 Jannicke Holmseth Bukve Avery Dennison NTP 1:45:51
52 303 Nora Bystadhaugen Apelgren Lillehammer IF 1:46:12
53 368 Marte Jensen Runar Ski 1:46:37
54 372 Mari Virik Nøvik Skåbu Tverrbygda Espedalen IL 1:52:29
55 382 Vigdis Thun   1:53:45
56 373 Oda Wostryck   1:56:31


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +